PDA

View Full Version : Не издържам, няма ми доверие!



sweet4esf
11-21-2008, 23:20
zdr na vsichkii :)
eto go i moq problem...kakto i predi sam pisala s priqtelq mi sme zaedno ot 4 meseca no az sega u4a v druga durjava i se vijdame prez 3 meseca :)
imahme mn skandalii prez izminalite 3 meseca otkakto sum v chujbina...revnost...kusaniq..glupostii AD :?
e nai nakraq se razbraxme i toi sprq da me kusaa bez prichini da me revnuvaa tolkova mnogo no sqkash veche vsichko se promeni :(
sled vsichkite tiq skandalii neshto v nego se skurshii neshto se promenii :-#
ne e moqq bebo koito poznavax ne e choveka v koito se vlubixx :-#
neshatat otnovo sa zle no na drug etap...
durji se nqkak hladnoo..se edno ne mu puka...za nai malkoto mi se zaqjdaa sqkashh nemoje da me ponasqq veche :cry: durjii n stranno...
nehsto se sprechkame ..neshto pak e naprail kakto vinagi i az mu se razsurdq no nito mu vikamnito nishto toi oshte malo ako mojeshe shte skochi prez monitora i she me capardosaa :neutral:
durjanieto mu e ujasno...a az turpqq vsichkoo..predii kogato fr go izvikat da ritat ili da izlqzat nqkade toii si ostavashe v kushti da si pishe s menn a segaa si izliza i ne mu pukaa izoposhto..obache az sum dlujna da ne murdan ot vkushti i da go chakam...ot 3 meseca az samo ot vkushti v
uchilishte i v kushti... :?
i posle mi kazva che az sum se promenila ne sma go obichala ne mi pukaloo :cry:
ot 4 meseca kakvoto i da stane az sam vinovnata za vsichkoo nezavisimo che greshkata si e negovaa.. :cry:
vse az ne sam go obichala vse na men ne mi pukaloo a az si zaebax i prqteli i celiqq jivot zaradi negoo...nikade ne murdam ot nass nikadeee s nikoii ne izlizam samo za da ne me revnuva za da mi qrvaaa a toii . :cry:
ne izdurjaaaam takaaaaa ](*,)
obicham gooo ujasnoo mnogoooo i turpqq vsichkoo proshtavam vsichkooo samo za da go vidqq otnovo do sebe si...za da go pregurna kato prediiii :cry:
no nemogaaaa nqmam nervii...seki den skandaliii nemogaa da se naspivamm za uchilishtee zakusnqvam seki denn nashtee mi digat skandalii no azz pakk praqq sichkoo za negoooo .... :-#
prosto se e promenil mnogo ne e onzii tedkyy koito poznavaxx :cry:
nz kakvo da pravqq...naistina go obichammm toi sushtoo pokazal mi go e dokazal mi go e noo vechee ... nz kakvo da mislqqq.....nqmam sili za nishtoo..seda i placha vsqka vecherr neizdurjaaaaaaaam ](*,)
ot 4 meseca mu govorq edno i sushto toi OBESHTAVA edno i sushto che shte spree noo rezutat 0 :-k

TRUDNOO E E ZASHTOTO SME DALEECH NO CHAK TOLKOVA DA NE MI VQRVAA DA ME OBVINQVA POSTOQNNO ZA VSICHKOOO A AZ SAMO GLEDAM DA mu e dobree i da mi povqrva za sek che mi e vsichkoo zashtoto sega toi e moq jivot nqmam nishto osven negoo :cry:
pomognete mi molqvii :-#



Нарушена т.7
moderated by RiseGirl

DYNAMIC
11-21-2008, 23:28
тоя човек май е голям комплексар или ревнив до психария.Ако обичаш един човек истински няма да му поставяш лимит,трябва емоцията да е фрии за всяко нещо.Трябва хубаво да си поговориш с него,дай копи-пейст на това дето написа тука,прати му го ,малко да се осъзнае ебати :?

sweet4esf
11-21-2008, 23:33
pra6tala sam i drugi temii o6tee poo takiva ot taqq maikamii e govorilaa s negoo ne 1 putt noo toi si e su6tiqq..nz kakvo da pravqq
:-k a go obichammm ujasnoo mnoogoo :cry: :-#

PeopleAlwaysLeave
11-22-2008, 01:11
Разстоянитео си казва думата, мила. Ако попринцип си е ревнив сега е още повече. Далеч сте един от друг, не знае във всеки един момент ти какво правиш, а пък и като знае, че скоро няма да те види и това го изнервя до н-та степен... Не, че го защитавам - и на теб не ти е лесно да се справяш далеч от него, но това е връзката от разстяние... Не случайно хората казват, че малко от тези връзки са сполучливи щото и цял ден и цяла нощ да си пишете по скайпа - не си зо него, но межете да се прегърнете,да се целунете... и това е много мъчително. Може би му е кофти, но не иска да го покаже, знам ли... Поговори с него сериозно, обесни му, че и на теб не ти е лесно, кажи му това, което си написала тук - че той ти е всичко и т.н. и дано си кротне малко :?

blood_dodo
11-22-2008, 06:21
Ако си мазохистка, това обяснява много...
Лично аз не разбирам как може да се държиш така... Абе, мислех си за това, че е под достойнството ти, ама думата всъщнтост е робски

NaNa_SladuRana
11-22-2008, 07:39
не знам какво да кажа...просто не бих желала да съм на твоето място :(

MakeMeFeel
11-22-2008, 07:53
Eдна връзка се крепи на доверието между двамата .. Няма значение , дали са на 4000 км или са в един град .. ако доверието липсва връзката е обречена .. Не знам дали си говорила с него ТИ , за да му обясниш , че не ти е приятно като се държи така , но ако не си го направила го направи . Просто поговорете спокойно , без караници , а знаеш ли пък , той може да има някаква съвсем друга причина да се държи така. Пробвай :) Успех ;)

Bellatrix
11-22-2008, 07:56
Не е загубил доверие в теб или по-скоро не е това проблема. По-скоро вътрешно е стигнал до заключението, че така не може да продължава. Ама и той те обича и не иска да сложи край. И за двамата ще е по-добре да се разделите, защото така се измъчваш само, а и той също. Не знае ти какво правиш, не те вижда, не те целува... Мъчно му е,а и не е сигурен дали няма да си потърсиш всички липсващи прегръдки целувки и милуки при друг... А ти вече си жертвала твърде много. Гледай си ученето, пак се сабирай с приятелите, то какво е иначе това? Никой няма право да те отделя от живота ти или да ти прави ултиматуми. ВСЕКИ има нужда от малко време за себе си, да излезе с приятели, да почете книжка, да си научи най-малкото...

hooliganka89
11-22-2008, 08:24
Абе според мен просто преди като много те е ревнувал и сте имали тези скандали ти естествено си го помолила да промени позоцията си на ревнивец и момчето те е послушало,помислил е,че точно това искаш.
Мъжката психика е много по-различна от женската и тук идват тези въпроси без отговори.Според мен това му държание е просто някаква фаза през която той ще премине,но му трябва време,ако го обичаш достатъчно ще имаш търпение и това ще се промени.
Казвам ти ги тези неща от опит,защото и аз съм имала връзка от разтояние.

NeverTheSame
11-22-2008, 08:43
колкото и да го обичаш,не трябва да си проваляш живота заради него

GabisiTa
11-22-2008, 09:53
Ревност... :o Изобщо не знам какво да ти кажа.. Скоро ще се връщаш ли тук? Мисля, че ако поговорите очи в очи няма да е така, но.. знам ли :?

HONDA
11-22-2008, 10:08
Ми мацка, спорд мен, "твоя Тедкуу" вече не те обича. Вече не е "оня бебо", който познаваше преди. Вие се виждате ПРЕКАЛЕНО рядко,за да имате здрава и хубава връзка, макар и от разстояние. Извинявай за въпроса, но на колко години сте?

sweet4esf
11-22-2008, 10:20
drugiq mesec shtqx da si idvam pri nego...NO NIE SKUSAXME...obvinime che ne sam go obichala...che ne mi pukalo...daje shte citiriam


[02:42:03] TOIказа: mersi za minalata forma .. kato -be6e , bil si i t.n. :) ne bebe znae6 li ot 4 meseca ti mi pokaza to4no sega edno ne6to koeto iskah da vidq dali 6te napravi6 .. i koeto ti napravi :) pokaza mi 4e ve4e nqma smisal da se bori6 za men a ot tova zna4i 4e 4uvstvata ti ne sa su6tite kakto predi ;) .. i ne mi spori po taq tema molq ti se i ne kazvai 4e me obi4a6

ne sam mu piala v predishno vreme nz kade go e vidql :-o i nashiq chovek si prai experimenti s lubovta :)

[02:42:03] TEDky obi4A каза: ... tova sa ni poslednite pisma :) ... da izleznal sam .. a TI PRA6tA LI MI SMS IiIiI dokato bqh na daskalo .. kato .. koga 6e se pribira6 bebe .. 4akam tee .. aidi idvai si ..


vinagi kogato sum mojela mu pi6a ot mtel oba4e sega sam na legloo s 40 gradusa temperaturaa i ne mi e do smsi ama etoo :)


da vozil sam se ama kvo sprql li da te obi4am .. rital sam .. da i kvo otkazal li sam te ot teb... nali bebe nie ritame v 12 4asa .. 1 4asa i nas ni gledat si4kiii momi4etaaaaaa naprao se izbivat da ni gledat .... :x pfff sme6na si 6toto za 4 meseca pone trqbva6e da razbere6 4e nqma da ti izneverq ..


:shock:


natauk nqma da davam zashtoto :cry: :-#

KimBerLy1912
11-22-2008, 10:26
Кирилица.... Тръгнах да го чета ноooo...кирилица... :wink:

Slawi92
11-22-2008, 10:27
Eдна връзка се крепи на доверието между двамата .. Няма значение , дали са на 4000 км или са в един град .. ако доверието липсва връзката е обречена .. Не знам дали си говорила с него ТИ , за да му обясниш , че не ти е приятно като се държи така , но ако не си го направила го направи . Просто поговорете спокойно , без караници , а знаеш ли пък , той може да има някаква съвсем друга причина да се държи така. Пробвай :) Успех ;) +38947 точно това мисля и аз

sweet4esf
11-22-2008, 10:31
.. i ne bebe az sujalqvam 4e za 4 meseca 1 put ne ti izneverih :x


:shock: :shock: :shock: :shock: tova me nz kakvoo... :shock: :shock:

sweet4esf
11-22-2008, 10:36
Eдна връзка се крепи на доверието между двамата .. Няма значение , дали са на 4000 км или са в един град .. ако доверието липсва връзката е обречена .. Не знам дали си говорила с него ТИ , за да му обясниш , че не ти е приятно като се държи така , но ако не си го направила го направи . Просто поговорете спокойно , без караници , а знаеш ли пък , той може да има някаква съвсем друга причина да се държи така. Пробвай :) Успех ;) +38947 точно това мисля и аз

ne edin put sum go pravila sig 10000 puti no i da govorq spokoino toi se kara obijdame i me kusaa :-#
zapocva da me obvinqva che sam se otkazvala po toq nachin che ne sam go obichala....
nikoga ne sma mu dala povod za revnost no toii :(
az go obicham mnogo ne mi puka tiq km koito ni delqt zashtoot az moga da izdurja vsichko za da sme zaedno kato zavurshaa ..
kakto toi mi kaza GOTOV SAM DA TE CHAKAM 3 GOD zashtoto te obicham :?

e i maikami mu e kazvala bez doveriee sme za niakde...
toi se me izkarva kato kurvaa che na vs se svalqm che koi znaee tukaa kvo praqq a maikami me pazi..daje tqq ne mi dava da izlizamm shtoto tq mn si go haresaa kato momch i vs ednakvi saa i dvamata edna zodiqq sa i ne mi dava da pogledna drugg
a toi shte mi govori :shock: :?

Slawi92
11-22-2008, 10:36
tova toi li ti go kaza ako e taka prosto nz kfo pravi6 s nego

Slawi92
11-22-2008, 10:37
.. i ne bebe az sujalqvam 4e za 4 meseca 1 put ne ti izneverih :x


:shock: :shock: :shock: :shock: tova me nz kakvoo... :shock: :shock:za tova imah predvi toi li go kaa 4e sajalqva

sweet4esf
11-22-2008, 10:37
tova toi li ti go kaza ako e taka prosto nz kfo pravi6 s nego

da toi mi go kaza :shock: :shock: :shock:
i posle bil me obichall :shock: :shock: :cry: :cry:

Erica
11-22-2008, 10:37
Приятелят ти страда от една болест - ревност,в повечето случаи това е нелечима болест...

Slawi92
11-22-2008, 10:40
tova toi li ti go kaza ako e taka prosto nz kfo pravi6 s nego

da toi mi go kaza :shock: :shock: :shock:
i posle bil me obichall :shock: :shock: :cry: :cry:ne ne az prosto te priznah naistina da go tarpi6 takav prosto si velik 4ovek kolkoto i da go obi4a6 az primerno ne bih go izdarjal takav 4ovek nz ti si re6ava6 ama ako me pita6 mene go zareji hubavo momi4e si 6te si nameri6 drug nz tfoi si e izbora i kakto kazaha toi ne e revniv toi e bolno revniv

zaraaa
11-22-2008, 10:42
Мисля че този тормоз, който той ти налага и това неуважение и неизантересованост, които той показва е време да спрат! Не си проваляй живота заради него, все пак не ти, а той теб не обича по думите ти, мислиш ли, че трябва да си с човек, който не те заслужава и който не изпитва нещо към теб, аз мисля, че НЕ, а ти си помисли и реши дали искаш да продължаваш някаква фалшива според мен връзка и да плачеш всяка вечер, заради човек, на който дори не му пука, че го обичаш!

Slawi92
11-22-2008, 10:46
Мисля че този тормоз, който той ти налага и това неуважение и неизантересованост, които той показва е време да спрат! Не си проваляй живота заради него, все пак не ти, а той теб не обича по думите ти, мислиш ли, че трябва да си с човек, който не те заслужава и който не изпитва нещо към теб, аз мисля, че НЕ, а ти си помисли и реши дали искаш да продължаваш някаква фалшива според мен връзка и да плачеш всяка вечер, заради човек, на който дори не му пука, че го обичаш!10x +2843702374034

darla
11-22-2008, 10:47
sujalqvam,4e 6te ti spamq v temata,no imam nujda da go "kaja" nqkude,za da mi olekne: V momenta i az ne vqrvam na sapruga si!!!Nadqvam se iskreno i na nego da mu e tolkova gadno!

po temata-razstoqnieto e problema

sweet4esf
11-22-2008, 10:52
nz oburkana sam no taka ilii nache toi skusa s men :-k
predi mi pokazvashe kolko mn me obichaa no i tova mu durjanie vse da me obvinqva za vs nezavisimo dali e negova vinata az sam vinovnata i priemama vs samo za da nqma skandali..zaboga na 16 god sam pochtii i nervite mi saa :shock: :?
no i da iskam nemoga da produlja s nego..znam che nqkoi den shte ouznae she sam go obichala istinskii i taka shte e no :(
kakto predi mi kazvashe bila SAM KUPCHE LEd

ot dnes naistina shte buda tova i hste gledam sebe si nooo :cry:
mamkaa myy obichamm goo :-# :cry:
zashto zashto trqbva e takuvvv ](*,) ](*,)
kakvo li ne si prichinqvax zaradi negoo..govorqq povurhnostnoo
kolko li nervii propilqqx sulziii i za kakvo da kaje CHE NE GO OBICHAMM CHE SAM ISKALA VINAGI DRUGITEE DA VIDQT CHE SAM KRASIVAA CHE SAM PREDPOSHITALA NEKVI OT NETA PRED NEGOO :shock: :shock:
boliii mnogoo bolii :cry: :-# :-k :cry:

sweet4esf
11-22-2008, 10:54
sujalqvam,4e 6te ti spamq v temata,no imam nujda da go "kaja" nqkude,za da mi olekne: V momenta i az ne vqrvam na sapruga si!!!Nadqvam se iskreno i na nego da mu e tolkova gadno!

po temata-razstoqnieto e problema

zashtoo :-k

HONDA
11-22-2008, 10:57
Я се стегни! Той определено не те е обичал, щом с такава лекота може да сложи точка. Не се ядосвай за глупости.

darla
11-22-2008, 10:57
^Mila,izvinqvai,prosto ne mi se govori za tova.vse o6te nqmam sila da go spodelq s koito i da e,dori i pred sebe si ne go priznavam! :smt022

sweet4esf
11-22-2008, 11:10
^Mila,izvinqvai,prosto ne mi se govori za tova.vse o6te nqmam sila da go spodelq s koito i da e,dori i pred sebe si ne go priznavam! :smt022

ponqkoga tova ni e grshkata mila..
ne kazvame tova koeto chuvstvame :(

Victorya
11-22-2008, 11:16
^Mila,izvinqvai,prosto ne mi se govori za tova.vse o6te nqmam sila da go spodelq s koito i da e,dori i pred sebe si ne go priznavam! :smt022

Сега съвсем изгубих вяра и надежда в любовта.По снимки горе-долу следях твоята история...Искрено се надявам всичко да се оправи.

По темата: Разстоянието е фактор от гоялмо значение.Самият факт,че не се виждате буди недоверие.Ако се познавахте повече може би той (а и ти) щяхте да си имате повече доверие.Той ревнува теб,ти ревнуваш него...Спасение няма!Ревността не се лекува.Каквото и да направиш,резултатът ще бъде краткотраен.Тази връзка според мен е приключила.Сега си пореви хубаво,а после...Напред,войнико,напр д!Една битка губиш,друга печелиш...А светът си се върти,не спира....Без този тиранин (твоя приятел) живота не свършва.Горе главата!Достойнство,себеув ажение,кураж бих казала аз.Това е,от което имаш нужда.

sweet4esf
11-22-2008, 11:19
ohh zashto nemoga da spu da placha

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :-#

HONDA
11-22-2008, 11:27
ohh zashto nemoga da spu da placha

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :-#
Ще се оправиш, скъпа. КОлкото и банално да звучи, времето лекува.

slun4ice_90
11-22-2008, 11:37
ohh zashto nemoga da spu da placha

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :-# Всичко наистина ще се оправи...Недей да плачеш..Знам,че ти е трудно и гадно,но всичко отминава.Бъди силна,друго решение няма. :-P И запомни,че след всяко лошо нещо идва нещо хубаво. :-)

ImmortalForever
11-22-2008, 12:16
Стегни се..

titinkaa
11-22-2008, 12:35
нз какво да ти кажа просто като го прочетох останах без думи...може би трябва доста сериозно да поговорите като се върнеш в България,защото така нещата явно не могат да продължават,той си знае неговото че не го обичаш,че му изневеряваш и тем подобни,явно тоя човек не е напълно уверен в себе си и затова говори така...или просто те пробва дали държиш на него или не,просто не го оставяй да си играе с теб и да те ядосва и разплаква,ти не го заслужаваш,мисля че си едно много добро момиче и сериозно,затова пробвай като се пребереш да говорите очи в очи и докато си си в България виж как ще се развият нещата,ако пак са същите по-добре се разделете,знам че ще ти е адски тежко да го понесеш,но просто няма друг начин...щом няма доверие няма сериозна и добра връзка.УСПЕХ :)

titinkaa
11-22-2008, 12:37
ohh zashto nemoga da spu da placha

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :-# Всичко наистина ще се оправи...Недей да плачеш..Знам,че ти е трудно и гадно,но всичко отминава.Бъди силна,друго решение няма. :-P И запомни,че след всяко лошо нещо идва нещо хубаво. :-) +1 много правилно

sweet4esf
11-22-2008, 12:56
нз какво да ти кажа просто като го прочетох останах без думи...може би трябва доста сериозно да поговорите като се върнеш в България,защото така нещата явно не могат да продължават,той си знае неговото че не го обичаш,че му изневеряваш и тем подобни,явно тоя човек не е напълно уверен в себе си и затова говори така...или просто те пробва дали държиш на него или не,просто не го оставяй да си играе с теб и да те ядосва и разплаква,ти не го заслужаваш,мисля че си едно много добро момиче и сериозно,затова пробвай като се пребереш да говорите очи в очи и докато си си в България виж как ще се развият нещата,ако пак са същите по-добре се разделете,знам че ще ти е адски тежко да го понесеш,но просто няма друг начин...щом няма доверие няма сериозна и добра връзка.УСПЕХ :)

NIE VECHE SE RAZDELIXME :) TOI SKUSA S MEN :)

Slawi92
11-22-2008, 12:57
kakto kazaha vsqko lo6o za dobro pada6 stava6 i prodaljava6 xaide gore glavata sladur4e krasiva si 6e si nameri6 drug koito 6e te obi4a i ti nego nqma kakvo da sajalqva6 za toq bolen mozak gore glavata

ImmortalForever
11-22-2008, 13:09
Може пак да се съберете...

leoparda93sl
11-22-2008, 13:22
Както казаха по-горе,горе главата сега като сте скъсали излизай със приятели.Красива си и някои ден.... Успех :-)

kalpazanka
11-22-2008, 13:24
Може пак да се съберете...
Ха, и старата песен ще е на нов глас! Няма смисъл, по-добре да продължава напред.

Slawi92
11-22-2008, 13:52
Може пак да се съберете...
Ха, и старата песен ще е на нов глас! Няма смисъл, по-добре да продължава напред.daje moje i da e po zle

slun4ice_90
11-22-2008, 13:56
Може пак да се съберете...
Ха, и старата песен ще е на нов глас! Няма смисъл, по-добре да продължава напред.daje moje i da e po zle Да,голям грешка е да се върне при него...Минало,заминало няма смисъл,тя пак да се връща при него..Късмет,авторке.

babytuy
11-22-2008, 14:04
Защо ли си мисля,че твоя пухчо не те обича вече и си има друга :-o

xpici
11-22-2008, 14:05
Много познато... и при мен стана в един момент така и нямаше смисъл от нищо...или чувствата са му охладнели или може и др. да има :s
За това найстина по-добре колкото и трудно продължавай напред :))) :-) :-)

sweet4esf
11-22-2008, 14:21
Защо ли си мисля,че твоя пухчо не те обича вече и си има друга :-o

zashto taka mislish :shock: :cry: :-#

leoparda93sl
11-22-2008, 14:24
Горе главата мацко да не ти пука за него.Щом е искал да скъсате значи не е бил ТОЙ.Излизай със приятели.Много банално но вярно времето лекува. :wink:

sweet4esf
11-22-2008, 14:26
s koi da izlizam..zarqzah vs te si priqteli zaradi ego..a i tuka v druga durjava dr eziik nqma kak :? :(
ohh prosto umiraaam :cry:

leoparda93sl
11-22-2008, 14:30
Спокойствие и само спокойствие.Всичко със времето си ще дойде на мястото си повярвай ми.Успех :-)

ImmortalForever
11-22-2008, 14:32
Може пак да се съберете...
Ха, и старата песен ще е на нов глас! Няма смисъл, по-добре да продължава напред.daje moje i da e po zle Да,голям грешка е да се върне при него...Минало,заминало няма смисъл,тя пак да се връща при него..Късмет,авторке.

Хубаво де..Нищо не съм казала, просто явно е че тя го обича, пък който обчиа търпи..Значи тя е готова да го търпи, само и само да го обича...така ли?

slun4ice_90
11-22-2008, 14:33
Може пак да се съберете...
Ха, и старата песен ще е на нов глас! Няма смисъл, по-добре да продължава напред.daje moje i da e po zle Да,голям грешка е да се върне при него...Минало,заминало няма смисъл,тя пак да се връща при него..Късмет,авторке.

Хубаво де..Нищо не съм казала, просто явно е че тя го обича, пък който обчиа търпи..Значи тя е готова да го търпи, само и само да го обича...така ли? Не,мисля,че това е решение...Все пак тя да си реши.

ImmortalForever
11-22-2008, 14:36
Въпроса е в това, че и 10000000 човека да й кажем, че няма смисъл и че той не я заслужава, тя си знае най-добре какво е той за нея и знае как ще се чувства по-добре..Очевидно е, че и с него и без него, пак не е добре...Тогава какво правим?

babytuy
11-22-2008, 14:43
Защо ли си мисля,че твоя пухчо не те обича вече и си има друга :-o

zashto taka mislish :shock: :cry: :-#
Защото бившия ми се държеше супер и след това по същия начин и ми изневери :( Просто не те обича чак толкова много! Колкото и да ти е гадно според мене е така! Разбрал е колко ще му е яко ако си излиза и се забива с момичета... купони... неангажиращи връзки... ЖИВОТ с две думи... за кво да чака няква си там като може да си намери някоя за вечер или две и да я изчука отколкото да чака 3 месеца и да те види за супер малко време предполагам... Нали знаеш, че повечето момчета са говеда и мислят с долната глава?! Ако не знаеш вече го разбра... просто свестни момчета трудно се намират и са много рядко срещани... и да се държи супер в началото после ще му пораснат рогата както и самочувствието и ще ти бие шута като нищо... :-x

slun4ice_90
11-22-2008, 14:43
Въпроса е в това, че и 10000000 човека да й кажем, че няма смисъл и че той не я заслужава, тя си знае най-добре какво е той за нея и знае как ще се чувства по-добре..Очевидно е, че и с него и без него, пак не е добре...Тогава какво правим? Не знам.. :? :-o Тя си знае.Аз само исках да й дам малко кураж да е смела и да преодолее това..за жалост само това мога да направя... :-P :(

leoparda93sl
11-22-2008, 14:46
Въпроса е в това, че и 10000000 човека да й кажем, че няма смисъл и че той не я заслужава, тя си знае най-добре какво е той за нея и знае как ще се чувства по-добре..Очевидно е, че и с него и без него, пак не е добре...Тогава какво правим? Не знам.. :? :-o Тя си знае.Аз само исках да й дам малко кураж да е смела и да преодолее това..за жалост само това мога да направя... :-P :(

+1 :)

sweet4esf
11-22-2008, 16:47
[15:11:46] ...::[√ιק][√ιק]::.... каза: ataka blokirai me..bqgai strahlivecoo..edna e istinata..TI NIKOGA NE SI ME OBI4AL...su6tiq si kato mitko.. isi4kite :) I DA SEGA MOGA DA KAJA...NE MI PUKAA ZA TEEEEEEEEB .....DA GO DUHAAA6 BOKLUUUUUUK ;) aee (finger) IZVINQVAI AMA 6TOM 6TE BUDEM DOLNII DA BUDEM AEE ;)

[15:33:55] ۰۪۫٭۪۫۰˙·٠•●√ιק 0|0уTbσנιυ

leoparda93sl
11-22-2008, 16:54
Отначало е трудно но после се свиква даже си направила прогрес браво само така.Успехчета :-)

darla
11-22-2008, 17:36
igraete si detski igri4ki i ne govorite seriozno kato zreli hora,tozi izvod pravq ot tozi "razgovor"

sweet4esf
11-22-2008, 17:52
igraete si detski igri4ki i ne govorite seriozno kato zreli hora,tozi izvod pravq ot tozi "razgovor"

em s nego i da iskam nemoga da govora kato zrql chovek...
toi ne misli kato takuv kamoli da se goovori :?
:-k

Slawi92
11-22-2008, 19:38
bravo evalata macko samo taka bravo zerijo sega gore glavata 6te doide drug i 6te ti dade tova koeto tarsi6 i nqma da te prai na nenormalna i da si trovi6 nervite aide macko gore glavata :-) :-) :-)

MoHuTo
11-22-2008, 20:49
Нз защо си мисля, че този човек не те обича вече и просто е търсел начин и причина да те разкара и затова се е държал гадно и в крайна сметка се мъчи теб да изкара виновна... хм колко позната история, и аз съм имала подобна, ама бях по-малка и постъпих глупаво, не повтаряй моята грешка - не се занимавай повече с него - един ден той ще осъзнае какво е загубил, повярвай ми :)

pepita87
11-23-2008, 07:42
Ot vsi4ko pro4eteno do tuk...vadq izvod,4e si podavate "topkata"edin na drug...Vsi4ki se izkazahte,4e toi bil revnivec i t.n.a ti,mila,za6to go pra6ta6 v kraq na vsqko izre4enie ot razgovora vi,pri "drugite"?!Nqmate si doverie,koeto e pove4e ot qsno...Za poreden put 6te oborq i mnenieto na tezi,koito tvurdqt,4e ot razstoqnie vruzka ne moje da prosu6testvuva...do na4in na mislene,doverie i nai-ve4e liubov se svejdat ne6tata! :) A i 4 meseca ne sa koi znae kolko vreme ,za da si dokajete edin na drug,4e mojete da si budete vqrni!Uspeh ot tuk natatuk,edin suvet ot men,ne go obijdai,dori vsi4ko da e prikliu4ilo i da si do enta stepen obidena...nqma ni6to po-dolno ot tova da mrazi6 4oveka,koito do v4era si obi4ala(dori omrazata da q anonsira6 samo pred nego).

danielchety
11-23-2008, 08:47
Ей спокойно ... знам че сега ти е мн трудно,но ще мине време и ще се почустваш мн по добре ... с това той показава колко държи на теб ( в случая не държи на теб :-x ) а и това че ти си го зарязала е по-добре по лесно ще ти е да го забравиш ( според мен ) след време той ще осъзнае какво е загубил но ще бъде късно вече. А сега недей да мислиш за неща свързани с него ... Успех :-)

HePeAJIeH
11-23-2008, 09:34
Постъпила си чудесно и след време ще бъдещ възнаградена за постъпката си.Успех и само напред!

.. DeViL mAy CrY ..
11-23-2008, 10:46
Браво,поставла си го на мястото.Може би найстина е имал друга,ти от друга държава не можеш да го следиш,винаги има начин да те излъже.Това че си в друга държава ти дава по-голям шанс да го забеавиш,нито ще го виждаш,нито ще имаш сведеня за него.Отдава ти се ново начало.Давам ти един съвет,оигато се прибереш в България излез с повечето ти приятелки,поговори си с тях,те няма да те оставят така.Той не те е заслужавал,това неговото е нелечимо,опитай се да не мислиш толкпова занего-сега ще ти е много гадно,но пък после може сама да се смееш на себе си 4е си била с него.Нали знаеш:Всичко се връща така че и той ще си намери майстора.Аз имам чуството че щв ти се обади и ще те помиоли за прошка.

hottie
11-23-2008, 10:50
nikoga ne sma mu dala povod za revnost no toii

--> не мислиш ли, че си го провокирала по някакъв начин с твоите разголени снимки и от там може да е тръгнала ревността?

Иначе съжалявам за раздялата ви, но според мен няма какво да се мъчиш. Той е голям глупчо и не знае какво иска. Нищо чудно да си има други.
Успех и горе главата ;)

krisiiiiito
11-23-2008, 10:57
ох миличка знам че много те боли.. ужасно много а пред него се правиш на най-силния човек на света.. така и трябва не показвай колко ти е зле нека той разбере че не е само той за теб има много други.. нека съжалява за това което е направил и ти е причинил.. а другото - времето ще го излекува малко по малко :smt056
успех :-)

sweet4esf
11-23-2008, 11:03
toi veche me pomoli za proshka taka da kejm :)
prizna vinata si i mu dadox ultimatom ako iska da e s men trqbva da vidq purvo nqkva promqna ako li ne the end :)
nz ne mislq che zaslujava poredniq shans no nadehjdata umira posledna nali :-|
makar che ne vqrvam da se promeni no znae li chovek :(
i ne ne e zaradi golite snimki..za tqx sme se razbrali mn otdavna...a i toi sam mi kaza che prosto si e takuv.. :)
che zaradi predishnite si vruzki nemoje da mi vqrvall napulo i t.n.
no se pak sam mu dala vreme da pomisli dobre...ako tolkova iska da e s men kakto mi kaza snoshti i tolkova me oobicha shte mi pokaje promqna ako li ne
PRAV MU PUT :)

sweet4esf
11-23-2008, 11:08
mojebi shte kajete che sam glupachka che sam go napravila no surceto mi se kusa :o :(
znam che ne trqbvaa noo surceto mi go iskaa :(
razuma kazva NE a surceto DA
:o
iskam iskam toi da se promenii tovaa vinagi me e krepqloo che nqkoi den shte se promeni no i se ubivam sama po tozi nachin :(
a dali tozi den na promqna shte doide nikoi nz ... :( :smt090

darla
11-23-2008, 11:09
mila,spored men sama si igrae6 sus sobstvenite si 4uvstva.vijdam,4e go obi4a6 i e hubavo 4e se opitva6 ne6tata da se opravqt,no su6to taka mislq(molq te,ne mi se ubijdai),4e nqkude dulboko v suznanieto si ti ZNAE6 kak 6te svur6i vsi4ko i tozi put.ne e li taka?pojelavam ti naistina ne6tata da se naredqt,6tom toi e mom4eto,koeto te pravi 6tastliva,no ne dopuskai da bude6 naranqvana tolkova mnogo puti v opitite si da zapazi6 ne6to.

hottie
11-23-2008, 11:48
Дали е глупаво или не - чувствата не се контролират. Хубаво е, че се борите за връзката ви, но имай едно на ум :)
и МОЛЯ ТЕ излизай с приятели, защото някой ден наистина ще съжаляваш. Едно от най-глупавите неща, които може човек да направи е да зареже приятелите си заради гадже! Защото истинските приятели са до вижот, а любовта често умира.

ImmortalForever
11-23-2008, 13:01
igraete si detski igri4ki i ne govorite seriozno kato zreli hora,tozi izvod pravq ot tozi "razgovor"

em s nego i da iskam nemoga da govora kato zrql chovek...
toi ne misli kato takuv kamoli da se goovori :?
:-k

какво правиш с човек, с когото не можете да разговаряте..не бяха ли разговорите най-важните неща във връзките...не само цуни-гуши..бля бля...

Slawi92
11-23-2008, 13:35
Дали е глупаво или не - чувствата не се контролират. Хубаво е, че се борите за връзката ви, но имай едно на ум :)
и МОЛЯ ТЕ излизай с приятели, защото някой ден наистина ще съжаляваш. Едно от най-глупавите неща, които може човек да направи е да зареже приятелите си заради гадже! Защото истинските приятели са до вижот, а любовта често умира.+1 ne si zarqzvai priqtelite za6toto kogato lubovta umre to4no te sa ti nujni da te podkrepat ;)

jon
11-23-2008, 14:38
оооо сигурно му пука...няма как :) нооо и аз бях същия :) сега всичко е супер с моето момичее :grin:

sweet4esf
11-27-2008, 14:27
za sujalenie vsichki se okazaha pravi :-k
sbirkah kato mu dadoh shans ](*,) ](*,) :cry:
otnovo me izostaii no tozii puut boleshee mnogoo :cry: :cry:
kaza mi che veche ne zznacha nishto za nego :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :-# :-# :-# :-k :cry: :cry: :cry: :cry:

sweet4esf
11-27-2008, 14:32
sega kakfo da pravqq :-k
znam che i nego go boli no zashto vinagi vseki problem trqbva da se opravq s kusanee obidni dumii da me naranqva :cry:
zashtoooo ](*,) :-k

suantito
11-27-2008, 14:34
Се пак си жена на жена вяра има ли са........

sweet4esf
11-27-2008, 14:38
Се пак си жена на жена вяра има ли са........

tova puk kakvo beshe :shock:

az tolkova go obicham i mu dadoh vsichko a ti shte mi govorish na jena vqra imalo li se..
em na muje IMALI SE A :?
:(

suantito
11-27-2008, 14:42
Се пак си жена на жена вяра има ли са........

tova puk kakvo beshe :shock:

az tolkova go obicham i mu dadoh vsichko a ti shte mi govorish na jena vqra imalo li se..
em na muje IMALI SE A :?
:(
Когато мъжът обича това момиче той е като кон с капаци и боготвори само нея... доакто жената е "грях" винаго жените правят грешките когато връзката е сериозна....

sweet4esf
11-27-2008, 14:49
Се пак си жена на жена вяра има ли са........

tova puk kakvo beshe :shock:

az tolkova go obicham i mu dadoh vsichko a ti shte mi govorish na jena vqra imalo li se..
em na muje IMALI SE A :?
:(
Когато мъжът обича това момиче той е като кон с капаци и боготвори само нея... доакто жената е "грях" винаго жените правят грешките когато връзката е сериозна....

da razbira se che jenite praveli greshkite ili prosto neiskate da viidite sobstvenite i vi boli ot tvaa i trqq se nqkoi da e vinoven :wink:

ne mi govori i ne mi izkarvai mujkata strana nevinna zashtoto ne ste takiva aganca za kvito se praite...da ne govorim za 18 god momchena :? :-k

sweet4esf
11-27-2008, 14:51
i tova che nqkva si vi e naranila ne znachi che vsichki sme BITCH :?

kakto ne vsichki muje ste ednakvi ama mai veche sichkite stanxte edin dol drenki :?

ImmortalForever
11-27-2008, 14:52
Искам да питам?Това всичкото каране, не те ли изтощава?Или ти е кеф да се карате и да ти е по-интересно и на двамата...Защото аз не виждам причина, всеки път той да те изоставя да те наранява, ти да ревтуниш, после той пак прави мили очета... и again-че...ако продължаваш така, ще останеш без нервна система бе момиче..Няма да можеш, дори да се ядосаш, щото невроните ти ще са НИКЪДЕ! :shock: ... Бива, бива любов, ама правете малко разлика между любов и болестно състояние?!

sweet4esf
11-27-2008, 14:55
Искам да питам?Това всичкото каране, не те ли изтощава?Или ти е кеф да се карате и да ти е по-интересно и на двамата...Защото аз не виждам причина, всеки път той да те изоставя да те наранява, ти да ревтуниш, после той пак прави мили очета... и again-че...ако продължаваш така, ще останеш без нервна система бе момиче..Няма да можеш, дори да се ядосаш, щото невроните ти ще са НИКЪДЕ! :shock: ... Бива, бива любов, ама правете малко разлика между любов и болестно състояние?!

emm trqbva da go kaja na nego obache az vinagi proshtavam i si mulcha i vsichko nanovo makar che toi obeshtava che shte se promeni :lol:

:) :-k

ImmortalForever
11-27-2008, 14:56
О, те винаги обещават...Като почнат да обещават...че предизборни-никога не се сбъдват!Колко пъти сте късали?

sweet4esf
11-27-2008, 15:01
О, те винаги обещават...Като почнат да обещават...че предизборни-никога не се сбъдват!Колко пъти сте късали?

veche broikata ne im pomnq :D

:-k

samo znam che tova e neshto nenormalno #-o

i vinagi shte me obidi shte mi kaje dumi s koito me naranqva ujasno mnogo :cry:

i posle kato mu prostqq :MI AZ NE GI MISLEH : :shock:

:?

ImmortalForever
11-27-2008, 15:05
Няма неща, които да не мислиш, когато ги говориш.
Аз даже знам нещо много старо, но мъдро: Когато човек е ядосан, си казва всичко...
Решението на проблема ти е едно и то се нарича : ВОЛЯ!!
Като гледам и следя проблема, той те има за даденост и винаги знае, че щом се разминат нещата, ти отваряш обятия и кръгът почва да се повтаря...
Ти си решаваш..Може да го наричаш любов..Ок..
Значи имаме различни представи за това чувство! ..

sweet4esf
11-27-2008, 15:11
Няма неща, които да не мислиш, когато ги говориш.
Аз даже знам нещо много старо, но мъдро: Когато човек е ядосан, си казва всичко...
Решението на проблема ти е едно и то се нарича : ВОЛЯ!!
Като гледам и следя проблема, той те има за даденост и винаги знае, че щом се разминат нещата, ти отваряш обятия и кръгът почва да се повтаря...
Ти си решаваш..Може да го наричаш любов..Ок..
Значи имаме различни представи за това чувство! ..

NE AZ NE NARICHAM negovoto lubov...
MISLEH CHE ME OBICHA NO VECHE NE E TAKA :)

mislq che dostatuchno turpqx i proshatavax davax i pravex vs za nego za da mi kaje che AZ ne go obicham :)

da trudno mi e v momenta mnogo trudno no VREMETO LEKUVA nali :-k

darla
11-27-2008, 15:15
Се пак си жена на жена вяра има ли са........

tova puk kakvo beshe :shock:

az tolkova go obicham i mu dadoh vsichko a ti shte mi govorish na jena vqra imalo li se..
em na muje IMALI SE A :?
:(
Когато мъжът обича това момиче той е като кон с капаци и боготвори само нея... доакто жената е "грях" винаго жените правят грешките когато връзката е сериозна....

:lol: za tova nai-redovno 4etem temi kak nqkoi e izneveril napriqtelkata si sled seriozna vruzka,nali?! :lol:

po temata:Mila,spri da se samoizmu4va6 zaradi tozi kreten.Toi e de4ko,ot nego nqma da polu4i6 vruzkata,koqto jelae6!

LqPi7oO
11-27-2008, 15:21
С времето болката не отминава а просто свикваш с нея :) :)

suantito
11-27-2008, 17:41
Се пак си жена на жена вяра има ли са........

tova puk kakvo beshe :shock:

az tolkova go obicham i mu dadoh vsichko a ti shte mi govorish na jena vqra imalo li se..
em na muje IMALI SE A :?
:(
Когато мъжът обича това момиче той е като кон с капаци и боготвори само нея... доакто жената е "грях" винаго жените правят грешките когато връзката е сериозна....

:lol: za tova nai-redovno 4etem temi kak nqkoi e izneveril napriqtelkata si sled seriozna vruzka,nali?! :lol:

po temata:Mila,spri da se samoizmu4va6 zaradi tozi kreten.Toi e de4ko,ot nego nqma da polu4i6 vruzkata,koqto jelae6!
Аз имам впредвид оная дума любов която има тежест а не оная комерсялната дума любофффф такаче намери ми една тема която момче е изпитвал любов' към дадено момиче и е изневерил.