PDA

View Full Version : капе ми косата



girl4eety
11-20-2008, 17:15
Здр. имам малък проблем значи до преди косата ми капеше , но само при решане, но сега от 1 месец използвам хининова вода и косата ми започна ужасно много да капе - като се реша гребена е пълен,като се пипна за косата по 1 топка косми ми остава у ръцете днес например бях с черна блуза и като се прибрах вкъщи и я саблякох целият гръб отзад имаше дълги косми... та според вас може ли да е от хининовата вода? и какво мога да направя че да не капе толкова мн моля ви помогнете вечее не издържам :x

therichbitch
11-20-2008, 17:19
uuuuuu tva e mnogo gadno ,sorry,ama az mislq 4e trqbva da otide6 na lekar i to po burzo ako e do takava stepen 4ak de, toi 6te ti kage dali e ot neq ili ot dr i 6te ti predpi6a ne6to

Liar
11-20-2008, 17:27
Наистина,отиди на лекар!И спри да ползваш тая хининова вода!Почти да пиеш витамини,да си правиш домашни маски и да си слагаш ампули против косопад!

FeelMe
11-20-2008, 17:39
съсипала си си косата от тая хининова вода...тя се слага 1 или 2 пъти.не трябва да прекаляваш с нея защото виждаш какво се получава...отиди на лекар.

dan4ety
11-20-2008, 17:45
Може косата ти да е достигнала максималната дължина, която може :-o Когато косъмът достигне определена дължина започва да пада (поне така съм чела). Може да отидеш да си скъсиш косата с 2-3 пръста и, ако продължава да пада толкова много - лекар :)

splendour
11-20-2008, 17:49
kakvo qde6?spazva6 li dieti?

Stefityyy
11-20-2008, 17:52
спри с хининовата вода
аз също я използвах и на мен така почна да ми капе
не слушай че на някой му е подействала добре, на всеки е различно

girl4eety
11-20-2008, 18:00
kakvo qde6?spazva6 li dieti?
qm vsi4ko ne spaznvam nikavi dieti poneje ni6to ne mi se lipe dosta sam slabi4ka

splendour
11-20-2008, 18:24
kakvo qde6?spazva6 li dieti?
qm vsi4ko ne spaznvam nikavi dieti poneje ni6to ne mi se lipe dosta sam slabi4ka qde6 li zelen4yci i plodove.pod vsi4ko ne ti govorq da qde6 4ipsove..... ako ne idi na lekar ili zi kypi tabletki vitamini [zabtaex koi sa za kosata]

Axel_f
11-20-2008, 18:45
Спри с хининовата вода! Не си третирай косата с агресивна козметика поне за известно време, не ползвай преси и маши, сешоар само на най-ниска степен и то на поне 20 см от косата. Може да си правиш подхранващи маски, най-добре домашно прозиведени, с жълтък и мед например, чувала съм, че и бадемовото масло укрепва косъма.
Успех :)

shell
11-20-2008, 18:45
Аз мисле,че е от хининовата вода-при мен като,че ли също пада малко повече от както я ползвам,но може и просто да си въобразявам.Започне да си правиш домашни маски ,спри хининовата вода,подстрижи се и нещата ще не нормализират :wink:

babylofzz
11-20-2008, 18:46
imam sbshtiq problem i neznam kakvo da pravq .. :(

Pepincetyy
11-20-2008, 19:00
Офф и аз имах същия проблем, до преди месец някъде, също като почнах да използвам хининова вода и косата ми започна да капе и я спрях. Вече използвам какви ли не неща косата ми още не може да се оправи- направо ужас. :? :-x :? :-x

minimouse
11-20-2008, 19:10
препоръчвам ти да спреш с хининовата вода и да си купиш ампули на Revalid от които аз сам мн. доволна.може косопадът да се дължи и на сезона.ако искаш опитай с ампулите...

yozito
11-20-2008, 19:30
И аз имах подобен проблем.Съвета ми е да спреш да иползваш тази хининова вода и си купи шампоан Пантен(не знам точно от коя серия-мързи ме да ида до банята сега 8-) ),обаче на мен мн ми помогна. :)

Omen
11-20-2008, 20:45
на мен пък от хининовата вода спря да ми пада косата....и я използвам почти всеки ден....

varnen4e
11-21-2008, 05:31
на мен пък от хининовата вода спря да ми пада косата....и я използвам почти всеки ден....

И аз я използвам почти всеки ден и се стреснах, защото аз по принцип имам проблеми с косата и не искам да се увеличат..

lunnoto_momi4e
11-21-2008, 06:39
Ами и на една приятелка супер много започна да и капе косата.При теб явно е от хининовата вода.Спри я и отиди а лекар защото може да си анемичка ако не приемаш достатъчно желязо.Аз също съм анемичка и в началото много ми капеше косата,но започнах ад пия някакви капки "Малтофер" (те са повечето видове анемии) и се пооправих :) :grin:

masal
11-21-2008, 13:27
Ами и на една приятелка супер много започна да и капе косата.При теб явно е от хининовата вода.Спри я и отиди а лекар защото може да си анемичка ако не приемаш достатъчно желязо.Аз също съм анемичка и в началото много ми капеше косата,но започнах ад пия някакви капки "Малтофер" (те са повечето видове анемии) и се пооправих :) :grin: :shock: Божеееее каква анемичка,бе ти нормална ли си?Или е от хининовата вода,или от есенен косопад.Във всички форуми за козметика,в които влизам има поне по 7-8 теми за хора оплакващи се от есенен коспад.

<Alexa>
11-21-2008, 13:41
Едва ли косата ти капе от хининовата вода.Сега е есен и е нормално косата да капе повече от обикновено.

schrei
11-21-2008, 16:48
на мен пък от хининовата вода спря да ми пада косата....и я използвам почти всеки ден....

Да може също да е на нервна почва или от есента...Може и да е от хининовата вода-Върви на дерматолог :)

sisityy
11-21-2008, 16:50
спри хининовата вода и ако не спре да ти пада отиди на лекар,но съм чела че до 100 косъма е нормално да ти падат на ден