PDA

View Full Version : Да опитам ли с него?



slun4ice_90
11-21-2008, 11:37
Привет, на всички,на които им се чете и искат да ми помогнат със съвет.Напоследък не влизам много тук във форума,защото и нямам много време...Даскало,купони и т.н.Миналата неделя се запознах с две момчета,една фр-ка ме запозна с тях по-точно.С единият се запознахме и това беше (нямахме възможност да се видим пак)...С другият още същата вечер отидохме на кафе бяхме аз,френдатака ми едно момиче и той...Започнахме да си лафим и аз като казвах нещо се оказваше,че и той харесва определен тип музика,приличаме си по характери..с една дума допаднахме си още на първата среща... :shock: Страшно много се учудих от това...Когато ме видя за първи път си мислех,че ще ме помисли за надута,защото и на външен вид съм като чалгарка или фешънка,е така поне ми казват....Не,че ме интересува какво мислят за мен,тези които не ме познават...Пука ми единствено какво ще кажат,тези които ме познават и държа на тях,както и те на мен.След тази наша първа среща така да се каже се видяхме пак този път даже останах да спя във фр-ката си,за да ходим на диско с въпросното момче и още няколко човека...С фр-ката ми го извикахме и той дойде при нас.Казах му,че ще спя при фр-ката си той много се изкефи даже се пошегува,че ако искам мога да остана да спя при него... :D Естествено,отказах....Стана време да излизаме на диско и така отидохме и беше супер яко....Опознахме се още повече.Снощи се базикахме с него..Поздравявахме се с най-различни песни..И аз се усмелих да го попитам дали си харесва някое момиче,той каза "НЕ"!И после сякаш ми прочете мислите и ми каза,че е свободен за мен... :shock: :-o При,което аз спрях до тук нямах смелост нищо друго да кажа....Той ме целуна,прегърна и си казахме "Чао"...Да го питам ли дали иска да пробваме?Един мой френд ми каза,да не бързам да му признавам,че го харесвам,но не издържам.....Има такива плътни и сладки устни,чаровна усмивка,че ми се иска да го изям... :lol: Знам,че доста дълго стана,но се опитах да ви го разкажа възможно най-подробно,за да ми дадете по-правилен съвет... :( След поредица разочарования не мога да повярвам,че пак май се влюбвам... :) :-P След дълги и самотни дни и нощи,пак любовта идва при мен.Чувствам,че трябва да опитам с него.Сърцето ми го казва...Кажете какво да правя,моля ви... :grin:

xpici
11-21-2008, 11:46
е ест. че ще каже Не хихи :) еми пробвай, няма какво да губиш, или поне му намеквай малко по малко, или излезте само двамата и така ще стана работата :) няма какво да губишш...
Just do it ! :---) :-)

Зайо*Байо
11-21-2008, 11:48
Настъпи твоят час .. действай момиче :D :grin: Късмет ! :)

slun4ice_90
11-21-2008, 11:50
е ест. че ще каже Не хихи :) еми пробвай, няма какво да губиш, или поне му намеквай малко по малко, или излезте само двамата и така ще стана работата :) няма какво да губишш...
Just do it ! :--) :-) Мис,Хрис :-) .Много искам да опитам с него сега даже ми липсва...Не съм го виждала от снощи и вече полудявам..мисля само за него... :D

slun4ice_90
11-21-2008, 11:53
Настъпи твоят час .. действай момиче :D :grin: Късмет ! :) Благодаря ти и на теб за комента.Да,дойде и моят час много съм (happy).

xpici
11-21-2008, 11:53
е ест. че ще каже Не хихи :) еми пробвай, няма какво да губиш, или поне му намеквай малко по малко, или излезте само двамата и така ще стана работата :) няма какво да губишш...
Just do it ! :--) :-) Мис,Хрис :-) .Много искам да опитам с него сега даже ми липсва...Не съм го виждала от снощи и вече полудявам..мисля само за него... :D

Даа знам какво е :D , мм направо деиствай няма какво да се чудиш и да се маеш, че после да не съжаляваш :) кажи му че ти се ходи на кино и отивайте двамата без приятели миятели и т.н и готовоо :)
Успехх :-)

slun4ice_90
11-21-2008, 11:55
е ест. че ще каже Не хихи :) еми пробвай, няма какво да губиш, или поне му намеквай малко по малко, или излезте само двамата и така ще стана работата :) няма какво да губишш...
Just do it ! :--) :-) Мис,Хрис :-) .Много искам да опитам с него сега даже ми липсва...Не съм го виждала от снощи и вече полудявам..мисля само за него... :D

Даа знам какво е :D , мм направо деиствай няма какво да се чудиш и да се маеш, че после да не съжаляваш :) кажи му че ти се ходи на кино и отивайте двамата без приятели миятели и т.н и готовоо :)
Успехх :-) Страхотна си,нямаш равна.Мис,пак хих. :-) От цялата си душа ти желая да изпиташ и ти това,което чувствам сега аз.На всички желая да са щастливо влюбени-загубени. :grin: И да не се отказват,а да си търсят щастието.

xpici
11-21-2008, 11:58
ххихих няма за какво (hug) :-)

ANTIHUMAN
11-21-2008, 12:11
,,Toзи който не рискува, рискува повече! ''

Няма какво да губиш, можеш само да спечелип! УСПЕХ! :grin: :grin: :grin:

sexa_na_kompleksa
11-21-2008, 12:17
Аз бих ти препоръчала да не бързаш много. Опознайте се по-добре. Все пак сте се запознали миналата неделя. Не всеки е такъв, какъвто изглежда. Но като цяло е супер, че си си намерила момче, с което така да си допаднете. : )

HePeAJIeH
11-21-2008, 12:29
Давай но не прибързвай.Нека всичко стане със естественият ход на нещата.

XiPiXoPiGiRL
11-21-2008, 12:44
Напред и Нагоре!! 8) 8) 8)

thefreak
11-21-2008, 13:23
Твой е ако го искаш, той е готов. Ако и ти си готова, няма какво да чакаш.

MakeMeFeel
11-21-2008, 13:32
Хващай бика за рогата :D :-P

nIkEnCeTy_bE
11-21-2008, 13:32
мн0г0 се радвам за теб..сп0ред мен мяма кф0 да чакаш..а направ0 да ми се хвърлиш в обятията.. хах :) мн0г0 щастие и люб0в ти желая мацка.. :grin: :-)

curka87
11-21-2008, 13:32
Ти го искаш, а очевидно и той те иска. Това е супер.Много се4 радвам за теб. :)
Ноооо не бързай да се хвърляш така да се каже " на сляпо". Първо го опознай малко.
Идеята, която ти дадоха по-нагоре за киното е много добра.А после може да идете на кафенце само двамата и така.....
Ако нещата минат така добре , както са били до сега, значи всичко е ОК .
Давай смело!! Успех!

zaraaa
11-21-2008, 14:45
Настъпи твоят час .. действай момиче :D :grin: Късмет ! :)

Уляляляля точно така 8-) 8-) 8-)

jghgh
11-21-2008, 16:20
Е, целунал те е, работата е ясна!

Но не се натягай много че да не му омръзнеш по-бързо отколкото сте се зарибили.
Предпазливо и напред!

И най-вече без много много обяснения -по-важни са действията (а и обясненията няма да стоят много намясто).
Звучи много очарователно историята ви между другото. Айде успехи.

lonely_girl92
11-21-2008, 16:28
Не всеки ден срещаш момче което да ти допадне,така че действай :P :) Успех :-) :)

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 16:59
Мятай ЕЗИ/ТУРА..

az17
11-22-2008, 07:43
Trqashe go izebesh v kenefa na diskotekata be :-D :-D :-D :D :D :D :D :-P

fudankoo
11-22-2008, 07:43
Yes !

Niakoitam
11-22-2008, 08:22
Действай както казаха напред и предпазливо...но не чак толкова предпазливо все пак.Щом се харесвате и няма пречки се отпусни по течението и давай.Само внимавай да не е от тези момчета и момичета,които като им признаеш стават много велики.Иначе може да му признаеш,но на първо време не му се доверявай толкова много.Надявам се нещата между вас наистина да потръгнат и да се радваш на голяма любов.Пожелавам ти го,защото ти наистина го заслужаваш.Забрави всички предрасъдъци и стари страдания и се отдай на мига.Бъди щастлива. :)

HardlyAwakened
11-22-2008, 08:23
Аз бих ти препоръчала да не бързаш много. Опознайте се по-добре. Все пак сте се запознали миналата неделя. Не всеки е такъв, какъвто изглежда. Но като цяло е супер, че си си намерила момче, с което така да си допаднете. : )

Всеки казва : "Не бързай, не бързай" ...яяя си действай докато можеш ! Момчетата обичат да им се показва че ги ценят, а пък очеИЗВАДНО и той те харесва..хващайте се на въртележката :)

slun4ice_90
11-22-2008, 09:34
Trqashe go izebesh v kenefa na diskotekata be :-D :-D :-D :D :D :D :D :-P :lol: Мръсник малък... :D Не съм си и мислила,че ще се сетиш да драснеш някой ред тук...Кой за какво си мисли Гог... 8-)

snejana67
11-22-2008, 09:37
:-) действаи времето тече

slun4ice_90
11-22-2008, 09:37
Действай както казаха напред и предпазливо...но не чак толкова предпазливо все пак.Щом се харесвате и няма пречки се отпусни по течението и давай.Само внимавай да не е от тези момчета и момичета,които като им признаеш стават много велики.Иначе може да му признаеш,но на първо време не му се доверявай толкова много.Надявам се нещата между вас наистина да потръгнат и да се радваш на голяма любов.Пожелавам ти го,защото ти наистина го заслужаваш.Забрави всички предрасъдъци и стари страдания и се отдай на мига.Бъди щастлива. :) Благодаря ти за прекрасния комент и пожеланията.И ти заслужаваш да си щастлив и обичан и ще бъдеш скоро сигурна съм. :-P

slun4ice_90
11-22-2008, 09:41
Аз бих ти препоръчала да не бързаш много. Опознайте се по-добре. Все пак сте се запознали миналата неделя. Не всеки е такъв, какъвто изглежда. Но като цяло е супер, че си си намерила момче, с което така да си допаднете. : )

Всеки казва : "Не бързай, не бързай" ...яяя си действай докато можеш ! Момчетата обичат да им се показва че ги ценят, а пък очеИЗВАДНО и той те харесва..хващайте се на въртележката :) Мис и на теб.Хващам се на въртележката,няма да го изпусна. :grin: Аз вече съм луда по него... :D

mim4ety_sara
11-22-2008, 09:46
Prosto uvle4enie,nemoje ot 2 sre6ti i da si 4ak do u6i vlybenA :-o ni6to ne mu kazvai,kato se opoznaete , togaz :D Ama az kat vidq temata togaz trqq da precenq da pisha ili ne,ne trqq6e da me molish :D da gadinka sam nali :lol: :razz:

slun4ice_90
11-22-2008, 09:47
мн0г0 се радвам за теб..сп0ред мен мяма кф0 да чакаш..а направ0 да ми се хвърлиш в обятията.. хах :) мн0г0 щастие и люб0в ти желая мацка.. :grin: :-) Благодарско и на теб. :-)

slun4ice_90
11-22-2008, 09:50
Не всеки ден срещаш момче което да ти допадне,така че действай :P :) Успех :-) :) Така е,дълго време го търсих...и го намерих... :grin: :-P

slun4ice_90
11-22-2008, 09:52
Ти го искаш, а очевидно и той те иска. Това е супер.Много се4 радвам за теб. :)
Ноооо не бързай да се хвърляш така да се каже " на сляпо". Първо го опознай малко.
Идеята, която ти дадоха по-нагоре за киното е много добра.А после може да идете на кафенце само двамата и така.....
Ако нещата минат така добре , както са били до сега, значи всичко е ОК .
Давай смело!! Успех! Мис и на теб. :-)

slun4ice_90
11-22-2008, 09:54
Мятай ЕЗИ/ТУРА.. :D Яка идея хах мятах и се падна Езииииии мой ще е това е.. :grin:

slun4ice_90
11-22-2008, 09:55
Е, целунал те е, работата е ясна!

Но не се натягай много че да не му омръзнеш по-бързо отколкото сте се зарибили.
Предпазливо и напред!

И най-вече без много много обяснения -по-важни са действията (а и обясненията няма да стоят много намясто).
Звучи много очарователно историята ви между другото. Айде успехи. Казаха ми,че историята е готина,мис. :-P

HONDA
11-22-2008, 10:01
Пффф... Пробвай. И ти желая успех.
При мен се получи подобна история... След дълги дни и нощи изпълнени със самота (както ти каза), но при мен и с цигарен дим, се появи моето момче. Обичаме се, но май май... не знам и аз... Работите не са добре последните дни...
Дано да си случила на момче ;)

slun4ice_90
11-22-2008, 10:13
Пффф... Пробвай. И ти желая успех.
При мен се получи подобна история... След дълги дни и нощи изпълнени със самота (както ти каза), но при мен и с цигарен дим, се появи моето момче. Обичаме се, но май май... не знам и аз... Работите не са добре последните дни...
Дано да си случила на момче ;) Силно се надявам при вас нещата да се оправят. :-) Мис за комента. :-P

az17
11-22-2008, 10:13
ee kak be za tebe vinagi nali znae6 hxahxahhax starata liubov :D :D :-P

slun4ice_90
11-22-2008, 10:21
ee kak be za tebe vinagi nali znae6 hxahxahhax starata liubov :D :D :-P :D Не си спомням такова нещо...хаха штттттттт ей.... 8-)

mickelangelo
11-22-2008, 10:23
Атака :) мятай го кво го гледаш ... :) явно че има симпатии и от 2 те страни ;)

az17
11-22-2008, 10:23
aaaaaaaaa taka li be ne si spomnqla oo dobre dobre (U)(U)

Ev1l
11-22-2008, 10:24
По това ,което прочетох, съдя че и той те харесва..Пробвай, намекни му , а ако не разбере намека направо му кажи :)
Успех

slun4ice_90
11-22-2008, 10:26
aaaaaaaaa taka li be ne si spomnqla oo dobre dobre (U)(U) :lol: Имам амнезия.... :( :D

Niakoitam
11-22-2008, 10:30
Действай както казаха напред и предпазливо...но не чак толкова предпазливо все пак.Щом се харесвате и няма пречки се отпусни по течението и давай.Само внимавай да не е от тези момчета и момичета,които като им признаеш стават много велики.Иначе може да му признаеш,но на първо време не му се доверявай толкова много.Надявам се нещата между вас наистина да потръгнат и да се радваш на голяма любов.Пожелавам ти го,защото ти наистина го заслужаваш.Забрави всички предрасъдъци и стари страдания и се отдай на мига.Бъди щастлива. :) Благодаря ти за прекрасния комент и пожеланията.И ти заслужаваш да си щастлив и обичан и ще бъдеш скоро сигурна съм. :-P

Благодаря ти.
Силно се надявам наистина да си права. :)

az17
11-22-2008, 10:49
:cry: :cry: az sum ti surdit :D :D :D :grin:

slun4ice_90
11-22-2008, 10:52
:cry: :cry: az sum ti surdit :D :D :D :grin: :shock: И аз ще плачкам...и съм ти сърдитка....пък.. :x :D Няма само ти да се сърдиш пък.... :lol: Не искам да си спомням просто Гог,всичко онова беше грешка,която ме нарани много знаеш... :( 8)

az17
11-22-2008, 11:02
qq si kaji skype 4e nali te iztrih ..

slun4ice_90
11-22-2008, 11:06
qq si kaji skype 4e nali te iztrih .. Писах ти лс....тук няма да си го дам... :lol:

butty
11-22-2008, 11:21
милаааааа :grin: хипер много се радвам за теб :-) пробвай се с това момче! Както виждам си се влюбила до уши! И то ва е страхотно! Това е най-хубавото чувство на света! Действай смело! Покани го на кафе и си изяснете отношенията. Поне човекът е улегнал, не е някой хлапак.. ;) стискам палци всичко да се получи много добре! Чакам продължението :-) Мн любовввввввв, заслужаваш я! :grin: :-) :-)

slun4ice_90
11-22-2008, 11:25
милаааааа :grin: хипер много се радвам за теб :-) пробвай се с това момче! Както виждам си се влюбила до уши! И то ва е страхотно! Това е най-хубавото чувство на света! Действай смело! Покани го на кафе и си изяснете отношенията. Поне човекът е улегнал, не е някой хлапак.. ;) стискам палци всичко да се получи много добре! Чакам продължението :-) Мн любовввввввв, заслужаваш я! :grin: :-) :-) :grin: Благодаря ти,страшно много.Винаги ми помагаш...Задължена съм ти. :grin: :-) Всички,които ми давате кураж и хубави пожелания ме правите много щастливааааааааа...БЛАГОДА А ВИ,съфорумници.

midle
11-22-2008, 11:43
Уау , радвам се че все още са останали лекомислещи и некомплексирани момичета.

slun4ice_90
11-22-2008, 11:54
Уау , радвам се че все още са останали лекомислещи и некомплексирани момичета. Какво искаше да кажеш с това? :? :-o

midle
11-22-2008, 12:15
Може би и леко наивни.

Искам да кажа че лесно си се впуснала в играта , не се въздържаш както останалите консервативни българи , не може да не направи впечатление...

slun4ice_90
11-22-2008, 12:36
Може би и леко наивни.

Искам да кажа че лесно си се впуснала в играта , не се въздържаш както останалите консервативни българи , не може да не направи впечатление... Аха,прав си...ми не знам и аз някакси така се получиха нещата... :-o Мис,за комента. :)

midle
11-22-2008, 12:51
Радвам се че мога да бъда полезен.

zelenooko_kote
11-22-2008, 14:20
Ами изглежда че и на твоята улица е изгряло слънце :-) ,обаче един съвет все пак-засега от прочетеното ми се стори,че и двамата поемате по равно инициативата което е страхотно и дано да продължава да е така,за да не се окаже накрая че опитите са само от твоя страна.А и може би трябва да се разкриваш малко по малко и да си по- загадъчна,защото нали знаеш - загатнатите неща са по-интересни и мъжете винаги искат докрай да разберат какво представляват всъщност. :-) :-) Айде късмет.Но мисля че ще стане работата.

slun4ice_90
11-22-2008, 14:22
Ами изглежда че и на твоята улица е изгряло слънце :-) ,обаче един съвет все пак-засега от прочетеното ми се стори,че и двамата поемате по равно инициативата което е страхотно и дано да продължава да е така,за да не се окаже накрая че опитите са само от твоя страна.А и може би трябва да се разкриваш малко по малко и да си по- загадъчна,защото нали знаеш - загатнатите неща са по-интересни и мъжете винаги искат докрай да разберат какво представляват всъщност. :-) :-) Айде късмет.Но мисля че ще стане работата. Мерси. :-) :grin:

malko_kalpazan4e
11-22-2008, 17:08
действай няма кво да се чудиш щом ти се е отворила възможност ;)

slun4ice_90
11-23-2008, 12:09
действай няма кво да се чудиш щом ти се е отворила възможност ;) Мис,ако още някой иска да даде съвет да пише... :-P

6o6kotooo
11-23-2008, 13:29
давай :grin:

GameMaster
11-24-2008, 08:09
Maco skusai go ot ... :-D Bazikam se.Probvai da mu kajesh vsichko koeto iskash,no izlezte oshte 2-3 puti i togava.Ayde uspeh :grin: :) :-D

_FaShIoN_
11-24-2008, 14:14
Пробвай...може пък и да излезне нещо...май момченцето не е безразлично към теб... :)