PDA

View Full Version : Абе знам че не ме харесва но все пак....



mn_sad
11-21-2008, 11:11
mersi na vsi4ki

xpici
11-21-2008, 11:26
Едвам разбрах хаха сиг една дума я повтори 100 пъти :D ...
Като гледам адски много се подценяваш и си няква писимистка 8-)
Аи одари го по-спокойно кво ти пука ?! срам нз си кво си...с тоя срам до никъде няма да стигнеш... :) или като ти е толкова притеснено като го гледаш... ми не го гледай :?

лилии
11-21-2008, 11:30
Хах напомняш ми на мен преди години.:)Разбира се че е нормална реакцията ти,харесала си си някое момче нормално е да се срамуваш :).Споко ще свикнеш трябва да пренебрегнеш комплексите си :) те са пречката.

Sweet__Dream
11-21-2008, 12:20
Спокойно!Не се притеснявай толкова и зарежи притеснението.Така вредиш само на себе си.

Щом те гледат с неговия приятел,явно въпросното момче знае,че изпитваш нещо към него.Ти сама каза,че си го показвала.Просто се прави,че не ти пука за него.Възможно е и той да те харесва. :) С времето ще разбереш,а и ако нещо е писано,ще стане и без да го искаш. :wink:

XiPiXoPiGiRL
11-21-2008, 12:39
Малеее имам чувството, че говориш от мое име... Даже и при мен имаше случай със стълби... Оня ми ти гушнал две и аз слизам за музиката, а той се качва и ме гледаше, точно както ти го описваше... Или веднъж ядох картофи с едни познати и той минава... царствената походка и сичко... абе такъв какъвто си е и ми метва един поглед... Боже защо просто не го попитах към коя посока е тръгнал и защо просто не се приберем заедно... ил вчера му видях шахката (почти сиг съм, че беше неговата) продължих си... на десет крачки се обърнах и кой да видя, че я вдига - най-гоямата ми съперничка (всъщност - една от многото...) Идеше ми да се върна да й издера очите... Тръгнах с луд бяс към къщи крещейки всички псувни, за които можех да се сетя...

ПП Моя (май) не е метъл, но има страаашна прическа, очи и въобще е ...

И така де... В едно и също положение сме... И на двете ни трябва СМЕЛОСТ!! Започни от скайпа... там поне се отпусни (ех, моя си има ноф и не го казвааа... толкова ли е трудно да ми отдели трийсе минути?! бас фащам, че новия го е направил, за да се оттърве от мене... и там... ами да... явно иска да се оттърве от мен... например носим един стол на майстора с мой фр и го срещаме с някфа тайфа и оня ми ти прай физиономия ала "пак ли тая бе"... идеше ми се да зашлевя един напраооо...) И пак се отклоних... Мисля, че ми фана идеята пък не знам... Егаси срамежливостта и чудото ](*,) ](*,) ](*,)

Reed
11-21-2008, 12:45
И кво искаш от нас?
От къв зор казваш на майка ти?
Като отмине й го кажи щом толкова искаш...
ама той ме погледна,ама аз го погледнах,ама той ме харесва,ама ми се смее,ама не ме харесва..

XiPiXoPiGiRL
11-21-2008, 12:53
оОоХ пак "ГОЛЕМИТЕ" се нервят на нашите "лапешки" истории... :booooomb: :booooomb:

mn_sad
11-21-2008, 13:01
ами аз исках просто да си излея душата и да получа някакъв съвет....защото самочувствоето ми отново е сринато и реших на вас да споделя :o нямам на кого другиго за това избрах на вас
Според мен всеки е минал пред този период едва ли съм единствената но нищо...със този срам и комплекси няма да стигна до никъде и много трудно ще се оттуча от тях :o

MakeMeFeel
11-21-2008, 13:14
ами аз исках просто да си излея душата и да получа някакъв съвет....защото самочувствоето ми отново е сринато и реших на вас да споделя :o нямам на кого другиго за това избрах на вас
Според мен всеки е минал пред този период едва ли съм единствената но нищо...със този срам и комплекси няма да стигна до никъде и много трудно ще се оттуча от тях :o

Крайно време е ... ;)

alex4ii
11-21-2008, 15:00
Малеее имам чувството, че говориш от мое име... Даже и при мен имаше случай със стълби... Оня ми ти гушнал две и аз слизам за музиката, а той се качва и ме гледаше, точно както ти го описваше... Или веднъж ядох картофи с едни познати и той минава... царствената походка и сичко... абе такъв какъвто си е и ми метва един поглед... Боже защо просто не го попитах към коя посока е тръгнал и защо просто не се приберем заедно... ил вчера му видях шахката (почти сиг съм, че беше неговата) продължих си... на десет крачки се обърнах и кой да видя, че я вдига - най-гоямата ми съперничка (всъщност - една от многото...) Идеше ми да се върна да й издера очите... Тръгнах с луд бяс към къщи крещейки всички псувни, за които можех да се сетя...

ПП Моя (май) не е метъл, но има страаашна прическа, очи и въобще е ...

И така де... В едно и също положение сме... И на двете ни трябва СМЕЛОСТ!! Започни от скайпа... там поне се отпусни (ех, моя си има ноф и не го казвааа... толкова ли е трудно да ми отдели трийсе минути?! бас фащам, че новия го е направил, за да се оттърве от мене... и там... ами да... явно иска да се оттърве от мен... например носим един стол на майстора с мой фр и го срещаме с някфа тайфа и оня ми ти прай физиономия ала "пак ли тая бе"... идеше ми се да зашлевя един напраооо...) И пак се отклоних... Мисля, че ми фана идеята пък не знам... Егаси срамежливостта и чудото ](*,) ](*,) ](*,) и при мен е така със скайпа ,ама като се видим ме поздравява и ми се усмихва много сладкууу :-)

Reed
11-21-2008, 19:41
оОоХ пак "ГОЛЕМИТЕ" се нервят на нашите "лапешки" истории... :booooomb: :booooomb:

ъ??
Тя нито го познава нито нищо.
писна ми от теми-той ме погледна-харесва ли ме!?!
Ами аз по тая логика харесвам всички,щото ги гледам!
Тоя сигурно въобще не знае за съществуването й,ама тя си е набила некви филми у главата.