PDA

View Full Version : Трябва ми дискотека



fargy
11-19-2008, 21:41
трябва да намеря някоя голямшка дискотека където и да е в София за да помогна на един приятел за място къде да празнува...НО проблема е ,че хората искат ЧАЛГА , а ние си нямаме и ни най-малка представа за хубава дискотека и то чалга ! Знам как звучи , но съм обештала да намеря и сега :shock::smt021: :smt099 :smt102 съм така . Ако някой може да помогне pls HELP :smt100 :smt100 :smt100 :smt100 :smt100 :smt100 :smt100

w0sh
11-19-2008, 21:52
Оди у Плаза. Там студенското живот много гъзария.
Село баце ама и чалгия.

WILD__BOY
11-19-2008, 22:18
плаза, ориент 33, тантра, биад, син сити

24white24
11-20-2008, 04:56
Хелп, БИАД, Най И Версай всиччки са проверени и ако харесваш чалга (а ако пък не ще пиеш повече)ще си прекараш добре, всякакви други дупки ги забрави.

cherinka
11-20-2008, 05:06
че то село без чалгия може ли?


мн са ми чудни такива хора,които се нуждаят от СКАПАНАТА ЧАЛГА за да се забавляват?! как точно ще си направите партито с чалга,не ви разбирам...абе те хората на секва музика си правят шоу 8-)
Едно време на тая чалга кво се прайхме..... :Х:Х:Х:Х:Х:Х



Хелп, БИАД, Най И Версай всиччки са проверени и ако харесваш чалга (а ако пък не ще пиеш повече)ще си прекараш добре, всякакви други дупки ги забрави.
Добре, бе, мен, що така гадно се дублират заведенията. :booooomb:
Как няма да измислят едно ново и оригинално и нестандартно име, ами ми нацвъкали във всеки град, версай, буда, (ся не се сещам за други :D )
Сяя.. Планета Пайнер Клуб си е класика, щот са няква верига от (забравих думата)
А "Версай" кво !? .. Име на исторически град... (май де).. мани мани

Оня ден спорих с две приятелки, опитвах се да се сетя име на дискотека, която е изцяло на български език и уви не се сетих :D :(

24white24
11-20-2008, 05:14
че то село без чалгия може ли?


мн са ми чудни такива хора,които се нуждаят от СКАПАНАТА ЧАЛГА за да се забавляват?! как точно ще си направите партито с чалга,не ви разбирам...абе те хората на секва музика си правят шоу 8-)
Едно време на тая чалга кво се прайхме..... :Х:Х:Х:Х:Х:Х



Хелп, БИАД, Най И Версай всиччки са проверени и ако харесваш чалга (а ако пък не ще пиеш повече)ще си прекараш добре, всякакви други дупки ги забрави.
Добре, бе, мен, що така гадно се дублират заведенията. :booooomb:
Как няма да измислят едно ново и оригинално и нестандартно име, ами ми нацвъкали във всеки град, версай, буда, (ся не се сещам за други :D )
Сяя.. Планета Пайнер Клуб си е класика, щот са няква верига от (забравих думата)
А "Версай" кво !? .. Име на исторически град... (май де).. мани мани

Оня ден спорих с две приятелки, опитвах се да се сетя име на дискотека, която е изцяло на български език и уви не се сетих :D :( Мани ги имената, скоро спорех с управителя на Версай, как все едно съм си в Хелп, и той ми вика е да ама знаеш за дизайнера викам боли ме кура той като е малоумен и си има една идея(крадена) в главата и само по нея си работи си е негов проблем, но ми писна да гледам навскякъде едно и също :)

_donna_
11-20-2008, 06:49
Мен ми требат около 200 иляди евро. 8-)

PeopleAlwaysLeave
11-20-2008, 10:19
Ааа в Тантра недей :lol: Няма да си изкарате хубаво, повярвай ми. 8-)
На мен лично Най Клуб, Плаза, Ориент 33 и Карамел най-ми харесват.

kypo
11-20-2008, 10:24
тя тантра май не баца вече!

а иначе най е смешно "versai" - бати селското име, що не го написаха "versailles" както се пише... аа да мутрите не могат да го прочетат 8-)

иначе аз само в плаза и джим бийм съм бил от любопитство и жена ми ме кара да ходя там... ама е тъпо

Pliok0019
11-20-2008, 13:49
Оди у Плаза. Там студенското живот много гъзария.
Село баце ама и чалгия.

Доживях да видя отново твои пост във форума...! Обади се някой път!

По темата: Амор. :D

cherinka
11-20-2008, 15:56
а иначе най е смешно "versai" - бати селското име,
Абе!?
Ти въобще знаеш ли какво е ВЕРСАЙ, бе, глупчо, че се обаждаш неподготвен?!