PDA

View Full Version : Изморен...???



HONDA
11-20-2008, 21:18
И аз не знам защо пиша тази тема... Не искам съвети, просто в момента няма с кой да споделя...
В момента приятеля ми спи. Легна си рано тази вечер, както и снощи, и по-редната вечер. Станах да пуша и да пиша, защото ми стана тъжно от фата, че си лягаме всяка вечер в едно легло, но това е. Той е толкова изморен, че явно не му е до мен. Връща се вечер от работа, вечеря и си лягаме. Единственото, за което намира сили е секса, което ме дразни ужасно много. Секса ни наистина е страхотен, но последно време, това е едно от малкото неща, които правим заедно и дори след това не ме гушка, а почти веднага заспива. Вече не ми е толкова приятно дори това. Обичам го, знам, че и той ме обича, разбирам, че работи много, но дори не намирам време да поговоря с него за това... Сякаш връзката ни вече се крепи само на секса, въпреки, че сме много привързани и влюбени. Парадоксално, а? Искаше ми се през почивните дни да идем някаде само 2мата, но той отновп ще е на работа...
Няма нужда да пишете. Темата е само да си излея това, което чувствам, докато пуша, а той спи. След малко ще си легна в онова легло, което не е топличко, както беше преди.

kifla
11-20-2008, 21:49
Явно си вече далеч от тийн проблемите и това ,че мъжа ти или приятелят ти вече нещо не те задоволява трябва да те накара да се замислиш нещо да промениш или в себе си или в държанието си и да го накараш малко да се поинтересъва пак от теб... спри да пишеш по сайтове ,които не са за възрастта ти а започни да мислиш като възрастен човек .

hooliganka89
11-21-2008, 05:56
Явно си вече далеч от тийн проблемите и това ,че мъжа ти или приятелят ти вече нещо не те задоволява трябва да те накара да се замислиш нещо да промениш или в себе си или в държанието си и да го накараш малко да се поинтересъва пак от теб... спри да пишеш по сайтове ,които не са за възрастта ти а започни да мислиш като възрастен човек .


Възрастни?Ехоо
Аз съм на 18 и също живея с приятелят си,както момичето което е написало темата.Това означава ли,че трябва да почна да си споделям проблемите в форум "Трета възраст"?
Мисля,че не,а темата е уместна тук,не вярвам момичето да е на повече от 20г.

Alderis
11-21-2008, 08:13
Добре дошла в света на възрастните. Така е когато двама души заживеят заедно сексуалните контакти намаляват, а не се увеличават. До колкото си спомням от една предишна твоя тема живеете от скоро заедно. Изходът за които аз се сещам е да правите тия работи в свободното му време. Останах с впечатлението, че човека работи много, така че е нормално и да иска да почива. Ако е наистина така вземи ти инициативата. Когато знаеш че на другия ден не е на работа го изчакай да се прибере от работа, хапнете по една лека супичка (сега и без това е студено :) ) след това запали едни ароматни свещички, направи му едно масажче на гърба, един хубав нежен секс след това и му постави въпроса. Мъжете обикновено са романтично настроени, но рядко инициират подобен тип мероприятия. Също така използвай и сутрините когато не сте на работа. Тогава и той ще е отпочинал и няма да има подобен проблем. Излежавайте се до късно, оставете за малко ежедневието на страна. Винаги има време за рутинните задачи от ежедневието.
Поздрави.

ПП. В никакъв случай не говори с него по въпроса когато е уморен от работа или изнервен. Ако го направиш е по-вероятно да го приеме като натякване и да го изнерви още повече.

dark0s
11-21-2008, 08:15
ако не направите нещо сега нещата ще се задълбочат,най-важното е не го дръж в себе си , говори с него

HONDA
11-21-2008, 09:21
Явно си вече далеч от тийн проблемите и това ,че мъжа ти или приятелят ти вече нещо не те задоволява трябва да те накара да се замислиш нещо да промениш или в себе си или в държанието си и да го накараш малко да се поинтересъва пак от теб... спри да пишеш по сайтове ,които не са за възрастта ти а започни да мислиш като възрастен човек .
Ами аз съм на 18, не на 25!
Май не си разбрала същината на проблема. Правим секс, страхотен дори. Въроса е, че той не намира време и сили да ме гушка. Може да прави секс след работа, но не и да ме прегръща. ПОради тази причина вече и самия секс не ми допада, защото знам, че след това ще заспи. Не съм незадоволена сексуално.

dimitar_ak
11-21-2008, 10:49
Задействайте се и то впрегнете всички сили, защото подобно нещо уби моята връзка. Това се нарича рутина и сиво ежедневие. Планирайте си един уикенд или си вземе отпуска. Отидете на спокойно място далеч от шума на града. Ако няма изключителна причина да ги вземете оставете и GSM-ите в къщи. Само 2-та без приятели, без ежедневните теми. Разхождайте се, правете секс, забавлявайте се. Ще помогне.

PS: Най-големият ни проблем беше, че никой не заговори открито за това.

HONDA
11-21-2008, 11:06
Задействайте се и то впрегнете всички сили, защото подобно нещо уби моята връзка. Това се нарича рутина и сиво ежедневие. Планирайте си един уикенд или си вземе отпуска. Отидете на спокойно място далеч от шума на града. Ако няма изключителна причина да ги вземете оставете и GSM-ите в къщи. Само 2-та без приятели, без ежедневните теми. Разхождайте се, правете секс, забавлявайте се. Ще помогне.

PS: Най-големият ни проблем беше, че никой не заговори открито за това.
Много ти благодаря за съвета. Наистина е много добър и повярвай обмисляла съм го вече. Предложих му тази седмица да идем някаде, но той отказа. Имам хиляди идеи как да си прекараме супер, но няма възможност да ги реализираме. В момента сестра му не е добре и за лечението й ще трябват много пари. Просто финансово не може да си го позволи, а не позволява и на мен да му помогна. Не знам и аз какво повече мога да направя. Искам да говоря с него, но не намирам време (аз имам време, но той не) и начин.

xpici
11-21-2008, 11:29
ми едва ли няма почивен ден.. : | вземете и поговорете на 4 очи, и готово :)))

slun4ice_90
11-21-2008, 11:45
Ако не искате това да е краят на връзката ви,поговорете наистина сериозно.Обясни му,че го разбираш,когато е уморен.НО,че искаш да ти обръща малко повече внимание..Сексът може наистина да е страхотен,Но не е достатъчен за една пълноценна връзка.Успех! :-P

sweet4esf
11-21-2008, 12:02
ili pogovorete ili kaji chao na vruzkata :)
ako te

curka87
11-21-2008, 14:12
Ако не искате това да е краят на връзката ви,поговорете наистина сериозно.Обясни му,че го разбираш,когато е уморен.НО,че искаш да ти обръща малко повече внимание..Сексът може наистина да е страхотен,Но не е достатъчен за една пълноценна връзка.Успех! :-P

+1

zaraaa
11-21-2008, 14:26
Поговори с него наистина сериозно и му кажи всичко, което каза на нас :) кое те притеснява и тревожи, че си мислиш, че връзката ви се крепи само на секса и т.н, ти си знаеш :) Ако разговора не даде резултат мисля, че трябва да се замислиш сериозно дали искаш такава връзка :) Успех и не си мисли, че той би се обидил, ако поговорите за това, все пак ти искаш обяснение за някои наистина сериозни неща :)

MakeMeFeel
11-21-2008, 14:26
Ако не искате това да е краят на връзката ви,поговорете наистина сериозно.Обясни му,че го разбираш,когато е уморен.НО,че искаш да ти обръща малко повече внимание..Сексът може наистина да е страхотен,Но не е достатъчен за една пълноценна връзка.Успех! :-P

+1

+1 :-P

HONDA
11-21-2008, 15:36
Много благодаря на всички за отделеното време.

DOKOSVANE
11-22-2008, 23:00
SEGA KATO GO PROCHETOH TOVA I MI STANA MNOGO TAJNO....PREDI 2DENA SKASAH S GAJETO SI PORADI SASHTATA PRICHINA TOI RABOTESHE NON STOP I NE NI OSTAVASHE VREME DA SME ZAEDNO VIJDAHME SE DVA DNI V SEDMICATA KOGATO TOI PRESPIVASHE V NAS ,BIAHME RESHILI DA SE MESTIM I DA SE OBVARJEM PO SERIOZNO ,NO UVI,CHUSTVATA NE IZCHEZNAHA ,NO POTANAHA V SIVOTO EJEDNEVIE ...PROSTO ZABRAVIHME KOLKO SE OBICHAME...SASHTATA VECHER IZPITAH TAKAVA BOLKA KAKVATO NEZNAM DALI SHE IZPITAM OTNOVO,NO NAUCHIH EDNO "NE BIVA DA PRIEMAME HORATA ZA DADENOST"


...GOVORI S NEGO RAZNOOBRAZETE NIAKAK OBICHAINITE SI ZANIMANIA ..PRIMERNO NAPRAVI MU MASAJ KATO SE PRIBERE ,KATO SE OTPUSNE MU OBIASNI CHE TI LIPSVA,CHE SI SAMOTNA I IMASH NUJDA OT NEGO ...SLED TEZI DUMI SHE NAMEI NACHIN DA TI OTDELIA POVECHE VREME ...NADIAVAM SE ISKRENNO

beb4yy
11-23-2008, 08:03
тъжно говори с него бе човек :(