PDA

View Full Version : Нямаше нищо...



DaniFilth
11-22-2008, 12:51
Значи ситуацията е следната: срещаш човек , който наистина се доближава до теб.И двамата се влюбвате, държите един на друг и идва моментът, когато се пожелавате не само душевно, но и физически.Стигате до прекрасния момент, всичко и просто прекрасно и в този момент се оказва, че той \ там долу\ няма нищо ама наистина нищо.И се стряскате какво да направите, за да избегнете неудобната ситуация.Като човек не държа на тези неща , но проблемът наистина е сериозен.Моля без глупави и обидни постове!

DaniFilth
11-22-2008, 12:57
5-6 см , съжелявам , че даже го казвам, не искам да обиждам въпросния човек, но беше така

CrazyBear
11-22-2008, 13:06
Ама в ерекция ли?!?
Аб...връска без качествен секс...не се задържа...
и направихте ли го?Усети ли нещо?

DaniFilth
11-22-2008, 13:09
ъхх да

CrazyBear
11-22-2008, 13:21
какво да - направихте го?
а усети ли удоволствие???

DaniFilth
11-22-2008, 13:26
ами да и не усетих почти нищо

scoobydors
11-22-2008, 13:36
И какво очакваш да те посъветваме ние? :-o
Аз немога да щракна с пръсти и да му порасне пишка... :?

DaniFilth
11-22-2008, 13:39
И какво очакваш да те посъветваме ние? :-o
Аз немога да щракна с пръсти и да му порасне пишка... :?





няма нужда да се държиш толкова грубо.Искам просто някъв съвет, къвто е да е.

CucuTy
11-22-2008, 13:46
Според мен това може да ви изиграе много лоша шега. За една стабилна връзка секса трябва да е качествен.. Не можеш да промениш нещата. Замисли се дали да се задълбочаваш в една връзка без бъдеще...

hahavteen
11-22-2008, 13:51
няма нужда да се държиш толкова грубо.Искам просто някъв съвет, къвто е да е.

http://practice.sexznanie.com/dp-position.html
http://www.vratovrazka.bg/%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%9F%D0%BE%D0%B7%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8A%D0%BA-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D1%80.html
http://www.paradizo-sex.com/malepages/penisdebate/main/page51.html
http://forum.rozali.com/viewtopic.php?t=7558&highlight=&sid=16108ea6a44b0e2a5c870d14871ee0a1

scoobydors
11-22-2008, 13:52
И какво очакваш да те посъветваме ние? :-o
Аз немога да щракна с пръсти и да му порасне пишка... :?





няма нужда да се държиш толкова грубо.Искам просто някъв съвет, къвто е да е.

Извини ме, ако съм прозвучала грубо ... не е нарочно. :)


Иначе наистина не знам какво да те посъветвам. Ако за теб секса играе важна роля във връзката ви, то тогава няма смисъл да продължавате. Ако много го обичаш, би ли преглътнала проблема? Отговори си сама и ще разбереш какво да правиш. ;)

blackfate
11-22-2008, 13:52
А в какви пози го правихте... следващия път пробвайте в кучешката и с краката ти на раменете му, тогава влиза целия ... поне нещо може и да усетиш...белким... обаче да, наистина връзка без секс или с кофти секс е обречена... на него може би ще му е ок... всщност да, ще му е добре, обаче на теб не! а ако почнеш да се насилваш заради него ... абе обречена е работата, незнам... съветвам те с позите.. ако ли не ... незнам, аз бих скъсала с него, честно

DaniFilth
11-22-2008, 13:54
Благодаря ,момичета за разбирането.Знаете - всеки от нас може някой ден да изпадне в такава ситуация.

CrazyBear
11-22-2008, 14:13
Или го скъсай преди да станат нещата още по надълбоко...или пък бъди с него но си хвани любовник....а с него секса ще ти е по задължение и от добро сърце...
Връската ви е обречена...
Ето за това е по добре първо да спиш с някой и ако си допаднете после да мислите за връска и любов....ето и заради това съм против това първо да се ожениш а после да правите секс с въпросния човек...я ако се окаже инвалид в леглото,без никакво въображение...без добър размер или пък егоист който просто иска да начеша своята пишка а за удоволствието на приятелката си / жена си не го е грижа...или пък не държи и свършваа бързо....Без качествен секс няма хубава връска

jambo_bs
11-22-2008, 18:03
Благодаря ,момичета за разбирането.Знаете - всеки от нас може някой ден да изпадне в такава ситуация.


Аз съм момче и бих те посъветвал наистина да не задълбаваш нещата във връзката ви.За всеки влак си има пътници и явно това не е твоя.Наистина това момче ще има проблем.Хората 13 14 не ги задоволяват а 5 - 6 е направо трагично.. :shock:

nymphadora
11-27-2008, 10:51
Верекция да е само 6 см :shock: наистина гадно :( .Е,това показва,че размера НАИСТИНА има значение :D

ImmortalForever
11-27-2008, 11:40
Ясно..като молив с гумичка от канцеларските...Не знаеш дали се опитва да те изтрие, или да те задоволи...милата... :?

BurningDesire
11-27-2008, 13:43
всеки от нас може някой ден да изпадне в такава ситуация.
Аз съм изпадала. Имах един със наистина много малък, и не стига, че беше толкова малък, ами и винаги спадаше. Просто ужас. Разбирам те напълно, за мене секса си беше мъчение. Честно да ти кажа, мога да ти дам само такъв съвет: останете си приятели. Връзка без секс (или поне без хубав секс) по-добре да се замести с приятелство. Платоническа любов може да има най-много до 16 годишна възраст, после човек има нужда от секс и нямаш нужда от гадже, което не може да ти предложи секс, а само приятелство.