PDA

View Full Version : Обичам ли я или я мразя?!



prob
11-21-2008, 23:52
fdsfds

PeopleAlwaysLeave
11-22-2008, 00:56
Аз съм горе-долу в същата ситуация, само дето не сме се обиждали с въпросното момче. Това, че сте се обиждали така злобно е мтного глупаво... Първо, ти защо си я нарекал "долна курва" при положение, че вече не сте заедно и тя си има друг ? Под "тя си ме въртеше" какво имаш предвид ? Защото и при мен имаше едно такова "въртене", но само чрез думи. Ако тя е била с приятелят си и в същото време се е виждала и осъществявала някакъв физически контакт с теб, тогава - ок, можеш да я наричаш "курва", но ако всичко е било само в кръга на думи и разговори... Е да, кофти и спрямо теб, и спрямо другото момче хем да е с него, хем да ти приказва и на теб разни нещица, но не мисля, че товя я прави курва. Може би и тя самата е объркана и раздвоена и не знае какво да прави. Може би все още има нещо към теб, но усеща, че и другото момче не й е безразлично и това я обърква. Сам казваш, че винаги сте били повече от приятели.
Колкото до това, което казваш - че я мразиш, не мисля, че я мразиш - просто си ядосан, че нещата са се получили по този начин. А и нали знаеш колко глупаво е да мразиш някого, на когото до вчера си казвал "Обичам те!" ? Нормално е да се сещаш за нея не само на любовни песни, а изобщо. Още повече пък ако ти е била първата истинска любов или първото момиче, към което си изпитвал обич - в такъв случай винаги ще си спомняш за нея и малко или много ще се натъжаваш и ще ти се иска да се върнеш назад във времето. Това са спомени - няма как да ги изтриеш. Според мен не я мразиш, а просто ти е болно, че всичко е свършило по този начин, а пък си имал чувства към нея и си бил наранен... Съветът ми е да спреш контактите с нея за известно време, поне докато се разбереш със себе си и разебереш дали я обичаш все още или ти е безразлична. Избягвай срещите и разговорите с нея, не гледай какво си е написала по скайп, пробвай с друго момиче или пък просто си намери някакво хоби, с което да си отвличаш вниманието.

Sweet__Dream
11-22-2008, 08:03
Може и да си е играла с теб,а може и просто да не те е искала.Ако те искаше,никога нямаше да си позволи да те нарани.Но и ти не си постъпил много джентълменски.Защо я обиждаш?Какво постигна като го направи?По този начин си показал само слабост и безпомощност.Вземи се в ръце и я забрави.Никой не е единствен на този свят.Ще намериш твоята половинка. :wink:

MakeMeFeel
11-22-2008, 08:06
Ние откъде да знаем какво чувстваш към нея 8-)

hooliganka89
11-22-2008, 08:14
Изобщо не си постапил правилно,когато си я нарекъл "долна курва".Но пък и до някъде не те виня,защото човек в яроста си какво ли не казва.Отстрани погледнато когато двама души се разделят и после почват да се плюят един друг пред хората е много ама много грозно и детинско,да знаеш,да не повтаряш грешката.

Иначе не мога да ти дам компетентен отговор,дали я мразиш или обичаш.

reni7o0o
11-22-2008, 08:25
Според мен това което е написала е било за заблуда на противника :-P
Тоетс може да не го обича но за да не е сама да го лъже за да са заедно. Незнам как е точно, но и аз минах през същотото нещо и нарочно писах простотии в skype.
А според мен ти още я обичаш и ако искаш да си с нея направо нещо по въпроса...но така че тя да не разбере първоначално каква ти е идеята...поговори с нейни приятелки разучи какви са и истинските чуства а не за тези за който тя говори...

NeverTheSame
11-22-2008, 08:29
тя те кара да ревнуваш..
ти и се връзваш,изобщо :D

Duncan
11-22-2008, 08:40
Абе пич едно нещо като е приключило един път е край и напред само напред няма връщане назад ще намериш някой който да прави всичко за теб 8) А колкото до тва че е писала че Обича приятеля и аз мисля че е за заблуда и за да те дразни това е психоатака а момичетата са много добри в това ;)

NaNa_SladuRana
11-22-2008, 08:50
Много е тъпо да се караш и обждаш с човек,който до скоро е бил важна част от живота ти :? и мен ме зарязаха и уж сме "приятели",опитвам се да продължа напред,но как да забравя любовта си,правя се,че ми е все 1,но когато остана насаме със себе си вси той е пред мен...Знам,че е по-добре да сме разделени,но едно шибано гласче ме повтаря,че това е грешка

GabisiTa
11-22-2008, 09:47
Изобщо не е било правилно да я обиждаш и най-вече да и слагаш определението "долна курва".. Защо да е такава? Защото не е вече с теб ли? Щом сте се разделили, ако искаш да я забравиш трябва да се отдръпнеш от нея, а и нямаш право да й държиш сметка с кого е.. личен избор... :?

zaraaa
11-22-2008, 10:59
Сякаш в мен са двама човека и не знам какво изпитвам - обичам ли я или я мразя?!
Искам да попитам хора,които са минали през това,да споделят и изобщо да кажете,били ли сте раздвоени?Не знам вече на кое да се доверя,на мислите си че я мразя или на сърцето си,което вече ме подведе?Благодаря предварително!

Знам какво чувстваш, изпитвала съм го и наистина много гадно хем го обичаш този човек, хем като се сетиш за това как се е изгаврил с теб, започваш да го мразиш...спокойно всички това отминава, щом си намериш някое друго момиче, ще я забравиш напълно, а за сега по-добре е да не поддържаш връзка с нея и да си разнообразяваш животеца 8-) :P Успех :)

curka87
11-24-2008, 06:55
Това, че си й наговорил всички онези неща не е било от най-умните ти постълки, но както и да е.Ядосал си се- направил си го.
А колкото до това дали си я забравил, дали я мразиш или обичаш..... никой от нас не може да ти влезе в главата и да разбере отговора.Само ти можеш да си отговориш на това.
Но моето лично мнение е , както се казва - " мразиш я, защото я обичаш".На кратко: може би все още имаш някакви чувства към нея и те боли да я виждаш с някой друг и за това е по-лесно да я "мразиш".Разбира се, така боли по-малко.
В крайна сметка, щом така ти е по-лесно..... няма лошо.Но за мен това не е омраза.

prob
11-24-2008, 19:11
Нарекох я "долна курва" защото е такава!Като скъсахме аз приех това да сме "приятели".След няколко дена си писахме по скайп и изведнъж ми казва,че била сама в тях.Аз го обърнах на базик,като казах "т'ва да не е покана" и нейният отговор беше "да".Аз като пълен идиот отидох и правихме секс,но не стана дума за събиране(въпреки,че ми се искаше).След още няколко дена тя ми изръсва,че била с друг и била "много щастлива"...Това имах в предвид под "тя си ме въртеше".
И знаете ли?!Като се сещам за всички тези случай,защото не беше само един!Разбирам,че наистина я мразя!!!Просто ми се иска да я "тъпча",наранявам,изобщо неща,които дори не знам как мога да ги мисля!Но тя ме докара до тук да изпитвам това към нея,с всички нейни постъпки спрямо мен!
Относно контактите съм ги спрял преди доста време!Блокирал съм я навсякъде,като я срещна по улицете я пяодминавам!
А затова да пробвам с друго момиче,аз си имам приятелка на която държа,но не обичам!Не мисля,че един човек всеки ден среща някой,който да може да обикне,а и след всичко това не искам,спрях да допускам хора до себе си след тази връзка!

juSTkiddy
11-25-2008, 12:32
И защо тя да е курва?Това,че е правила секс с теб не означава,че е искала да се съберете.Ако си се надявал на това сам си си виновен.Признай си,че те е яд,защото е щастлива,което означава че изобщо не си я обичал.След като тя е намерила друг остави я намира и направи същото.Няма смисъл да се изпълваш със злоба и да искаш да си отмъстиш,защото в крайна сметка може сам да паднеш в капана си.Ако на нея не й пука за теб няма как да я нараниш ;)

FockidyFockFock
11-25-2008, 13:09
Пикае ли ми се или не ми се пикае? :?

sentient_
11-25-2008, 13:25
Нарекох я "долна к***а" защото е такава!Като скъсахме аз приех това да сме "приятели".След няколко дена си писахме по скайп и изведнъж ми казва,че била сама в тях.Аз го обърнах на базик,като казах "т'ва да не е покана" и нейният отговор беше "да".Аз като пълен идиот отидох и правихме секс,но не стана дума за събиране(въпреки,че ми се искаше).След още няколко дена тя ми изръсва,че била с друг и била "много щастлива"...Това имах в предвид под "тя си ме въртеше".
И знаете ли?!Като се сещам за всички тези случай,защото не беше само един!Разбирам,че наистина я мразя!!!Просто ми се иска да я "тъпча",наранявам,изобщо неща,които дори не знам как мога да ги мисля!Но тя ме докара до тук да изпитвам това към нея,с всички нейни постъпки спрямо мен!
Относно контактите съм ги спрял преди доста време!Блокирал съм я навсякъде,като я срещна по улицете я пяодминавам!
А затова да пробвам с друго момиче,аз си имам приятелка на която държа,но не обичам!Не мисля,че един човек всеки ден среща някой,който да може да обикне,а и след всичко това не искам,спрях да допускам хора до себе си след тази връзка!
Да прав си и аз да съм и аз ще я нарека така курвенски работи са това като няма да е с теб да не те вика тогава само за едното ебане, а кой са само за едното ебане?- КУРВИТЕ!!! Има ли смисъл да мислиш за нея, дори и да и простиш да започнете отначало, никога няма да и имаш доверие, няма да имаш сигурност от нейна страна а неможеш да я следиш 24 часа? Ако няма доверие в една връзка колкото и да се обичате, малко по малко ще убиете любовта си, КАЗВАМ ГО защото съм го преживяла само че курвата не бях аз а тои!

F_CK_all_I_need_is_U
11-25-2008, 19:27
Гладна ли съм или не ..?? 8-)

midle
11-25-2008, 20:29
Разочарованието от загубено момиче се премахва след флирт с ново момиче , продължи напред чошече , огледай се всяка лигла си търси да бъде прецакана.

slun4ice_90
11-26-2008, 07:38
Това с омразата,не смяташ ли,че е малко крайно?Е,как до вчера си я харесвал и .т.н Днес,я мразиш??Само,защото си има приятел... :? Остави я и т'ва е...

Duncan
11-26-2008, 09:13
Питай я как е по правилно да се каже Сирене не ми се яде или Не ми се яде сирене :P

fenkatakrisi952
11-26-2008, 09:42
Познато чувство :lol: Наистина не е лесно,защото си дал толкова много на този човек,а сега все едно никога не си го познавал.
С времето ще отмине това чувство :)

evelinka1122
11-26-2008, 10:40
обичал си я.. това ми е ясно просто много те е наранило това, че тя е продължила живота си с друг... това трябва да направиш и ти! отвори нова страница в живота си и успех.. :)

dimitar_ak
11-26-2008, 10:46
Любовта и омразата са много близки като чувства. Не се мрази човек с когото ти е било много хубаво. Сега яростта и ревността от новата и връзка те заспява, но ти още я обичаш.

joy_ride
11-26-2008, 10:59
шибан кретен ли съм или пък не :?