PDA

View Full Version : Въпросче към тези, които ще се явяват на TOEFL



mrysnika
11-20-2008, 10:23
Ами аз си изтеглих тези тестове от zamunda.net, които са на Kapplan, но те са само 4 и аз вече ги направих и се чудя какво повече да правя... откъде да взема тестове,в/у които да се упражнявам..знаете ли някъде из нета някои други тестове освен тези за 2007/2008. Някои на Barron's може би? Или? Ще помогнете ли? Мерси предварително. :) Скоро ми е изпита и гледам да правя колкото се може повече,но вече се изчепах,ако някой знае нещо повече ще е супер.

royal_girl
11-20-2008, 10:33
на мен в замунда ми излизат доста
http://zamunda.net/browse.php?search=toefl&cat=0&incldead=1

mrysnika
11-20-2008, 10:42
Имам предвид различни от тези в zamunda, от някой друг сайт, ако знаете ..

Escarina
11-20-2008, 18:47
Е ти за кво си ги направил? Първо си учиш думите и правиш упражнеията. Самите тестове най-добре около месец преди изпита да ги започнеш. Въпроса не е да ги нацъкаш за един ден а да разгледаш плана за подготовка и да видиш самия модел на четирите сектора на изпита. Не бързай с тестовете!

butty
12-04-2008, 11:47
ами из интернет ен знам къде може да има такива тестове. Ако на някого му трябват учебници, нека ми пише на ЛС: имам два, на BARRONS 2006-2007 и на ETS THE OFFICIAL GUIDE TO THE NEW TOEFL IBT :) Имам и учебник за SAT I "The official SAT study guide" на collegeboard :)