PDA

View Full Version : След операция...



DulceGatito
11-20-2008, 08:58
Здравейте :) В понеделник ме оперираха от апендицит.Първите два дена ме болеше доста,но вече болката не е толкова силна.Искам да ви попитам ...
Колко време след операцията болката напълно ще спре? :-k
Тъй като ми дадоха болнични за даскало само 7 дена,това означава ли че след 7 дена аз ще мога да играя физическо или трябва да сам освободена от физическото?:shock:
Колко време трябва да се спазва диетата,която ми дадоха докторите? :-o
И също искам да ви попитам след колко време след операцията ще мога да правя секс? 8-) :D :oops:

Ако има някой,който е опериран от апендицит или може да ми помогне...да пише... :) Мерси :-P

mickelangelo
11-21-2008, 08:15
Ами мене когато ме оперираха не ходих на физическо цял срок .. :) болката ще изчезне до 2-3 дни след това ще е едно много странно дърпане .. все пак е шито :) ( или лепено но при мен е шеф и кройка ;) )

DulceGatito
11-21-2008, 09:17
и при мен е шито :) на седмия ден ще ми махат шевовете..тоест той е един само.. :) и наистина в момента няма болка,а само някакво дразнещо дърпане.. :o

6o6kotooo
11-21-2008, 10:26
ами за всичко това трябва да питаш лекарите.... аа за даскало не е препорачително да ходиш ... аз съм оперирана от кистаа иии от 4 месеца не е минало ..... та за 7 дена болката няма да ти мине .... в никакъф случай не играй физическо .. та пак за болката минава постепенно ..... а диетата е хубаво да я правиш поне още 3 4 дена :)

DulceGatito
11-21-2008, 10:33
мерси много :)

darla
11-21-2008, 14:40
ami tezi vuprosi spored men e trqbvalo da zadade6 na lekarq si,az nemoga da ti kaja ot opit,no ne mislq,4e fizi4eskoto e tolkova vajno,4e da ne moje6 da go prenebregne6 v imeto na sobstvenoto si burzoi uspe6no vuzstanovqvane