PDA

View Full Version : Проблем с гаджето.. :(



crueltypsiho
11-22-2008, 16:59
Здравейте .Значи.. преди време скъсах с гаджето си понеже имах някои съмнения спрямо него ,а и започнах да изпитвам само приятелски чувства .Но.. след като видях колко се измъчва от факта ,че ме няма до него по онзи начин и колко е влюбен му дадох още един шанс.Вече сме заедно от месец и нещо ,но все още не изпитвам любов,а той е все така влюбен до уши.Направо ме разяжда отвътре това ,че аз не мога да му отвърна със същото.Съвсем изключвам възможността да го зарежа,не искам пак да му причиня това.Искам помощ от вас,която включва идеи за това как той сам да поиска да ме остави и да го направи без да се налага да играя театри като изневяра например.Разберете,аз излючително много го уважавам и обичам като приятел и не мога да го унижа така.По-скоро бих била съгласна да ме нарани той ,отколкото аз него.Просто не мисля ,че той е човека с когото трябва да съм сега и в бъдеще.Знам,повечето може би ме мислите за наивна ,че дори и за глупава,някои дори за лигава... но не е така.Просто съм човек,който се чувства ужасно щом нарани някого по какъвто и да било начин.Някак преживявам неговата болка утроена.Не мога да го оставя.Затова ми трябва начин по който той да го направи без да е наранен .Моля ви.. ако можете ,помогнете ми със съвет или идея.. наистина е много важно..

MakeMeFeel
11-22-2008, 17:06
Най - мразя връзки от съжаление ... :? Поговори с него нормално , кажи му че изпитваш чисто приятелски чувства и че не искаш да си с него като гадже, но винаги може да разчита на теб като приятел или нещо подобно . Не си струва да играеш театър, че си щастлива , а всъщност да не си . Не го причинявай на себе си ... а и на него ;)

Lashes
11-22-2008, 17:09
О.о добре бее за кфо изобщо тръгваш с него :? както и да е...
има 2 варианта...единия вече го казаха..просто сядате и говорите чисто и откровенно...другия е да го издразниш по някъф начин и той да те зареже...2рия е тъп ама ти се пак това искаш...
нз по къф друг начин да ти хелп...

crueltypsiho
11-22-2008, 17:13
ем мерси.. ама не знам с какво да го издразня толкова след като той е така хлътнал.. иии MakeMeFeel първия път точно така скъсахме и той изпадна в егати депресията.. така ,че не е начин ,абсолютно не е начин :(

Lashes
11-22-2008, 17:16
омг...само във филми са вкарвате и после искате помощ...
таа както и да е...
ем дръж се студено...прави неща които го дразнят...които мрази...действа по някой път...
ай успех и друг път не прави такива бози...

MakeMeFeel
11-22-2008, 17:17
ем мерси.. ама не знам с какво да го издразня толкова след като той е така хлътнал.. иии MakeMeFeel първия път точно така скъсахме и той изпадна в егати депресията.. така ,че не е начин ,абсолютно не е начин :(

Ами не знам , просто не се сещам за друго .. освен наистина ти да го издразниш нещо , но не е най-удачното решение ... Но просто ти казах не си струва целия този театър ...Пък и ще е в депресия известно време после ще му мине нали ?! :?

crueltypsiho
11-22-2008, 17:22
ех.. наистина ви благодаря.... извинявайте че ви занимавам с мойте глупости ... ама наистина е кофти положението.. :(

NaDiiToOo
11-22-2008, 17:51
Виж сега ... в целия си пост пишеш колко бил той наранен,колко него щяло да го боли.Къде оставаш ти?Ами твоите чувства?В една възка са нужни мнинията и чувствата и на двамата,а не любовта на момчето и съжелението на момичето.Открит разговор би помогнал най - много.Спри да го лъжеш и да мъчиш и себе си.Късмет!!! :)

sweet4esf
11-22-2008, 18:01
Най - мразя връзки от съжаление ... :? Поговори с него нормално , кажи му че изпитваш чисто приятелски чувства и че не искаш да си с него като гадже, но винаги може да разчита на теб като приятел или нещо подобно . Не си струва да играеш театър, че си щастлива , а всъщност да не си . Не го причинявай на себе си ... а и на него ;)

:)

kaprizzna_
11-22-2008, 18:15
при мене нещата са подобни на твоите...ходих с едно момче и на скоро го оставих понеже ме задушаваше..ревнуваше, което най много мразя...но той много ме обича и ми се моли да му дам шанс, но аз неискам...просто не ми пука..за какво да съм с него като не изпитвам нищо само да се мъча и да го съжалявам..след като немога да му дам любов...може ми сам непукистка заради това... :-D

zaraaa
11-22-2008, 19:44
Само да попитам щом не си го харесвала още в началото тогава защо изобщо си му дала надежда и защо въобще е станало нещо повече м/у вас? По-добре му кажи истината, така ще те уважава много повече, отколкото като го лъжеш всеки път, в който го прегърнеш, в който го целунеш! По-добре истината в очите, отколкото да го съжаляваш, че ще страда и т.н така направи моя бивш приятел, от съжаление не ми каза, че иска да се разделим, ами почна да м ивърти номера, така страдах още повече и за какво, за едното нищо дали ще страда затова, че му казваш, че искаш да се разделите или от номера, които ще почнеш да му въртиш все една и съща

soulja_girl4e
11-22-2008, 19:50
Най - мразя връзки от съжаление ... :?
евала! супер обидно е... сама си се вкарала в тоя филм, а дори и той да те зареже ще се чувства разочарован и с разбито сърце. няма правилен избор тука... по-добре му кажи недей да го залъгваш.