PDA

View Full Version : припишква ми се и това е !! какво става....



neverfallinlove
11-20-2008, 20:49
Ъъммм от скоро практикувам това чудо секс, ама без много обеснения ще карам направо.Когато е вътре в мен започва много да ми се допишква.Ама супер много.Като свършия 1я път си оддъхвам,че не съм се напишкала и усещам че всъщност не ми се е пишкало.И като започнем 2рия път на мене пак ми се припишква много.Удоволствие засега не съм изпитала особено голямо.Още ме боли на моменти.Но ми е много гадно така като го вкара и как ми се допишква.Четох че е свързано с оргазама, ама аз съм още далеч от това явление. Какво става ? Благодарим на всички, ама я да не е посмял някой да ми се подиграе :-) :-) :D :-D :grin: :grin: :D :-)

varnen4e
11-21-2008, 05:56
Според мен усещаш това, защото още не си свикнала..
Моят съвет е, ако не си практикувала анален секс, а искаш- да изчакаш.. :D
Не, шегувам се разбира се.. но мисля, че това усещане ще се махне след 3-4 път..

Lysit0
11-21-2008, 06:16
Това усещане е нормално.То се нарича оргазъм :D Когато [ти] свършваш се получава така :) ;)(

anonimnaa
11-21-2008, 06:20
Нормално е, след още някои път всичко ше се оправи.

Stefchyy
11-21-2008, 07:02
Не си представям да правя секс с някоя и да иска да ходи да пикае по-време на акта .. 8-) :lol:

neverfallinlove
11-21-2008, 07:30
Не съм казала, че ще ходя да пишкам ама просто найстина много ми се дохожда.И какъв е този оргазъм при положение, че аз не усещам кеф.Или той просто си се случва в мен. хахах Благодарим :grin: :grin: :-)

beachy_bunny
11-21-2008, 10:48
първия път като бях сложила тампон ... се получи така ... ако мръднех мислех .. че ще се напишкам ... една приятелка ми каза , че сигурно съм съм го сложила много наватре ... и нещо съм била раздразвала пикучния мехур малко ме самнява да е така , но въпрос на компетентност ;] :D :D :D

GotTheLife
11-21-2008, 12:07
при проникването партньорът ти притиска пикочния ти мехур нормално е..

MakeMeLaugh
11-21-2008, 16:24
Според мен си способна на squirt..

Което е велико :grin:

schrei
11-21-2008, 16:53
Не си свикнала още...може да е и от притеснението или просто да е въпрос на врем :)

neverfallinlove
11-21-2008, 17:09
Значи все пак има някаква надежда след време да свикна и да не усещам такова чувство ? :) :) :) :)

Soy_tu_mujer
11-21-2008, 17:11
изпишквай се преди даправите секс. Просто има натиск в/у пикочния мехур и затова..

neverfallinlove
11-22-2008, 10:03
Ем да, изпишквам се ама :(

Carlos
11-22-2008, 14:46
Спокойно, докато двама правят секс е невъзможно да се изпишкат. Дори да имаш това чувство-няма да стане нищо поне докато не спрете

blackfate
11-22-2008, 15:24
Спокойно и на мен в началото имах това чувство, и като спрем и ми се "отпишква".. това е защото се притиска пикочния мехур... Еми ... за около месец - 2 се махна чувството, защото се отпуснах .... смисъл, колкото повече се свивах и стисках едва ли не, толкова повече ми се "допишкваше" .... просто се отпусни... сега ми се "допишква" когато започне да ми става макс. хубаво ... и по закона на мърфи, тогава приятеля ми ще свърши :lol: ... като много време на мн бързи обороти така е... отпусни се, това е моя съвет... просто ... недей да стискаш, просто все едно ... абе ... спри да стискаш, това ми е идеята...

schrei
11-22-2008, 15:30
Значи все пак има някаква надежда след време да свикна и да не усещам такова чувство ? :) :) :) :)Естествено :) Сега може би това ти е неприятно,може би си притеснена...Чувството ми е познато и след няколко пъти отминава...Може при теб да се задържи по-дълго или още следващия път да го няма...Зависи :)

istinskasi
11-27-2008, 22:04
наскоро гледах такъв филм с твоя проблем. Няква супер мацка я беше страх да се чука именно заради същия проблем.Достигне ли оргазъм и се испикава май ''американски пай'' се казваше филма.Тва ще е мн рядко срещтано явление :o

iosko33
11-28-2008, 10:19
много правилно казано от Карлос когато двамата правите полов акт не би трябвало да ти се допишква на мене ми се е случвало да ми се пикае преди секса ногато вече се надарвя това отминава колкото и да ти се пикае :) :)

slunchiceto0
11-28-2008, 12:36
Мен така веднъж мн ми се допишка..и го избутах и изтърчах до тоалетната :-D :lol: :lol:

bazzil
11-28-2008, 15:00
Това усещане е нормално.То се нарича оргазъм :D Когато [ти] свършваш се получава така :) ;)(

Хахаа айде пък да не е оргазъм а? Като ти са допикало по време на секс значи си свършила божеееее :lol: :lol: :lol:

miShle
11-28-2008, 16:29
И на мен понякога ми се допишква .. може би наистина се аказва натиск върху пикочния мехур .. Сменете позата :)
А колкото до оргазмаа още ти е рано да го разбереш. И аз в началото си мислех,че никога няма да изпитам голямотоо удоволствие от секса,за което всички говорят .. ама сега .. :grin:

DevilWish
11-28-2008, 17:10
И аз го имах това чувство първите 1-2 месеца от сексуалният си живот.Странно е, но според мен ти допира . .. забраих как се казваше това =))) сори ... и за това се получава така ;) Ама всеки случай не е фатално ;)

sexita
11-28-2008, 21:09
Само глупости...претеснение,неоп итност....дрън-дрън.

Аз така свършвам...това е първият знак,който ми казва,че ТО идва!
Не е нищо ненормално..може би за фригидните жени или не знам и аз за кои може да е непознато това чувство,но аз съм го научила много добре.
Сега ти е непознато и се страхуваш,че може да се напишкаш,но това всъщност няма да стане...споко.
За да си по-уверена можеш да отидеш до тоалетна преди секс...даже е полезно и хубаво,да се изпишкаш преди и след секс (стига да можеш де)
за да прочистиш пикочните ти пътища от бактерии които може да попаднат там по време на секс.

Та стига с тия урини...да преминем към оргазма..
Къде ти е Ж-точката?
Намирала ли си я и...натискала ли си я за да провериш чувството..ако е само с пръст е лекичко и гъделичкащо,но ако се натисне силно с...пенис...примерно :D усещаш силно чувството....сякаш ти се пишка.
Ако успееш да се успокоиш и да се отпуснеш...да приемеш,че ти е хубаво и да се отдадеш на усещането и на атмосферата,краят ти е неизбежен.
Оргазмът е най-върховното чувство...стига да знаеш как да го изживееш...
Не зависи само от момчето...оргазмът идва само от главата на жената.
Помни това.
:-)