PDA

View Full Version : Каква литература?



Lip4y
11-22-2008, 12:55
По каква литература си падате ?


Аз си падам по фантасмагории . Честно казано само едно произведение българсто ми хареса на мен В един есенен ден по шосето
Всичко друго българско ми е скука и заспивам като го чета :D :D чужда лит повече става , поне за мен :) :)

Jumbie483
11-22-2008, 21:18
Зависи "колко талант" има автора :P Ако пише увлекателно и заинтригуващо би ми било интересно да прочета всяка една книга, независимо каква е...
Аз лично много харесвам поредицата Хари Потър на Дж.К.Роулинг.. Въпреки, че пише за тотално откачени неща..ми е интерсно да чета книгите и..просто самият начин на разказване ме увлича.
Иначе по принцип си падам повече по романтиката, трилърите, мистериите и т.н.
Харесвам книги като ,,Мълчанието на агнетата", ,,Пудъл Спрингс" и т.н и т.н

Lip4y
11-23-2008, 06:51
значи и ти си като мен Аз имам всички книги на Хари Потър и съм голяма фенка, ама майка вика , че била аски скапана книга :razz: :razz: ама какво да се говори с възрастните :D

Jumbie483
11-23-2008, 09:16
Аз не се оплаквам 8-)
Майка ми твърдеше, че само се занимавам с глупости (защото имаше период от време, който го прекарах с ХП книга в ръка)
Но твърдеше така, докато един хубав слънчев ден не я накарах да прочете поне първа глава от книгата :)
След това ми поиска да гледа филма, защото нямала време за четене :lol:
Но така е..ако не опитаме от нещо, няма как да знаем дали ще ни хареса или не.

moonwarrior
11-25-2008, 18:45
ФеНТаааЗи ии история мн ясно

BeBsItO
11-25-2008, 19:12
История, поезия..... и може би си падам доста по тези книги които ни ''учат как да живеем'' ...давам пример.....Дейл Карнеги (автор)

Pliok0019
12-03-2008, 13:58
Днес бях в НДК. Минавам покрай Егмонт, заглеждам се, и....отминавам.
Мина ми времето за Хари Потър, Уич. И ми е малко гадно.
Харесвам българска литература.
Романи със смисъл. И такива без. Зависи.

Iria
12-03-2008, 16:09
Криминални романи страшно много харесвам. :)