PDA

View Full Version : Притеснение за орална любов



1234blabla1234
11-20-2008, 04:39
S priqtelq mi sme zaedno ot okolo 4 meseca i pravim sex ot 3 i polovina. Sexyt e naistina neveroqten, no ujasno strannoto e che oshte nito edin ot dvamata ni ne e pravil oralen sex na drugiq. Ne sym sigurna dali toi nqkoga e lizal momiche, nito dali mu haresva, nito zashto dosega nikoga ne se e opital. Predpolagam, che toi syshto si zadava syshtite vyprosi za men. I makar i da izglejda ujasno glupavo, sqkash ne bih iskala da govorq s nego za tova. Bih iskala da go napravq i da mu dostavq udovolstvie bez prikazki predi tova, prosto da go iznenadam s deistviqta si. No se pritesnqvam. Nqmam mnogo opit s oralniq sex (pravila sym go samo dva pyti vsyshtnost) i... ne znaq kak da zapochna. Nqkolko pyti sym se opitvala da se naviq da slqza nadolu i prosto da go napravq, no neshto vse me e spiralo. Syveti?
Drugoto e, che sexyt ni rqdko vkluchva neshto po-"interesno". Smenqme dosta pozi i e naistina prekrasno, no... ponqkoga mi lipsva trypkata. Lipsva mi tova da me hvyrli na legloto i da me hvane za rycete ili da me dyrji v rycete si i da me gali. Da go useshtam po-silen, da chuvstvam kak sym negova i toi da se naslajdava na fakta che mu se otdavam izcqlo.


Nqkoi v podobna situaciq? Syveti? Spodelete mneniqta si molq, i momichetata i momchetata.


Mersi.

TPAKTOPUCTA
11-20-2008, 05:17
е кво се притесняваш ... направи го и той ще остане доволен :) само недей да включваш зъбки, макар че имам приятел който много се кефи да го хапят докато му духат ....

varnen4e
11-20-2008, 05:48
Или го направи, или говори с него. Това са правилните решения.

Stefchyy
11-20-2008, 06:18
Или го направи, или говори с него. Това са правилните решения.

+1

anonimnaa
11-20-2008, 07:04
Щом го искаш просто го направи.И така ще разбереш дали му харесва или не.Успехх :) :)

VhD
11-20-2008, 07:40
kvoto i da napravi6 6te mu e super qko..a otnosno tova kak da zapo4ne6-po4ni s celuvki po vrata sled tova gurdite nadolu korema i hop stigna :D :D :D :D :P 8-)

anSsito
11-20-2008, 08:19
Щом иска- го направи :) А в последствие ще разбереш дали му харесва или не ;)
А иначе започваш да го целуваш и леко полеко слизаш надолу и оп.. не се притеснявай и внимавай с зъбите ;)

shell
11-20-2008, 08:43
О не се притеснявай толкова.С моя пирятел като сме говорили по тази тема оз тогава не харесвах особено идеята да правя орална любов и той беше остана с впечатлнието,че няма да го задоволявам така и беше решир ,че само той мене ще ме задоволява....Но веднъж просто го направих без да го предупреждавам и той освен,че беше много приятно изненадами му беше супер яко и се оказа,че не е толкова трудно :) Така,че не се притеснявай толкова много ,а просто се отпусни и давай

Siseetoo
11-20-2008, 10:05
Щом иска- го направи :) А в последствие ще разбереш дали му харесва или не ;)
А иначе започваш да го целуваш и леко полеко слизаш надолу и оп.. не се притеснявай и внимавай с зъбите ;)
:)

Enichka
11-20-2008, 10:29
Ами нали за това сте двойка...говори с него за желанията си :-P

Misha91
11-20-2008, 14:01
Ами ..затваряш си очите и го налапваш и ще видиш ,че всичко ще е окей!!!

darla
11-20-2008, 14:15
^a 6to puk trqbva dasi zatvarq o4ite???Toi(penisa mu) da ne mi da e otbluskva6t ili stra6en,ili moje bi hape?!?!?!?

po temata-Mila,deistvai!Ni6to nqma da zaradva tvoeto mom4e i da mu dostavi po-golqmo udovolstvie ot tova da bude6 impulsivna i nepridvidima!Budi malko pove4e "ku4ka" v legloto,za da bude interesno i na dvama vi!uspeh! :-)

Misha91
11-20-2008, 14:21
^a 6to puk trqbva dasi zatvarq o4ite???Toi(penisa mu) da ne mi da e otbluskva6t ili stra6en,ili moje bi hape?!?!?!?

po temata-Mila,deistvai!Ni6to nqma da zaradva tvoeto mom4e i da mu dostavi po-golqmo udovolstvie ot tova da bude6 impulsivna i nepridvidima!Budi malko pove4e "ku4ka" v legloto,za da bude interesno i na dvama vi!uspeh! :-)

Ами за да не я възпре пак нещо например!!!

djuki
11-20-2008, 14:42
наистина говори с него ... това не преди и не вреди ... просто хващаш темата за секс и стига до въпроса " някога духали ли са ти? и как беше ? " трябва да можеш да говориш с партнъора си за да има тръпка всеки път . Иначе просто ако го искаш го направи ако не искаш недей щом се колебаеш май не искам много много .

CucuTy
11-20-2008, 15:08
Щом иска- го направи :) А в последствие ще разбереш дали му харесва или не ;)
А иначе започваш да го целуваш и леко полеко слизаш надолу и оп.. не се притеснявай и внимавай с зъбите ;)

Че на кой мъж не му харесва оралната любов?

bqsna_teenagerka
11-20-2008, 15:36
Кофти е факта,че не искаш да говориш с него.
Всички тези въпроси,които си задаваш са напълно..нормални. Но както и да е. Искаш просто да го изненадаш ами направи го! Риск печели,риск губи! В крайна сметка един път се живее...живей..предизвикате но..страстно..неочаквано...п росто като ти дойде желанието..кажи си.."какво толкова..я да се позабавляваме като хората...започвам а пък акквото ще да стане" .. и просто успокояваш се..премахваш всякакво ненужно притеснение,които би те само объркало.. хващаш го и го пращаш на седмото небе :-P Айде мацка късмет. /А относно свирката концентрирай се върху горната част на пениса.. и докато правиш движенията нагоре и надолу върти езика си едновремено върху главичката..следвай го..забелязвАй кое най му доставя удоволствие и го прави. / :)

Schneeflocke
11-20-2008, 16:13
Купи си секс-зарове.

PurpleBall
11-20-2008, 20:41
Регистрирах се заради тази тема :) Мацка, ако се чувстваш готова повярвай ми ще ти се получи, сигурно е добре да говориш с него, но има вариант, в който отговорите може да не ти харесат и това да направи нещата по-сложни :) Може би приятелят ти те уважава много и си мисли, че може да те обиди или отблъсне като направи нещо такова, да го помислиш за извратен и куп такива неща.. особено ако ти не си му показала, че искаш повече страст. Кажи си, че си секси, хвани му ръцете ти, хапи го лекичко, малко по грубо и с повече страст и съм напълно сигурна, че той ще отвърне. А и почувстваш ли се "кучка" един път ще видиш, че и самите свирки ще са лесни. Просто му покажи какво можеш, няма мъж, който да не оцени такова нещо :)
А в самите свирки няма нищо трудно, аз обожавам да ги правя и според мен това ми помага, личи си кога нещо ти харесва и кога го правиш за другия :) Най-важното е да го предпазиш по някакъв начин от зъбките си, съсредоточи се върху главичката и му показвай, че ти харесва найстина мн за да се отпусне (всеки си има притеснения, който понякога са основателни, но не е нужно да му показваме точно в този момент това :) )
Успех и повярвай ми няма мъж, който да не си мечтае за секса, който описваш ;)