PDA

View Full Version : наближаващ имен ден



fenaa
11-21-2008, 21:39
Та проблема ми е следния скоро приятелката ми има имен ден,от скоро сме заедно и чесно казано си нямам и на идея какво да й подаря,незнам колко теми прочетох в търсачката но нищо не ми се хареса,та си мислех дали може да ми предложете нещо? Също така се чудя дали още като за първи подарък да се изхвърлям с нещо по голямо или просто нещо с което да й покажа че я обичам.Съжалявам че пускам такава тема обаче не ме бива в избора на подаръци а пък искам да я изненадам :)

MakeMeFeel
11-21-2008, 21:42
Поздравления ..! Поредната тема :D Хайде сега всички дружно да започнем да изброяваме наново :
1. плюшена играчкаа огромнаа ставаща за гушкане
2. нещо сребърничко , няква дрънкулка
3. прелестните ви личица в рамка :-D

И сега най-често срещания отговор : Направи и нещо сам !! 8-)

xpici
11-21-2008, 21:42
Ау не като вида такава тема вече и ми иде да ви псувам : |...
Скоро е коледа какво да подаря на едната си приятелка ... а на другата ан а третата..
Скоро е нова година какво да купя на мама а на тати а на баба... а на всички ?! ми зимайте идея от др теми ...

Квото и да е нали важното е да е от СЪРЦЕ !... ;x има толкова много неща..

MakeMeFeel
11-21-2008, 21:44
А аз още не съм измислила кво да купя на мама :cry:

fenaa
11-21-2008, 21:45
ами там е проблема че адски много неща изчетох в другите теми за подаръци но нищо не ми допадна а пък в идеята направи сам не съм много сръчен :D

MakeMeFeel
11-21-2008, 21:47
СЕКС !!!! :D

fenaa
11-21-2008, 21:49
:D хаха малко е раничко ако имаше един месец бих се замислил :-D

MakeMeFeel
11-21-2008, 21:52
бисквитки ?!?!

Съжалявам изчерпах се :D

fenaa
11-21-2008, 21:54
а да те питам тогава ти на какво би се зарадвала ако си от мн скоро с едно момче :oops:

MakeMeFeel
11-21-2008, 21:56
Намеци ли усещам :D:D

Извинявай лигаво ми е .. 8-) Амии ... хммм ... ми де да знам :D нещо, което да й остане като спомен от тебе и всеки път щом го погледне да й напомня за теб .... :-P

gree_girl
11-21-2008, 21:57
Ами аз не си падам по огромните подаръци, дано и приятелката ти да не е от материалните. Бих се зарадвала на малко ... може да не е материално а примерно да я заведеш някъде, да сте само 2мата и там да я очаква нещо изненадващо (дори това да е един букет, но по оригинален начин.).

fenaa
11-21-2008, 21:59
ами да определено не е от материалистките...

Blab
11-21-2008, 21:59
нещо по голямо или просто нещо с което да й покажа че я обичам
Ако я обичаш, то се усеща!
Ако е голям подаръкът ще отслабнат чувствата ти ли?(заедно с джоба?)

Чудя се дали да ти заключа темата под претекст, че всяка втора е такава, но все пак хората са различни и заслужават да получат най-хубавия дар, затова - кратка дискусия.)

Каква е? Как се казва?
За имен ден - нещо свързано с името.(баналното висулче в случая става удачно)
Иначе, зима е, нещо топличко, било то шапка, шал, ръкавички.
В момента искам калъфка, от тези много веселите, нарисуваните с разни цели истории по тях, едва ли не.

xpici
11-21-2008, 22:08
http://podari-bg.com/ :-P

slunchiceto0
11-22-2008, 05:07
аз викам да не се изхвърляш...важен е жеста..нещо скромно но от сърце..;] с което ще покажеш по някъв начин че държищ на нея..вземи и няква сребърна верижка...със сърчице..ма гледай са да не е от най миниатурните :D ииили сребърна гривничка....толкова неща има... ;p