PDA

View Full Version : Как да го забравя?



MinorThing
11-21-2008, 17:23
... Става въпрос за много общителен човек. Постоянно говори с мен, по-скоро шегува... Като ме види веднага ме вика. Понякога имам усещането, че ми намеква нещо... Както и да е. Постоянно ме тегли към него, виждаме се всеки ден... Никога не мога да разбера какво му е в главата. А връзката ни е просто невъзможна, а и не съм сигурна дали би ми дал шанс. Как да се излекувам от онова гадно чувство в стомаха, напрежението и липсата на апетит...
Съжалявам, ако има такава тема, проверих и не видях. Благодаря ви!

MakeMeFeel
11-21-2008, 17:26
Съжалявам може би е от русото ама .. не разбрах защо трябва да го забравяш :shock: 8-)

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 17:27
Съжалявам може би е от русото ама .. не разбрах защо трябва да го забравяш :shock: 8-)


връзката ни е просто невъзможна

:-o

MakeMeFeel
11-21-2008, 17:28
Съжалявам може би е от русото ама .. не разбрах защо трябва да го забравяш :shock: 8-)


връзката ни е просто невъзможна

:-o

да де .. това го прочетох .. ама защо ? :? :D

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 17:30
А боли те п******. 'са нема се впрегаме тука да гадаем...

Авторке... най - добрия приятел в тоя случай е алкохола... пийййййй... пийййййй....секс може...чат - пат...

MinorThing
11-21-2008, 17:31
Обикновено като съм влюбена нямам, може и да се лъжа...
Ами прекалено е горд, за да бъде с мен.
Имаме и разлика във възрастта и на мен ми се вижда невъзможно. Няма значение, не ми се говори за това специално.
Просто питам вие как преодолявате такива неща, може би дори не трябваше да споменавам моите истории. С толкова забележителен човек е трудно...

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 17:33
Годините нямат особено значение, но както и да е...

MakeMeFeel
11-21-2008, 17:33
]Обикновено като съм влюбена нямам, може и да се лъжа...
Ами прекалено е горд, за да бъде с мен.
Имаме и разлика във възрастта и на мен ми се вижда невъзможно. Няма значение, не ми се говори за това специално.
Просто питам вие как преодолявате такива неща, може би дори не трябваше да споменавам моите истории. С толкова забележителен човек е трудно...

Еми мацко , излизай , запознавай се с нови хора... Все ще се намери някой по- подходящ за тебе,който да ти помогне да забравиш другия ... :)

MinorThing
11-21-2008, 17:39
И за мен годините нямат значение, но за него изглежда имат.
А сега съм в процес на социализация, на ново място съм, на което поне на мен ми е доста трудно да се запознавам с много нови хора. Той пръв ми подаде ръка и адски се привързах съм него... Още като го видях усетих някакъв магнетизъм, който страхотно ме привлече...

GabisiTa
11-21-2008, 18:42
Мисля, че след като си често в негова компания ще ти е трудничко да го забравиш... А иначе защо не опиташ, за да видиш дали все пак няма да се получи нещо? Не губиш нищо.. :)

xpici
11-21-2008, 18:53
и аз бях така хаха 4 дена на фотосинтеза, ама чисто :D
Ама има ли смисъл когато няма значение... :D :P
Излез с някой др. и такам, ама няма да е лесно ;d

MinorThing
11-21-2008, 20:50
Много ми се иска да се получи нещо, но си казвам честно, че ме е страх. Повечето ми познати или приятели са и негови. В неговите очи аз съм малко дете, постоянно ми го повтаря, което още повече ме затруднява, защото понякога споменава и думата "любов". Не знам дали ще загубя приятелството му, ако не спечеля любовта му. Изборът е много труден...