PDA

View Full Version : Кола маска на гърдите (за мъжете)



Sunny_stz
11-21-2008, 13:49
Здравейте!Искам да ви попитам всички МЪЖЕ ,които използват кола маска за гърдите следното: приятеля ми ще си ги маха и иска съвет с какво...,не иска много с бръснач,защото после ще растат много бързо,знаете как е..Аз му казах че най-добре да пробва с кола маска?Но тук искам да попитам вас какво мислите по въпроса,много ли ще боли като за първи път,все пак гърдите са чувствителни и на мъжете...Ако представителките от женския пол знаят нещо ,също могат да изкажат мнение :)

Nen0RmalniK
11-21-2008, 14:45
ne zanimavai mom4eto da si maha kosmite s kola maska...... po dobre izob6to da ne gi maha tva si e napravo unizitelno maj da polzva kola maska

sheilsis
11-21-2008, 15:12
ами според мен не е унизително а е въпрос на гледна точка :)
ако не е мн окосмен там защо иска да ги маха ? иначе и според мен е добре с кола маска въпреки че боли но е ефективно :) ама ако не е мн окосмен да не ги маха :)
може и с депилиращи кремове но то е същото почти като при бръснача само че не стават толкова остри :)

24white24
11-21-2008, 15:16
Аз от 2 години се обезкосмявам гърди и корем чрез кола маска- ходя на козметик, каквото и да ти казват на гърди боли и то стабилно, не съм някой женчо търпял съм каквили не болки и това се търпи, но въпреки всичко си боли, казвам го, за да е подготвен, защото на мен първоначално ми казаха, че нищо толкова няма да усетя (!?)

sisityy
11-21-2008, 16:41
депилиращи кремове,епилатор или кола маска но мися че щте е най - добре с депилиращи кремове и не боли :P

Adwokat
11-21-2008, 20:01
Sunny s kola maska e po dobre... az syshto si gi maxam.. i to na cqloto tqlo ne samo na gyrdite:)

Jaffs
11-22-2008, 09:01
Мъж, жена, баба или леля боли си. Ще стиска зъби първия път. Но наистина това е най-добрият и траен вариант. :)

GaBiIi__
11-22-2008, 10:04
ne zanimavai mom4eto da si maha kosmite s kola maska...... po dobre izob6to da ne gi maha tva si e napravo unizitelno maj da polzva kola maska pfff nqma ni6to unizitelno s kola maska e nai dobre :)

Sunny_stz
11-22-2008, 11:47
А с какъв вид кола маска си ги махате?Топла ,студена,течна или какви са там?

Adwokat
11-22-2008, 13:03
А с какъв вид кола маска си ги махате?Топла ,студена,течна или какви са там?
Аз топла кола маска при козметичката ми... боли ама е по добре от бигче и т.н.

moviestar
05-04-2010, 19:04
Здравейте значи аз съм момче на 15 и вече нали както му е реда започват да ми излизат косми и аз искам да си направя кола маска.Но не съм много сигурен дали ще издържа първият път ,защото днес си взех такава готова кола маска на ленти от аптеката и ги пробвах на ръцете едвам издържах но стисках. Ами като дойде време за гърдите сигурно ще псувам като див селянин козметичката :D :booooomb: :shock: :-x .Но това е най-добрия начин след фотоепилация. Ще ме държи мисълта че ще ходя поне веднаж месечно. А да питам дали след като вече ходя на няколко процедури ще намали ли болката

KumchoValcho
05-04-2010, 19:40
Здравейте значи аз съм момче на 15 и вече нали както му е реда започват да ми излизат косми и аз искам да си направя кола маска.Но не съм много сигурен дали ще издържа първият път ,защото днес си взех такава готова кола маска на ленти от аптеката и ги пробвах на ръцете едвам издържах но стисках. Ами като дойде време за гърдите сигурно ще псувам като див селянин козметичката :D :booooomb: :shock: :-x .Но това е най-добрия начин след фотоепилация. Ще ме държи мисълта че ще ходя поне веднаж месечно. А да питам дали след като вече ходя на няколко процедури ще намали ли болкатаБи трябвало да намали да
Толкова ли са ти космати ръцете, че чак и там ще си правиш

YouAteMyHeart
05-04-2010, 20:57
Здравейте значи аз съм момче на 15 и вече нали както му е реда започват да ми излизат косми и аз искам да си направя кола маска.Но не съм много сигурен дали ще издържа първият път ,защото днес си взех такава готова кола маска на ленти от аптеката и ги пробвах на ръцете едвам издържах но стисках. Ами като дойде време за гърдите сигурно ще псувам като див селянин козметичката :D :booooomb: :shock: :-x .Но това е най-добрия начин след фотоепилация. Ще ме държи мисълта че ще ходя поне веднаж месечно. А да питам дали след като вече ходя на няколко процедури ще намали ли болката


Темата е от 2008!!! :x

djipsito
05-04-2010, 22:01
А с какъв вид кола маска си ги махате?Топла ,студена,течна или какви са там?
Аз топла кола маска при козметичката ми... боли ама е по добре от бигче и т.н.

СТУДЕНА КОЛА МАСКА... където и да е... боли по-малко от топлата.. поне мен.. така де аз съм момиче, нямам косми по гърдите ама съм си правила на други места..
При всеки е различно де.. моята козметичка ми разказваше как няква мацка отишла при нея за кола маска на триъгълника и имала татуировка, което е къде къде по-болезнено.. и се спукала да пищи от болка докато й правила студена кола маска...