PDA

View Full Version : Драсканици някакви...



rosskata
11-21-2008, 21:11
Две картинки отпреди две години , когато бях се зарибила да се уча да рисувам... След два месеца пркарани в драскане, триене и псуване, осъзнах, че едва ли това ми е призванието в живота... :D Както и да е - не съм показвала рисунки на никой, и виакм защо да не ги постна тук.

Първото е Драко от Хари ПОтър ( Да, д , знам :oops: ) Бях много зарибена... Първи опит да оцветявам нещо във Фотошоп (и последен)- едва след като си бях играла сума време и я бях оцветила вече, установих че горкото момче е няково супер несъразмерно.. :-D
http://img.photobucket.com/albums/v166/rossinant/gg.jpg

И другото- опит за портрет...с моливчета.
http://img.photobucket.com/albums/v166/rossinant/bellacopy.jpg

MartyParty
11-21-2008, 21:17
Нама ли още? :(

HAGVXSXVH
11-21-2008, 21:19
пф браво бе,аз ко се фана незнам :D мисля,че имаш потенциал

SnowWhiteQueen
11-21-2008, 21:28
Еми добре се справяш :).Ако продължиш можеш да ги правиш все по-добри и по-добри :).Успех. :)

xxxSnowflakexxx
11-21-2008, 21:30
Много ми харесват и двете де да можех и аз така ама не мога :-o :( :-o :( Не се отказвай!!!!!!!!!!!!

MissBitch
11-21-2008, 21:45
Не се отказвай мн са готини :) успехчетааа :grin: 8)

WILD__BOY
11-21-2008, 22:36
успехчетаа??? целуфФчици!??!?

кви са тия лигавщини?! :O
не струват. откровено, без да си кривя душата, изобщо не струват. първо се учи малко анатомия преди да почнеш да рисуваш портрети или каквото и да било, свързано със структурата на човешкото тяло

slaveto1989
11-22-2008, 08:01
успехчетаа??? целуфФчици!??!?

кви са тия лигавщини?! :O
не струват. откровено, без да си кривя душата, изобщо не струват. първо се учи малко анатомия преди да почнеш да рисуваш портрети или каквото и да било, свързано със структурата на човешкото тялоАбе какъв ти е проблема,тя няма претенция да става професионалист.Просто това й е хоби и е решила да го сподели с нас,за което трябва да й благодарим ,а не да сипем комплексарски обиди към творчеството й.

WILD__BOY
11-22-2008, 16:05
успехчетаа??? целуфФчици!??!?

кви са тия лигавщини?! :O
не струват. откровено, без да си кривя душата, изобщо не струват. първо се учи малко анатомия преди да почнеш да рисуваш портрети или каквото и да било, свързано със структурата на човешкото тялоАбе какъв ти е проблема,тя няма претенция да става професионалист.Просто това й е хоби и е решила да го сподели с нас,за което трябва да й благодарим ,а не да сипем комплексарски обиди към творчеството й.

права си, комплексирах се, тя рисува много по-добре от мен, извини ме :S