PDA

View Full Version : Какво да правя с едно момче?



black_rose12
11-21-2008, 19:49
NA4I HORA slu6aite mn spe6no :D boje nz kvo da prava haha zna4i 6te se opitam da sum, vuzmojno nai - kratka :
Naskoro trugnah s edno mom4e - X mn svqstno mn dobro mn hubavo :) az oba4e ot 1 godina si padam po edin pru4 - P,koito bqh reznala , no v posledstvie az hlutnah po pru4a , a toi se se6ta za men samo kolkoto za zabivkata .. kakkto i da e .. ta s mom4eto X se celunahme vednuj na purvata sre6ta ..i az razbrah 4e ne izpitvam ni6to kum nego .. i znam 4e sum ujasna da go razigravam taka .. znam 4e e perfektniq za men no prosto lipsva trupkata ..mn e sladuk mn e svestven be si4ko si mu e na 6 .. sega se vijdahme vtori put v golqma kompaniq .. toi si misle6e 4e ve4e hodim .. a az dori ne go celunah .. prosto instinktivnno se durpah .. ide6e mi da go nagu6kam .. no i tova ne napravih za6toto 6te6e da me celune , a ne iskah .. i sega mi e kofti za nego ..6te se vijdame 4esto po razli4ni pri4ini i 6te si ravzalim vzaimotno6eniqta :(
Ta vurposa mi e: Spored vas ..da go rezna da si precakame otno6eniqta no da ne trqbva vseki put da se znaimavam da izlizam s nego .. ili da trugnem da mi e dosadno no da sum sus svesno mom4e koeto 6te mi svali lunata ?
Emi ne izleze mn kratko .. am sujalqvam i molq vi ne me psuvaite .. mn mi e sduhano ..prosto iskam mneniq , a ne izkazvaniq ot sorta na " ne struva6"
sega daje nz da mu pi6a li i kakvo da mu kaja :(


shadow4e
Заглавията трябва да са описателни и на кирилица.

black_rose12
11-21-2008, 19:50
na 17 sum toi na su6to :)

xpici
11-21-2008, 19:53
ПЕРФЕКТНИЯ Е ЗА МЕН, НАПРАВО МНОГО МЕ КЕФИ...ама не мога да бъда с него ... няма тръпка :dddd баси лицата сте :)
Ми остави го кво само разиграваш горкото момче ;xxx

jeni92_abc
11-21-2008, 19:55
ами така е свесните момичета винаги се заглеждат по 'пръчовете' :D аз мисля че щом не изпитваш нищо към това добричкото момченце спри да излизаш с него,в една връзка трябва да има тръпка,привличане и т.н...

depressedgirl
11-21-2008, 20:02
ем няма смисъл нито с единя нито с другия да си
тоз P щом само те използва просто колкото и да го харесваш въобще го забрави нито му обръщай внимание даже няма да елошо да му кажеш щом ше ме използваш само за играчка по добре не ме търси повече
а с другия Х просто му обясни най- тактично че е най-прекрасното момче,че е перфектен,но просто не усещаш никаква тръпка и няма смисъл да разиграваш нито него нито да лажеш себе си че все някога ще ти тръпне нещо

anSsito
11-21-2008, 20:31
Оново момче,по което си падаш от многото време,го забрави.. Недей и да си помисляш за него,ако трябва и за известно време го отбяхвай,докато не ти поизстинат чувствата кум него,защото няма смисъл да се нараняваш така..
А относто другото момче,ако поне малко ти е симпатично..поговори с него и му кажи,че ти трябва малко време.. Може да изчакаш малко,защото може и в последствие да ти хареса.. ;)

Scouse
11-21-2008, 20:37
шаме он ю нига :( :)

Fortuna
11-22-2008, 05:18
Pru4a shte te narani a svqsnoto momche ti shte go naranish ako prod1ljavash da mu dava6 prazni nadejdi

slunchiceto0
11-22-2008, 05:23
защо не пробваш..и да изчакаш малко..с времето може и да се появи тази тръпка.не избързвай..щом е идеалното момче за теб което ще прави всичко за теб..не си струва да го изпуснеш...след време може и да съжаляваш...ноо пък ако си сигурна че няма нищо да излезне и че е невъзможно да се получи..по добре поговори с него и от сега му кажи как стоят нещата,за да не се влуши положението...така му даваш само напразни мечти и надежди..не го заблуждавай...кажи му истината;] колкото повече изчакваш..толкова по зле ще става;]

scanadal
11-22-2008, 08:41
Недей да даваш напразни надежди на тоя Х.Щом няма тръпка от самото начало,мисля че и по-нататък няма да си я има.
Давай с "пръча" :razz:

zaraaa
11-22-2008, 11:05
НЕ разигравай момчето! По твоите думи той не го заслужава