PDA

View Full Version : Мнения и съвети



schrei
11-21-2008, 18:04
Май темата не е много за тук,ама неможах да и намеря точното място и ...тук.
Та така-Едната ми приятелка скоро абортира за първи път на 14 год. и е доста уплашена,понеже гаджето и което беше на 16 сега постоянно и иска пари и казва че иначе ще каже на родителите и.Пари за аборта намерихме като продадохме телофона ми и нейния МР3 плеър,понеже нетрябваше да казваме на техните.С гаджето бяхме в една компания и тоя ми каза че,ако не се съглася да спя с него ще каже на родителите на приятелката ми.Аз се съгласих понеже тя значи много за мен и неискам да стане така че заради мен да загази...Той обаче каза че скоро пак ще ми се обади и че нямам право на отказ.Преди година го харесвах,но това отмина след като тръгна с нея...И сега незнам какво да правя!?Дали да му откажа или да му дам това което иска за да предпазя нея-тя незнае какво става за да не я нараня...
Другото момиче с което трите сме приятелки-тя е на 13 преди месец е била с гаджето си,и вчера ми съобщи че си правила тестово за бременност.Иии се оказало че може да си има бебе.Тя иска да го махне и аз също я посъветвах така,но тя също няма да каже на родителите си и ще се наложи да продам iPod-а си...
И двете са адски уплашени,но тъй като скоро се скараха /вече са сдобрени/ и сега връщат доверието помежду си,за това едната не е казала на другата и аз съм по средата.
Имам чувство че откачам тъй като и аз не съм много голяма,нито зряла...на 14 съм,но в момента те имат нужда от помоща им,а аз незнам какво да правя...
Всеки който има мнение и/или съвет да го изкаже.Благодаря предварително.

jambo_bs
11-21-2008, 18:13
Още 5 - 6 приятелки и ще изнасяш телевизора от вкъщи.Шегата на страна слушай ся.Ако така си мисли тоя да я изнудва постоянно няма да стане.Хич не си и помисляй да му пускаш.Това си е направо изнасилване.Намери начин да оправиш работите и накарайте някой да го пребие.Повярвай ми колкото и крайно да ти се струва това е единствения начин да спре.Приятелката ти да каже на родителите си - все пак неможе цял живот да си мълчи и ако им кажа ще и е по - добре.За другата ти приятелка на 13 направо незнам какво да кажа тъй като на 13 неможе да има деца тука май малко послъга :D

Bellatrix
11-21-2008, 18:18
Още 5 - 6 приятелки и ще изнасяш телевизора от вкъщи.Шегата на страна слушай ся.Ако така си мисли тоя да я изнудва постоянно няма да стане.Хич не си и помисляй да му пускаш.Това си е направо изнасилване.Намери начин да оправиш работите и накарайте някой да го пребие.Повярвай ми колкото и крайно да ти се струва това е единствения начин да спре.Приятелката ти да каже на родителите си - все пак неможе цял живот да си мълчи и ако им кажа ще и е по - добре.За другата ти приятелка на 13 направо незнам какво да кажа тъй като на 13 неможе да има деца тука май малко послъга :D
За жалост може. Момиче може да забременее, когато и дойде менструацията. На мен ми дойде на 11, а на повечето момичета е между 12-14 горе долу. :o

schrei
11-21-2008, 18:21
Не съм послъгала тъй като и дойде първа в класа,сиреч 4 клас :)

MmimsS
11-21-2008, 18:22
Хмм.. много странно... Как на 13 год и ще направи аборт и родителите няма да разберат. Все пак това си е операция. Не съм запозната как става, колко след това се седи в болницата, но как няма да го има едно 13 год. момиче вкъщи и родителите няма да разберат #-o

balon4eee
11-21-2008, 18:24
Ебаси добрата рлеятелка си .... рядко добра :) Накарай някой да го пребие ...

Bellatrix
11-21-2008, 18:25
Иди в полицията. Изнудването е престъпление. А тя най-добре да каже на родителите си. Те ще и помогнат. А другата ти приятелка (на 13) веднага на гинеколог. Това е наистина крехка възраст за аборт. :o Не знам с какъв ум е спала с момче на 13.

schrei
11-21-2008, 18:32
Всъщност то там като ходихме и искаха подписа на родителите понеже е под 18...но когато си плащаш може и иначе...Винаги има начин...А тя не остана в болница.Болки много силни наистина имаше,но изтърпя...И като я питаха техните какво и има тя го обясни с това че има силни болки в корема.Дори училище не е прекъсвала...С другото момиче смятам да отидем на същото място,понеже вече знам как става...Но ако родителите и разберат става лошо...И двамата са адвокати и си имат име.Добро име,строги са и репотацията им ще се орони...А за него не съм мислела като вариант някой да му тегли едни бой,но се страхувам да не стане по-зле...
А,тя /тази на 13/ води полов живот от 12...Не е редовен,но...Аз май съм най-задръстената от трите-започнах на 14 /след повечето ми съученички...но...Ако и аз сега бях в подобна ситуация трябваше да се гръмна вече...

Stefchyy
11-21-2008, 18:33
Некфа добричка си .. по-тихооо .. !! тая дето е на 13 напрао да си тегли куршумаа !!

LovelyGirl
11-21-2008, 18:54
Боже на 14 сте,как си докарахте толкова проблеми на главата :-o

thefreak
11-21-2008, 19:09
Кога се случи това като дата горе-доло първия път, с това продаване на телефони т.н.

ReZoN
11-21-2008, 19:18
Ебати курварските истории и ти и твойте приятелки сте си еднакви .. дупчат ви яко .. ся да ви е кеф с абортите кат не си копувате и презервативи поне... сигурно още косми по ненките нямате ама иначе секс ..

ivsan4eto
11-22-2008, 11:40
](*,) :smt064 :smt068 :smt013 направо останах без думи....на 12 е започнала да се е*е :booooomb: На къде отива светааа?!?!?! :-x :-x .....

GerYy
11-22-2008, 11:51
](*,) :smt064 :smt068 :smt013 направо останах без думи....на 12 е започнала да се е*е :booooomb: На къде отива светааа?!?!?! :-x :-x .....
+1 :shock:

schrei
11-22-2008, 12:32
Кога се случи това като дата горе-доло първия път, с това продаване на телефони т.н.

Преди няколко седмици.

Преди малко говорих с класната ми.Тя е доверен човек и на нея мога да споделя...Тя ми каза да измисля нещо,но да не казвам на техните тъй като си имат име и ще стане...

Иначе незнам защо се учудвате че на 13-14 стават подобни неща.В училище повечето момичета са били не с едно или две момчета...Аз си мислех че на 14 даже съм лееко ...та така де.

Тъй като заглавието е мнения и съвети,приемам и критики.Грешките са ги допуснали вече,но сега незнам как да им помогна.Момичето което е на 13 казва че е станало случайно в мазата на блока в който живее,за това не са ползвали презерватив.Не са го направили умишлено...Но,човек се учи от грешките си.

ivsan4eto
11-22-2008, 12:48
Тъй като заглавието е мнения и съвети,приемам и критики.Грешките са ги допуснали вече,но сега незнам как да им помогна.Момичето което е на 13 казва че е станало случайно в мазата на блока в който живее,за това не са ползвали презерватив.Не са го направили умишлено...Но,човек се учи от грешките си.

Оле Божеееее и в мазето.... и как така неумишлено..... и плюс това ба*ти грешката направо..... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :booooomb: #-o незнам какво да кажа вече....

babytuy
11-22-2008, 13:03
Доколкото разбрах те е накарал да спиш с него :shock: Божеее какви приятелки има :-o аз само мога да мечтая да имам фр като теб... но не мисля че ти трябва да страдаш заради това, че не са мислили когат се ч***т! Осъзнай се малко... нека понесат последствията си за да се учат от грешките си както каза :) Представям си колко са ти скъпи тези момичета... Ако този глупак каже на родителите и дори всичко да правите представи си как ще се почувстват... нека тя сподели с тях! Ще е много по-болезнено ако разберат от някой друг... И ако наистина я обичат и ако са загрижени за нея няма да им пука за шибаната репотация :-x Успех :(

ReZoN
11-23-2008, 19:18
Да вече е станало всичко .. 1.Едва ли е имало презервативи в цялата история 2.Едва ли е имало мисъл в цялата работа и 3.Криете аборти от родителите си .. еми ЧЕСТИТО .. моя съвет е спри да бъдеш като твоите приятелки и си намери за приятели , хора дет не са правили по 2-3 аборта на 12-13 години и дет те забъркват само в каши

Reed
11-23-2008, 20:04
Тия се **** като ненормални,а ти си продаваш нещата?!?
Не се ли замисляш колко си глупава??
С техните камъни по тяхната глава.

Dyckaa
11-23-2008, 20:18
Ухаа поредните малки курвета :) Тии няква Дева Мария ве мацка :shock: Ваще как приеха загубата на телефончето и ай под-а :( Горките ... :( Не ве чесно мноо ти са кефяя =D> Искам и аз такава приятелка !!! Какви саможертви ,какво нещо :-) Да спиш с бившия и заради нея ... ВЕЛИКО! :mrgreen: Чи ти напраоо ме изпълваш :grin: Моят идолл :---) НАЙ-ГОЛЯМАТАА :smt002
Ебаси лапетата .. :x

MmimsS
11-23-2008, 20:20
Тези неща стават точно защото родителите не общуват с децата си, нямат време за тях или ги е срам да говорят за секс с тях. Много по добре е да ти бъде обяснено какво е секс от родителя, да ти се обясни зашо хора го правят, да се изтъкнат хубавите му страни, отколкото да се научи от улицата и по най-вулгарния начин. Заради това необщуване стават такива работи....

MoHuTo
11-23-2008, 20:52
Може ли да сме приятелки :oops: :D

therichbitch
11-23-2008, 21:01
ami az ponege predpolagam 4e i mom4eto e na 14-15,mogete da pratite nqkoi batko da go prebie i 6te se opravi rabotata
P.S.i za boga ne pravete seks bez prezervativ! samo problemi si dokarvate na glavata ,vse pak ste malki

chokolate_girl
11-23-2008, 21:31
](*,) :smt064 :smt068 :smt013 направо останах без думи....на 12 е започнала да се е*е :booooomb: На къде отива светааа?!?!?! :-x :-x .....
+1 :shock:

+2 лелеййй :-o да не повярва човек на такива банални проблеми :-o

o7ka43na7a
11-24-2008, 19:22
Още 5 - 6 приятелки и ще изнасяш телевизора от вкъщи.Шегата на страна слушай ся.Ако така си мисли тоя да я изнудва постоянно няма да стане.Хич не си и помисляй да му пускаш.Това си е направо изнасилване.Намери начин да оправиш работите и накарайте някой да го пребие.Повярвай ми колкото и крайно да ти се струва това е единствения начин да спре.Приятелката ти да каже на родителите си - все пак неможе цял живот да си мълчи и ако им кажа ще и е по - добре.За другата ти приятелка на 13 направо незнам какво да кажа тъй като на 13 неможе да има деца тука май малко послъга :D

+1 :razz:

xxxSnowflakexxx
11-24-2008, 19:24
Още 5 - 6 приятелки и ще изнасяш телевизора от вкъщи.Шегата на страна слушай ся.Ако така си мисли тоя да я изнудва постоянно няма да стане.Хич не си и помисляй да му пускаш.Това си е направо изнасилване.Намери начин да оправиш работите и накарайте някой да го пребие.Повярвай ми колкото и крайно да ти се струва това е единствения начин да спре.Приятелката ти да каже на родителите си - все пак неможе цял живот да си мълчи и ако им кажа ще и е по - добре.За другата ти приятелка на 13 направо незнам какво да кажа тъй като на 13 неможе да има деца тука май малко послъга :D

Skype313
11-25-2008, 06:23
Smqtaiiiiiii.... v mazeto da praish deca... :?
ta... moq savet e na toq pi4 da mu schupite glavata da vidim togava kak shte iznudva taka...

Misha91
11-25-2008, 06:26
Аз ако съм на тебе в момента на изнудването ще използвам СРС или пък ще го запиша с GSM-а.И казвам ти тогава ще му пукна гьона на тоя капут.Ще се моли на колене да не правя нищо със записа.Мъже...!!!!

Letal
11-25-2008, 08:12
Ебаси добрата рлеятелка си .... рядко добра :) Накарай някой да го пребие ...
+333 :D сега сериозно...в такива ситуаций родителите могат да помогнат най-много, колкото и да са ядосани ,те са хората който най-много ги е грижа за вас, не крийте такива важни неща от тях, защото може да стане по зле...

nimfolita
11-25-2008, 11:23
1) Според мен родителите ТРЯБВА да научат, защото представи си някой ден те обвиняват, че си криела (а истината лъсва все някога)

2) Ако спиш с това момче, той после може да те изнудва за всичко, не се ли сещаш - може да ти иска пари и т.н. КАЖИ НА РОДИТЕЛИТЕ НА ПРИЯТЕЛКАТА ТИ ЗА ИЗНУДВАЧА, АКО СА АДВОКАТИ, ЩЕ СЕ ОПРАВЯТ МНОГО ЛЕСНО С НЕГО.

3) За приятелката ти на 13 год незнам какво да кажа, просто ми се взе акъла, като чета от каква възраст почват. :shock:

Bellatrix
11-25-2008, 11:31
Аз ако съм на тебе в момента на изнудването ще използвам СРС или пък ще го запиша с GSM-а.И казвам ти тогава ще му пукна гьона на тоя капут.Ще се моли на колене да не правя нищо със записа.Мъже...!!!!
+37598426498

dimitar_ak
11-25-2008, 11:37
Не вярвам и ред от разказа.

nimfolita
11-25-2008, 11:45
И на мен не ми се ще разказът да е верен.

Като се замисля, ако съм в такава ситуация, еми няма да си продам телефона, за да дам парите на приятелката ми. Като ме попитат наште що нямам телефон, кво ще кажа ?

Да не става дума пък да спя с някой, за да не каже нещо на някого 8-)

CrazyBear
11-25-2008, 19:55
ПЪРВО НЕ СПИ С ТОЯ ИДИОТ ЧЕ ДА НЕ ТЕ ЗАБРЕМЕНИ И ТЕБЕ!!!
2-РО ЗАПИШИ ГО КАК ТЕ ИЗНУДВА,ПРАТИ МУ НЯКОЛКО ЦИГАНЕТА (ПРЕЖАЛИ 20ЛВ) ДА ГО СТУПАТ,НЕ НАВЛИЧАЙ ПРОБЛЕМИ НА ПРИЯТЕЛИ!
ПОСЛЕ ИЗНУДВАЙ МАЛОУМНИКА ДА СИСЕДИ НА ГЪЗА, ЧЕ ИНАЧЕ ЩЕ ПРАТИШ ЗАПИСА НА РОДИТЕЛИТЕ МУ!
А ТАЗ 13 ГОДИШНАТА ДА СИ СЪБИРА ПАРЦАЛИТЕ И ДА ИДЕ НА ГИНЕКОЛОГ!И НИКАФ СЕКС ЗА НЕОБРАЗОВАНИ БЕБЕТА КАТО ВАС!!!
СЛЕД ТЕЯ АБОРТИ СЛЕД ГОДИНИ ИМА ШАНС ДА СТЕ ОСАКАТЕНИ И ДА НЕ МОЖЕТЕ ДА ИМАТЕ ДЕТЕ ДОРИ ДА ГО ИСКАТЕ!!!

karamellll
11-25-2008, 20:53
Ае на вас де ви е акъла бе ? Станали на по 13-14 и айде развели си байряка .. като сте решили че сте много образовани по тая тема и сте готови да правите секс що не си зехте презервативи егати .. Секса не е само удоволствие(макар че за 13-14 годишни за какво удоволствие можем да говорим въобще..) а и е отговорност... Да не говорим къде са ги правили тия аборти приятелките ти че да е без съгласието на родител .. та това може да ти провали целия живот ... как пък си си мислила че като правиш секс на 14 си задръстена голям извод има хора на по 19-20 не са правили ... предпазвайте се поне налей им малко акъл! пък с изнудвача толкос ли не можете се справите доста идеи дадоха вече.. предпазваите се че се нервя вече ..

Kokzero
11-26-2008, 01:50
Не вярвате, не вярвате ама тези неща са си пълната истина. Да наистина псевдо-тийнейджърите в днешно време (ако може да ги нарека така) стигат до такива идиотски крайности. Това което ме разочарова най-много не е нито изнудването, нито "приятелската помощ" която дават една за друга. Най-ужасно в случая е синдрома "родителите да не разберат". Извинявайте ама още не съм срещал майка и баща, на които ако разкажете такава история и те да обвинят собствената си дъщеря, да се отрекат от нея и да я изхвърлят на улицата. Верно си е че ще има наказания и забрани, но извинявайте аборти на 14 и изнудване за секс, като правите такива неща, ще си търпите последствията.

schrei
11-26-2008, 12:21
3) За приятелката ти на 13 год незнам какво да кажа, просто ми се взе акъла, като чета от каква възраст почват. :shock:

На мен пък ми се все акъла,понеже вие се чудите...
Вие на училище не ходите ли?На улицата,на всякъде нещата се случват по този начин...Момичетата започват на 12-13 ...На 14 вече си задръстен...



Като се замисля, ако съм в такава ситуация, еми няма да си продам телефона, за да дам парите на приятелката ми. Като ме попитат наште що нямам телефон, кво ще кажа ?


Че си ги забравила в автобуса /iPod и GSM/.


.. Секса не е само удоволствие(макар че за 13-14 годишни за какво удоволствие можем да говорим въобще..) а и е отговорност... Да не говорим къде са ги правили тия аборти приятелките ти че да е без съгласието на родител .. та това може да ти провали целия живот ... как пък си си мислила че като правиш секс на 14 си задръстена голям извод има хора на по 19-20 не са правили ... предпазвайте се поне налей им малко акъл! пък с изнудвача толкос ли не можете се справите доста идеи дадоха вече.. предпазваите се че се нервя вече ..

Те не са го очаквали...слезли да се целуват,а станала кашата...
Другото момиче пък искали да пробват,дали не е по-различно...

За момчето което е бивш на приятелката ми,той не се е показвал последните дни.И макар и да не ми се иска никак,може би ще трябва някой да го нареди здраво...Макар че неискам,защото може да стане или по-лошо,или той да си изпати лошо,а може да съжелява,но да го гризе съвества,и/или така да се чувства сигурен...незнам.

И така.Все още съм изненадана защо ви се вижда нереално на 12-13-14...В училище повечето момичетата са спали с доста момчета...

Все пак благодаря за коментарите.

GabsoN
11-26-2008, 12:31
Най-добре, момичето да каже на родителите си, за всичко, а междувременно да каже на момчето че е съгласна да спат двамата и да каже "ела унас ако искаш едикога си, наще няма да ги има тогава". И идва той отваря вратата и пред него излиза бащата и му дава много як бой. Успех! ;)
Ако цялата история е вярна де...

mqu
11-26-2008, 13:15
омг :shock аз съм потресена напраоо.. "12-13 било нормално пак на 14 вече си задръстен" ма вие у ред ли сте бее ..ем на зарад тфа дето било нормално блъскайте си главите ся с тез аборти поне дано да ви дойде малко акала въпреки че не вервам....
:shock: :shock: :shock: :shock:

ivsan4eto
11-26-2008, 13:59
:shock:
#-o ](*,)
:smt021
:smt068 :smt104

pifiella
11-26-2008, 14:45
ou aide stiga prostotii...........i ti ne si po razli4na ot tqh i prosto e ujasno tapo da laje6 taka.......i si si prodala telefona i nikoi ne e razbral i roditelite ti ne sa te pitali kade ti e telefona,televizora i t.n. :shock: prostotii

bazzil
11-26-2008, 15:00
Хаха ти си зле бе момиче. Я ги остави сами да се оправят на 13 секс ше ми праи, щом е поела тази отговорност да води толкова от рано полов живот. Ама така като гледам и ти на там си тръгнала, и да ти кажа изоставаш ако искаш преспи с цялото си даскало за да можеш да наваксаш пред другите ..

beachy_bunny
11-26-2008, 16:22
Май темата не е много за тук,ама неможах да и намеря точното място и ...тук.
Та така-Едната ми приятелка скоро абортира за първи път на 14 год. и е доста уплашена,понеже гаджето и което беше на 16 сега постоянно и иска пари и казва че иначе ще каже на родителите и.Пари за аборта намерихме като продадохме телофона ми и нейния МР3 плеър,понеже нетрябваше да казваме на техните.С гаджето бяхме в една компания и тоя ми каза че,ако не се съглася да спя с него ще каже на родителите на приятелката ми.Аз се съгласих понеже тя значи много за мен и неискам да стане така че заради мен да загази...Той обаче каза че скоро пак ще ми се обади и че нямам право на отказ.Преди година го харесвах,но това отмина след като тръгна с нея...И сега незнам какво да правя!?Дали да му откажа или да му дам това което иска за да предпазя нея-тя незнае какво става за да не я нараня...
Другото момиче с което трите сме приятелки-тя е на 13 преди месец е била с гаджето си,и вчера ми съобщи че си правила тестово за бременност.Иии се оказало че може да си има бебе.Тя иска да го махне и аз също я посъветвах така,но тя също няма да каже на родителите си и ще се наложи да продам iPod-а си...
И двете са адски уплашени,но тъй като скоро се скараха /вече са сдобрени/ и сега връщат доверието помежду си,за това едната не е казала на другата и аз съм по средата.
Имам чувство че откачам тъй като и аз не съм много голяма,нито зряла...на 14 съм,но в момента те имат нужда от помоща им,а аз незнам какво да правя...
Всеки който има мнение и/или съвет да го изкаже.Благодаря предварително.
ама шматкооооооо ти си много зле ма ... ай земи са събуди и стига си са вкарвала във филми ма ... какви са тия измислици ми обясни ... никой ли не помни темата " Вчера направих аборт " първо умнице ако нямаш 18 аборт без родителски подпис не можеш да направиш ... следващия път по добре направи сценария на филма щото на тоя не се получи много добре .... деца ... 13 годишна пикла дето с извинение путката незнае къде и е аборт ши ми прави .... филмите в Холивуд мила ....

ivsan4eto
11-26-2008, 16:36
Май темата не е много за тук,ама неможах да и намеря точното място и ...тук.
Та така-Едната ми приятелка скоро абортира за първи път на 14 год. и е доста уплашена,понеже гаджето и което беше на 16 сега постоянно и иска пари и казва че иначе ще каже на родителите и.Пари за аборта намерихме като продадохме телофона ми и нейния МР3 плеър,понеже нетрябваше да казваме на техните.С гаджето бяхме в една компания и тоя ми каза че,ако не се съглася да спя с него ще каже на родителите на приятелката ми.Аз се съгласих понеже тя значи много за мен и неискам да стане така че заради мен да загази...Той обаче каза че скоро пак ще ми се обади и че нямам право на отказ.Преди година го харесвах,но това отмина след като тръгна с нея...И сега незнам какво да правя!?Дали да му откажа или да му дам това което иска за да предпазя нея-тя незнае какво става за да не я нараня...
Другото момиче с което трите сме приятелки-тя е на 13 преди месец е била с гаджето си,и вчера ми съобщи че си правила тестово за бременност.Иии се оказало че може да си има бебе.Тя иска да го махне и аз също я посъветвах така,но тя също няма да каже на родителите си и ще се наложи да продам iPod-а си...
И двете са адски уплашени,но тъй като скоро се скараха /вече са сдобрени/ и сега връщат доверието помежду си,за това едната не е казала на другата и аз съм по средата.
Имам чувство че откачам тъй като и аз не съм много голяма,нито зряла...на 14 съм,но в момента те имат нужда от помоща им,а аз незнам какво да правя...
Всеки който има мнение и/или съвет да го изкаже.Благодаря предварително.
ама шматкооооооо ти си много зле ма ... ай земи са събуди и стига си са вкарвала във филми ма ... какви са тия измислици ми обясни ... никой ли не помни темата " Вчера направих аборт " първо умнице ако нямаш 18 аборт без родителски подпис не можеш да направиш ... следващия път по добре направи сценария на филма щото на тоя не се получи много добре .... деца ... 13 годишна пикла дето с извинение п****та незнае къде и е аборт ши ми прави .... филмите в Холивуд мила ....

Абе не е точно така, защото в моя квартал с лопата да ги ринеш малките ку*венца. И едната наскоро разбрах, че е забременяла и щяла да ходи с майка й да прави аборт...незнам колко е вярно, но като ги знам какви са няма да се очудя

schrei
11-26-2008, 18:46
Както вече казах,не е необходим родителски подпис...Или поне не когато парите минават под масата...А,това че много от вас казват "да изляза от филма" -ами ок.И аз бих искала да е филм...Обаче явно живеем на различни планети...вие се чудите на възраста,а в училище ти се подиграват,ако още не си...

amadeus
11-26-2008, 20:13
Тцтцтц УЖАС!!! (ако е иситина де) Дано на никой да не се случи...внимавайте бе хора, пазете се!Защо трябва да се стига до тук???ПАЗАТЕ СЕ!!!

Youth_boy
11-26-2008, 20:53
Както вече казах,не е необходим родителски подпис...Или поне не когато парите минават под масата...А,това че много от вас казват "да изляза от филма" -ами ок.И аз бих искала да е филм...Обаче явно живеем на различни планети...вие се чудите на възраста,а в училище ти се подиграват,ако още не си...

Значи аз те съветвам да поработиш повече в училище относно заниманията ти с правопис , защото след време ако продължаваш така ще ти се подиграват три пъти по-кофти от колкото ако не си правила секс на 12,13 или на колкото там си.
Другият ми съвет е успокой фантазията си и не се опитвай да втъпляваш на другите момичета (като теб) в този форум че уважаващи себе си лекари ще вземат пари от пикла на 12-13 години "под масата" ако искаш да правиш секс прави никой не те спира , прави го разумно , използвайте презервативи и просто се обичайте.

p.s.

Ако все пак по някакъв ултра принципен начин допуснем че историята която написа е истинска , то мога само да съжалявам за начина на живот който водиш ти и твойте приятелки , наистина би било тъжно.

Spider4eto
11-26-2008, 21:12
Както вече казах,не е необходим родителски подпис...Или поне не когато парите минават под масата...А,това че много от вас казват "да изляза от филма" -ами ок.И аз бих искала да е филм...Обаче явно живеем на различни планети...вие се чудите на възраста,а в училище ти се подиграват,ако още не си... Ти тъпа ли си или да, в кое пропаднало даскало учиш не мога да разбера :razz: подигравали се ако на 14 не си девствена :razz: :razz: :razz: ако наистина държеше на себе си нямаше и да ти мине през акъла да се връзваш на такива неща, ама то тъпите са така, без извинение. Като искаш да ставаш курва от малка, ставай. И кво ако сички почнат да се хвърлят от покрива на даскалото и ти ще почнеш, щото е много куул :razz: :razz: :razz: . Та така, достатъчно сте големи за секс, ама не ви стиска да споделите на ваще така ли :razz: . Ако историята е истинска, по-добре да кажат на родителите си, щото надали с плиткоумните си мозъци знаете какви последици може да доведе аборта. :-x

Kokzero
11-27-2008, 01:33
Тука ще бъде България
Ако горкия хан знаеше какво я чака България, да беше си направил харакири още на Дунава.
От турско робство се освободихме, на българската глупост ще робуваме додето Свят светува.

Що за изпълнения? Що за срам и позор? Родители, гордейте се с децата си, ще станат хора от тях, но чак след още една еволюция.

ivsan4eto
11-27-2008, 05:43
Тука ще бъде България
Ако горкия хан знаеше какво я чака България, да беше си направил харакири още на Дунава.
От турско робство се освободихме, на българската глупост ще робуваме додето Свят светува.

Що за изпълнения? Що за срам и позор? Родители, гордейте се с децата си, ще станат хора от тях, но чак след още една еволюция.


+1. Много точно казано!

amazonkata90
11-27-2008, 07:03
Леле, докъде стигнахме. Деца по на 13-14 години са е*ати боклуците. И не става въпрос само за това, че сте се прое*али на 12 години, а че не осъзнавате каква отговорност е сексът. Няма презерватив, братче, няма противозачатъчни, няма нищо. Лъжат и мажат на поразия.

Така или иначе белята вече е станала, затова авторката да не пуска на онзи пикльо и поне да си запази достойнството. А иначе на нейните приятелки им трябва един хубав бой, за да се научат пред кого и кога да си отварят краката.

Fortuna
11-27-2008, 07:07
[quote=Хан Аспарух]Тука ще бъде България
Ако горкия хан знаеше какво я чака България, да беше си направил харакири още на Дунава.
От турско робство се освободихме, на българската глупост ще робуваме додето Свят светува.

Що за изпълнения? Що за срам и позор? Родители, гордейте се с децата си, ще станат хора от тях, но чак след още една еволюция.[/quote
+1

Wrathchild
11-27-2008, 07:39
Както вече казах,не е необходим родителски подпис...Или поне не когато парите минават под масата...А,това че много от вас казват "да изляза от филма" -ами ок.И аз бих искала да е филм...Обаче явно живеем на различни планети...вие се чудите на възраста,а в училище ти се подиграват,ако още не си...E вече ме вбеси. Ти, малка пикло, къде си тръгнала да ми обясняваш колко си задръстена, че го правиш на 14 за пръв път? Хайде, като да съм ходила и аз на училище, при това не е като да кажеш да е било преди мнооого години. Как пък за тия години ЕДИН човек не се поинтересува от сексуалния живот на някой друг? Тия на друг ги разправяй, това, че ти и приятелките ти (както и болшинството от вас), когато сте в компания го обсъждате, не означава, че на някой друг му пука.
И къде сте тръгнали да правите секс, след като елементарни неща не знаете? Слязли в мазето да се целуват, ама видиш ли, така станало. Като няма презерватив - няма да правите секс, бе. И от къде на къде ще обясняваш да не критикуваме, защото темата била за мнения и съвети? Ами че това нали е мнение? Като сте тръгнали да се чукате наляво-надясно малко след като ви е дошла менструацията, хак да ви е.

schrei
11-27-2008, 09:35
Тъй като заглавието е мнения и съвети,приемам и критики.Грешките са ги допуснали вече,но сега незнам как да им помогна.Момичето което е на 13 казва че е станало случайно в мазата на блока в който живее,за това не са ползвали презерватив.Не са го направили умишлено...Но,човек се учи от грешките си.

iosko33
11-28-2008, 11:00
jambo_bs zashto taka si mislish che na 12 ne moje da ima deca :) mnogo sa takiva deto zabremenqvat na dvanaisen godini a do tova che te iznudva i se podavash znachi moje da ti kaje i edin den ami ti shte se prodavash za pari kakvo shte pravish shte se chukash s tos i s oniq samo zaradi tova che shte kaje na tqhnite... parvoto koeto e toi nqma da ima smelosta da kaje na tqhnite mnogo tapo ste postapili... i dvete ima si i savsem drugi nachini da go nakarate da mlakne ima si organi na reda piklivi taka da se kaje ne moje da te iznudvat taka i da te maltretirat do tova ne vidqh koi beshe napisal tova si e chisto iznasilvane ne moje da se kaje zashtoto tq go e napravila na sobstvena volq nito e nasilvana nito nishto taka che pomisli mnogo i zemi reshenie kakvo shte pravish za po natatak... da ne prodalji tova neshto ima si hora sa vsichko :)

Mi6inka
11-28-2008, 16:34
о0ф така се прави аборт то.... ти после една седмица се възтановяваш... кви ше са тея родители да не забележат че дъщеря им лежи и тече... :x Абее незнам.. може и това да го има вече... смисъл ако е вярно това което си написала... ще ти кажа само... момиченцата на които "помагаш" да попрочетат малко за "Що е то секс"преди да си отварят крачетата... :smt018

DevilWish
11-28-2008, 17:04
Да вече е станало всичко .. 1.Едва ли е имало презервативи в цялата история 2.Едва ли е имало мисъл в цялата работа и 3.Криете аборти от родителите си .. еми ЧЕСТИТО .. моя съвет е спри да бъдеш като твоите приятелки и си намери за приятели , хора дет не са правили по 2-3 аборта на 12-13 години и дет те забъркват само в каши
Нямам какво да добавя

Letal
12-03-2008, 20:54
Както вече казах,не е необходим родителски подпис...Или поне не когато парите минават под масата...А,това че много от вас казват "да изляза от филма" -ами ок.И аз бих искала да е филм...Обаче явно живеем на различни планети...вие се чудите на възраста,а в училище ти се подиграват,ако още не си...
Подиграват ти се че не си се про*бал на 12-13...... ем значи връстниците ми и аз сме задръстеняци...ако е така да ви гледам сейра сега на вас "отворените" като толкова е важно да си правил секс на гореспоменатата възраст чупете си главите сега....

Mirelchetoo14
12-03-2008, 21:17
И кое е моля това училище, в което ти се подиграват даже?! Как пък, братче, съм сменила 4 училища, все със супер луди хора и никой, ама никой никога дори не е говорил с подобно отношение за секса. Това, че вие сте филмарчета и сами си търсите извинение за путкосърбежа е друго вече...

VeSna
12-03-2008, 21:23
Господи, ако ми се роди момиче (недай си боже!!!!) ще се побъркам и направо незнам на 12 секс на 13 аборт... Господи само дано нямам момиче, че ако направи нещо такова - до 25 год възраст ще седи под ключ!!!!!! Ужас! Нямам думи просто, докъде достгна света... Секса е на 1-во място (лошо няма), но на 12.... Аз явно съм доста зле - не съм се и целувала,камо ли гадже, а пък секс... А те вече аборти... Не е нормално... Да не да има някакво облъчване? Какво стана с децата? Ние явно деца вече нямаме... Майчице мила, аз докато родя летвата ще падне на 9 год.................................... :shock:

Brei
12-03-2008, 21:44
Както вече казах,не е необходим родителски подпис...Или поне не когато парите минават под масата...А,това че много от вас казват "да изляза от филма" -ами ок.И аз бих искала да е филм...Обаче явно живеем на различни планети...вие се чудите на възраста,а в училище ти се подиграват,ако още не си...

Аве ти си много тъпа ве, мърша смотана! Заслужаваш да дойда и да те ритам в главата докато изтръпнеш!


Мри в сол...

schrei
12-05-2008, 09:55
Благодаря за отговорите,а нещата се оправят някак си...
Вървят към по-добре,но още не всичко е идеално.
Гаджето на приятелката ми съжелява за грешката и че не е бил до нея след това.Струва ми се искрен,ще видим...
Някой каза да си намеря нови приятели-приятели не се намират под път и над път...
Та както и да е-Важното за мен сега е,че нещата се подобряват.