PDA

View Full Version : ese po iztoriq



portokal4eto
11-21-2008, 19:29
zdraveite mn spe6no mi trqbva ese po istoriq na tema: ''S kakvo mi haresva tozi srednovekoven vladetel (Simeon)''... nemoga da izmislq ni6ty..neznam kak da zapo4na.6te sym Vi mn blagodarna ako mi pomognete :shock: mersi predvaritelno :-o :-)

HeartOfRaven
11-21-2008, 20:29
Вземи си прочети урока и тогава пак си помисли. Ееее то 100% ти е написано в учебника. А ако си с учебник за 8 клас (понеже тогава го учихме за последно) - ПРОЧЕТИ ГО И ПРОСТО ГО НАПИШИ!!! :-x

yarrr
11-21-2008, 22:22
maleeeeeeee basi zletacite za simeon da ne moje6 da napi6i6....... az o6te vav vtori klas mojeh da napi6a za nego we to tolkoz mn ima da se pi6e.... basi bulgarite za simeon da ne znaqt da pi6at... :-x ;( :P :( :x :-x :-x

xpici
11-21-2008, 22:52
пише се иСтория бе, лек!

Blab
11-21-2008, 23:03
neznam kak da zapo4na.
1.Бавно отваряте учебника по история на страницата с дадения урок.
2.Четете наред(не разчитайте само на картинките и подчертания текст!)
3.Вадите нещо за писане и изготвяте списък с нещата, които ви допадат с политиката на управление на гореспоменатия владетел.
4.Вместо да пишете във форум, пишете текст(свободен такъв, известен под наименуванието "есе"), изразяващ личната Ви оценка.
5.Домашното е готово, може да си отдъхнете.


А аз ще заключа темата, защото дори готов текст не могат да ти снесат. Изисква се твоето лично мнение! Съветвам те, ако нямаш такова, да признаеш на преподавателя си.(и да се замислиш що за човек е човекът без мнение)