PDA

View Full Version : Ето какво стана и с "нас"



make_you_mine
11-21-2008, 07:06
Shte vi razkaja nakratko kakvo se slu4i s moqta 'vruzka'..
Predvaritelno se izvinqvam za latinicata, no tuk nqmam kirilitza i se nalaga da pisha taka..
Trugnahme s vuprosniq 4ovek septemvri mesec..v na4aloto vsi4ko mi izglejdashe dobre..az go ahresvah..izglejdashe vse edno,che i toi me haresva.. ne znam, mislq, che vse pak i u nego imashe nqkakva trupka kum men..
Izlizahme, vijdahme se, prekarvahme si vremeto zaedno super.. az se chuvstvah shtastliva s nego..
Edin den toi me popita za tova kak sum na temata sus sexa..taka de..popita me tochno,kogato napravihme edin mesec...no toi daje ne se seti, che pravim mesec :!: I me popita tova.. az mu spodelih, che ne sum go pravila..koeto e istinata...
Toi mi se obajdashe chesto..da,priznavam..no izvednuj vijdaniqta ni namalqha..sqkash neshto se promeni..da , qvno prekaleno se e promenilo, no az nishto ne kazah... Razlikata se sustoeshe v tova, che az prosto reshih za moment da se otdrupna malko..s dr. dumi da ne mu zvunq veche chesto..da go ostavq da vidi kakvo toi shte predprieme..e,ami...prosto i toi sprq da zvuni...i se suzdade nqkakva distanciq pomejdu ni..
Zapochnahme da ne se vijdame subota i nedelq...za razlika ot nachaloto..edin den kato izlqzohme az reshih da mu vzema gsm-a..da razbera kakvo tolkova ima.. toi NE mi go dade... v nikakuv sluchai ne mojelo da vidq kakvo ima v nego.. razbira se az se usamnih v nego... govorihme...toi imashe priqtelka, predi da trugne s men, s koqto e hodil godina i polovina...i mi kaza,che q obicha daje oshte moje bi...no nqma da se vurne pri neq,zashtoto tq e s drug chovek...a v kafeto,kogato bqhme i me popita za sex-a.....kaza mi, che ne moje da mi kaje,che me obicha,ako ochakvam tova da chuq..... VUPREKI tova az se napravih na luda i mu ''prostih'' ... vidqhme se otnovo sled cqla sedmica..az se durjah dobre i milo s nego...nadqvaiki se da vidq nqkakva promqna..praveh vsichko tova,zashtoto po nqkakuv nachin imam nujda ot nego...stranen,no go imam... Predposledniqt put,kato se vidqhme, toi beshe hladen...sqkash bezrazlichen...otnovo stranno povedenie...I vchera kulminaciqta... skusa me ...pod predtexta, che ne sum mu bila pokazala, che iskam da sum s nego, che imam nujda ot nego..... nakraq az prosto se suglasih s nego, zashtoto vidqh, che nqma za kakvo da se borq veche...toi ili nikoga ne me e haresval i prosto si e ubival vremeto,ili vsichko e izcheznalo v daden moment..... iska da ostanem 'priqteli'...az ne mu spodelih za tova kak tochno se chuvstvam..zashtoto mislq, che toi nikoga ne se e interesuval ot chuvstvata mi.. i tova me pravi oshte po-golqm parcal za nego....ne iskam sega i da si pomislqm poveche za nego....vsichko beshe dobre...dokato prosto izvednuj ne se srina...
Na 18 sym, ako nqkoi shte pita....
Da,i sym naivna kato za 12....
I vse pak...
Haresvam go,...no ne mislq, che ima nqkakvo budeshte.....tova mejdu nas...nqma da go bude...i ne iskam da go priema....pravih kompromisi sus sebe si, zaradi nego....moje bi tova pone trqbvashe da mu go kaja, zashtoto taka izliza,che.....samo toi e prav :x A toi spored men imashe mn poveche neustoiki v povedenieto si sprqmo men...moje bi trqbva da se vidim i da mu kaja vsichko tova,koeto mislq....i poveche da ne se zanimavam...no tova e NAKRATKO moqta istoriq... Blagodarq, che prochetohte..


Т.7
swords1010

varnen4e
11-21-2008, 07:07
Много е дълго.. и е на латиница... ужас...

make_you_mine
11-21-2008, 07:10
Много е дълго.. и е на латиница... ужас...
Nqmam kirilitza, predvaritelno se izvinih..

F_CK_all_I_need_is_U
11-21-2008, 07:29
Аз мисля,че още в началото,когато си усетила,че се дистанцира от теб е трябвало да го оставиш. [-X Ти спомена,че е имал приятелка..можe би чрез теб той просто се е опитвал да я забрави или е търсел само секс.. :neutral: а може и наистина да те е харесвал...Но според мен този човек не те заслужава. :x За да си отговориш на въпросите,най-добре се вижте и му кажи всичко,и без това не губиш нищо ... ии не забравяй,че трябва да се държиш на ниво .. успех :smt003

jeni92_abc
11-21-2008, 07:43
да,и аз съм на мнение че не те заслужава....няма какво да се занимаваш с него,щом не ти обръща нужното внимание забравяш за него и толкоз !! ;)

make_you_mine
11-21-2008, 07:53
A nqkakuv suvet kak da mu kaja vsichko,koeto mislq,za da go ZABOLI? Ne moje samo men da me boli..da,pravilno e,che ako toi ne se interesuva kato cqlo ot men,nishto nqma da go trogne...no,vse pak,daite suvet za neshto GADNICHKO..che ne sum mn. po tazi chast..

Lysit0
11-21-2008, 08:01
A nqkakuv suvet kak da mu kaja vsichko,koeto mislq,za da go ZABOLI? Ne moje samo men da me boli..da,pravilno e,che ako toi ne se interesuva kato cqlo ot men,nishto nqma da go trogne...no,vse pak,daite suvet za neshto GADNICHKO..che ne sum mn. po tazi chast..

Може да ти звучи глупаво на пръв поглед,но от безразличието най-боли ;) Бъди безразлична към него.

jghgh
11-21-2008, 08:06
A nqkakuv suvet kak da mu kaja vsichko,koeto mislq,za da go ZABOLI? Ne moje samo men da me boli..da,pravilno e,che ako toi ne se interesuva kato cqlo ot men,nishto nqma da go trogne...no,vse pak,daite suvet za neshto GADNICHKO..che ne sum mn. po tazi chast..

Може само теб да те боли и още как. =;
Няма как да го накараш да съжалява след като не му пука за тебе, няма чувства към тебе и си обича старата приятелка.
Зарежи го просто и толкова.

Може да му кажеш че е жалък. Може накратко да му обясниш че си имала някви очаквания, а той ги е предал, естествено кажи му за неустойките в поведението му и т.н. Нещо такова. Ама спокойно, да не правиш серенади само (не се излагай)! Някак си поне малко ще се почувства виновен, но не очаквай да му стане хипер гадно, все пак не те харесва. Не си прави илюзии. Задоволявай се с малко, не се увличай в жаждата за мъст. Защото тоя разговор който те съветвам дори не е мъстене, ами просто изясняване на нещата, нещо като "последна дума", която е твоя, защото поне малко заслужаваш да те разбере и да се почувства леко тъпо. И след краткия ви разговор как си разочарована от него и как е маса тъп да тръгне с тебе докато си "лофка" бившата, забрави че го познаваш изобщо и повече недейте да комуникирате 8-) Тва поне е моя съвет към теб, не го казвам за да му правиш гадно защото така или иначе няма да успееш. Казвам го за да ти олекне някак си. Аз с бивши не комуникирам (с малки изключения). Не мога да им простя предателството и те вече не са хора за мен. И това без злоба ти го казвам. Просто ги отписвам и дори приятели не са ми. Може би така трябва да сториш и ти..?

Недей да му кроиш отмъщения, защото просто няма как да станат, съжалявам.
Обичай себе си и късмет в любовта занапред.

mynichka
11-21-2008, 08:30
той не те заслужава !

Alderis
11-21-2008, 08:32
той не те заслужава !
+1 Кажи му да го духа и си намери друг, които ще оцени това което има.

HONDA
11-21-2008, 09:33
Той само си е търсил причина да те зареже. Тази е била добра, защото по такъв начин изкарва теб виновна и си измива ръцете. Не го търси. Той иска да не ти е черен в очите, но е такъв и с право. Не го търси. Няма да постигнеш нищо.

xpici
11-21-2008, 11:33
доста на кратко е :) ;d
не те , не те заслужава (mm) :)

Alabala16
11-21-2008, 12:04
hehe em dylgichko e,no go prochetoh:-)
Emi da ti kaja,hubavo si napravila..pyk i mislq che toi ne e zaslujil
kakvoto i da e ot teb.
Momcheta ima mnogo taka che glavata gore:)
I tfa che si na 18, ne e problem..
shte sreshtnesh pravilnoto momche - samo ne pravi greshki kato tazi :p
:) uspeh

curka87
11-21-2008, 14:06
Според мен не се занимавай с него.Не се опитвай да му отмъщаваш или да му правиш гадно , защото така само ще ти стане гадно на теб, а на него няма да му пука.Опитай се да го забравиш и да си намериш някой, който да те заслужава.
И в крайна сметка , както ти казаха и по-нагоре:
УБИЙ ГЛУПАКА С БЕЗРАЗЛИЧИЕ!!

MakeMeFeel
11-21-2008, 14:31
Е не беше много "накратко" но все пак ... и аз мисля, че не те заслужава ... :-o

zaraaa
11-21-2008, 14:37
няма смисъл да се виждаш с него и да му казваш това, което искаш, той е глупакът, а и на всичкото отгоре е хитрец, той се е държал зле с теб, не ти с него, така че няма смисъл да искаш да оставате приятели или пък да говорите, за да изясните отношенията си...най-доброто, което можеш да направиш сега е да се правиш, че не ти пука за него и да не поддържаш никаква връзка с него, така ще го забравиш и скоро наистина ще спреш да го харесваш....Най-доборото отмъщение е да се радваш на живота :wink: :wink: :wink:

make_you_mine
11-22-2008, 08:27
А ако му напиша съобщение например... ''Вярвай си,че успя да ме убедиш. Просто си търсеше причина да стане това, което се случи много преди ти да ми го 'обявиш' (да се разделим). А причината далеч не е една и не е само тази, която ти изтъкна. Пожелавам ти повечко късмет следващия път. ;) '' ... добра идея ли е..?

hooliganka89
11-22-2008, 08:35
Голям темерут си намерила,а?Някак си много е странна тази твоя история,не мога да определя какео точно,но нещо има различно,не знам.
Абе в крайна сметка недей да се занимаваш с тоя,някав е много скучен и лишен от емоция.

make_you_mine
11-22-2008, 08:37
А ако му напиша съобщение например... ''Вярвай си,че успя да ме убедиш. Просто си търсеше причина да стане това, което се случи много преди ти да ми го 'обявиш' (да се разделим). А причината далеч не е една и не е само тази, която ти изтъкна. Пожелавам ти повечко късмет следващия път. Wink '' ... добра идея ли е..?

HONDA
11-22-2008, 09:55
А ако му напиша съобщение например... ''Вярвай си,че успя да ме убедиш. Просто си търсеше причина да стане това, което се случи много преди ти да ми го 'обявиш' (да се разделим). А причината далеч не е една и не е само тази, която ти изтъкна. Пожелавам ти повечко късмет следващия път. Wink '' ... добра идея ли е..?
Скъпа, не си губи времето. Няма смисъл. С такива обаждания или смс-и няма да постигнеш нищо. Само още повче ще задълбаеш в проблема. Горе главата и само напред ;)

crazy_style
11-22-2008, 09:58
po-dobre ne pi6i ni6ty i zaebi... izpadala sum v takiva situacii. Po-dobre zabravi, i ne se zanimavai izob6to :]

zaraaa
11-22-2008, 10:55
А ако му напиша съобщение например... ''Вярвай си,че успя да ме убедиш. Просто си търсеше причина да стане това, което се случи много преди ти да ми го 'обявиш' (да се разделим). А причината далеч не е една и не е само тази, която ти изтъкна. Пожелавам ти повечко късмет следващия път. ;) '' ... добра идея ли е..?

Не, не е добра идея, така се Унижаваш заради него :)

kalpazanka
11-22-2008, 10:59
А ако му напиша съобщение например... ''Вярвай си,че успя да ме убедиш. Просто си търсеше причина да стане това, което се случи много преди ти да ми го 'обявиш' (да се разделим). А причината далеч не е една и не е само тази, която ти изтъкна. Пожелавам ти повечко късмет следващия път. Wink '' ... добра идея ли е..?
Не му вдигай акциите!

make_you_mine
11-23-2008, 10:42
Проблемът е,че аз не спирам да мисля за него, като ми звънне гсм-а винаги ми се иска да е той...докато бяхме заедно винаги казвах е не няма любов..като се разделихме 'установихме',че не изпитваме нищо..аз се съгласих,защото за него нямало тръпка...не исках да си признавам,че за мен все още има някаква..и сега ми е гадно. Знам,че може само да си е играл с мен и да съм му била временно нужна,вече въобще да не ме иска в живота си,но това не ми пречи аз да не спирам да мисля за него...и е несправедливо и ужасно и се чудя вече какво да правя..ако му кажа, не знам как ще реагира... просто не мога така да го забравя, каквото и да правя... ;(

krisiiiiito
11-23-2008, 10:45
той не те заслужава !
+1 Кажи му да го духа и си намери друг, които ще оцени това което има.

определено [-(

make_you_mine
11-23-2008, 11:47
Проблемът е,че аз не спирам да мисля за него, като ми звънне гсм-а винаги ми се иска да е той...докато бяхме заедно винаги казвах е не няма любов..като се разделихме 'установихме',че не изпитваме нищо..аз се съгласих,защото за него нямало тръпка...не исках да си признавам,че за мен все още има някаква..и сега ми е гадно. Знам,че може само да си е играл с мен и да съм му била временно нужна,вече въобще да не ме иска в живота си,но това не ми пречи аз да не спирам да мисля за него...и е несправедливо и ужасно и се чудя вече какво да правя..ако му кажа, не знам как ще реагира... просто не мога така да го забравя, каквото и да правя... ;(

soul1199
11-23-2008, 12:04
toi prosto te e iskal zaradi sexa,kato e vidql,4e ti o6e nqma da napravi6 tazi stupka s nego i se e otkazal,ne te zaslyjava,ostavi go

zaraaa
11-23-2008, 18:01
Ако спреш да пишеш за него, ще спореш и да мислиш за него, все пак той се е отнесъл много подло с теб, защо изобщо ти трябва да си с човек, който не уважава чувствата ти и Теб самата, защо ти е да мислиш за него и да го обичаш? Замисли се, все пак има мн момчета, света не свършва с него :)

make_you_mine
11-23-2008, 18:07
Ако спреш да пишеш за него, ще спореш и да мислиш за него, все пак той се е отнесъл много подло с теб, защо изобщо ти трябва да си с човек, който не уважава чувствата ти и Теб самата, защо ти е да мислиш за него и да го обичаш? Замисли се, все пак има мн момчета, света не свършва с него :)
Да,той се отнесе подло за мен, но това ,че не уважава чувствата ми...в какъв смисъл? Аз не съм му казвала,че го обичам..но със сигурност е знаел,че въпреки това сигурно ще ме заболи,като ме скъса..това ли имаш предвив? А що се отнася до цялостното положение...дали ме уважава...ами не знам..не ме е попитал как се чувствам...само аз му казвах,че за мен няма любов...но не е така,въпреки това го говорех,за да не съм наранена... той ми казва,че или съм човек,който не си показва чувствата или...просто нямам такива...аз не казах нищо...само му казах,че за мен действията са по-важни от думите...и да не очаква да му говоря лигаво...но той казва-не,аз не усетих да искаш да си с мен...което си е доста невярно...и аз отрекох...сигурно само е търсил какво да ми каже...и не ме иска...но аз го искам...какво да направя..

NaNa_SladuRana
11-23-2008, 18:07
Тегли му една :?

zaraaa
11-23-2008, 18:23
ami...prosto i toi sprq da zvuni...i se suzdade nqkakva distanciq pomejdu ni..
toi imashe priqtelka, predi da trugne s men, s koqto e hodil godina i polovina...i mi kaza,che q obicha daje oshte moje bi...vidqhme se otnovo sled cqla sedmica..az se durjah dobre i milo s nego...nadqvaiki se da vidq nqkakva promqna..praveh vsichko tova,zashtoto po nqkakuv nachin imam nujda ot nego...stranen,no go imam... Predposledniqt put,kato se vidqhme, toi beshe hladen...sqkash bezrazlichen...otnovo stranno povedenie...I vchera kulminaciqta... skusa me ...pod predtexta, che ne sum mu bila pokazala, che iskam da sum s nego, che imam nujda ot nego.....

Как така ще обича все още друго момиче, а ще е с Теб? Как така ти ще се държиш мило с него, а той ще ти каже, че не си му показала достатъчно ясно, че искаш да си с него - ей ова е да не те уважават теб и чувствата ти!

fc
11-25-2008, 09:29
Това, че се правиш на "дръж ми опашката" е голяма грешка.Точно там си го изтарвала.

S1lv3r
11-25-2008, 19:50
Много е дълго.. и е на латиница... ужас...

е какво от тва че е на латиница?Стига историята да е интересна ако ще на китайски да е ще намеря начин да я прочета!


А по темата ти си на 18 аз съм на 15 и ми някво странно да ти "давам" съвети :oops: :oops: Някой по-голям да се заеме :) :)

slun4ice_90
11-26-2008, 08:06
Човекът,не знае какво иска... :-D

jilibonka_
11-27-2008, 06:19
наистина ние тук в форума ни е много лесно да кажем забрави го..не те заслужава..може и така да е..но се поставете на мястото на момичето..толкова лесно ли ще можете да преглътнете чувствата си и да пазите болката в себе си..мила,той ако не изпитва абсолютно нищо към теб..каквото и да правиш,за да го накараш да го боли-това няма да стане..!По простата причина,че ако не го интересуваш няма какво да се трогва от думите и действията ти..съжалявам,че ти го казвам но си е така!А когато му споделиш всичко това,което си премълчала ако му пука за теб и иска да сте заедно..мисля,че ще те разбере и ще се получат отново нещата!

Kristiana5
11-27-2008, 06:28
A nqkakuv suvet kak da mu kaja vsichko,koeto mislq,za da go ZABOLI? Ne moje samo men da me boli..da,pravilno e,che ako toi ne se interesuva kato cqlo ot men,nishto nqma da go trogne...no,vse pak,daite suvet za neshto GADNICHKO..che ne sum mn. po tazi chast..

Може да ти звучи глупаво на пръв поглед,но от безразличието най-боли ;) Бъди безразлична към него.


+1 , Просто бъди безразлична, дори си го подминавай ако се засичате с гордо вдигната главица :)

make_you_mine
12-07-2008, 12:57
Знаете ли какво стана...аз му се обадих...излязохме..и му казах всичко онова, което мисля, споделих му какво е направил според мен и му разкрих цялото си мнение,след кеото го попитах:''има ли някакво значение за теб всичко това?'' и той отсече,че вече било минало..това е ужасно и не мога да повярвам колко бецеремонен и груб човек е и как буквално се подигра с мен.....след което аз му писах още 2 смса и повече нищо...и той не им отговори(разбира се). Очевидно ме е лъгал през цялото време, явно и не му е пукало за мен, но толкова боли,защото..аз имам чувства към него, а той е напълно безразличен..той каза: 'какво сега,искаш да ти кажа,че аз съм виновен ли? ами да,аз съм виновен за всичко,успокои ли се сега? по принцип има 2ма виновни за всикчо,но след като искаш да изкараш мен виновен за всичко,така да е..', аз просто му разказах как всичко е тръгнало от него,от това,че не сме се виждали често,а той ми излиза с номера,че не съм му се обаждала така често,както той на мен,което донякъде е вярно,но аз просто исках да се виждаме повече,а той,докато бяхме заедно,не даде никакъв знак,че иска същото..и си мисля,че въпреки всичко аз съм права и явно той има друга..не мога да си обясня по друг начин поведението му. Измисли някаква предпоставка да скъсаме (толкова наивна!) , разкара ме и сега е спокоен..явно всичко е било лъжа..и това е края... Не исках да става така,но... не знам....споделете ми нещо,какво смятате ,този човек не беше искрен с мен,в това съм убедена...тогава няма за какво да страдам по него..... :(

hottie
12-07-2008, 14:28
Очевидно е,че си е запълвал времето с теб. А и щом е разбрал, че може и скоро да не правите секс съвсем се е отдалечил. Явно е бил на принциша "ако мине, мине".
Няма за какво да съжаляваш за такъв кретен :)

beachy_bunny
12-07-2008, 14:45
извинявай много , но ти какво мислиш , че година и половина е малко време ли :-o :-o момчето само ти е казало , че не те обича , какво искаш повече .. бил е напълно искрен с теб ... и още тогава е трябвало да разбереш , че още обича бившата си ... и 100% е тръгнал с теб само , за да не ти разбие сърцето ... и мисля , че си ни спестила най-важното от историята ти , че си го задушавала ...

make_you_mine
12-07-2008, 15:07
Едва ли не да е тръгнал с мен от съжаление..хаха..не е така..в началото той проявяваше силен интерес към мен...търсеше ме постоянно. Това е факт. Личеше си,че е увлечен. В даден момент просто се промени. Може би отново се е замесила бившата му. Аз така ги виждам нещата. Но ако е искал да е с мен,само за да забрави старата,не е трябвало въобще да се захваща с мен. Освен това,ако още я е обичал какво е правил с мен...за Бога...аз съм била през цялото време искрена с него и държах във 'връзката' ни да се казва истината,но на него това явно не му хареса..и всичко свърши..предполагам,че ако разбера истината ще ми стане лошо,затова ми я спестява...
И въпреки това-аз предпочитах истината, за да си запазим поне уважението...сега всичко е в миналото..

jambo_bs
12-07-2008, 15:18
И аз мисля че тоя галфон не те заслужава.Също мисля че нито ще сте първите в такава ситуация нито последните :)

jghgh
12-07-2008, 15:48
Знаете ли какво стана...аз му се обадих...излязохме..и му казах всичко онова, което мисля, споделих му какво е направил според мен и му разкрих цялото си мнение,след кеото го попитах:''има ли някакво значение за теб всичко това?'' и той отсече,че вече било минало..това е ужасно и не мога да повярвам колко бецеремонен и груб човек е и как буквално се подигра с мен.....след което аз му писах още 2 смса и повече нищо...и той не им отговори(разбира се). Очевидно ме е лъгал през цялото време, явно и не му е пукало за мен, но толкова боли,защото..аз имам чувства към него, а той е напълно безразличен..той каза: 'какво сега,искаш да ти кажа,че аз съм виновен ли? ами да,аз съм виновен за всичко,успокои ли се сега? по принцип има 2ма виновни за всикчо,но след като искаш да изкараш мен виновен за всичко,така да е..', аз просто му разказах как всичко е тръгнало от него,от това,че не сме се виждали често,а той ми излиза с номера,че не съм му се обаждала така често,както той на мен,което донякъде е вярно,но аз просто исках да се виждаме повече,а той,докато бяхме заедно,не даде никакъв знак,че иска същото..и си мисля,че въпреки всичко аз съм права и явно той има друга..не мога да си обясня по друг начин поведението му. Измисли някаква предпоставка да скъсаме (толкова наивна!) , разкара ме и сега е спокоен..явно всичко е било лъжа..и това е края... Не исках да става така,но... не знам....споделете ми нещо,какво смятате ,този човек не беше искрен с мен,в това съм убедена...тогава няма за какво да страдам по него..... :(
Изключително тъжно. : (

Може би не е трябвало да се обаждаш и да му разкриваш как се чувстваш, достатъчно си се оголила и се е подиграл! Просто не е трябвало.
Доста тъжно ми стана от написаното... :/
Продължавай напред и бъди сигурна, че такъв човек не струва.

make_you_mine
12-08-2008, 12:29
Предпочетох да му кажа каквото мисля,за да се чувствам изяснена и пред себе си. Иначе нямаше да смятам,че съм приключила подобаващо всичко. Последната дума да е моята,пък каквото ще да става. Аз просто му сбих накратко какво е направил той,а той идеално си го знае,все пак така вижда,че не съм сляпа за простотията му. Да,още ми е кофти,но смятам,че скоро ще ми мине... (Надявам се..)