PDA

View Full Version : Чувствате ли се дезорганизирани и безполезни понякога?



Sunny_stz
11-21-2008, 13:55
Понякога човек попада в периоди ,в които не може да се организира и след това се чувства виновен и неудовлетворен за това...Предполагам че на всички нас се случва понякга да сме безкрайно неорганизирани ,но това не е хубаво когато е постоянно...Може би трябва да правим малък план за седмицата си и да се придържаме горе-долу по него,естествено ако не изникне нещо извънредно,а не целия ни живот да е ХАOС!Изкажете вашата теза :)

GbSy
11-21-2008, 14:30
Чувствам се... Сигурно е нормално.

П.С.:Пише се хаОс. :)

MakeMeLaugh
11-21-2008, 14:42
Бих казал, че даже прекалено ми е организирано всичко.. :)

DanceGirl
11-21-2008, 14:54
Ами аз си правя план за седмицата,но доста често се случва да не го изпълнявам.Въпреки това се старая да има някакъв порядък в живота ми 8) :D

TinkyWinky
11-21-2008, 15:52
Бих казал, че даже прекалено ми е организирано всичко.. :)
и при мен така... 8-)

Reed
11-21-2008, 16:04
П.С.:Пише се хаОс. :)
Е,хаус ис май лайф,нали знаеш :D

иначе аз винаги съм си неорганизирана,но абсурд да тръгна да си правя план на седмицата. :shock:

Seducti0n
11-21-2008, 16:23
Цяла седмица съм така... :?
Нищо не е в състояние да ме зарадва или пък, ако по някаква случайност успее е за много кратко време. :?

crazyteengirl
11-21-2008, 16:53
иначе аз винаги съм си неорганизирана,но абсурд да тръгна да си правя план на седмицата. :shock: [/b]

Абсолютно същото! :o

Sunny_stz
11-21-2008, 20:14
П.С.:Пише се хаОс. :)


Хахаха вярно,в бързината съм объркала,но мерси все пак...



Е,хаус ис май лайф,нали знаеш :D
иначе аз винаги съм си неорганизирана,но абсурд да тръгна да си правя план на седмицата. :shock:


На малко хора им се отдава да се организират,защото например аз съм човек ,който не обича да си прави строги планове...предпочитам да импровизирам.Но понякога се налага системно да правиш неща,които много не ти харесват за да се чувстваш удовлетворен след това

In_my_dreams
11-21-2008, 23:09
доста често .. бих казала :(

kalpazanka
11-22-2008, 06:01
Доста често напоследък.

jghgh
11-22-2008, 06:27
Целия ми живот е неорганизиран, а стаята ми е бърдак. И такива ми ти работи. И не се чувствам готино когато вече стана прекалено разхвърляна, неотговорна, неподредена... Когато в последния момент заминавам за у-ще, в последния момент правя нещо заради слабата ми организация и т.н. Ама се търпи.. Най-много ме е яд на себе си, но напук смятам и с това да свикна. :lol:
Мога да се организирам, но желанието е твърде слабо и просто не го правя... а тези неща трябва да стават от раз!

darla
11-22-2008, 08:57
Az sum adski organizirana,no vednuj-dva puti godi6no izpadam v nqkakva depresiq i se 4uvstvam ne na mqstoto si,bezpolezna,ne namiram smisul v ne6tata okolo sebe si.Slava Bogu,ne sum pesimisti4no nastroena i burzo izlizam ot tezi sustoqniq.V takuv moment ne mi se govori s nikoi,iskam prosto nqkoi da me gu6ka.

Jaffs
11-22-2008, 09:27
Имам такива моменти. Точно сега съм в такова време, изпаднала съм в апатия към всичко. Бързо си сменям настроенията.
Иначе съм доста организирана, но като darla изпадам няколко пъти годишно в такива състояния. Баща ми все ми казва, че съм била като аптекарка. :-D

Addictive
11-22-2008, 09:33
Че аз съм си такава... :-D

Addictive
11-22-2008, 09:35
Целия ми живот е неорганизиран, а стаята ми е бърдак. И такива ми ти работи. И не се чувствам готино когато вече стана прекалено разхвърляна, неотговорна, неподредена... Когато в последния момент заминавам за у-ще, в последния момент правя нещо заради слабата ми организация и т.н. Ама се търпи.. Най-много ме е яд на себе си, но напук смятам и с това да свикна. :lol:
Мога да се организирам, но желанието е твърде слабо и просто не го правя... а тези неща трябва да стават от раз!
Абсолютно същата съм... :lol: