PDA

View Full Version : Чувствал ли си се....



Krissty
11-21-2008, 16:19
Чувствал ли си се някога като бебе , което може да решава квадратни корени и да вади синуси и косинуси от отвратително непознати букви ?
Защото аз се чувствам ужасно.И не , този път не съм пушила нищо друго освен бяло Victory , и не съм редила никакви линии...просто съм много пияна...
Както каза веднъж Ицо : "Имам усещането , че светът се срина" , а пардон - "... че светът ми се преобърна" .И когато го попитах защо , той отговори :"Еми просто така" . Аз много му се смях , но сега усещам , че с мен се случва същото ! Годината не е 1990 , а 2008 , аз съм на 19 години ! Ако майка ми беше тук , би се срамувала от мен...Аз съм ку*ка ! Пия алкохол , зависима съм от цигарите и марихуаната !
По дяволите , това аз ли съм ... която чистя и готвя вкъщи и която в трезво състояние имам самочувствието на изключително отговорно момиче! А защо все по-рядко ми се случва да бъда адекватна ? Във мен ли е проблема , Майт и Фед , във мен ли е проблема ? Не , аз не съм наркоман , аз не съм алкохолик , аз съм просто едно премазано "нищо".
Какво значение има дали през 2009 дробовете ми , както и тези на всички други ще бъдат "взривени" от атомната бомба , която Ванга предрича, щом като майка ми няма да разбере в каква тъпа ку*ка се е превърнала дъщеря и , на която толкова много разчита ? Аз не говоря като Ели , с низко самочувствие и чувство за малоценност , аз просто си давам сметка че действително животът е страхотен , когато си на 8 , но не и когато си на два пъти по осем плюс три ! Аз обичам да пия и съм готин алкохолик , просто в момента съм в състояние на "реална равносметка" , когато се замислям какво съм , какво се очаква да бъда и какво ще бъда. Казах вече в какво съм се превърнала , а един ден , каква ще стана един ден ? Предполагам , че нищо , понеже състоянието ми сега е "драстично" различно от това на моите връстници , тогава те драстично са нещо повече от мен или с две думи , аз просто съм един драстичен отпадък ?
А какво искам да бъда ? искам да съм същата такава ку*ка , за да забравям редовно за всичко ! Защото ако си спомням , бих била нещастна .... А относно мъжете , да го духат , защото са по-тъпи ку*ки дори и от мен ....

Blab
11-21-2008, 16:34
В художествен текст цензурата не е наложителна.

Само минах през поста ти, особено много ми хареса думата низко. Замисляйки се, може и да има смисъл, низове от (само)чувства. Но е ясно, че при теб не е написано с тази умисъл.
Драстично различно също е интересно попадение.)