PDA

View Full Version : Има ли някой напълно отървал се от бялото течение?



gia_sena_mono
11-22-2008, 13:26
Аз имам бяло течение от доооста време и наскоро реших,че е КРАЙНО време да ида на лекар.Изписа ми Кандизол (2 броя - по едно за всяка седмица),Флажил (3 пъти на ден по 1),Полижинакс (вагинални таблетки - 6 броя за 6 дена) и промивки с йод и това за 2 седмици.След тези 2 седмици отидох на контролен преглед и пак си го имаше течението,но в по-малко количество и не миришеше.Тя каза,че отдолу го няма,но отгоре все още има.Изписа ми пак Флажил и Макмирор (вагинални таблетки-този път 12 броя) и промивки с йод.Тази седмица трябва да ми дойде и няма как да започна с лечението,но забелязвам,че то се е увличило и пак я има неприятната миризма.На амбулаторния ми лист пише: засилен вагинален флуор,шийка зачервен и секретиращ ОЕСС,матка неуголемена,аднекси палпаторна болезненост.Разтърсих се из нета и се изплаших от прочетеното.А и съм чувала и чела,че няма отърване или ако има то е временно :( Както виждам и във форума и от познати,май почти всяка жена гои има.
И все пак има ли някое момиче да се е отървало напълно и ако да,нека разкаже за какво става въпрос?

DulceGatito
11-22-2008, 16:30
Аз също съм използвала Полижинакс ,заедно с това и промивки с йод и в крайна сметка наистина бялото течение намаля..дори почти го няма както и неприятната миризма :) А това че ти се е увеличило може би е защото ще ти идва...може би след като ти свърши и продължиш да се лекуваш може да ти намалее и дори да спре.. незнам :neutral:

gia_sena_mono
11-22-2008, 18:17
Само,че не виждам каква е връзката между бялото течение,което не е нормално състояние на организма и менструацията?Бихте ли обяснили?