PDA

View Full Version : SOS ! HELP !



vessim
11-21-2008, 08:20
8-[
Казвам се Иван и съм на 15 от София, тренирам баскетбол.
ХЛЪТНАЛ СЪМ В момиче от нашия клас, много ме кефи, не спирам да мисля за нея :( :( :(.Пред една седмица тя се закачаше с мен и ми хрумна, че може да стане нещо между нас, защото както си седях тя мина покрай мен и ме погали, друг път ме гушкаше ама така срамежливо.Един път даже усетих, че моят крак беше се допрял до нейният и раката ми беше върху нейната, а тя нищо не ми казваше.Тя си пада такъв закачлив човек с всички се закачаше, но усетих, че с мене е малко повече ! Проблемът идва тогава, когато усетих, че тя почна да се отдръпва и вече не бе толкова благосклонна към мен :( :x.
Почнах вече да си мисля, че тя си харесва един мой приятел :smt087
.Изнервям се много ама много в тренировките сам си създавам проблеми, в даслако малко и незнам как да постъпя. Пиша мн разбъркано и глуповато, защото съм на края на предела на нервите си и не мога да се занимавам толкова.

dark0s
11-21-2008, 08:24
ако е от твоя клас и нещо се обърка рискуваш всеки ден следващите 4-5 години да я виждаш

mynichka
11-21-2008, 08:24
еми пробвай да си поговориш с нея ...кажи и че ти е приятна и я харесваш :) и не ти е приятно да се занимава с твоите приятели. Успех :)

vessim
11-21-2008, 08:29
"ако е от твоя клас и нещо се обърка рискуваш всеки ден следващите 4-5 години да я виждаш"

"еми пробвай да си поговориш с нея ...кажи и че ти е приятна и я харесваш и не ти е приятно да се занимава с твоите приятели. Успех"

Ако сте прави и ако го направя, ще загубя приятелите си и момичето :smt088

Lysit0
11-21-2008, 08:32
Пробвай да я заговориш :)

krisiiiiito
11-21-2008, 08:50
"ако е от твоя клас и нещо се обърка рискуваш всеки ден следващите 4-5 години да я виждаш"

"еми пробвай да си поговориш с нея ...кажи и че ти е приятна и я харесваш и не ти е приятно да се занимава с твоите приятели. Успех"

Ако сте прави и ако го направя, ще загубя приятелите си и момичето :smt088

е защо.. ако ти е истински приятел трябва да остане с теб а не да ти се разсърди за някакво си момиче
но.. изборът е твой ти вземаш решение

HONDA
11-21-2008, 09:27
Според мен, не е можело да има нищо. Ти сам казваш, че е закачлива. Мисля, че се е държала с теб, както с останалите, но понеже си влюбен, си се хванал за някой дребни неща, като тези, като одавник за сламка.

nIkEnCeTy_bE
11-21-2008, 13:46
Според мен, не е можело да има нищо. Ти сам казваш, че е закачлива. Мисля, че се е държала с теб, както с останалите, но понеже си влюбен, си се хванал за някой дребни неща, като тези, като одавник за сламка.


Съгласна съм с HONDA.. :?

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 13:46
Деба много ги усещаш ти, бе.
Спри да усещаш толкова работите и се отдай повече на действията.
Момичето те е закачало, явно те е харесвало и е чакало да направиш п1рвата ст1пка.... ама кой да се сети... така е кат' си на 15.. ;)

curka87
11-21-2008, 13:56
Деба много ги усещаш ти, бе.
Спри да усещаш толкова работите и се отдай повече на действията.
Момичето те е закачало, явно те е харесвало и е чакало да направиш п1рвата ст1пка.... ама кой да се сети... така е кат' си на 15.. ;)

Мхм. Май ми се вижда, че е проспал момента. :-D :-D


За автора- опитай се ти да почнеш да я закачаш, да я заговаряш и така.... Тя ако има нещо към теб , ще ти го покаже.

MakeMeFeel
11-21-2008, 14:56
сигурен ли си, че усещаш нещата правилно :D :?