PDA

View Full Version : Имам проблем...



sweetsunshine
11-21-2008, 23:35
Ох разчоплих си една пъпка и сега стана раничка знаете ли нещо против рани да си купя или нещо домашно?Моля ви помогнете!Другото което е,моля ви да ми препоръчате нещо против черни точки и пъпки,но да е доста ефикасно за възможно най-кратък период от време.И какво ще ми кажете за козметиците,след колко процедури(и какви)би се изчистило лицето ми от черни точки и дребни пъпчици?

Моля които няма да дава смислени коментари да си мълчи!

slaveto1989
11-22-2008, 07:25
Ох разчоплих си една пъпка и сега стана раничка знаете ли нещо против рани да си купя или нещо домашно?Моля ви помогнете!Другото което е,моля ви да ми препоръчате нещо против черни точки и пъпки,но да е доста ефикасно за възможно най-кратък период от време.И какво ще ми кажете за козметиците,след колко процедури(и какви)би се изчистило лицето ми от черни точки и дребни пъпчици?

Моля които няма да дава смислени коментари да си мълчи! Еми мацка за раничката-крем здраве ,като си във вас я мацваш обилно и така стоиш на компа,ще отпадне :grin:
А за черните точки варианта е -имаше в каталозите на ейвън тийн серията против пъпки ,има и срещу черни точки
Козметик-зависи от кожата ти колко време трябва да ходиш и попринцип след процедури по лицето ти има леки ранички.Иначе отиваш и казваш почистване на лице от черни точки и пъпчици .Айде успех :-D

kalpazanka
11-22-2008, 07:35
За леки ранички от пъпки мажа с памуче, напоено с Акне аут лосиона. За борба с черните точки си правя пилинг маски, използвам си гел Ексфолиак и задължително мия лицето преди лягане.

ELiTyYy
11-22-2008, 08:08
Раничката си е мажи с крем здраве или Бочко... :)
и аз в момента съм си направила една раничка..и се мажа...пооправи се малко...

За козметика зависи от кожата ти,от това дали е добър козметика...
бях ходила на ужасен козметик преди време...направоооо лицето ми беше кошмар.... :)

айде мажи се с крема,дано се оправи :)

shell
11-22-2008, 08:22
Раничката ще си заздравее сама до няколко дни,но можеш и да я намажеш с крем Бочко.За черните точни Гарниер пюр ми помогна страшно много,пилинг маските също ги премахват ,а можеш и да отидеш на козметичка.

sweetsunshine
11-22-2008, 12:24
Мерси за отговорите купих си крем здраве и се намазах с него сега ще видим какъв ще е резултата :)

slaveto1989
11-22-2008, 14:23
Да си ми живка и здравка :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Escarina
11-22-2008, 15:53
Btw най-ефтиния, пък и доста ефективен начин за махане на черни точки е антибактериалния сапун. Моята кожа е доста чувствителна и от доста от продуктите се изривам. А и май със сапуна ефекта дори е по-голям. А за чопленето крем здраве наистина помага, но на доктор тайс nacktkerze за часове оправя всичко надълбано по лицето :D