PDA

View Full Version : Всички аутлети в София на едно място ! Адреси!



incheto
11-20-2008, 13:29
Ceruti, Escada, Escada sport, Betty Barclay - ул. Позитано 1.

PLAYLIFE, Pony, Trespass, Speedo, NORDICA - кв. Лозенец, бул. Черни връх 46.

Sasch - ул. Шар планина 27 (пряка бул. Стамболийски, точно срещу мола).

Rossignol, FILA - кв. Лозенец, бул.Черни връх 66.


Rossignol, Oxbow - близо до Околовръстно шосе, идвайки от Хладилника (на 2 етажа).

Reebok, BK (обувки) - на ъгъла на ул. Денкоглу и ул. Цар Асен.

BOARDSHOP OUTLET – ул Цар Асен 87.

NIKE - бул. България, посока Бояна, в дясно преди Околовръстното.

MISS SIXTY - срещу входа на пазара Иван Вазов (от НДК по бул. България, свивате вляво на светофара и в дясно се вижда магазина, който се намира в бял панелен блок).

Romeo Baretti, Ysatis, Morgan - ул. Цар Асен 18.

RIFLE (с производствени дефекти) - ул. Княз Борис І 110, срещу първата спирка на трамвай 5.

Pepe Jeans, Take Two, Diesel - бул. Витоша 137.

Zara (Z Outlet) - ул. Узунджовска 13 (пряка на бул. Витоша).

Zara (Z Outlet) - бул. България 88.

Zara (Z Outlet) - Мол Sky City.

Zara (Z Outlet KIDS) - ул. Ангел Кънчев 26.

Zara - ул. Солунска 8, между бул. Витоша и пл. Славейков.

Zara, Bershka, Stradivarius - кв. Гео Милев, магазина е залепен до магазин Т-маркет на ул. "Коперник".

Pepe Jeans, Take Two, Diesel - Младост 1А.

Jack & Jones, Selected, Only, Vero moda - ул. Кишинев 7.

Jones - ул. Съборна 7.

Мехх - бул. Стамболийски (отдясно по посока към Св. София, близо до централата на ДПС)

Adidas - на ъгъла на Околовръстен път и бул. Бъкстон, срещу OMV.

DKNY, Morgan, Calvin Klein, Levi's, Clarks (дамски, мъжки, детски дрехи и обувки) - ул. Солунска 35.

Escada, Betty Barclay, Versace, Cerruti - бул. Витоша 92, над магазин Фантастико на входа на Южния парк.

Salamader (обувки) - търговски център в жк. Дружба 2.

Adidas, Playlife, Replay, Rifle, Hot Spot, Toi&Moi, Gola, Camper, Shoe Art (Princess Outlet Center) - жк. Младост 4 (точно след хипермаркет HIT)

Студио 5 за 4 (Pepe Jeans, Take Two, Diesel) - ул. Христо Белчев 25.

Hot-Spot (Clarks, Kookai, Crocs) - ул. Денкоглу 24.

#Chriestie's, Country, Roberto Cavalli, Think Pink, Gucci, Giorgio Armani, Sisley, People Eyewear, Prince Oliver Eyewear, Trussardi, Bluemarine

Rocco Barocco (DLM Outlet за очила) - бул. България и бул. Гоце Делчев (в сградата на КРИТ).

Outlet: жк. Надежда, при Била, завива се в посока Орион, преди моста в блоковете от ляво е магазина.

Outlet: на бул. Прага - точно след петте кьошета.

Outlet: бул. Тодор Каблешков 76, магазин КОМСЕД.

Outlet: ул."Черковна", нагоре към фитнес център" Ситняково" от ляво.

Outlet: ул."Черковна" (под моста).

Outlet: Под зала "Фестивална" има 3 магазина на ъгъла.

Pliok0019
11-20-2008, 14:30
Темата като важна!

24white24
11-20-2008, 16:04
Магазина на черковна, до гърбавият мост, не е Аутлет а магазин продаващ турски ментета, едит-нти си поста, за да не се заблуждават хората.

gogo844
11-20-2008, 16:05
Темата като важна!
syglasen !

Pliok0019
11-20-2008, 16:07
Магазина на черковна, до гърбавият мост, не е Аутлет а магазин продаващ турски ментета, едит-нти си поста, за да не се заблуждават хората.
Аз живея почти до него. Там изобщо някой влиза ли...

24white24
11-20-2008, 16:18
Магазина на черковна, до гърбавият мост, не е Аутлет а магазин продаващ турски ментета, едит-нти си поста, за да не се заблуждават хората.
Аз живея почти до него. Там изобщо някой влиза ли...Влизат и още как и аз живея близо а пък едно гадже живеше точно срещу него ебати навалицата става, кви пари правят от балъците не е истина просто :) А смешното е, че от там пазаруват и хора с доходи дето не ги притеснява да си пазаруват от официалните магазини, ама като си с пари незначи, че не си тъп...

Lysit0
11-20-2008, 16:29
Темата като важна!

Напълно!!!!

Pliok0019
11-20-2008, 20:32
Магазина на черковна, до гърбавият мост, не е Аутлет а магазин продаващ турски ментета, едит-нти си поста, за да не се заблуждават хората.
Аз живея почти до него. Там изобщо някой влиза ли...Влизат и още как и аз живея близо а пък едно гадже живеше точно срещу него ебати навалицата става, кви пари правят от балъците не е истина просто :) А смешното е, че от там пазаруват и хора с доходи дето не ги притеснява да си пазаруват от официалните магазини, ама като си с пари незначи, че не си тъп...
Влизала съм там няколко пъти. Изборът е доста малък. Имаше хубави тениски, но обувките...

zloto
11-20-2008, 21:20
купувайте си дрехите от ОРИГИНАЛНИТЕ и ОФИЦИАЛНИ магазини на дадената марка. всичко останало е тъпа боза/поза.
Някои хора (като мен) си взимат дрехата не заради марката, а заради самата дреха...
Никой няма да ми гледа етикетчето и не си купувам дрехите, за да казвам ''вижте, това е на еди-си коя марка'' примерно...

ULTRA_LEVSKI
11-20-2008, 21:32
Те "аутлетите" се водят официални, просто дрехите са от по-стари колекции .

ULTRA_LEVSKI
11-20-2008, 23:22
водят се или не,такова нещо "официален аутлет" няма...

иначе може да си прав,не знам... но такива смешници като тоя "злото" да ми говори,че "някои не търсели да е маркова дрехата",но все пак искали да е на въпросната марка,но ако може по-евтино,хаха... смЕх...

Знаеш как е по цял свят, а пък и тук, дори в аутлета, дето стара колекция ТРЯБВА да е по-евтина, то цените са си същите, като на новите, качеството е зле, няма номера и модели...

24white24
11-21-2008, 06:00
Магазина на черковна, до гърбавият мост, не е Аутлет а магазин продаващ турски ментета, едит-нти си поста, за да не се заблуждават хората.
Аз живея почти до него. Там изобщо някой влиза ли...Влизат и още как и аз живея близо а пък едно гадже живеше точно срещу него ебати навалицата става, кви пари правят от балъците не е истина просто :) А смешното е, че от там пазаруват и хора с доходи дето не ги притеснява да си пазаруват от официалните магазини, ама като си с пари незначи, че не си тъп...
Влизала съм там няколко пъти. Изборът е доста малък. Имаше хубави тениски, но обувките...И аз съм влизал, първият път от любопитство после да видя, защо е тая навалица, и кво да видя тениски Габана за 16 лева или нещо от сорта, ризи Лакост за по 30 само дето крокодила повече приличаше на хамстер отколкото на крокодил...

zloto
11-21-2008, 06:18
купувайте си дрехите от ОРИГИНАЛНИТЕ и ОФИЦИАЛНИ магазини на дадената марка. всичко останало е тъпа боза/поза.
Някои хора (като мен) си взимат дрехата не заради марката, а заради самата дреха...
Никой няма да ми гледа етикетчето и не си купувам дрехите, за да казвам ''вижте, това е на еди-си коя марка'' примерно...

Е КАТО НЕ ГЛЕДАШ МАРКАТА ЩО ТОГАВА СИ ВЗИМАШ ТОЧНО ЕДИ КВА СИ МАРКА ОТ АУТЛЕТ?! А НЕ ИДЕШ ОТ БИТАКА НА ЖЕНСКИЯ ДА СИ КУПИШ БЕЗФИРМЕНА ДРЕХА?!

ШЕ ВИ ЕБА У НОМЕРАТА!
Влизам в магазина не заради марката, а защото по принцип в този тип магазини се намират хубави дрехи...
Например всички носят един вид дънки, който аз не харесвам и всички магазини са заляти само с такива, докато в аутлета може да има модели от преди 2 години, които да ми харесват...

Pooky
11-21-2008, 09:31
В младост 1 има на Zara OUTLET в мола The boulevard.Също така в младост 2 Princess Outlet Center Sofia- само outelt дрехи.

kuklichka_bg
11-30-2008, 22:19
Vie sofiqnci ste super razglezeni!

moon_flower
10-08-2009, 14:07
Може и да ви се стори тъпо,но защо като Z Outlet се води,че е на Зара има всякакви марки дрехи там?

moon_flower
10-08-2009, 14:08
Vie sofiqnci ste super razglezeni!
Ти пък завиждаш,че има повече магазини за дрехи в София.

PsychologicalDisorder
10-08-2009, 18:08
moon_flower, ебахти тапета си, честно...

moon_flower
10-08-2009, 18:10
Добре,да кажем,че съм тъпа.Щом един аутлет носи името на определена марка значи трябва да има стока на тази марка,нали?За какво тогава във въпросният аутлет има всичко друго,но не и Зара?

PsychologicalDisorder
10-08-2009, 18:18
Добре,да кажем,че съм тъпа.Щом един аутлет носи името на определена марка значи трябва да има стока на тази марка,нали?За какво тогава във въпросният аутлет има всичко друго,но не и Зара? говоря за тва, че ъпна тема от 2008, тард...

moon_flower
10-08-2009, 18:22
Добре,да кажем,че съм тъпа.Щом един аутлет носи името на определена марка значи трябва да има стока на тази марка,нали?За какво тогава във въпросният аутлет има всичко друго,но не и Зара? говоря за тва, че ъпна тема от 2008, тард...
Е добре,за това си признавам,че верно съм зле.. ма като не гледам датите...