PDA

View Full Version : 1 година



SexyChild
11-21-2008, 17:13
Ще ви помоля за малко съвети.

Нещата се нареждат просто перфектно, а заедно с моето момиче на 29 ноември правим 1 година, откакто сме заедно. Наще заминават и ще отсъстват целия уикенд, което означава, че оставам сам в нас. :)

Ще я поканя да дойде, но се чудя какво още да направя, за да и е чудесно. Тя обича страшно много романтиката.. имам някакви идеи в главата си, но нека питам и вас за такива. :)

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 17:15
Като за начало да започнем с1с свещи и роматична музика ?

PeopleAlwaysLeave
11-21-2008, 17:17
Като за начало да започнем с1с свещи и роматична музика ?

+1. Може да разпръснеш листа от рози по леглото или изобщо в цялата стая, в която ще бъдете. Може да изпишеш на леглото името й от листа от рози. Бутилка шампанско или хубаво вино също е идея :)

SINDEL
11-21-2008, 17:18
Купи някакво масажно олио и й направи масаж. Нищо 4е не зву4и като нещо кой знае колко особено, страхотно е.
Или ако имаш вана, поиграй си и я напълни. Ароматни свещи, масла, пяни, ала бала... У мъж ми има вана и толкова ми се ще някоя ве4ер да ме изненада така, ама не се сеща и това е :D

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 17:19
..У мъж ми има вана и толкова ми се ще някоя ве4ер да ме изненада така, ама не се сеща и това е :D

Еми дай ш'е го светнеме и него... накарай го да напише и той една тема 8-)

jeni92_abc
11-21-2008, 17:22
1.подготвяш романтична вечеря
2.палиш свещи
3.пускаш любимата и музика
4.правиш и масаж
5.можеш да приготвиш и вана...
6.нататък вие си знаете ;)

xpici
11-21-2008, 17:28
Като за начало да започнем с1с свещи и роматична музика ?

ммм да (y)

Lysit0
11-21-2008, 17:40
Романтика...
На цялото легло сложи листенца от червени рози ;)

thefreak
11-21-2008, 17:51
Клише след клише след клишетооо....

miloto_girl_4e
11-21-2008, 17:56
Леле, супер късмет имаш, супер съвпадение е станало :)
Еми това, което ми хрумва е банално, но ще го споделя ...
Направи и нещо вкусно за хапване или любимото и ястие, някакъв готин десерт, оттам насетне наистина идеята с ваната е страхотна, аз много бих се изкефила..
Листа от рози.., да, готинко е, но ти сам прецени дали тя ще го хареса или ще и се стори прекалено захаросано..
Масажче е готинко, особено, ако имаш масажно олио.. супер отпускащо :)
Подаръка е ясно, че ще го има..
Романтичен филм, свещи, готина музика.., абе щом сте си двамата на този важен ден сами, няма как да не си изкарате повече от перфектно :)

krisiiiiito
11-21-2008, 17:58
Клише след клише след клишетооо....
зашо пък клише след клише.. за повечето момчета това не е от любимите им занимания.. да пълнят ваната с рози романтична вечетя свещи и прочие.. но има и романтици...

наистина идейте които ти дадоха са супер .. дано да си изкарате добре :-)

Andreev
11-21-2008, 18:01
:razz: :razz: що не и изпееш неква балада :D :D

LipSoFAnAnGel
11-21-2008, 18:12
Вземи и сметана ;) А вие правили ли сте го?

GabisiTa
11-21-2008, 18:38
Дори и да са клишета, почти всяко момиче ще се трогне, защото малко момчета се сещат за подобна романтика... :)

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 18:41
Не разбрахте ли, че не е важно клише ли е или не е... важен е просто самият жест... това, че си се постарал да го направил.. момичето няма да оцени това, че си нак1сах 20 червени рози или 50.... а ш'е оцения самият жест... ще види плам1ка в очите ти... ш'е се трогне...
Застанал да ми говори той за клишета... 'седи си на р1чна и трай там и т'ва е... ;)

zaraaa
11-21-2008, 18:51
Като за начало да започнем с1с свещи и роматична музика ?

+1. Може да разпръснеш листа от рози по леглото или изобщо в цялата стая, в която ще бъдете. Може да изпишеш на леглото името й от листа от рози. Бутилка шампанско или хубаво вино също е идея :)

+3

MartyParty
11-21-2008, 19:04
Дори и да са клишета, почти всяко момиче ще се трогне, защото малко момчета се сещат за подобна романтика... :)
:smt090 Мрън...
Сетих се да добавя,че не е зле да се опиташ да и сготвиш нещо.Момичетата обичат да гледат ,че момчето се е старало в кухнята и поднася изненадите една по една,а не наведнъж.Ако не можеш да готвиш,само го поръчай и го сложи в чиниите,сигурна съм,че пак няма да ти се сърди.Все пак не всеки има талант в тази сфера,в това число и аз,дето съм момиче.Друго..Свещите ги казахме,розите и тях,музиката..Ох размечтах се за още неща,ама няма да ги казвам,да не се излагам. :oops: Успех все пак! :)

sh3_1s_7h3_0n3
11-21-2008, 19:06
Няма никакво значение дали е клише, или не. Важен е самият жест, вниманието. Ще се почувства специална и обичана, като види, че се е постарал. Какво по-хубаво от това? ;)

xpici
11-21-2008, 19:07
Не разбрахте ли, че не е важно клише ли е или не е... важен е просто самият жест... това, че си се постарал да го направил.. момичето няма да оцени това, че си нак1сах 20 червени рози или 50.... а ш'е оцения самият жест... ще види плам1ка в очите ти... ш'е се трогне...
Застанал да ми говори той за клишета... 'седи си на р1чна и трай там и т'ва е... ;)

Въй тва е мн. правилно :)

Ако иска и 5 листенца...ще е толкова хубавоо.. еххх
късметлиика е тя :D :-#
искам и азз :-#

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 19:10
Не разбрахте ли, че не е важно клише ли е или не е... важен е просто самият жест... това, че си се постарал да го направил.. момичето няма да оцени това, че си нак1сах 20 червени рози или 50.... а ш'е оцения самият жест... ще види плам1ка в очите ти... ш'е се трогне...
Застанал да ми говори той за клишета... 'седи си на р1чна и трай там и т'ва е... ;)

Въй тва е мн. правилно :)

Ако иска и 5 листенца...ще е толкова хубавоо.. еххх
късметлиика е тя :D :-#
искам и азз :-#

да пробваме, а? 8-)

xpici
11-21-2008, 19:12
Не разбрахте ли, че не е важно клише ли е или не е... важен е просто самият жест... това, че си се постарал да го направил.. момичето няма да оцени това, че си нак1сах 20 червени рози или 50.... а ш'е оцения самият жест... ще види плам1ка в очите ти... ш'е се трогне...
Застанал да ми говори той за клишета... 'седи си на р1чна и трай там и т'ва е... ;)

Въй тва е мн. правилно :)

Ако иска и 5 листенца...ще е толкова хубавоо.. еххх
късметлиика е тя :D :-#
искам и азз :-#

да пробваме, а? 8-)

айде ;dd ще е красиво.. ;d

SexyChild
11-22-2008, 04:43
Благодаря на всички ви, които споделиха мнение. :-)

slunchiceto0
11-22-2008, 04:47
Като за начало да започнем с1с свещи и роматична музика ?

+1. Може да разпръснеш листа от рози по леглото или изобщо в цялата стая, в която ще бъдете. Може да изпишеш на леглото името й от листа от рози. Бутилка шампанско или хубаво вино също е идея :)

Prosto ми взехте думите от устата :D :P мисля че това е най добрия вариант=]

thefreak
11-22-2008, 07:55
Не разбрахте ли, че не е важно клише ли е или не е... важен е просто самият жест... това, че си се постарал да го направил.. момичето няма да оцени това, че си нак1сах 20 червени рози или 50.... а ш'е оцения самият жест... ще види плам1ка в очите ти... ш'е се трогне...
Застанал да ми говори той за клишета... 'седи си на р1чна и трай там и т'ва е... ;)
Как така стана, че аз съм виновен и съм на ръчна само защото елементарните ви мозъци не могат да измислят нещо оригинално?

hooliganka89
11-22-2008, 08:29
Е,тъкмо на моя рожден ден и вие ще се изкефите :D
Много хубави неща ти препоръчаха,аз няма какво да добавя.
Приятно прекарване.

InnchetO
11-22-2008, 18:06
Идеи вече ти дадоха - Успех :)

Дано си прекарате супер :)

gPa3HuTeJl
11-22-2008, 19:27
Не разбрахте ли, че не е важно клише ли е или не е... важен е просто самият жест... това, че си се постарал да го направил.. момичето няма да оцени това, че си нак1сах 20 червени рози или 50.... а ш'е оцения самият жест... ще види плам1ка в очите ти... ш'е се трогне...
Застанал да ми говори той за клишета... 'седи си на р1чна и трай там и т'ва е... ;)
Как така стана, че аз съм виновен и съм на ръчна само защото елементарните ви мозъци не могат да измислят нещо оригинално?

Като например, велики мислительо ?

babytuy
11-23-2008, 08:34
Не разбрахте ли, че не е важно клише ли е или не е... важен е просто самият жест... това, че си се постарал да го направил.. момичето няма да оцени това, че си нак1сах 20 червени рози или 50.... а ш'е оцения самият жест... ще види плам1ка в очите ти... ш'е се трогне...
Застанал да ми говори той за клишета... 'седи си на р1чна и трай там и т'ва е... ;)

Въй тва е мн. правилно :)

Ако иска и 5 листенца...ще е толкова хубавоо.. еххх
късметлиика е тя :D :-#
искам и азз :-#
И Аз искам :cry:

S_L_A_D_U_R_K_A
11-23-2008, 09:02
Освен това, понеже правите 1 година, може би трябва и нещо сантиментално, за цялата тази една година...вложи малко творчество, възглавница с ваша снимка и отдолу "обичам те", рамка с ваши снимки, стихотворение за всеки един месец от година през който сте били заедно...и т.н

soul1199
11-23-2008, 11:53
1.подготвяш романтична вечеря
2.палиш свещи
3.пускаш любимата и музика
4.правиш и масаж
5.можеш да приготвиш и вана...
6.нататък вие си знаете ;)+111132132 :)

slun4ice_90
11-23-2008, 12:14
Като за начало да започнем с1с свещи и роматична музика ?

+1. Може да разпръснеш листа от рози по леглото или изобщо в цялата стая, в която ще бъдете. Може да изпишеш на леглото името й от листа от рози. Бутилка шампанско или хубаво вино също е идея :) Великолепна идея :-P

kiksinka
11-23-2008, 12:23
Emi i az bih predlojila sve6ti 6okoladovi bonboni rozi moje da i kupi6 nqkakav podarak.

m3ch3ncee
11-23-2008, 13:26
Да,съветите които ти дадоха са страхотни! И ако към тях добавиш албум със ваши общи снимки,мисля че ще бъде перфектно! ;)

6o6kotooo
11-23-2008, 13:28
Като за начало да започнем с1с свещи и роматична музика ?

+1. Може да разпръснеш листа от рози по леглото или изобщо в цялата стая, в която ще бъдете. Може да изпишеш на леглото името й от листа от рози. Бутилка шампанско или хубаво вино също е идея :)
+1