PDA

View Full Version : Клас разделен на групички



Lip4y
11-20-2008, 16:02
Pravi li vi vpe4atlenie kak vseki pat 6tom popadnete v klas hubav ili lo6 , vsi4ki se razdelyat na grupi4ki primer ednite Intelegntnite 2 Nahakanite 3 Mom4eta 4 SLabite 5 Sramejjlivi ili othvarlyani,
Vinagi spomir klasa po tozi vapros pone moyat , i vinagi si kazvame nyama da se razdelya me no vingai dumite predizvikvat sadbata .
Xax Predi iskah da ob6tuvam postoyanos b horata ot klasa ne 4e sega ne go iskam , no predpo4itam samotata i neutralnata zona . Lo6oto e che v neutra;lnata zona sme smao tezi koito v drugite grupi ne se priemat ta takiva sme nie svyasnite . naprimer ednata grupi4ka e na otli4ni4kite , kakvo da napravya che sam s 5-ci i samo4uvstvieto mi ne e do Drugata galaktika sko4ilo xax , nyamam myasto v neya . V tazi grupi4ka na Otli4nichkite ne se vpisvame drugite poneje nie ne sme intelegentni , ta i priyatelstvo ne moje da se zavarji samo4uvstvieto vredi xax .
Az ne go imam v mn no vse pak si sveti tam.
Ta sai sporihme na66iya klas kade da sme hodili za koleda toest izlizaneto v koledna vakanciya . Heh mene nyama da me ima az 6te sam v italia tam 6te praznuvam na po4ivka , Oba4e kato gledah kak sporyat mi be6e sme6no. Tezi hora ne sa priyateli sporyat kri6tyat si a iskat prosto za da se nayadat da otidat nyakade HRANATA VREDI PO PRAZNICI :D:D:D xaxax ednite na kra4ma iskat drugite na resturant 3-ti an sladkarnica i taka vsi4ki na grupi4ki otnovos e arzdeliha , a sega daje i za klasnata shte sporyat ri koi da otide :razz: :razz: nyama takav smyah no e ot4aiva6to tapa6ko polojenie :-P

Т.7
swords1010

HAGVXSXVH
11-20-2008, 16:12
ем така е различни хора,различни интереси..

ThePowerOfLove
11-20-2008, 16:23
Повечето класове са така, спокойно :?

edi_koq_si
11-20-2008, 16:30
emi da i pri men e taka koeto e super tupo makar 4e se opitvam da sam s si4ki frs :P

TinkyWinky
11-20-2008, 16:34
тъпо, но факт
всеки клас се дели на групички :?

moonlady
11-20-2008, 16:51
моя клас е нещо много шибано ..

1 ГРУПА : МАНИПУЛАТОРКАТА която е следвана навсякъде от свойте 3-ма "приятели",по цял ден критикуват другите и избиват комплексите си.
2 ГРУПА : 4 супер тихи момичета който на никой не вредят
3 ГРУПА : 7-8 момчета с който адски хубаво се разбирам.
4 ГРУПА : 2 момчета (тревоманчета)
5 ГРУПА : зубарчета (1-2)

.. ии общо взето това е .. с нетърпения чакам да минат тези 207 дни до края на учебната година :smt003

edi_koq_si
11-20-2008, 16:53
az puk se razbiram kato cqlo pove4e s mom4etata makar 4e sam momi4e abe hora imate i drugi klasove vuv vipuska :P zapoznaite se :P

AFT
11-20-2008, 16:55
Ti kakvo, da ne bi da ochakvash vsichki 30 uchenika da sa s edni i sushti interesi?! Tva razdelenie ne e samo v daskalo, a i v jivota.

v320
11-20-2008, 16:55
v moq klas razgovarqm s edno dve momi4eta i to rqdkoo..prez drugoto vreme si stoq sama na 4ina :cry:

Lip4y
11-20-2008, 17:05
xax ne o4akvam ama stava ne6ty kat napadenie grupi4ka na grupi4ka :D

voodoodoll1
11-20-2008, 17:16
Навсякъде е така.
В нашия клас сме разделени,но това вече спря да ми прави впечатление.А историята ти за събирането по Коледа ме подсети за една наша подобна слушка.Искахме да се съберем по случай завършването на учебната година и едните искаха на кафе,други искаха на кръчма,трети искаха някакъв хубав ресторант,а четвърти не искаха въобще да се събираме.И нали,записахме се и едно момиче уж щеше да отиде да запази маса.Иии нали минават си дните и никой нищо не казва и естествено нищо не стана.Тъй че споко,не е само твоя клас така. :D

6o6kotooo
11-20-2008, 17:37
хахах нашия клас е от 27 човека от които 21 момичета с 11 момичета немога да се гледам с''яките'' другите 9 чат пат мога да си кажа нещо с тях и 1 момиче с което пушиме заедно ..... та хората от класа са момчетата

million_dollar_baby
11-21-2008, 05:33
Ние сме 28 - 14 момчета и 14 момичета.С почти всички момчета се разбирам..В смисъл имам за какво да си говоря с тях.От момичетата има само две дето се мислят за най - великите , а отстрани изглеждат адски смешно.Плюс това дойдоха тази година в нашето училище и някакси много им се дигна "работата"..И двете не са нищо особено , ама какво да се прави.Жалки и смешни са..Доста пъти съм им намеквала да престанат да се правят на това което не са , но без ефект.. :? Иначе с другите 11 момичета се разбирам и мога да говоря с тях докато съм там..Но само това е и с нетърпение чакам да свърша , за да се прибера , защото класа попринцип е ужасен 8-)

Lysit0
11-21-2008, 05:46
Във всеки клас винаги е било така :) Ако това ще те успокои :)

varnen4e
11-21-2008, 06:00
Нормално е. Хората са с разнични интереси.

Fortuna
11-21-2008, 07:42
Ami nie sme samo 19 :-P i se razbirame chudesno

Stefchyy
11-21-2008, 07:49
Ами в моя клас всичко се върти около мен .. навсякъде ме викат .. с всички съм приятел .. просто съм лидер .. не само защото с всички съм се бил и всичките съм ги бил .. ами защото не съм некъв тапак.. напротив .. и се държа нормално с всички .. !

sisityy
11-22-2008, 11:11
Повечето класове са така, спокойно :? dam +1

krisence
11-22-2008, 14:21
И при мен е така споко. Надявах се сега в новото даскало да е различно ама не е .

st1ka
11-22-2008, 14:29
..

chefff :>
11-22-2008, 17:31
И в моя клас е така..аз се разбирам горе/долу добре с всички освен с зубърчетата щото не съм от тяхната класа нали.. :D

Rozofky
11-22-2008, 17:52
В моя клас групичките са по двойки секи има друг с който е винаги така сме 6 момичета обикаляме заедно но сяка една има друга с която не се разделя
има още 3 двойки момичета които обикалят заедно и понякога се събират и 3-те двойки но всички се разбираме горе долу има и спорове ама няма как :D :)

NamelessRomantic
11-22-2008, 17:58
По-добре стои неутрал отколкото да се правиш на такъв какъвто не си и да се присъединяваш към "яките" със фалшива самоличност.Рано или късно си проличава кой си всъщност.Освен това се замисли дали наистина ще ти е добре ако да речем утре се присъединиш към тяхната тайфа и дали наистина е нужно.

П.П. Всички класове са така.

Mirelchetoo14
11-22-2008, 18:20
Хахах, спокойно, просто няма начин да си еднакво близък с 30 човека и да им обръщаш достатъчно внимание на всичките. Важното е само всички да сте в добри отношения и когато има нужда да си помагате, а не да воювате помежду си. Нашия клас също е на 3 групички:
1. Лудите - Ненормалната женска част, в която са всички хубави и по- отворени момичета.
2. Тихите - По- срамежливите и трудноадаптиращи се момичета.
3. Момчетата - Те са си на една група, но аз лично ги обожавам, страхотни момчета си имаме! :grin:

Arista
11-22-2008, 19:56
Мдааа и при нас е така, тъпо ама факт.Ние пък се делим така:

1.ЗУБАРИ - най-многобройната група. Те пък от своя страна се делят на три части
1.1.Нормалните зубари:можеш да си лафиш с тях ок са ама мн им пука за оценки и доста си учат
1.2.Тъпите зубари:Супер неадекватни, по цял ден зубрят,рядко говорят и са супер асоциални
1.3.Ауцайдерите:На теа хора не им пука за даскалото смисъл такъв че са обсебени от дискавъри и са мега интелигенти естествено асоциални правят си судокута и сами си ги решават и тн.
2.СВОБОДНИТЕ ЕЛЕКТРОНИ - група от хора със някъф среден успех в повечето случеи некфи геймъри,ходат на даскало щото трябва ианче цел ден пред компа.
3.ПЪЛНИТЕ ИДИОТИ - Супер тъпи едвам минават годината,с някфо детско разбиране,гледат да те дразнат и тн.
4.ПОПУЛЯРНИТЕ - Що годе нормални оценки,социални с много приятели и познати.Добре се облчат,в повечето случаи с доста пари :)

shantity
11-22-2008, 20:01
моя клас сме на две групички : момченца, момиченца :grin: :-D :D :-D :grin: те ни мразят и ние ги мразим :-D :grin: :D :grin:

GotTheLife
11-22-2008, 21:07
нашия 10 клас 18 човека

ГРУПА 1- 8-9 "гъзета" , влючващи "HOUSE LOVERS" и 2-1 интелигентни индивида, но влияещи се от останалата паплач, 1 бавна нискоинтелигентна "дама" , с речник ограничаващ се от 20 думи и 2 теми на разговор-Avon и боя за коса...под понятието ''гъзе'' подразбират човек, който не учи, гордост е да има 2, чупи и тръшка, рисува полови органи, кара се с учителите, останалите са ''задръстени зубъри'' и е суперпрестижно за имаш 456546 неизвинени отсъствия.

ГРУПА 2- 6-7 "зубари" , и те си имат подразделения, включват тихите и кротки води, многознайовците и хора не с мн добър успех, но интелигентни и разбрани

ГРУПА 3- 2 надменни и супер лицемерни персони, подражават на отрицателните героини от сапунените сериали най-често "Дързост и красота" и най-странното е че са момчета...женственото им поведение не е изненада вече за никой...поддържат тесни връзки със ''зубарите''(които от своя страна не ги понасят), но се стремят да ''печелят'' точки пред ''гъзетата''.

ГРУПА 4- "единаците" ,включват 2 човека,но не движат заедно: не много умно момиче, мята се от едната групичка в другата...
бавния, обикновено самотник, търпи подигравки от страна на ''гъзетата'', които си избиват комплексите...често движи с многознайковците :)

естествено това е суперотносително...аз съм от "зубрачите" и не ми пречи :)

GReddy_91
11-22-2008, 22:25
Това е заложено в гените на някой хора.Да се събират на групички и да говорят против другите и да няма капка смелост да се изправи и да му го каже в очите. :x Аз лично много мразя такива

ThereIsNoWayOut
11-22-2008, 22:42
еми това е навсякъде .. в моя клас мога да споделям лични неща само двама души момче и момиче . На момчето сигурно само живота си не му дължа вече .. а момичето ми помага адски много , но с него се сближихме приятелски от по скоро , докато с момчето сме заедно от 5ти клас (сега съм 12ти) има и 4-5 човека , с които просто няма какво да си кажеме и в повечето случай предпочитам да съм на разстояние от тях , защото имам чувството , че може да стане лошо .. Останалата част от класа са ми просто познати

Copycat
11-23-2008, 04:02
моя клас е нещо много шибано ..

1 ГРУПА : МАНИПУЛАТОРКАТА която е следвана навсякъде от свойте 3-ма "приятели",по цял ден критикуват другите и избиват комплексите си.
2 ГРУПА : 4 супер тихи момичета който на никой не вредят
3 ГРУПА : 7-8 момчета с който адски хубаво се разбирам.
4 ГРУПА : 2 момчета (тревоманчета)
5 ГРУПА : зубарчета (1-2)

.. ии общо взето това е .. с нетърпения чакам да минат тези 207 дни до края на учебната година :smt003
:-o Да не си от моя клас???

sladoledche
11-23-2008, 07:52
Така е винаги :П

_mimi7y_
11-23-2008, 08:20
в моя клас има около 6 момичета които си говорят само за козметика и за това кое момче било по яко... момчетата не се разделят на групи те са едно цяло..2 момичета металки... 1 момиче което е толково срамежливо че няма накъде..и аз оставам сама на последния чин....но не ми пука че нямам момичета приятелки поне си имам момчетата с които ми е спр яко :)

shokoto91
11-23-2008, 09:16
в класа имам само познати и близки познати

vesito13
11-23-2008, 09:30
Смело мога да твърдя , че в класа ми има такива групички :? От тази година съм с нов клас , има 24 момичета и само 5 момчета , което за мен е доста гадно , въпреки че съм момиче . Града ни като цяло е малък и общо взето класа от ученици , които преди са учили в 3-4 различни училища и сега си остана така , че тези от едното училище са едната група , тези от другото са в друга група и така :? Аз май се чувствам най-гадно от това от предишното ми училище има само още едно момче и това е :( И наистина сме прекалено много момичета , от сега има едни отвратителни караници , а след 5 години :?

Lady_Black35
11-23-2008, 11:03
Ние още в самото начало на осми клас се разделихме на групи и така ще сме си до края. Имаме десет момчета, които не се делят, една основна група от фукли, говорещи непрекъснато за момчета, още една, която е горе долу въпрос на интереси и няколко момичета, които са по двойки. И разбира се, си се караме непрекъснато, ама това е нещо нормално ...

BrokenInnocence
11-23-2008, 13:37
Еми и в моя клас едно време имаше разни групички, но аз цял живот съм си на философията "don't discriminate, hate everyone" и си ми беше супер... или ги игнорирах всички, или говорех с всички, когато бях в подходящо и търпеливо настроение... Идилия.

DulceGatito
11-23-2008, 16:11
офф моя клас се делли на някакви тъпи групички още от 8-ми клас,а вече сме 10 клас и нищо не се е променило..не издържам така вече :booooomb: много е гадно,защото аз съм свикнала да имам задружен клас,в който да се разбираме и да си помагаме всички :-#

HayDeN^^
11-23-2008, 16:25
ами най-вероятно момчета , момичета обаче
аз и с момчета се иам г/д като ги натисна тама,,

bobo_kaulitz
11-28-2008, 11:53
ми според мен във почти секи клас си има групички...

Iv4eTy
11-28-2008, 11:58
Еми то няма начин целия клас да е единен - просто в един клас са събрани 25 различни индивиди, с различни характери и интереси. Нормално е някой да си допаднат и да се движат заедно, а спрямо други не. Но е тъпо, когато между тези групички цари неразбиране и ненавист. Но такъв е живота особено при момичетата.....

VerryBerry
11-28-2008, 18:10
ами не са длъжни 30те човека да се мъкнат навсякъде..нормално е да има групички

Deni4kaa
11-28-2008, 19:04
ми то не може всички да са приятели...

5StaR
11-28-2008, 19:32
Тва младото поколение за нищо не ставате 8-) 8-) , ама ще пораснете и нещата ще се променят..

JustOneBoy
11-28-2008, 21:06
Pravi li vi vpe4atlenie kak vseki pat 6tom popadnete v klas hubav ili lo6 , vsi4ki se razdelyat na grupi4ki primer ednite Intelegntnite 2 Nahakanite 3 Mom4eta 4 SLabite 5 Sramejjlivi ili othvarlyani,
Vinagi spomir klasa po tozi vapros pone moyat , i vinagi si kazvame nyama da se razdelya me no vingai dumite predizvikvat sadbata .
Xax Predi iskah da ob6tuvam postoyanos b horata ot klasa ne 4e sega ne go iskam , no predpo4itam samotata i neutralnata zona . Lo6oto e che v neutra;lnata zona sme smao tezi koito v drugite grupi ne se priemat ta takiva sme nie svyasnite . naprimer ednata grupi4ka e na otli4ni4kite , kakvo da napravya che sam s 5-ci i samo4uvstvieto mi ne e do Drugata galaktika sko4ilo xax , nyamam myasto v neya . V tazi grupi4ka na Otli4nichkite ne se vpisvame drugite poneje nie ne sme intelegentni , ta i priyatelstvo ne moje da se zavarji samo4uvstvieto vredi xax .
Az ne go imam v mn no vse pak si sveti tam.
Ta sai sporihme na66iya klas kade da sme hodili za koleda toest izlizaneto v koledna vakanciya . Heh mene nyama da me ima az 6te sam v italia tam 6te praznuvam na po4ivka , Oba4e kato gledah kak sporyat mi be6e sme6no. Tezi hora ne sa priyateli sporyat kri6tyat si a iskat prosto za da se nayadat da otidat nyakade HRANATA VREDI PO PRAZNICI :D:D:D xaxax ednite na kra4ma iskat drugite na resturant 3-ti an sladkarnica i taka vsi4ki na grupi4ki otnovos e arzdeliha , a sega daje i za klasnata shte sporyat ri koi da otide :razz: :razz: nyama takav smyah no e ot4aiva6to tapa6ko polojenie :-P

Т.7
swords1010

Хахах нека позная... ти си в групата на отхвърлените? :razz: :razz: :razz: Тва е пълна простотия...ся има нещо вярно..нооо... кажи ми кой клас си? Защо не използваш кирилица и тн..? Ммм кви отличнички,кви чудеса ... тва да не е 4 клас да го е*а ?! :razz: По написаното съдя,че гледаш много "Малкалм" и сте супер детски гъ*ове.. ! Критиците на форума да не се сърдят,ама си е така ! :-x

lenito_sf
11-29-2008, 12:10
ми то и аз като цяло не си харесвам класа но се кефа на това ,че НЯМА разделения можеби защото сме 5 момичета на 24 момчета но аз не общувам с толкова много хора от моя клас колкото от другите класове мисля за общителен човек мога да кажа здасти на всеки без да се притеснявам какво ще си помисли :) създадох много прияателства за тия 2 месеца откакто съм в това училище (8а клас съм) но моите любимци са 8 в клас :) :) :) :) :)

Sanguis
11-29-2008, 15:23
В предишния ми клас беше разделен на групички,а аз,за съжаление,не пасвах никъде(не се и опитвах,защото исках да съм в добри отношения с всички),но сега съм в ново даскало и се разбирам супер добре с всички от класа(надявам се да си остане така)... LOVE YA 8 C!!!

Zaharinka
11-29-2008, 16:11
И моя клас има някво разделение но,не е някакво точно определенно по скоро заради малкия брой момчета се делим на момчета и момичета и има там едни индивиди който са доста нечистоплътни и просто биват отхвърляни,иначе останалите се разбираме многоо добре. :-)

shmurkam
11-29-2008, 17:46
Аз май съм от аутсайдърите и от всичко др по малко.
Обикновено седя на задния чин,дрънчат ми слушалките и си драскам по тетрадката,не ми пука кой ще седне до мен,защото си знам урока и винаги,когато ме дигнат или тръгнем да правим контролна имам 6 или 5 в редки случаи. Получава се така,защото в класа ми има:
1.Лигли-най-многобройното стадо,облечени отгоре до долу в Теранова(не че аз нямам парцали от там ама не съм чак толкова зарибена). Слушат хаус и чалга,лигавят се със селските бекове и курвета в другите класове.
2.Момчета-винаги всички са заедно,поддържам добри отношения с тях,обичат си ме. Там е и моята скрита срамежлива любов,и двамата знаем,че си се харесваме,целият клас знае ама мързели сме и нищо не правим по въпроса. :lol: :oops:
3."Приятелките"-уж съм в тяхната групичка,но доста често ги отвява нанякъде при останалите и пак сядам в ъгъла в междучасието и слушам зарибена музика.
4."Наракомана"-обикновено седи до мен,нищо не ми прави. Готин човек,но много напушен. Не му обръщам внимание на дебилния мозък и толкоз.
5."Зубарите"-винаги сами(уви,приличаме си)зубрят в учебника,перфектни оценки и при нещо от наличието на 5.50 целия клас ахва. Всички ги блъскат и тъпчат. Аз-не ме забелязват.
6."Единичните бройки"-две приятелки винаги хванати за ръка си шушукат и не се заниават с другите.
7."Аз"-аут,прозрачна,загадъчна. Ако някой ме заговори не може да спре да ми задава въпроси и да ми дърдори цял ден. Тихата,несрамежлива,донякъ де контактна и все разсеяна. Все като някоя енциклопедия и с отлични резултати,въпреки мързела ми. Просто обичам да чета. И така...Но не се чувствам самотна,много ми е добре така.
Общо взето тъп клас(особено точка 7 и 1). But I don't care-другата година съм в гимназия при нови хора и навярно същите беци,но такъв е животът:или блееш и си сгушен в стадото,или седиш отстрани,но когато едната се затича към вълка и другите след нея,ти оставаш. I'll survive. 8-)

__SuNshInE__
11-29-2008, 22:22
Нашия клас е разделен на две големи групи, не се краме помежду си, понасяме се, но просто не ходим заедно, защото няма за какво да си говорим :)

UFOs
11-29-2008, 22:48
В моя клас сме така.Но да ви кажа не ме интересува какви групички сме.Разбира се и аз съм в група с няколко човека,но разговарям с всички.Не им слагам "етикети" на челото и да казвам тоя тъп,няма да говора с него и тн..
Във всеки клас е така..