PDA

View Full Version : Незнам какво да си мисля след неговите думи



anonimnata_
11-20-2008, 10:09
Така става въпрос за това 4е с приятелят ми сме от 3 години заедно и тази година той има бал.Знам 4е има много време дотогава,но снощи с негов приятел се заговориха и ми стана обидно от думите му.Каза 4е не искам да ме кани като дама на на неговия бал.Става въпрос за това 4е той ще ходи на море и ще си празнува бала с класа ,както вси4ки останали него спирам нали така трябва да бъде,но каза 4е 6те си го празнува о6те с приятели и роднини заедно и за там става дума 4е не искам да ме кани.Миналата година аз имах бал и през цялото време се съобразявах с него аз бях го поканила заедно с мойте роднини и приятели на бала ми ,а сега той твърди 4е няма смисъл да ме кани на бала си пред роднините си и какво толкова 4е няма да съм с него.Ходим от 3 години познавам се с майка му и баща му добри хора са ,а сега в един момент се оказва 4е се срамува от мен.С какво неговите приятели са пове4е от мен 4е с тях даже от сега ги е поканил ,а за мен не иска да 4ува какво да си мисля нз.Явно през цялото време съм се заблуждавала за нашата връзка.Обиди ме ,от това 4е държи приятелите си пред мен и нито съм куца ,нито саката, 4е да го е срам от мен за да не ме кани.

PerfectByNature
11-20-2008, 10:56
разбирам какво точно имаш впредвид вмомента и аз съм така.с приятеля ми сме заедно 2 години и нещо и утре има рожден ден а няма да ме покани ... вярно че е някакси страно да съм на една маса с цялото му семейство но ... какво толкова той е присъствал у дома на такива събирания и аз се познавам с техните той с наще и .. въпреки това неиска да ме покани,защото все едно сме били женени....пълните глупости!!!!просто незнам какво да ти кажа .. имам чувството че момчетата искат сериозни и добри момичета до себе си и реват че всички са курви и им ходят само по парите а сега като имат такова момиче до себе си се срамуват от него ... но все пак до бала му има предостатъчно време да се променят нещата...успех и горе главата...кажи му момче и не го убиждай повече :) :-)

evelinka1122
11-20-2008, 11:00
ооо ужасно е това! аз не бих търпяла такова отношение... поговорете... скарай му се! как може такова нещо вие е ходите от 3 години подяволите! :shock: :shock: :shock:

krem4et0
11-20-2008, 11:01
Когато беше абсолвентския ми бал пролетта, аз не само, че не поканих гаджето си(връзка към този момент 3 години и половина), а и му казах, че изобщо не искам да припарва в близост до центъра, за да не ме види в състояние, което няма да му е приятно. През деня той беше на обяд с родителите ми и сестра ми, нагласих се за бала, закара ме, поснима ме и си замина!!!!! Да си с гаджето на бала е най-върховната глупост на света. Този бал е за теб и съучениците ти, а не за гаджето. След година и нещо и той ще има бал. Евентуално тогава може и да сме семейство. Аз не искам да ходя с него и няма да отида.

И все пак на бала с роднини и приятели е редно да те покани. Дори и 1 приятел да нямаше, пак е редно да те покани!
След месец имаме тържество на колектива в училище. Аз няма да го поканя............не му е мястото там, няма за какво да си говори с колегите, никой не познава освен мен и 1 негова бивша учителка......

П.С.Когато се събирам със семейството си за РД се събираме само ние. Ако се празнува отделно, тогава и той ще дойде. Докато не сме семейство, няма място на семейните ни тържества.

unknown1
11-20-2008, 11:02
Ами първо в самият текст на няколко места си написала "искам" а май си имала в предвид "иска",щото иначе нещо ми се губи смисала.Иначе за причините поради ,които не иска да те кани трябва да говориш лично с него,но без да показваш ,че си обидена защото според мен така би било по-вероятно да ти даде някакво логично обяснение..иначе просто ще се оправдава,и ще умаловажава факта ,че не те е поканил.Успех:)

sladka__droga
11-20-2008, 11:09
Ходите от три години и не иска да си с него на бала му ?! ... Хм ... приятелят ти боцка ли се ...

Crazytu
11-20-2008, 11:15
Когато празнува бала с роднини и приятели е редно да те покани, за това може да го попиташ защо не иска ти да присъстваш.Но на бала с класа му ... какво ще правиш ти там,тогава той си празнува с класа си и аз не бих искала гаджето ми да идва на бала ...

ImmortalForever
11-20-2008, 11:17
Когато беше абсолвентския ми бал пролетта, аз не само, че не поканих гаджето си(връзка към този момент 3 години и половина), а и му казах, че изобщо не искам да припарва в близост до центъра, за да не ме види в състояние, което няма да му е приятно. През деня той беше на обяд с родителите ми и сестра ми, нагласих се за бала, закара ме, поснима ме и си замина!!!!! Да си с гаджето на бала е най-върховната глупост на света. Този бал е за теб и съучениците ти, а не за гаджето. След година и нещо и той ще има бал. Евентуално тогава може и да сме семейство. Аз не искам да ходя с него и няма да отида.

И все пак на бала с роднини и приятели е редно да те покани. Дори и 1 приятел да нямаше, пак е редно да те покани!
След месец имаме тържество на колектива в училище. Аз няма да го поканя............не му е мястото там, няма за какво да си говори с колегите, никой не познава освен мен и 1 негова бивша учителка......

П.С.Когато се събирам със семейството си за РД се събираме само ние. Ако се празнува отделно, тогава и той ще дойде. Докато не сме семейство, няма място на семейните ни тържества.

Подкрепям с две ръце и два крака

Fantomche
11-20-2008, 11:23
edin priqtel obqsni taka na gadjeto si: "vij sega 5 godini sum v tozi klas i go uvajavam i cenq mislq 4e kakto sme malko mom4eta pone tova dulja na edno momi4e ot klasu mi koeto i da e to ..da i budat kavaler." mislq 4e 4oveka si e s pravoto i tq go razbra. ... pri tovq slu4ai macka tova si e negov praznik qsno 4e iska6 da go spodeli6 no tova e edin pt v jivota i se razdelq6 s tvoi priqteli i suy4enici ne s tezi na gadjeto ako t epokani ti 6te iska6 postoqnno da e s teb i da se durji dobe...a tova e ve4er na izdivqvane i kupon i pravene na 6turotii..do moq bal ima vreme i 6te vidim dali izob6to 6te imam gadje no ne mislq da go kanq s men neznam li4no moemnenie si e tova :s ne me razbirai pogre6no

curka87
11-20-2008, 11:26
Когато беше абсолвентския ми бал пролетта, аз не само, че не поканих гаджето си(връзка към този момент 3 години и половина), а и му казах, че изобщо не искам да припарва в близост до центъра, за да не ме види в състояние, което няма да му е приятно. През деня той беше на обяд с родителите ми и сестра ми, нагласих се за бала, закара ме, поснима ме и си замина!!!!! Да си с гаджето на бала е най-върховната глупост на света. Този бал е за теб и съучениците ти, а не за гаджето. След година и нещо и той ще има бал. Евентуално тогава може и да сме семейство. Аз не искам да ходя с него и няма да отида.

И все пак на бала с роднини и приятели е редно да те покани. Дори и 1 приятел да нямаше, пак е редно да те покани!
След месец имаме тържество на колектива в училище. Аз няма да го поканя............не му е мястото там, няма за какво да си говори с колегите, никой не познава освен мен и 1 негова бивша учителка......

П.С.Когато се събирам със семейството си за РД се събираме само ние. Ако се празнува отделно, тогава и той ще дойде. Докато не сме семейство, няма място на семейните ни тържества.

Напълно съм съгласна.Макар, че моят приятел е идвал у дома на няколко събирания, но наистина в един момент почва да изглежда все едно сме женени и това малко не си пасва.
Аз също не поканих гаджето си на моя бал.Сега също не идва на събирания с колегите ми от университета или с бившия ми клас.Не мъ е там мястото.

За авторката- остави момчето да си изживее неговите мигове. Винаги ще има време за теб, но това е неговото време!!!

Metal_kids
11-20-2008, 11:29
Ами тези неща са си до самата двойка ,вие трябва да си се разберете,какви са причините които го карат да постъпи така :-o И вече си решете кое как и защо ,аз лично с приятеля ми ходихме отскоро,но той си ме покани да съм му дама на бала :-)
надявам се да се разберете и да се наредят нещата ;)

Sunny_stz
11-20-2008, 12:17
Oхххх,ами какво да ти кажа,тъпо е наистина,че не иска да те покани,след като сте от много време заедно,но явно е имал нещо в предвид,че това е някакъв негов празник и иска да си го изживее,но ти какво му пречиш?В началото на тази учебна година,няколко човека от нашия клас спорихме с други за бала....ние искахме да си поканим приятелите,другата половина не (всъщност те бяха повече от половината които не искаха) и те спечелиха!Аз нямам нищо общо с почти никой от класа си!Никога не сме били задружен клас и бала ни няма да е кой знае какво,за това исках да поканя приятеля си,той да ми е кавалер,ноо........това било бал на класа,ебаси класа бих казала!!!Ние на училище НИКОГА не се събираме всички,дори в часовете,какво остава за единия бал?Но това няма значение,тъпа работа си е....Все пак всеки има право на личен избор дали ще е с гаджето или не!

anonimnata_
11-20-2008, 13:02
Мерси ,за всички мнения,но въпроса е там, че не искам да бъда на неговия бал с класът му. Това е неговия ден и подкрепям всички ,които изказаха същото мнение,но него разбирам ,когато празнува бала си с приятели и роднини да не иска да съм с него .Това не мога да го разбера.И на всичкото отгоре това го е решил без да ми каже ако не беше неговият приятел през всичкото това време щеше да ме остави да се самозалъгвам

ELiTyYy
11-20-2008, 13:15
моя още от сега ме иска за дама на бала си... :)
макар че има мн време до тогава...6-7 месеца ли колок са нз...
до тогава нз дали ще ме издържи...каквато съм калпазанка... 8-) 8-) 8)

sentient_
11-20-2008, 13:17
Така става въпрос за това 4е с приятелят ми сме от 3 години заедно и тази година той има бал.Знам 4е има много време дотогава,но снощи с негов приятел се заговориха и ми стана обидно от думите му.Каза 4е не искам да ме кани като дама на на неговия бал.Става въпрос за това 4е той ще ходи на море и ще си празнува бала с класа ,както вси4ки останали него спирам нали така трябва да бъде,но каза 4е 6те си го празнува о6те с приятели и роднини заедно и за там става дума 4е не искам да ме кани.Миналата година аз имах бал и през цялото време се съобразявах с него аз бях го поканила заедно с мойте роднини и приятели на бала ми ,а сега той твърди 4е няма смисъл да ме кани на бала си пред роднините си и какво толкова 4е няма да съм с него.Ходим от 3 години познавам се с майка му и баща му добри хора са ,а сега в един момент се оказва 4е се срамува от мен.С какво неговите приятели са пове4е от мен 4е с тях даже от сега ги е поканил ,а за мен не иска да 4ува какво да си мисля нз.Явно през цялото време съм се заблуждавала за нашата връзка.Обиди ме ,от това 4е държи приятелите си пред мен и нито съм куца ,нито саката, 4е да го е срам от мен за да не ме кани.
Явно той има някакви други планове и според мен не трябва да оставаш нещата така, притисни го и го накарай да ти каже в прав текст какво е искал да каже с думите си

curka87
11-20-2008, 13:20
Явно той има някакви други планове и според мен не трябва да оставаш нещата така, притисни го и го накарай да ти каже в прав текст какво е искал да каже с думите си

Планове да си изкара бала с приятелите от класа си и да си изживее този ден като САМО НЕГОВ, а не да държи гаджето си за ръчичката цяла вечер????

sentient_
11-20-2008, 13:23
Явно той има някакви други планове и според мен не трябва да оставаш нещата така, притисни го и го накарай да ти каже в прав текст какво е искал да каже с думите си

Планове да си изкара бала с приятелите от класа си и да си изживее този ден като САМО НЕГОВ, а не да държи гаджето си за ръчичката цяла вечер????
:-D права си или прав

Glavoreza
11-20-2008, 13:38
Не ме интересуват другите мнения казвам моето.
На боят бал тази година приятелката ми ще присъства.!

shell
11-20-2008, 18:37
:smt107 :smt107 :smt107 Е това ме гръмна направо ..... Как може да сте заедно от 3 години и той да не те покани на бала си.....Просто не го разбирам....По-добре поговори с него за това-според мен не трябва да се отнася така с тебе!