PDA

View Full Version : Срамежливите или нахаканите?



HAGVXSXVH
11-21-2008, 14:11
Та замислих се напоследък какви момичета харесвате повече нахаканите или по срамежливите(плахите)няма предвид под плахи да нямат грам самочуствие и да са някой захлупени,или под нахакните някой безмозъчни кукли (както май са повечето).Абе отговорете както сте разбрали вие въпроса.
Извинявам се,защото почти съм сигурна,че има такава тема обаче наистина потърсих,но не открих :? ..

alex4ii
11-21-2008, 14:19
:oops: sramejlivkovciii bi4am gi :-)

ivsan4eto
11-21-2008, 14:27
И аз обичам по-срамежливите, но не чак такива, че да ги е срам да ми кажат 1 дума даже. А за малките (защото 89% са такива) надуФки ще си спестя коментара :?

MakeMeFeel
11-21-2008, 14:29
Хмм ... златната среда предпочитам :D

curka87
11-21-2008, 14:35
Хмм ... златната среда предпочитам :D

И аз съм така. :)

HAGVXSXVH
11-21-2008, 14:36
да стгласна съм с вас и за двата пола..аз съм останала с впечатлението,че момчетата харесват по лигавите и нафукани момичета,но разбира се това не е ВИНАГИ за щастие.Не че им завиждам(защото и към мен има долу-горе интерес :-D) те щом ги харесват повечко има за какво обачее,защо се самозабравят забога.. ей това ме дразни

MakeMeLaugh
11-21-2008, 14:41
Хмм ... златната среда предпочитам :D

О, колежке ;)

-=-

И аз предпочитам златната среда.
Но нека да определим коя е точно тя?

Не искам някакви залщхани, срамежливи, да не знаят какво искат.
Или пък някакви нахакани кифли, ама да не могат 2 качествени приказки да кажат на кръст и праите да са всичко за тях, кафенца, излизания и нищо повече. Или пък да повтарят колко са тъпи и т.н. с цел ти да им кажеш обратното. Ужааасно досадно е..

Искам момиче със самочувтсвтие за себе си и да вярва в себе си, че е някоя си и че това и това може, Да е силен характер, но не прекалено филмирана. Хем да не дава да я унижават, хем пък да не се мисли за недосегаема - защото няма такива хора.

Общо взето важното е да гледаме заедно напред.
Това се сещшм засега.

thefreak
11-21-2008, 14:42
I like big butts.

alex4ii
11-21-2008, 14:44
Хмм ... златната среда предпочитам :D

О, колежке ;)

-=-

И аз предпочитам златната среда.
Но нека да определим коя е точно тя?

Не искам някакви залщхани, срамежливи, да не знаят какво искат.
Или пък някакви нахакани кифли, ама да не могат 2 качествени приказки да кажат на кръст и праите да са всичко за тях, кафенца, излизания и нищо повече. Или пък да повтарят колко са тъпи и т.н. с цел ти да им кажеш обратното. Ужааасно досадно е..

Искам момиче със самочувтсвтие за себе си и да вярва в себе си, че е някоя си и че това и това може, Да е силен характер, но не прекалено филмирана. Хем да не дава да я унижават, хем пък да не се мисли за недосегаема - защото няма такива хора.

Общо взето важното е да гледаме заедно напред.
Това се сещшм засега.хехе такова идеално момиче едва ли има .... :oops:

Lashes
11-21-2008, 14:44
абе не винаги тея куклички са харесвани ;) в началото наистина хващат окото, обаче доста приятели са на мнение, че не стаат за нищо...нищо лично...има и точни мадами...ама те са рядкост ;)
иначи аз съм на мнение нещо по така...нито мн нахакано нито супер срамежливо ;)

Blab
11-21-2008, 14:44
Като гледам, само момичета са ти отговаряли, но какво пък...

Много по-интригуващо ми е, когато с/у мен стои цветен, усмихнат, приказлив момче-мъж, вместо някой мълчаливко, който дори да има какво да каже, незнайно защо не го прави.
Естествено, този пример няма нищо общо с нахакаността. Но кой не харесва хора със самочувствие? Премерено, но все пак видимо!
Колкото до това какви момичета се предпочитат спрямо горния критерий - везната клони към извисилите се до небесата. Малко жалко, защото новосформираната екипировка на фръцлите попада в категорията, но каквото се търси, това се и предлага.

HAGVXSXVH
11-21-2008, 14:46
радвам се че мислите така .. :wink:

Blab
11-21-2008, 14:46
I like big butts.
and I cannot lie 8-)

MakeMeFeel
11-21-2008, 14:46
Хмм ... златната среда предпочитам :D

О, колежке ;)

-=-

И аз предпочитам златната среда.
Но нека да определим коя е точно тя?

Не искам някакви залщхани, срамежливи, да не знаят какво искат.
Или пък някакви нахакани кифли, ама да не могат 2 качествени приказки да кажат на кръст и праите да са всичко за тях, кафенца, излизания и нищо повече. Или пък да повтарят колко са тъпи и т.н. с цел ти да им кажеш обратното. Ужааасно досадно е..

Искам момиче със самочувтсвтие за себе си и да вярва в себе си, че е някоя си и че това и това може, Да е силен характер, но не прекалено филмирана. Хем да не дава да я унижават, хем пък да не се мисли за недосегаема - защото няма такива хора.

Общо взето важното е да гледаме заедно напред.
Това се сещшм засега.хехе такова идеално момиче едва ли има .... :oops:

Абе ... може и да има някъде там :D :oops: :-P

MakeMeLaugh
11-21-2008, 14:49
Има бе :)

alex4ii
11-21-2008, 14:56
искам да ми я покажете и ще ви повярвам :D

MakeMeFeel
11-21-2008, 14:58
хахаха еми ... де да знам ..потърси я :D

MakeMeLaugh
11-21-2008, 14:58
ХАххах, тайна-майна :Р
;)

alex4ii
11-21-2008, 15:12
хахаха еми ... де да знам ..потърси я :D леле ...май я намерих! ровеше в един казан до нас :grin:

HAGVXSXVH
11-21-2008, 15:13
:D

MakeMeFeel
11-21-2008, 15:13
хахаха еми ... де да знам ..потърси я :D леле ...май я намерих! ровеше в един казан до нас :grin:

Честитоооооо :grin:

alex4ii
11-21-2008, 15:22
хахаха еми ... де да знам ..потърси я :D леле ...май я намерих! ровеше в един казан до нас :grin:

Честитоооооо :grin: Мерси ... сега ще получа ли награда :oops: :D

MakeMeFeel
11-21-2008, 15:24
хахаха еми ... де да знам ..потърси я :D леле ...май я намерих! ровеше в един казан до нас :grin:

Честитоооооо :grin: Мерси ... сега ще получа ли награда :oops: :D

Трябва ли :shock: 8-)

Andreev
11-21-2008, 15:49
Shy...

MakeMeLaugh
11-21-2008, 15:51
хахаха еми ... де да знам ..потърси я :D леле ...май я намерих! ровеше в един казан до нас :grin:

Честитоооооо :grin: Мерси ... сега ще получа ли награда :oops: :DИскаш пудинг? :smt048

-=-

А бе има бе как да няма. Ама не и чак на такова ниско ниво :Р пък и те нямат никакво самочувствие и не мислят прогресивно.. :Р

sentient_
11-21-2008, 16:05
Za mom4eta - nahakani, za momi4eta - sramejlivi. Kogato edno momi4e e nahakno izglejda malko kato lesna takava da ne kazvam sega drugata duma :D

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 16:26
срамежливите... [ inlove ] 8-)

xpici
11-21-2008, 16:38
срамежливите... [ inlove ] 8-)


+1 :D

jeni92_abc
11-21-2008, 16:55
срамежливи момичета,нахакани момчета

DOKOSVANE
11-21-2008, 19:22
zavisi kak definirash dumata nahakana : AZ LICHNO KAZVAM VSICHKO KOETO MISLIA NA MOMENTA I V OCHITE ,KOGATO ISKAM NESHO PROSTO SI GO VZIMAM ...NE MISLIA CHE TRIABVA DA SI SRAMEJLIV TRIABVA DA IMASH DOSTATACHNO SAMOCHUSTVIE ZA DA PROGRESIRASH!PREDPOLAGAM CHE POD "KUKLICHKI:IMATE PREDVID KUHITE LEIKI KOITO 1 DUMA NA KRAST NE MOGAT DA KAJAT,A IZGLEJDAT SHO GODE DOBRE " SPORED MEN LICHNO IMA SREDNO POLOJENIE. IMA MNOGO KRASIVI I PODCHERTAVAM INTELIGENTNI JENI KOITO ZNAIAT KAKVO ISKAT I GO POLUCHAVAT, PONIAKOGA S UM PONIAKOGA S CHAR ,KAKTO DOIDE ! SMIATAM CHE DA OCELEESH V TOIA JIVOT I DA IMASH PRAVO NA GLAS ,TRIABVA DA SI DIREKTEN ILI "NAHAKAN"...

MartyParty
11-21-2008, 19:23
Трудно е да се каже.Обикновено аз никога няма да отида при някое момче,да започна да му се свалям и да му подмятам разни лигави,курвенски коменари.Нямам нищо против такива момичета,обаче да не съм аз.Предпочитам да си стоя мирно в ъгъла,мислейки си за теорията на Относителността или да водя непринуден разговор с някоя приятелка и чак ако ме заговори той,може и да се опитам да направя усилие.Рядко се среща някой да ме впечатли,а още по рядко да си призная,че ми е симпатичен.

jghgh
11-21-2008, 19:39
Хмм ... златната среда предпочитам :D

О, колежке ;)

-=-

И аз предпочитам златната среда.
Но нека да определим коя е точно тя?

Не искам някакви залщхани, срамежливи, да не знаят какво искат.
Или пък някакви нахакани кифли, ама да не могат 2 качествени приказки да кажат на кръст и праите да са всичко за тях, кафенца, излизания и нищо повече. Или пък да повтарят колко са тъпи и т.н. с цел ти да им кажеш обратното. Ужааасно досадно е..

Искам момиче със самочувтсвтие за себе си и да вярва в себе си, че е някоя си и че това и това може, Да е силен характер, но не прекалено филмирана. Хем да не дава да я унижават, хем пък да не се мисли за недосегаема - защото няма такива хора.

Общо взето важното е да гледаме заедно напред.
Това се сещшм засега.хехе такова идеално момиче едва ли има .... :oops:

ОМГ, има, свидетелствам...

Тва е и моя идеал, само че в мъжки вариант.
Недопустимо е да ми казва "Оле, мн съм смотан, тъпак съм голям, огледалата ми се пукат" за да си проси комплименти или някой, който си мисли че може да командва, да му лазя в краката а той да е най-якия, не мерси.
Абе общо взето едно "+1" за MakeMeLaugh и да не се обяснявам повече! :lol:

InnchetO
11-21-2008, 20:02
I like big butts.
and I cannot lie 8-)

You other brothers can't deny :D

а иначе по темата .. "Златната среда" rulz :D
нали се сещаш , че нито ше ми е кеф да е некав "о леле колко съм хубавв .. а с колко момичета съм билл " бла бла .. кифлаци ;] нито па некав дето нито ше ме прегърне нито ше ме целуне нито една приказка ше кае .. някав разговорлив такъв .. само да не е некой самовлюбен фешън , че мое го убия попогрешка ..

Locci
11-21-2008, 20:04
нещо средно, не обичам нито прекалено срамежливите, нито нахаканите :P

Yancheto
11-22-2008, 18:20
Златната среда,разбира се. :)

soulja_girl4e
11-22-2008, 19:32
нахаканите!!!!!!!!!!!!!!!!
писнаха ми сремеливи - имала съм 3ма и никои от тях не ми призна в лицето какво чувства! майната им последният ми разби сърцето...
така че - две ръце за нахаканите :-)