PDA

View Full Version : Серенада



dimitar_ak
11-20-2008, 06:14
Момичета как бихте реагирали ако ви изненадат със серенада? При мен нещата са доста сложни. Връзката ми е приключила. Обещахме си един последен уикенд само за нас като меден месец, защото така и не успяхме да го направим докато бяхме заедно. Условието е след това КРАЙ. Как би приела една жена която иска край романтична обстановка и серенада. Песента съм я избрал.

Besame Mucho

Целувай ме, целувай ме много
сякаш тази нощ ще е последна,
целувай ме, целувай ме много-
срахувам се да те имам
и скоро след това да те загубя.

Искам да те чувствам близо,
да се оглеждам в очите ти,
много близо до мен.
Мисля, че утре навярно
аз ще бъда далече,
много далече от теб.

Целувай ме, целувай ме много...

depressedgirl
11-20-2008, 07:54
ем серенада не е лоша идея въпреки че за мен е малко банална
ако искаш да си я върнеш изнесии серенада,после я зажеди някаде на пикник,на някое прекрасно място или на вашо любимо място
там носи хубаво вино,подари й нещо малко ,носи шоколад задължително :) и нещо друго за хапване
Ако не си я върнеш поне ще си прекарате хубаво за последен път
Успех ;)

HONDA
11-20-2008, 08:32
Серенадата е ужасна отживелица. Има много по-романтични начини да покажеш на момичето, че я обичаш

mickelangelo
11-20-2008, 08:34
Ами правил съм нещо подобно .. но при мен беше с 1 кола .. напълнена с тонколони .. с отворени врати и багажник ... под джама .. и .. и баща и излезе и като ме видя ме подгони .. и все пак .. тя каза че било супер хубаво .. и красиво .. ;) още помня песента ... - Savage Garden - To the moon and back 8)

cvetelinaaa
11-20-2008, 08:34
съгласна съм с HONDA

Drebs
11-20-2008, 08:43
Правили са ми нещо като серенада и колкото,и да е отживелица - ще се трогне много.
То на мен ми я направи човек,с когото бях няма и една седмица и се зарадвах,представям си ако сте имали хубава и дълга връзка :))
Направи и тази изненада,нищо не губиш .. поне никога няма да забрави това :))
Успех и после разказвай,че ми е много интересно ;]

dimitar_ak
11-20-2008, 08:45
В моя случай става дума за професионални музиканти.

Erica
11-20-2008, 09:02
...Миналата седмица събираше идеи как да й отмъстиш,сега пък си решил серенада да й правиш...
Е поне не ти е скучно...Успех със серенадата :)

curka87
11-20-2008, 10:35
Правили са ми нещо като серенада и колкото,и да е отживелица - ще се трогне много.
То на мен ми я направи човек,с когото бях няма и една седмица и се зарадвах,представям си ако сте имали хубава и дълга връзка :))
Направи и тази изненада,нищо не губиш .. поне никога няма да забрави това :))
Успех и после разказвай,че ми е много интересно ;]

+1
И после наистина да ни разкажеш, че и на мен ми е много любопитно.

Айде успех.

Crazytu
11-20-2008, 11:46
ем серенада не е лоша идея въпреки че за мен е малко банална
ако искаш да си я върнеш изнесии серенада,после я зажеди някаде на пикник,на някое прекрасно място или на вашо любимо място
там носи хубаво вино,подари й нещо малко ,носи шоколад задължително :) и нещо друго за хапване
Ако не си я върнеш поне ще си прекарате хубаво за последен път
Успех ;)

Много банално,но определено върши работа при нас момичетата.Определено ще се трогне.

djuki
11-20-2008, 14:36
ще я зарадва и то много ... това е много мил жест колкото и стар да е :)

DiScOnEcTeD
11-20-2008, 15:22
изтъркано ее и е отживелица

BaiToq
11-20-2008, 16:57
Момичета как бихте реагирали ако ви изненадат със серенада? При мен нещата са доста сложни. Връзката ми е приключила. Обещахме си един последен уикенд само за нас като меден месец, защото така и не успяхме да го направим докато бяхме заедно. Условието е след това КРАЙ. Как би приела една жена която иска край романтична обстановка и серенада. Песента съм я избрал.

Besame Mucho

Целувай ме, целувай ме много
сякаш тази нощ ще е последна,
целувай ме, целувай ме много-
срахувам се да те имам
и скоро след това да те загубя.

Искам да те чувствам близо,
да се оглеждам в очите ти,
много близо до мен.
Мисля, че утре навярно
аз ще бъда далече,
много далече от теб.

Целувай ме, целувай ме много...
Алоооо,трубадурчето,къде си тръгнал беее :lol:

depressedgirl
11-20-2008, 19:10
Знам че това което написах за идея е банално,но дори да е банално върши работа
Аз например много бих се трогнала от нещо такова,жъпреки че ми е банално защото мен няма да ме интересува за това което мисля а за това че той е направил нещо мило за мен :)

DOKOSVANE
11-20-2008, 21:02
Ами правил съм нещо подобно .. но при мен беше с 1 кола .. напълнена с тонколони .. с отворени врати и багажник ... под джама .. и .. и баща и излезе и като ме видя ме подгони .. и все пак .. тя каза че било супер хубаво .. и красиво .. ;) още помня песента ... - Savage Garden - To the moon and back 8)

DA I MEN BI ME VPECHETLILO :)A BASHA MI OSHE POVECHE XAXA

evelinka1122
11-21-2008, 07:19
мразя романтика.... :x и няма да се зарадвам на никаквви серенади или вечери на врещи... мн е лигаво...

dimitar_ak
11-21-2008, 07:28
мразя романтика.... :x и няма да се зарадвам на никаквви серенади или вечери на врещи... мн е лигаво...

Да, но красиво.

curka87
11-21-2008, 14:16
мразя романтика.... :x и няма да се зарадвам на никаквви серенади или вечери на врещи... мн е лигаво...

Да, но красиво.

Абсолютно!!!! Не само красиво, но и много сладко и мило.
:oops:

zaraaa
11-21-2008, 14:20
Мисля, че серенадата е чудесна идея за един романтичен уикенд :) Може би ще си я върнеш :)

MakeMeFeel
11-21-2008, 15:48
Абе и на мене ми се струва малко прекалеееено старомодно и леееко лигаво 8-) Но на нея може и да й хареса все пак ... :)

dimitar_ak
11-21-2008, 16:11
Появи се пречка, че групата работи засега само за София, но ще го мисля.

Ето ги http://www.serenadebg.com/

Andreev
11-21-2008, 16:16
върни я при кроманьонците - повече ще се очарова :-D

xpici
11-21-2008, 16:29
ще е мн хубаво :D :-)

BaiToq
11-21-2008, 16:49
върни я при кроманьонците - повече ще се очарова :-D
Ама ако серенадата я пее от
Бентлито???А???
Ко прайм тогаа? 8-)

MakeMeFeel
11-21-2008, 16:53
върни я при кроманьонците - повече ще се очарова :-D
Ама ако серенадата я пее от
Бентлито???А???
Ко прайм тогаа? 8-)

Правим се че ни харесва :D

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 16:55
върни я при кроманьонците - повече ще се очарова :-D
Ама ако серенадата я пее от
Бентлито???А???
Ко прайм тогаа? 8-)

Правим се че ни харесва :D

материалистки !

MakeMeFeel
11-21-2008, 16:57
върни я при кроманьонците - повече ще се очарова :-D
Ама ако серенадата я пее от
Бентлито???А???
Ко прайм тогаа? 8-)

Правим се че ни харесва :D

материалистки !

BITCHES :D

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 16:58
малолетни bitches x 8-)

MakeMeFeel
11-21-2008, 17:00
малолетни bitches x 8-)

Срам нямат ... ;Х :shock: :D

Mirelchetoo14
11-21-2008, 17:01
Охооо, естествено, че ще ми хареса :grin: Е, не някоя лигава песен... По- скоро нещо от рода на "Ел мариачи" или някоя закачлива песен на НЛО, или преработена стара градска.... да събуди блока и да се смея отгоре, леле, мечта :D

nicolesch
11-22-2008, 08:37
Ами правил съм нещо подобно .. но при мен беше с 1 кола .. напълнена с тонколони .. с отворени врати и багажник ... под джама .. и .. и баща и излезе и като ме видя ме подгони .. и все пак .. тя каза че било супер хубаво .. и красиво .. ;) още помня песента ... - Savage Garden - To the moon and back 8)


Толкооо яко си го напраил .. леле чак некво като си го помислих какво е ми стана супер якоо .. ! Браавоо евала за това нещ0 !

8992
11-22-2008, 11:58
като си намислил да и направиш серенада направи го не е нужно да се съветваш с нас има толкова различни мнения други толкова се впрягат че са способни да те разубедят серенадата е мноо яко нещо аз лично много се кефя някой момичета казват че е отживелица обече аре и на тях да им напрявят ще видим няма ли да се кефят :)

jghgh
11-22-2008, 13:02
Ти нямаше ли да буташ гроба на майка й бе? 8-)

И що за приключила връзка е това, ще празнувате меден месец след връзката ви заедно... омгг...
Много странно звучи.

Подари й букет и стихотворение, пак е изтъркано, но сякаш е по-добре от серенада...

slun4ice_90
11-22-2008, 13:39
Харесва ми и идеята и песента е страхотна.Успех! :-P

dimitar_ak
11-22-2008, 16:34
Нищо не съм бутнал, а само запалих свещичка. Ситуацията е много объркана. Може да няма серенада. Може и уикенд заедно да няма.

Днес изкарахме може би най-хубавия си ден от както се познаваме. От както сме разделени не сме имали такава среща и толкова време заедно. Бяхме като една влюбена двойка. Секс нямаше но го искахме. При раздялата обаче вместо целувка получих ултиматум. До 2 дни да реша какво искам. Варианта "отново двойка" го няма. Има:

1. Срещи за секс 1 път седмично в уречен ден и час. През другото време никакво търсене.
2. Приятелство, но никакво докосване и никакви намеци.

Моите варианти са други. Това е жена която обичам и искам да прекарам живота си с нея след като близо 4 години градихме нещо. Събираме се или забравяме един за друг.

Still1ME1Still1HERE
11-22-2008, 20:25
Нищо не съм бутнал, а само запалих свещичка. Ситуацията е много объркана. Може да няма серенада. Може и уикенд заедно да няма.

Днес изкарахме може би най-хубавия си ден от както се познаваме. От както сме разделени не сме имали такава среща и толкова време заедно. Бяхме като една влюбена двойка. Секс нямаше но го искахме. При раздялата обаче вместо целувка получих ултиматум. До 2 дни да реша какво искам. Варианта "отново двойка" го няма. Има:

1. Срещи за секс 1 път седмично в уречен ден и час. През другото време никакво търсене.
2. Приятелство, но никакво докосване и никакви намеци.

Моите варианти са други. Това е жена която обичам и искам да прекарам живота си с нея след като близо 4 години градихме нещо. Събираме се или забравяме един за друг.Кажи и го така - постави и ти ултиматум.Да видим какво наистина иска.Или направо й кажи,че не искаш нищо и всякви взаимоотношения късате - може и да се получи да те гони,ама може и да...