PDA

View Full Version : "Обичам те!"



H8_mE
11-20-2008, 14:30
Здравейте!
Искам да ви попитам бихте ли повярвали,ако някой ви каже "Обичам те" при условие,че се зарибявате месец и нещо и ходите от един ден?Аз лично смятам,че е невъзможно ... но защо точно на мен ми се случва така,че да ми го кажат след 1-2 дни ... Така като ми кажат си мисля "Той не знае какво е обич..." или "Може би го казва,за да ме накара да се чувствам по-добре"(въпреки,че ме кара да чувствам обратното на добре ... или пък "Може би си мисли,че като ми каже така съм изцяло негова" ... не знам,но аз не мога да повярвам като ми го кажат толкова скоро.И от тук идва и проблема ... той не само ми го каза на първия ден,но искаше да го чуе и от мен,което за мен беше абсурдно,но все пак му го казах ... :( Не мислите ли,че не е правилно да насилваш човека отсреща да отвърне със същото ... не знам ... както и да е ... аз просто исках да ви питам,а не да ви занимавам толкова!Съжалявам! :oops:

ImmortalForever
11-20-2008, 14:34
Никакъв Шанс да повярвам, а ако ми го каже толкова рано, или ме насилва психически да му отвърна със същото ще е последното му насилие над моята психика..Ха-ма-ха!Даже бих му се развикала!WTF? Той гаври ли се с мен или какво ...Я пътя!

trayana
11-20-2008, 14:35
Никакъв Шанс да повярвам, а ако ми го каже толкова рано, или ме насилва психически да му отвърна със същото ще е последното му насилие над моята психика..Ха-ма-ха!Даже бих му се развикала!WTF? Той гаври ли се с мен или какво ...Я пътя!
Добре го каза!

Jumbie483
11-20-2008, 14:50
Според мен човек, който казва "Обичам те" и насилва половинката си да отвърне със същото, значи това "Обичам те" е напълно невярно..независимо на 2/3 ден или на 2/3 месец го е казал/а...

m3ch3ncee
11-20-2008, 14:50
Винаги съм си мислила че трябва време преди да осъзнаеш че обичаш един човек!Не може да ти го каже толкова скоро..може де ама не може да го чувства..нз според мен го е казал колкото да отбие номера.. :?

Lysit0
11-20-2008, 14:52
Лично [a3] няма да повярвам много ясно.
Любовта се доказва,a не се казва.

H8_mE
11-20-2008, 14:54
Винаги съм си мислила че трябва време преди да осъзнаеш че обичаш един човек!Не може да ти го каже толкова скоро..може де ама не може да го чувства..нз според мен го е казал колкото да отбие номера.. :?

И аз така мисля!Аз въобще не съм очаквала да ми го каже ... дори първоначално мислех,че се базика и бях на косъм да се разсмея,ама после разбрах,че ми го казва сериозно... Просто не знам какво да правя ... дали да му кажа сега или да продължаваме да си го казваме без да чувстваме нищо,докато дойде ден,в който да го казваме и да знаем,че го чувстваме...

Crazytu
11-20-2008, 15:01
Няма смисъл просто ей така да си казвате "обичам те" след като не изпитвате такива чуства.Според мен той или не познава това чувство или както вече казаха по-горе го казва просто така да отбие номера.Защо не му кажеш,че е малко раничко чак за любов ... все пак ходите от 1-2 дена както каза ти.

H8_mE
11-20-2008, 15:08
Няма смисъл наистина,но ето какво ще стане ... той няма да си признае,че не изпитва обич към мен,а ще стане така,че аз ще съм тази,която е излъгала ... и някак си се получава гадно ... :(

gPa3HuTeJl
11-20-2008, 15:12
Никакъв Шанс да повярвам, а ако ми го каже толкова рано, или ме насилва психически да му отвърна със същото ще е последното му насилие над моята психика..Ха-ма-ха!Даже бих му се развикала!WTF? Той гаври ли се с мен или какво ...Я пътя!

Т'ва докато го четох имах чувството, че се караш... ха- ха -ха

Защо да не е в1зможно, бе хора ?! Зарибявате се както сама каза от месец и половина... мислиш ли, че това време не стига момчето да се влюби в теб и да те заобича... и може би факт1т, че ходите там от 1 ден го е накарало да ти признае... сигурно се е надявало да му отв1рнеш с1с с1щото... бе к'во разбирате вие... 8-)

Crazytu
11-20-2008, 15:19
Дори и той наистина да я обича,тя не изпитва същото (до колкото разбрах) и просто няма смисъл да го залъгва ...

confused_starr
11-20-2008, 15:27
Според мен това неговото си е чисто вманиачаване. :) Аз преди време като си пишех с 1 момче и той започна още от чата един вид да възприема, че сме гаджета. 8-) И искаше да ми държи сметка 8-) 8-)
А пък един друг постоянно си повтавяше колко мн искал да бъде с мен и ме харесвал, а почти не се интересуваше каква съм. 8-)
Ако наистина те обича, няма да може да диша без теб и ще го видиш в очите му. Просто няма как да се сбъркат тия неща. Но ако е просто някой, който иска да те държи до себе си с тва от егоизъм, начи е жалък. 8)

MP
11-20-2008, 15:29
Всички сте зле,чувствата са променливи.

xpici
11-20-2008, 15:35
Никакъв Шанс да повярвам, а ако ми го каже толкова рано, или ме насилва психически да му отвърна със същото ще е последното му насилие над моята психика..Ха-ма-ха!Даже бих му се развикала!WTF? Той гаври ли се с мен или какво ...Я пътя!

Т'ва докато го четох имах чувството, че се караш... ха- ха -ха

Защо да не е в1зможно, бе хора ?! Зарибявате се както сама каза от месец и половина... мислиш ли, че това време не стига момчето да се влюби в теб и да те заобича... и може би факт1т, че ходите там от 1 ден го е накарало да ти признае... сигурно се е надявало да му отв1рнеш с1с с1щото... бе к'во разбирате вие... 8-)

Ако толкова лесно се заобичваше... (mm)
Според мене много малко хора знаят какво е точно да Обичаш някой.. ама както и да е ... вярно си е че има хора който се привързват адски бързо към даден човек (примерно мен 8-) ) ама пак.. за 1 ден и да кажеш '' Обичам те'' малко "нереално" звучи ;d
...ох забравих как исках да се изрека ;d...
''Обичам те''... до след 1седмица ... харесвам друга...на нея казваш че я "Обичаш"... това ли е ОБИЧАНЕ ?! :? ако ме разбра хаха 8-) аз не мисля... (mm)

GabisiTa
11-20-2008, 15:40
Едва ли за толкова малко време е осъзнал, че наистина те обича. Понякога хората прекалено насилват нещата, всички, които ходят от няколко седмици, а дори и по-малко, постоянно повтарят "обичам го/я", "той/тя е целия ми живот" и пр., а според мен толкова силни думи трябва да се казват, когато наистина ги чувстваш...
Може да говориш с него. Кажи му, че изпитваш нещо към него, но за "обичам те" е рано още. Надявам се да те разбере :)

gPa3HuTeJl
11-20-2008, 15:45
Никакъв Шанс да повярвам, а ако ми го каже толкова рано, или ме насилва психически да му отвърна със същото ще е последното му насилие над моята психика..Ха-ма-ха!Даже бих му се развикала!WTF? Той гаври ли се с мен или какво ...Я пътя!

Т'ва докато го четох имах чувството, че се караш... ха- ха -ха

Защо да не е в1зможно, бе хора ?! Зарибявате се както сама каза от месец и половина... мислиш ли, че това време не стига момчето да се влюби в теб и да те заобича... и може би факт1т, че ходите там от 1 ден го е накарало да ти признае... сигурно се е надявало да му отв1рнеш с1с с1щото... бе к'во разбирате вие... 8-)

Ако толкова лесно се заобичваше... (mm)
Според мене много малко хора знаят какво е точно да Обичаш някой.. ама както и да е ... вярно си е че има хора който се привързват адски бързо към даден човек (примерно мен 8-) ) ама пак.. за 1 ден и да кажеш '' Обичам те'' малко "нереално" звучи ;d
...ох забравих как исках да се изрека ;d...
''Обичам те''... до след 1седмица ... харесвам друга...на нея казваш че я "Обичаш"... това ли е ОБИЧАНЕ ?! :? ако ме разбра хаха 8-) аз не мисля... (mm)

Защо ли не спомням да с1м казвал на Вели, че я обичам ? ха - ха - ха...

xpici
11-20-2008, 15:52
Никакъв Шанс да повярвам, а ако ми го каже толкова рано, или ме насилва психически да му отвърна със същото ще е последното му насилие над моята психика..Ха-ма-ха!Даже бих му се развикала!WTF? Той гаври ли се с мен или какво ...Я пътя!

Т'ва докато го четох имах чувството, че се караш... ха- ха -ха

Защо да не е в1зможно, бе хора ?! Зарибявате се както сама каза от месец и половина... мислиш ли, че това време не стига момчето да се влюби в теб и да те заобича... и може би факт1т, че ходите там от 1 ден го е накарало да ти признае... сигурно се е надявало да му отв1рнеш с1с с1щото... бе к'во разбирате вие... 8-)

Ако толкова лесно се заобичваше... (mm)
Според мене много малко хора знаят какво е точно да Обичаш някой.. ама както и да е ... вярно си е че има хора който се привързват адски бързо към даден човек (примерно мен 8-) ) ама пак.. за 1 ден и да кажеш '' Обичам те'' малко "нереално" звучи ;d
...ох забравих как исках да се изрека ;d...
''Обичам те''... до след 1седмица ... харесвам друга...на нея казваш че я "Обичаш"... това ли е ОБИЧАНЕ ?! :? ако ме разбра хаха 8-) аз не мисля... (mm)

Защо ли не СИ спомням да с1м казвал на Вели, че я обичам ? ха - ха - ха...

моля ?!
не искам да почвам да говоря, че ще кажа неща който май не искам мн мн да казвам... ;x

изпуснал си "СИ"-то :)

gPa3HuTeJl
11-20-2008, 15:57
Айде кажи го.. нали знаеш, че обичам да ми се казва всичко в прав текст... айде тука поне пред аудиторията... изречи го ха - ха

xpici
11-20-2008, 16:01
Айде кажи го.. нали знаеш, че обичам да ми се казва всичко в прав текст... айде тука поне пред аудиторията... изречи го ха - ха


в момоента нещо зъбиш ли ми се или какво? нe разбирам (mm)... "интриги" ли ще почваме ;dd ;;;;xx... доста иронично звучи това ХА-ХА 8-)

gPa3HuTeJl
11-20-2008, 16:09
О М Г... т'ва у скайпа " интригииииии " ти к'во мислиш, че бях го написал за тебе ли ? Параноята ли те гони не мога да разбера ? Всичко, което си напиша у скайпа си мислиш, че е за теб ? Вт1лпяваш си, че ти се репча ?
Добре кажи какво да направя... айде... нито ще споря, нито нищо... дай са да фанете да утрепаме Вели да я заровиме няк1де, че е хубава така ли ? Не казвам, че ти не си хубава, но... просто така се случи к'во да направя... поне знаем и двамата, че нищо няма да стане... :-P

xpici
11-20-2008, 16:17
О М Г... т'ва у скайпа " интригииииии " ти к'во мислиш, че бях го написал за тебе ли ? Параноята ли те гони не мога да разбера ? Всичко, което си напиша у скайпа си мислиш, че е за теб ? Вт1лпяваш си, че ти се репча ?
Добре кажи какво да направя... айде... нито ще споря, нито нищо... дай са да фанете да утрепаме Вели да я заровиме няк1де, че е хубава така ли ? Не казвам, че ти не си хубава, но... просто така се случи к'во да направя... поне знаем и двамата, че нищо няма да стане... :-P

хахах за това говоря... не съм казала нишо за ВЕЛИ първото което е ... нито съм казала къде да я заравяш нито нищо ;) не съм ти и забранила прави каквото знаеш и искаш...и не съм казала че е за МЕНЕ, просто така го казах, щото вианги така говориш...! Едно не мога да разбера за какво винаги трябва да се държиш така, искаш да ти вярвам ?! казах ти ти просто на моменти се държиш адски различно...нз какви ги правиш..само дето не виждам смисъла в това да ми говориш така нае*аващо...явно каквото и да ти кажа за тебе ще е някво "параноично"...само дето аз нямам намерение да се карам... :)
за това: "поне знаем и двамата, че нищо няма да стане..." няма да говоря, ти си знаеш :)

sextazy_baby
11-20-2008, 16:21
Не,няма да повярвам

gPa3HuTeJl
11-20-2008, 16:28
Д1ржал с1м се различно...говорел с1м наебаващо... добре попитах те... как се говори наебаващо и ти казах... ти просто не ме познаваш... вярно е, че кат' се с1бера с ония идиоти ставаме лигняри п1лни, но както виждаш не се мотая около тебе и Вели да не се лигавя пред вас, че ш'е ка'еш пак, че имам 813589135 лица...
А защо да не го коментираш т'ва... аз п1к искам да чуя коментара.. :P А и п1к извинявай ама онова " интриги " ник1де нищо не с1м писал за интриги и глупости.. единствено скайп... от к1де го изкопа... и изобщо не се отнасяше за нас и т.н... просто квартала ни се казва все пак Орландовци и интригите се в1ртят нон стоп... нищо, че не излизам в квартала...пак ме вкарват у мешавицата..


Едно не мога да разбера за какво винаги трябва да се държиш така, искаш да ти вярвам ?!
Т'ва нещо не го разбрах...

paranoia
11-20-2008, 16:34
Д1ржал с1м се различно...говорел с1м наебаващо... добре попитах те... как се говори наебаващо и ти казах... ти просто не ме познаваш... вярно е, че кат' се с1бера с ония идиоти ставаме лигняри п1лни, но както виждаш не се мотая около тебе и Вели да не се лигавя пред вас, че ш'е ка'еш пак, че имам 813589135 лица...
А защо да не го коментираш т'ва... аз п1к искам да чуя коментара.. :P А и п1к извинявай ама онова " интриги " ник1де нищо не с1м писал за интриги и глупости.. единствено скайп... от к1де го изкопа... и изобщо не се отнасяше за нас и т.н... просто квартала ни се казва все пак Орландовци и интригите се в1ртят нон стоп... нищо, че не излизам в квартала...пак ме вкарват у мешавицата..


Едно не мога да разбера за какво винаги трябва да се държиш така, искаш да ти вярвам ?!
Т'ва нещо не го разбрах...

lol verno li jiveesh v orl,kak se kaash

xpici
11-20-2008, 16:36
Д1ржал с1м се различно...говорел с1м наебаващо... добре попитах те... как се говори наебаващо и ти казах... ти просто не ме познаваш... вярно е, че кат' се с1бера с ония идиоти ставаме лигняри п1лни, но както виждаш не се мотая около тебе и Вели да не се лигавя пред вас, че ш'е ка'еш пак, че имам 813589135 лица...
А защо да не го коментираш т'ва... аз п1к искам да чуя коментара.. :P А и п1к извинявай ама онова " интриги " ник1де нищо не с1м писал за интриги и глупости.. единствено скайп... от к1де го изкопа... и изобщо не се отнасяше за нас и т.н... просто квартала ни се казва все пак Орландовци и интригите се в1ртят нон стоп... нищо, че не излизам в квартала...пак ме вкарват у мешавицата..


Едно не мога да разбера за какво винаги трябва да се държиш така, искаш да ти вярвам ?!
Т'ва нещо не го разбрах...



Добре де не съм ти искала обяснение хах просто така го казах... :)
и нз защо все намекваш че не те познавам, като мисля че добре знаеш че малко или много Те, щото не се знаем от вчера или ония ден и малко ли моменти има... :)
Просто спри да го казваш това хах :) защото не е така :)
Просто според мен от една страна постъпи доста глупаво.. :)

gPa3HuTeJl
11-20-2008, 16:37
Добро кажи ми к'во се oчакваше от мене да направя ?!

xpici
11-20-2008, 16:40
ДобрE кажи ми к'во се oчакваше от мене да направя ?!

кога да съм очаквала да направиш нещо,,, ?! :/

gPa3HuTeJl
11-20-2008, 16:43
ДобрE кажи ми к'во се oчакваше от мене да направя ?!

кога да съм очаквала да направиш нещо,,, ?! :/

По принцип говоря :?






lol verno li jiveesh v orl,kak se kaash

Кажи ми само на колко си и ш'е ти кажа струва ли си да провеждаме разговора 8-)

xpici
11-20-2008, 16:49
[quote=gPa3HuTeJl]ДобрE кажи ми к'во се oчакваше от мене да направя ?!

кога да съм очаквала да направиш нещо,,, ?! :/

По принцип говоря :?




хах ми не знам аз нищо не съм очаквала... от никой нищо и не очаквам ... :)
просто за мене постъпи леко "лицемерско" в кавички ако мога така да го определя :)...в неделя да беше викнал Вели и т.н а не на другия ден се1 бях инкогнито :)
бтв сега да не кажеш че те наричам лицемер ! просто така го определих не че ти си такъв ! :)

gPa3HuTeJl
11-20-2008, 16:55
ха - ха к'вото и да ми казваш т'ва твойто си е чиста ревност...
...е ти си го каза... и лицемер с1м сега... 8-)

xpici
11-20-2008, 16:58
ха - ха к'вото и да ми казваш т'ва твойто си е чиста ревност...
...е ти си го каза... и лицемер с1м сега... 8-)

ха-ха щом казваш :)
всеки си има своята гледна точка все пак :)
НЕ СЪМ КАЗАЛА ЧЕ СИ ЛИЦЕМЕР !!!!

gPa3HuTeJl
11-20-2008, 17:06
Добро кат' не ревнуваш що тогава само ми изт1кваш Вели т'ва Вели онова... да беше викнал Вели... да беше напра'ил т'ва.. да беше напра'ил онова... е тука аудиторията ни чете постовете... нека да те да ти кажат... и най - големото зле да с1м... то т'ва е очевадно... но какво ми разбира на мене главата... ш'ом ка'аш... ;)

xpici
11-20-2008, 17:10
Добро кат' не ревнуваш що тогава само ми изт1кваш Вели т'ва Вели онова... да беше викнал Вели... да беше напра'ил т'ва.. да беше напра'ил онова... е тука аудиторията ни чете постовете... нека да те да ти кажат... и най - големото зле да с1м... то т'ва е очевадно... но какво ми разбира на мене главата... ш'ом ка'аш... ;)

хаха не просто, не можеш да се поставиш на мое място :) както казах всеки си го вижда по неговия си начин :) :P
ии както и да е приемай го както искаш, м това за Вели го казах зщотото някак така се получи тъпо ама сега няма да се повтарям :)

gPa3HuTeJl
11-20-2008, 17:14
Виж какво направихме на човека темата...

xpici
11-20-2008, 17:17
Виж какво направихме на човека темата...

Еми съжалявам, той ме предизвика :-D

gPa3HuTeJl
11-20-2008, 17:20
Мене ли ш'е изкараш сега виновен ? xa - xa -xa :-)

xpici
11-20-2008, 17:23
Мене ли ш'е изкараш сега виновен ? xa - xa -xa :-)

аа не [wasntme]

по темата : не те обича... ;/

Да обичаш,това е най-хубавото нещо..!
Да обичаш,това е да се изкачиш толкова високо и да докоснеш крилете на птиците..!
Да обичаш,това е да откраднеш времето..!
Да обичаш,това е да останеш жив и да изгориш в сърцето на един вулкан..!
Да обичаш,това е наи-великото нещо..!
Да обичаш,това е по-силно от всичко,това е да даваш най-доброто от себе си..!
Да обичаш и да чустваш сърцето си..!
Да обичаш,за да се страхуваш по-малко..!
Да обичаш,това е да изгориш в своите нощи..!
Да обичаш,това е да платиш Цената..Да дадеш смисъл на своя живот.. :--) :-)

gPa3HuTeJl
11-20-2008, 17:27
Да обичаш,това е да платиш цената.. да дадеш смисъл на своя живот.. [/b][/i][/color]

Т'ва ми хареса... :-)

gPa3HuTeJl
11-20-2008, 17:28
Да обичаш,това е да платиш цената.. да дадеш смисъл на своя живот..

Т'ва ми хареса... :-)

xpici
11-20-2008, 17:36
Да обичаш,това е да платиш цената.. да дадеш смисъл на своя живот..

Т'ва ми хареса... :-)

:-) ...

и точно това 95% от хората са го изпитвали и знаят какво е .. за съжаление (mm)

gPa3HuTeJl
11-20-2008, 17:45
знаем...знаем.. 8-)

KpucuTo0o92
11-20-2008, 17:57
Ех к'ви са станали хората :-D вече казват 'обичам те'все едно казват 'здрасти' :razz: в днешно време за повечето хора тези две думички не значат нищо и ги казват на всеки .Не мисля че че ти го е казал и защото наистина го чувтва,аз на думи не вярвам така че не бих го приела на сериозно и няма никакъв шанс да му отвърна със същото :lol: