PDA

View Full Version : Да бъдем само приятели и да чакам



Opeth
11-20-2008, 08:41
Здравейте ,имам следния въпрос:преди месец се запознах с едно момиче,адски много ми хареса,имаме общи теми за разговор,излизаме в обща компания...една вечер се престраших да я поканя на среща,като тя се съгласи веднага...но след час ми се обади,че едва ли може да отвърне на моите очаквания,има симпатии,приятно й е да излизаме заедно,но не мисли че изпитва "онова" чувство....Не искам да се отказвам от нея..как бихте ме посъветвали да процедирам,да излизам с тях само като приятел и да чакам след време някакво развитие...?Дайте ми съвет моля...

curka87
11-20-2008, 10:31
Според мен не се надявай да стане нещо между вас.Все пак тя ти го е казала направо.
Но щом ти е приятно с нея , не спирай да излизаш с тях. Виждайте се, макар и само като приятели.В това няма нищо лошо.

stealthyGirl
11-20-2008, 10:34
Не искам да се отказвам от нея..Но тя се е отказала от теб, така че не бъди досадник. Можеш да и бъдеш приятел и след време да те заобича... :)

unknown1
11-20-2008, 10:46
Ами щом не иска,просто я остави.Ако след време тя има желание за нещо повече,тя би трябвало да ти го покаже.Но е възможно това да е окончателното и решение,така че си се забавлявай и ако си харесаш друго момиче пробваш с нея и така.Айде успех:)

evelinka1122
11-20-2008, 10:50
мисля че няма да стане... бъдете си само приятели и спри докато не е станало късно.. не за друго, защото тя ти го е казала в прав текст..

Crazytu
11-20-2008, 11:22
мисля че няма да стане... бъдете си само приятели и спри докато не е станало късно.. не за друго, защото тя ти го е казала в прав текст..
+1 ;-)

Metal_kids
11-20-2008, 11:35
Може да му го е казала в прав текст,но не го е отрязала и като приятел такаче може да си се виждате и всичко,но само не прекалявай с досаждането ;) А ако трябва да стане нещо то ще си стане ;)
Успех!!!

VHack
11-20-2008, 12:24
чисто отрязване или просто иска да изчакаш малко

NeverTheSame
11-20-2008, 16:22
оф...ей така да те разкарат е най-гадно...да ти кажат,че те харесват само като приятел е ужасно банално и супер глупаво.

иначе ти е оставила вратичка да бъдеш просто френд,останалото може да дойде с времето.. ;)