PDA

View Full Version : Нарязах се.. Отново!!



jestokataa
11-21-2008, 17:11
Рязала съм се 2 пъти (може би).. Сигурно си мислите "Божеее каква откачалка"но ще ви разкажа накратко за живота ми.
Баща ми и маика ми не са разделени но не живеят заедно.От малка живея при маика ми без никакфи проблеми.Но от преди 3 години реших да се преместя при баща ми.А тои си има любовница, с която живеят заедно(лъже и нея, лъже и маика ми).И аз съм раздвоена.Любовницата му ме мрази и прави всичко възможно за да страдам.. Имам и големи проблеми в любовта..Сега доиде и брат ми при мен и тои ми стъжнява живота допълнително.И то вече на човек не му се живее вече.И си мислиш че като се нарежеш ще ти стане по добре..Ако можете ми каажете начин по които мога да забравя поне за малко развалината, която наричам живот..И ви саветвам наистина да не го правите никога!!

Jumbie483
11-21-2008, 17:19
"И си мислиш че като се нарежеш ще ти стане по добре.."

Само луд, да не кажа тъп човек, би си помислил това :-x
Момиче, повярвай има много хора с много по-лош живот от твоя, но не всички се режат. Не си ли се питала някога, защо те не го правят ?!
Еми защото имат мозък в главата..това да се режеш е съвсем детска постъпка. Няма да ти обяснявам защо мисля така..надявам се, можеш сама да се сетиш :-x

bobito_th
11-21-2008, 17:21
имаш приятели нали? излез някъде с тях, напий се и така поне за малко ще забравиш всичко.. :D

thefreak
11-21-2008, 17:52
Това е решението на проблема, добре си се справила..

Eeyore1
11-21-2008, 17:56
Върни се при майка си нали там си нямала проблеми...избави се от тоя ад ако мога да го нарека така,защотото не е честно да сттрадаш просто..направи своето решение (което не е да се нарежеш )

BeBChEtu
11-21-2008, 18:05
Най-хубаво се върни при майка си, където се чувстваш добре и спри да си режеш вените това не е игра някой път може да се случи нещо много лошо :(

PilaZaNokti
11-21-2008, 18:12
Виж сега,щом при майка ти ти е било добре,върни се при нея...за туй че любовницата на баща ти те тормози - ми връщай и го ... или поне разбучи се,покажи че не си охлюв,а човек с характер... ти да не си по-долно същество от нея,за какво я търпиш? Хората са казали "На който не му понася,да се изнася" - не я понасяш - ми връщаи се където не те тормозят. :) Успех,надявам се всичко да се оправи :)

EarthShaker
11-21-2008, 18:31
тъпа си... какво ни еня в раздела за здравни проблеми какви са ти семейните такива...

chocoleptic
11-21-2008, 19:35
Съвет - другия път си залепи устата и ноздрите със секундно лепило.
(;

:)

ElisaDay
11-21-2008, 19:52
Здравей.Аз ти предлагам да се върнеш при майка си, ако е възможно, разбира се.Както казаха по-горе, наистина едно излизане с приятели би разведрило кофти-ситуацията, в която се намираш.Остави настрана тези ножове и се съсредоточи към решението на проблема.Можеш да искаш от личната да ти предпише някакви хапченца против стрес,като за начало.Аз наскоро пих едни - ReMotiv, скъпички са, но са ефективни.Те са на билкова основа (в случай, че се притесняваш, че можеш да се натровиш нещо..) и на опаковчицата ми пише, че са против депресия, стрес,потиснатост, понижено настроение, загуба на интерес и способност за изживяване на радост,трудно заспиване и неспокоен сън,чувство за вина и безполезност и др.Пробвай ги (: Ако искаш пък отиди на психолог (предполагам в училище имате психоложка :) .. друго си е да можеш да споделиш проблемите с някой, нали?
Хайде успех и по-позитивно мислене!

LittlePrincess
11-21-2008, 19:56
Тъпа си.. да се режеш е най-голямото малоумие ;)

jestokataa
11-21-2008, 21:23
mersi za mneniqta vi tva za rqzaneto mnogo dobre znam 4e e glypost no kato si v nqkfa super kofti siyaciq kfo li nqma da vi mine prez yma.. Vsa6tnost moga da se varna pri maika si no tam y4ili6teto e mnogo zle i trqa da izbiram mejdy bade6tata si kariera i spokoistvieto...koeto ne e lesno..E vsa6tnost po4ti seki den si izlizam s priqteli i naistina te mi spasqvat jivota edva li ne i mnogo vi blagodarq na vsi4ki koito mi dadohte savet... :)

ThePowerOfLove
11-22-2008, 10:34
В квато и ситуация да съм не бих помислила да се режа :? :? Това е супер гнусно...

hottie
11-22-2008, 11:21
Охх айде стига с това тъпа си, тъпа си ! Момичето има проблем. Не смятам, че иска да се реже, а просто това е начин да се самонарани преди да го направи друг. Това е проблем на психическа основа, за който те разбирам.
Аз те съветвам 2 неща :

1. Върни се при майка ти ако имаш възможност
2. Посети специалист, психотерапевт. Не е срамно и нищо не губиш (освен пари).
3. Пиши ми ако имаш нужда :)

titinkaa
11-22-2008, 12:05
Най-хубаво се върни при майка си, където се чувстваш добре и спри да си режеш вените това не е игра някой път може да се случи нещо много лошо :(+1 :)

LittlePrincess
11-22-2008, 12:47
Охх айде стига с това тъпа си, тъпа си ! Момичето има проблем. Не смятам, че иска да се реже, а просто това е начин да се самонарани преди да го направи друг. Това е проблем на психическа основа, за който те разбирам.
Аз те съветвам 2 неща :

1. Върни се при майка ти ако имаш възможност
2. Посети специалист, психотерапевт. Не е срамно и нищо не губиш (освен пари).
3. Пиши ми ако имаш нужда :)


Не я познавам и попринцип не мога да съдя дали е тъпа,умна и прочие..в това отношение е направила нещо много глупаво

petet
11-22-2008, 15:12
Баща ми и маика ми не са разделени но не живеят заедно.От малка живея при маика ми без никакфи проблеми.Но от преди 3 години реших да се преместя при баща ми.А тои си има любовница

Извинявай и аз съм така!Ама не съм тръгнал да се режа,вярно кавки ли не глупости са ми минавали,но винаги съм си казвал,че заради двама мухльовци (защото освен с баща ми имам страшно мн скандали и с майка ми) няма да си провалям бъдещето и да си причинава работи,за които ще съжалявам.Тегля им по една псувня,излизам си от нас,не говоря няколко дена с тях и това е!

summerlove66
11-22-2008, 15:45
Трябва да посетиш психиатър .. Че на кой живота е лесен .. то ако беше лесен нямаше да е живот .. ам да се режеш --> ГЛУПАВА И БЕЗСМИСЛЕНА ПОСТЪПКА ;) .. Както и да е.. не го прави повече защото това не ти помага даже напротив само си причиняваш още повече болка .. мисли за нещо хубаво .. за приятели .. ако нямаш намери си .. излизай повече ;) Тея които те дразнят си ги слагай на ... и си свиркай .. Тва е :)

petel
11-22-2008, 20:41
Като станеш на 15 обикновено минава

Иначе ако твърдо си решила да се трепеш, рязането не е добър начин, пробвай с пистолет(в устата, не в слепоочието), или да скочиш от поне 40 метра

MileyY
11-23-2008, 16:49
С "тъпа си,тъпа си" мислите ли,че ще и помогнем.Не е тъпа,а е постъпила глупаво в което има разлика,нали?Все пак не сме тук да се подиграваме едни на други,а да си помогнем по какъвто и да бил начин.
Аз съм с мнооого подобен проблем,може и по-зле да съм,като изключим,че не ме тормозят персонално,а самата ситуация ме побърква...
Минавали са ми и на мен през ума какви ли не дивотии,ама все пак се замислям,какво ще им е на хората които държат на мен,и защо да наранявам себе си заради чужди грешки?!
Пиши ми на лична ако имаш нужда да споделиш,да поговориш - винаги ще съм насреща!!!

А иначе,щом при майка ти ти е било по-добре иди при нея,да не мислиш,че и на жената и е мн лесно да живее без децата си.Върни се при нея,училището по-лошо или не не е толкова от значение.Важното е семейството (в каквато и форма да е) да е заедно.Върви където се чувстваш спокойна,ще видиш,че и училището няма да е чак толкова лошо :)

jestokataa
11-23-2008, 17:18
da reja si venite predimno no sega be6e malko po nagore za da nemoje na6te da go vidqt 8-)

6o6kotooo
11-23-2008, 17:52
ми мацка върни се при майкати тфа ше е най-добре

ImmortalForever
11-24-2008, 17:28
Рязането не е начин, но щом ти е весело..Режи пак!Бива пубертет, ама като твоя не бях видяла...

DiScOnEcTeD
11-24-2008, 18:29
пфф ........ тва е най лесното решение .... мм като толкова не ти харесва при баща ти премести се при майка ти или да не ти пука за жената на бащати и си живей живота не се впрягай

Christ
11-24-2008, 20:57
Като те кара да страдаш нарежи нея, бе.. що тебе си? :-o

shadow4e
11-24-2008, 22:04
Не казваш колко далече са един от друг, но ако е възможно примерно петък, събота и неделя да ходиш при майка си, също е вариант.

Явно проблемът е със семествойто ти, затова местя темата в правилния раздел. :)

style08
11-25-2008, 01:30
i aaz su se rqzala edin put

Wrathchild
11-25-2008, 08:36
Наистина, отиди при психолог, както те посъветваха. Започнеш ли веднъж с рязането, много трудно ще спреш.

marin4itu
11-25-2008, 16:55
За рязането няма да повтарям написаното от други..
Съветвам те да си гледаш живота и от всичко да извличаш положителната страна! И помни, че винаги може да стане по-лощо! Например да нямаше приятели, с които да излизаш..
Но с рязането по-добре спри.. и аз съм си драскала разни глупости с игла, даже и цигара съм си загасяла в ръката умишлено и сега осъзнавам, че е нямало абсолютно никакъв смисъл от всичкото..

tItEufFf
11-25-2008, 20:21
Моят живот е къде-къде по труден от твоя, ама никой не го е разбрал досега. Поревавам си мъничко, тегля им една майна на всичко и всички и си продължавам с усмивка...

Не можеш ли да живееш при майка си и да си в хубаво даскало?

Luvcraft
11-25-2008, 21:56
Момичето наистина има проблем. Не и достига внимание.

ndle
11-26-2008, 10:21
Следващия път се постарай повече :grin:

UFOs
11-26-2008, 11:35
Седни си на задника,почвай да учиш и си заминавай от там.Никога не посягай на живота си!

nadety250
04-22-2009, 17:03
ОМФГ И к'во като се нарежеш ще оправиш нещата :shock: :-x

anity92
04-22-2009, 17:32
ауу леле :shock: абе недейте така бее хораа ... какъв е смисъла от това да се режете :-o ... толкова бели могат да станат с тфа рязане че тцтцтц .. една моя съученичка и тя се реже много брутално ама тя пък няма никфи проблеми ама е перко ;xx просто иска внимание и за това май се реже нз и аз .. но решението на проблемите не е да се нарежеш и готово :? първо брой до 10 преди да направиш някой гаф ;] ии ако наистина желаеш може да посетиш психолог той би трябвало да ти даде някой друг съвет как да се справиш със всичко това :) айде късмет и от мен ... :-)

soul1199
04-22-2009, 17:59
Върни се при майка си нали там си нямала проблеми...избави се от тоя ад ако мога да го нарека така,защотото не е честно да сттрадаш просто..направи своето решение (което не е да се нарежеш )

NaughtyOne
04-22-2009, 18:21
ауу леле :shock: абе недейте така бее хораа ... какъв е смисъла от това да се режете :-o ...

Ами и аз се питам същото.Питам се и къв е смисъла да пушите или пък да пиете и къв е смисъла и някой от вас да се режат...ем тва са въпроси на които никой няма май да ми отговори...

Rofl4e
04-22-2009, 18:23
Ами върни се при майка си .. и не е нужно да се нараняваш заради грешките на някой друг ;)

ukrotitelkataaa
04-22-2009, 18:27
Ти да не би да си ЕМО??? Те ги правят тези простоти-режат се за да се почувстват по-добре. Я се стегниииии и не се излагай само някой психично болен може да направи това.

BoCupycake
04-22-2009, 19:21
За пореден път...като няма какво да кажете и с какво да и помогнете не пишете.Като се правите на много твърди и обиждате да не мислите,че сте интересни?!Момичето моли за съвет,а вие с т'ва "тъпа си,тъпа си" най-много да я накарате пак да се нареже.
Наистина е глупаво,но когато някои по-слаби( психически или емоционално) хора имат проблем ги боли отвътре и по-този начин те за малко поне забравят за "онази" болка като си причиняват своя и така по един или друг начин им олеква.


Авторката на темата не е написала на колко е...незнам дали има някакво значение...но ми е любопитно.А моят съвет е преди пак да седнеш и да се нарежеш помисли си за хубавите неща които са ти се случили,помисли си за приятелите,за нещата които би искала да постигнеш,абе все за приятни неща кажи си,че можеш да преодолееш всичко и това мисля,че ще ти вдъхне кураж и ще те накара да спреш. :]]]

moon_flower
04-22-2009, 19:31
Не се режи,защото от това няма грам смисъл.Не помога,а само усложнява нещата и освен това вредиш сериозно на себе си.Примири се с положението и като станеш достатъчно голяма се местиш да си живееш сама и така...търпи 2-3 години там,колкото трябва и после си фрее.
А и като ти е скапано излез с приятели,отиди някъде и бъди в компания.Весели се!Всеки има проблеми вкъщи,твоите просто са по-сложни.Не се предавай.Никой няма да ти върне живота после,а и не си залсужава да се нараняваш заради такива хора.

FlashMX
04-22-2009, 19:43
Охх айде стига с това тъпа си, тъпа си ! Момичето има проблем. Не смятам, че иска да се реже, а просто това е начин да се самонарани преди да го направи друг. Това е проблем на психическа основа, за който те разбирам.
Аз те съветвам 2 неща :

1. Върни се при майка ти ако имаш възможност
2. Посети специалист, психотерапевт. Не е срамно и нищо не губиш (освен пари).
3. Пиши ми ако имаш нужда :)

2. Има и безплатни такива ако не се лъжа.

got2Bthe1
04-22-2009, 19:47
Охх айде стига с това тъпа си, тъпа си ! Момичето има проблем. Не смятам, че иска да се реже, а просто това е начин да се самонарани преди да го направи друг. Това е проблем на психическа основа, за който те разбирам.
Аз те съветвам 2 неща :

1. Върни се при майка ти ако имаш възможност
2. Посети специалист, психотерапевт. Не е срамно и нищо не губиш (освен пари).
3. Пиши ми ако имаш нужда :)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
най-правилното в тоя случай!

egois74e
04-23-2009, 13:40
ем върни се при майка си...що за тъпа тема... ЗНАМ аз не съм никоя, за да казвам каквото и да било БЕЗ да съм го испитвала, но съм сигурна, че има хора с много по големи проблеми от твоите,които дори не са си мислили подобни 'умни' неща като това за рязането... сж, но май проблема ти е повече в акъла ..пробвай се да мислиш по позитивно и ще откриеш решение ;] :P

fire_magic
04-23-2009, 14:33
Ебаси лудите

gabi_94
04-23-2009, 15:30
ами има много хора с твойте проблеми, но те не се режат нали? Не вярвам да не ти се живее, още повече че нищо не си видяла от живота. Стегни се малко, сигурна съм че има на кого да разчиташ, пък и да няма, все някога ше намериш приятели, ест ако не си мноого затворена. Мисли позитивно и не се режи, няма смисъл - така само си вредиш още повече. И на колко години си?

clever
04-23-2009, 16:40
Рязала съм се 2 пъти (може би).. Сигурно си мислите "Божеее каква откачалка"но ще ви разкажа накратко за живота ми.
Баща ми и маика ми не са разделени но не живеят заедно.От малка живея при маика ми без никакфи проблеми.Но от преди 3 години реших да се преместя при баща ми.А тои си има любовница, с която живеят заедно(лъже и нея, лъже и маика ми).И аз съм раздвоена.Любовницата му ме мрази и прави всичко възможно за да страдам.. Имам и големи проблеми в любовта..Сега доиде и брат ми при мен и тои ми стъжнява живота допълнително.И то вече на човек не му се живее вече.И си мислиш че като се нарежеш ще ти стане по добре..Ако можете ми каажете начин по които мога да забравя поне за малко развалината, която наричам живот..И ви саветвам наистина да не го правите никога!!
изстрадала си доста :(
самонараняването е сериозно ...
можеш да се посъветваш с психолог
успокой се;пожелавам ти да се оправят семейните ти проблеми :)

psychopath
04-23-2009, 16:55
Вместо да търсиш внимание и съжаление по форумите се стегни.
На никой живота не е лесен...

Darkkiss
04-23-2009, 18:38
наряза се ? :shock:

как още си жива ма

selens
04-23-2009, 18:56
Емо :?

taffy
04-23-2009, 19:02
Върни се при майка си.. Заеби училището.. поне имаш възможност за спокоен живот при нея.. Не се и замисляй.. И не се режи.. Стегни се и бъди силна.. Няма начин.. :]

lingling
04-23-2009, 19:04
защо наистина не се върнеш при майка ти? аз също живея с майка ми, баща ми никога не е живял с нас, но майка ми ми дава всичко от което се нуждая. освен това имам приятели на които мога да разчитам... аз не бих се рязала... все пак всичко е преходно.... няма смисъл да се режеш... :)

viktity
04-25-2009, 15:15
i si mislish 4e kato se narejesh 6te ti stane po-dobre li ? :x ne te uprekvam no no e vse edno da se narejesh ili ne :-x prosto riskuvash sebe si i edin den 6te syjalqva6 :wink:

Belair
04-27-2009, 12:40
Решението е може би секс,алкохол,дрога и накрая да си прережеш вените

Fych
04-28-2009, 08:05
Нито рязането,нито напиването ще ти реши проблемите.Ще се напиеш като пор за два часа и Бог знае какви глупости ще направиш.Хващай прителите си и се забавлявайте.Честно казано и аз съм се рязала..прсто ей така уж,че всичко ще мине..Щом ти е било добре при майка ти върни се при нея.А за любовницата на баща ти хич да не ти пука-мразите...значи не заслужава грам внимание.Аз когато бях така и някой мои приятели имаха проблеми ги събрах и ги помъкнах по планините :) Скъсах ги от ходене и на сутрина всички споделиха,че са спали като бебенца :) 1 въпрос защо си се преместила при баща си?Защо не потърсиш някой психолог с който да поговориш.Ще му разкажеш цялата история за майка ти,брат ти,баща ти и т.н.Успех!

darla
04-28-2009, 08:28
иди при майка си и не се чуди как да изкараш живота по-гаден,а започни да си поставяш цели и да ги гониш.спри с това празно живуркане!

Infinity
04-28-2009, 13:56
Отиваш при майка ти,и започваш всичко на ново!!! :)

fashion4etyy
04-28-2009, 14:59
Рязала съм се 2 пъти (може би).. Сигурно си мислите "Божеее каква откачалка"но ще ви разкажа накратко за живота ми.
Баща ми и маика ми не са разделени но не живеят заедно.От малка живея при маика ми без никакфи проблеми.Но от преди 3 години реших да се преместя при баща ми.А тои си има любовница, с която живеят заедно(лъже и нея, лъже и маика ми).И аз съм раздвоена.Любовницата му ме мрази и прави всичко възможно за да страдам.. Имам и големи проблеми в любовта..Сега доиде и брат ми при мен и тои ми стъжнява живота допълнително.И то вече на човек не му се живее вече.И си мислиш че като се нарежеш ще ти стане по добре..Ако можете ми каажете начин по които мога да забравя поне за малко развалината, която наричам живот..И ви саветвам наистина да не го правите никога!!


аз пък не се режа а пия като имам проблем. :o а зн че е мн по вредно алкохола. Не искам рани по ръцете а и ме е страх не искам да ме боли :cry: а и да се нарежа не вярвам да забрава

POLLINA
05-02-2009, 10:37
Ами явно просто е дошло времето да проявиш характер... а не да си кълцаш ръцете ...

Mi6inka
05-02-2009, 11:16
рязала си се ,за да го видят ваще... сама го каза... ако мислиш ,че има нещо ,за което трябва да знаят (като това ,че не се чувстваш добре в тази ситуация ) просто говори с тях...и да.. всеки има трудности в живота..но ти поне имаш избор... (макар и не толкова лесен) можеш да избираш при кой да живееш... имаш прятели ,с който да излизаш... много хора нямат и това... на много ДЕЦА единсвеният им избор е този къде да легнат и да умрят (от глад примерно) защото НЯМАТ друг избор...много деца изобщо нямат родители...и т.н. ... Искам да ти кажа само ,че всичко зависи от теб... затова недей да драматизираш (не искам да звуча грубо) просто погледни нещата от друг ъгъл ,вземи се в ръце ,направи своя избор и бъди доволна! Успех

thelideto
05-02-2009, 15:04
Няма да ти стане по хубаво ако се нарежеж :?

xcomplicatedx
05-02-2009, 20:12
.......

happyfacex
05-03-2009, 14:10
^
офф както казваш уж сама осъзнаваш че рязането е само за малоумните и пак се режеш тва е адски тъпо като се режеш за ква го правиш да засилиш болката? да се докажеш колко си нещастна? ако толкова искаш да се самоубиеш и да не живееш повече поне го направи качествено-скочи от 10-я етаж в противен случай просто спри и като ти е толкова гадно с баща си върни се при майка си :x

HotChickMaggie
05-03-2009, 14:58
Ти буквално си луда.
И моите родители са разделени (не разведени) и баща ми живее с друга жена.Аз живея при майка ми,а с баща ми се виждам най - много един път в седмицата и то за малко.Имам и куп други проблеми,за които няма да говоря.Но не съм тръгнала да се режа.Просто приеми реалността.Живота е борба и освен това е само един.Има хора с далеч по - големи проблеми,но се борят нали?И колкото и да им е трудно не биха си помислили за такова нещо.