PDA

View Full Version : Харесва ми, но мисля, че ще сгреша



RoCkSpOt
11-20-2008, 11:27
Здрасти на всички.Искам да ви помоля за съвет.Знащи мн харесвам 1 момиче тя мен също от доста време сме така сиг скоро ще тръгнем.До тук сичко е на 6.Но аз и вървя по гъза...Права се,че не е така,но секи ми го казва.Квото каже тя това е....ако се скараме нещо и тя е виновна пак аз и се извинявам страх ме е да и се развикам за да не се скараме...а е адски свестно момиче не като ония курвички.Харесва ме наистина и аз нея,но колкото и да се права ми прави впечатление и мисля,че след време това ще ми изиграе лоша шега....

т.7
krem4et0

Metal_kids
11-20-2008, 11:31
Ами сам осъзнаваш,че това ще ти изиграе кофти шега,такаче още преди да сте тръгнали е добре да говорите за това, а и за всичко останало за да избегните бъдещи проблеми....
Иначе ,ако наистина те харесва не мисля,че би ти се обидила,ако нали както ти каза и се развикаш(въпреки,че това не е нужно)може просто да и го кажеш нали ,че тя нее е права и да се разберете нормално.

IvanY
11-20-2008, 11:33
Не познавам врачки, ако това търсиш. Съжалявам брато :(

Crazytu
11-20-2008, 11:38
Както казаха по-горе говорете още от сега за това ... сигурна съм,че щом те харесва наистина би трябвало да се опита да промени това.

RoCkSpOt
11-20-2008, 11:40
Ами сам осъзнаваш,че това ще ти изиграе кофти шега,такаче още преди да сте тръгнали е добре да говорите за това, а и за всичко останало за да избегните бъдещи проблеми....
Иначе ,ако наистина те харесва не мисля,че би ти се обидила,ако нали както ти каза и се развикаш(въпреки,че това не е нужно)може просто да и го кажеш нали ,че тя нее е права и да се разберете нормално.

Когато и го казвам тя почва да ме обвинява и мн се дразна,но като се разберем и сме навънка си прекарваме супер...

Lysit0
11-20-2008, 11:45
Сам знаеш какво е....
Защо вместо да и се развикаш,не проведете един разговор?

curka87
11-20-2008, 11:46
Тая мацка направо си те води за носа както си иска.
Я се стегни малко! Какво е това!?! И аз съм момиче, и моя приятел ми угажда и гледа все да съм добре и да съм доволна, ама това вече е прекалено.
:-x :-x :-x

Metal_kids
11-20-2008, 11:47
Ами сам осъзнаваш,че това ще ти изиграе кофти шега,такаче още преди да сте тръгнали е добре да говорите за това, а и за всичко останало за да избегните бъдещи проблеми....
Иначе ,ако наистина те харесва не мисля,че би ти се обидила,ако нали както ти каза и се развикаш(въпреки,че това не е нужно)може просто да и го кажеш нали ,че тя нее е права и да се разберете нормално.

Когато и го казвам тя почва да ме обвинява и мн се дразна,но като се разберем и сме навънка си прекарваме супер...

Еми не мисля,че е много правилно да обвинява теб като се получи недоразомение би трябвало да разбира и твоята гледна точка и да стгате до разбиране защото то не е важно само за пред хората навън ,но и за между вас когато сте си сами :-o
Надявам се да се разберете и да е ок всико!!!
Казвай как се развиват нещата занапрет ако има как да помагаме до колкото можем... успех... ;)

Mirelchetoo14
11-20-2008, 11:54
^Amar te Duele^, виж някъде подписа на Кремчето и си смени ника, защото иначе скоро ще те изтрият заради непозволени символи :( А и уча испански и ника ти както си го написала значи "Боли те любовта" :-D Тъй че ще е още по- полезно за тебе :-D

RoCkSpOt
11-21-2008, 20:09
Ами все още не сме тръгнали нещата ту върват шерфектно ту не......дано скоро тръгнем и проведем свестен разговор :o

slunchiceto0
11-22-2008, 05:28
Не може едно момиче да ти се налага така и ти да се примиряваш и да се признаваш за виновен..мисля че това е под тфойто достойнство..не го позволявай поговори с нея...ако тя ти се направи на интересна..значи по скоро не е подходящото момиче..не може да има такова отношение към момче което харесва!! ;]

RoCkSpOt
11-22-2008, 10:06
Не може едно момиче да ти се налага така и ти да се примиряваш и да се признаваш за виновен..мисля че това е под тфойто достойнство..не го позволявай поговори с нея...ако тя ти се направи на интересна..значи по скоро не е подходящото момиче..не може да има такова отношение към момче което харесва!! ;]

Еми да ще поговоря с нея....дано скоро има удобен момент

zaraaa
11-22-2008, 10:53
Междудругото на колко сте години? :):):)

HONDA
11-22-2008, 11:11
Сам знаеш какво е....
Защо вместо да и се развикаш,не проведете един разговор?
+954

Lashes
11-22-2008, 13:40
доста позната история...тъпото е че след време ти се насъбира колкото и да обичаш човека до теб и си го изкарваш на него....затова най добре поговорете след като сте се скарали...и недей винаги ти да се извиняваш ;)