PDA

View Full Version : Как да избягам и да се освободя от депресията?



PilaZaNokti
11-20-2008, 17:53
Как да избягам, да се освободя от депресията ;[[[[[[[[[[[[[[[[[[


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

foreverr
11-20-2008, 17:55
Как да избягам, да се освободя от депресията ;[[[[[[[[[[[[[[[[[[Мила аз искам същото-но само спя и майка ми ме геда ква съм отпаднала като парцал и не мога да се махна от тъпата депресия :(

Evanescencefan
11-20-2008, 17:56
Излизай по-често навън,срещай се с нови хора и с приятелите си...Намери си хоби.За това се сещам в момента :)

Blab
11-20-2008, 18:09
От депресия не се бяга. Трябва да я измориш:Д

PilaZaNokti
11-20-2008, 18:19
Излизай по-често навън,срещай се с нови хора и с приятелите си...Намери си хоби.За това се сещам в момента :) ne pomaga...i osven tui go pravq na sila ;[

PilaZaNokti
11-20-2008, 18:20
От депресия не се бяга. Трябва да я измориш:Д i ako ne se polu4ava da q "izmorq" ???

Blab
11-20-2008, 18:31
Смятам, че състоянията трябва да се изживяват докрай.
Ако днес си обезверена(пила е в ж.р.:)), унила, безволева, то утре, когато се съвземеш, всеки слънчев миг ще значи много повече.
Лет ит би, както пеят Бийтълс!

ПП:За кой ли път ще спомена, че съм нереално депресивно човече, а и както си падам и домошарка, мога да си стоя затворена вкъщи със седмици.
Измори я тая депресия! Докарай си щастие!

scyLLa
11-20-2008, 18:33
Ми хвани си гадже любовта ще ти помогне да избягаш депресията

PilaZaNokti
11-20-2008, 18:53
Blab mersi

lcl
11-20-2008, 19:48
А имаш ли идея откъде идва тази твоя депресия???

fashion4etyy
11-20-2008, 20:03
Как да избягам, да се освободя от депресията ;[[[[[[[[[[[[[[[[[[

за съжаление няма начин :(

varnen4e
11-21-2008, 05:59
Да.. и аз мисля, че ще ти е трудно, но все пак полагай усилия.

v320
11-23-2008, 11:41
Как да избягам, да се освободя от депресията ;[[[[[[[[[[[[[[[[[[

за съжаление няма начин :(

ima. na men mi pomaga alkohola kato sam v depresiq piq i mi stava po dobre dori v u4ili6te stava mi vremenno po dobre

aqweR
11-24-2008, 03:45
както предполагам всеки знае, че депресията е състояние на мозъка :)

факта, че си депресирана означава, че си се отказала да се бориш с някакъв проблем...

съвета ми е.. спри да си мислиш, че си депресирана... внуши си, че си весела... след време мозъка ти ще свикне и ще забравиш за депресията :) много хора подценяват самовнушението :)

друга причина за депресия е липса на светлина :)

слънцето активира отделянето на серотонин(това, което те кара да си активен...) в тялото ти и намаля отделянето на мелатонин(хормон на младостта или това което те кара да си муден, упаднал и т.н.)

слънцето не е шега работа... именно заради липсата на такова Норвегия е страната с най-голям % на самоубийства в света.

така, че разходки през деня също могат да помогнат

pysanka
11-24-2008, 07:45
Да.. и аз мисля, че ще ти е трудно, но все пак полагай усилия.

Christ
11-24-2008, 20:59
Психиятър, антидепресанти.

mewu
12-24-2008, 10:49
I AZ SUM BILA V DEPRESIQ I SMQTAM 4E TOVA 4USTVO NE MOJE DA SE PREBORI :? MOJE DA GO ZATAPI6 S RAZNI RABOTI {PRI VSEKI RAZLI4NO(NE GOVORQ ZA NARKOTICI ILI ALKOXOL EST.)} NO VINAGI 6TE GO IMA I 6TOM SI GO IZJIVQL VEDNUJ MOJE DA GO IZJIVQVA6 POSTOQNNO VUPROSA E DA SE STARAE6 VINAGI DA MISLI6 POZITIVNO NO MAI SE OKAZVA 4E NE DEISTVA PRI VSEKI :(

Master_88
12-25-2008, 13:45
Разнообразие,контакти с нови и различни хора,установяване на причината за депресия ако това е възможно и споделянето и с добър приятел или друг човек, който би оказал подкрепа, спорт. Поне засега това се сещам

kashmir
12-26-2008, 06:40
Сподели с някого, излей си душата и мъката. А ако нямаш на кого - вземи един лист и напиши в писмо до никого какво те мъчи и защо мислиш, че те мъчи. Намери причините за депресията си.
Изпробвала съм го - действа(поне на мен).

FreeSpirit
01-05-2009, 17:43
Май и аз изпадам положение на депресия :(
Иронията е в това, че знам причините, но нямам сили да се боря...
Опитах с гледане на комедии(заедно с приятели естествено)изби ме на лигавня, която след това доведе до поредното пропадане в нищото...
Заобиколям се с приятели, с тях съм и в същото време съм толкова самотна...имам чувството, че съм в стъклена кутия и те са около мен, но не могат нито да ме видят нито да ме чуят...
На всичкото отгоре приятелите ми правят всичко възможно да ми помогнат, но това ме кара да изпитвам вина, че ги натоварвам с проблемите си, а това не мога да си го простя...
Винаги казвам, че осъзнавам сериозността на проблемите си, но има хора в мн по-лошо положение...после се оглеждам, виждам за какви глупости се притесняват съучениците ми и повече ми познати и си казвам, защо на мен ?!?
И все пак съм оптимист и си казвам, че след лошото следва добро...след дъжд изгрява слънце, времето лекува всичко :)

zai4ety13
01-07-2009, 10:08
Ми хвани си гадже любовта ще ти помогне да избягаш депресията

Да това е добър вариянт но си има и лоша страна.Ако после гаджето й я зареже ще е още по-депресирана и тъжна.