PDA

View Full Version : Адски се дразня !!!



Bellatrix
11-22-2008, 18:46
Оф,писна ми! Ходя с едно мом4е от 7 месеца, обичам го съвсем сериозно. Той ми е слънцето в живота и изобщо е това, което ме кара да се усмихвам. НО родителите му са ужасни!!! Видите ли, той след 2 седмици става на 18, демек пълнолетен. Родителите му не му дават да се прибира след 21 часа. Трябва да си ляга в 23:30 :shock: Има час за лягане, омг!!! Определят му време, в което да учи! Често благодарение на тях ме е прецаквал жестоко. Веднъж го чаках час и половина, защото "тате ме задържа". Вечно не можем да се видим. защото "няма как, трябва да уча" (не че имам против, за мен образованието е много важно, но той е пълен отличник, а за да може той да си учи и да се виждаме по неговото свободно време, моят успех пада) Той е друга смяна, в друго училище и през седмицата се виждаме само за малко, защото:
1. Вечер мама и тати не му дават да излиза.
2. Смените ни се разминават.
И вечер спасението е скайп, но нееее... къде ти!!?? "Тате иска да му направя чертеж на тва, на онова...Имам да уча"
А аз така се карам с нашите, за да мога да съм с него!! Мама ни хвана веднъж да правим секс и искаше да не се виждаме вече,ама си отстоях позицията. И сме заедно! И как ми се карат само за кофти оценките! А преди бях добра ученичка. А Той не смее да вдигне гкас срещу тях! Става пълнолетен, а се държи кат "на мама детето"!! Не знам какво да правя вече! И не че не ме обича! Плакал е за мен много пъти при караниците ни. Тревожи се само като кихна. И очите му са все в мене.
ПП. Съжелявам за вероятните правописни грешки, просто съм извън себе си. И моля ви не ми казвайте да го оставя, защото е най-хубавото нещо в живота ми и много го обичам. Само, че така не може да продължава... Ако някой има съвет или е преживял нещо подобно, моля, пишете...

sentient_
11-22-2008, 18:50
Togava kato ne iska6 da go ostava6 i go obi4a6 za6to izob6to se oplakva6, kakvo trqbva dati kajem nie. 6tom go obi4a6 trqbva da pravi6 kompromisi lubovta iska jertvi a i trqbva i s nego da pogovori6 nemoje da sa darji sqka6 toi e momi4eto da se op1ne malko vse pak e na 18 kvo u4ene :-o

Lysit0
11-22-2008, 18:53
Да беше ти (момиче ) дори и на 18 да не те пускат много много...се пак си момиче и ще е малко по-нормално,но той да прави 18 и да го карат да се прибирав 21;00h :shock: :shock: Защо не си поговориш сериозно с него ,и после той с техните?Трябва да си отстоява позицията!Се пак е на 18.... :-o

Andreev
11-22-2008, 18:54
много ми е чудно как ти е "слънцето в живота" след като вие даже не се виждате често...
по-добре си намери друг

Bellatrix
11-22-2008, 18:55
Togava kato ne iska6 da go ostava6 i go obi4a6 za6to izob6to se oplakva6, kakvo trqbva dati kajem nie. 6tom go obi4a6 trqbva da pravi6 kompromisi lubovta iska jertvi a i trqbva i s nego da pogovori6 nemoje da sa darji sqka6 toi e momi4eto da se op1ne malko vse pak e na 18 kvo u4ene :-o
Именно. Проблемът е, че всички компромиси правя аз. :( Толкова пъти говоря с него и все казва: Да права си.
Но ето сега-не можем да се чуем по скайп, защото трябвало да учи по математика, а ако си седим и хем си говорим, хем той си решава задачи (нещо, което аз често правя) мама и тате ще му се карат!

midle
11-22-2008, 18:56
Явно родителите на гаджето ти искат да го направят машина за пари , жалко че миличкия не знае как да използва това...
Още си малка , такъв човек ти трябва за съпруг , а сега ти трябша някой по-страстен.

Bellatrix
11-22-2008, 18:57
много ми е чудно как ти е "слънцето в живота" след като вие даже не се виждате често...
по-добре си намери друг
Всяка събота и неделя сме заедно, цяло лято... наистина много го обичам, Всъщност и преди съм мислила, че обичам друг, но не беше и на половина това, което чувствам сега... Просто техните са голям проблем, защото заради тях сме далече 1 от друг за дълго.

Andreev
11-22-2008, 18:59
много ми е чудно как ти е "слънцето в живота" след като вие даже не се виждате често...
по-добре си намери друг
Всяка събота и неделя сме заедно, цяло лято... наистина много го обичам, Всъщност и преди съм мислила, че обичам друг, но не беше и на половина това, което чувствам сега... Просто техните са голям проблем, защото заради тях сме далече 1 от друг за дълго.
не искам да те разочаровам, но той е достатъчно голям и ако наистина му пукаше за теб или изпитва нещо към теб - нямаше да слуша тяхните толкова...

.. DeViL mAy CrY ..
11-22-2008, 19:03
Трябва да поговориш сериозно с него.Не може той да взима твоето време за учене,и от личното ти време.Ти да трябва да се саобразяваш с него,не е чесно така.Трябва да има компромиси и от двете страни,а както разбрах от историята ти само ти правиш жертви.Започни и ти да му казжаш че имаш да учиш,че мама те е задържала.Накрай го да се постави на трвое място,та той е момче на 18 а техните го третират като момиче на 13 :shock: .Той сам е виновен според мен,защото не се е опълчил на родителите си,и сега те си мислят че каквото те кажат това ше бъде.Та той е момче има нужда от живот,нервите му ще рухнат.А ти мила проведи сериознер разговор с него,надявам се да се разберете :)

exclusif
11-22-2008, 19:06
поговорете си след рожденния му ден и той след това да обясни на родителите си по чисто човешки начин без крясаци и такива .. в крайна сметка той е на 18 пораснал е отговаря сам за себе си.. колкото до учението аз също държа на него.. нека учи когато не сте заедно и да се съобразява с теб смисал неможе само той да искарва високи оценки ,а ти заради техните да ти спада успеха и да имаш проблеми с твойте хайде успех надявам се да се оправите :-)

mArMaLaDkA
11-22-2008, 19:35
не искам да те разочаровам, но той е достатъчно голям и ако наистина му пукаше за теб или изпитва нещо към теб - нямаше да слуша тяхните толкова...


..Или просто е мекошав и не може да си отстоява позицията.

MostHated
11-22-2008, 19:43
много мекошав си го намерила бе...

soulja_girl4e
11-22-2008, 19:44
и аз съжЕлявам за тебе - коренът на думата е "желе" за по-незапознатите...
пс- ако мие чинииите и пуска прахосмукачка, значи е гей под прикритие!

hahavteen
11-22-2008, 19:53
На 18 или не все още го издържат родителите му и той живее в ТЕХНИЯ дом където ТЕ определят правилата. Това че твоите родители ти позволяват да им се налагаш не значи че и неговите са такива. Моя вечерен час докато направих 18 беше 21:30 и до 23:00 трябваше да съм в леглото а в събота ме пускаха до 1:00 и като закъснея - наказание!
Ще се съобразяваш и това е!
Аман от лигли и лигльовци.
:?

Nikii
11-22-2008, 19:59
Togava kato ne iska6 da go ostava6 i go obi4a6 za6to izob6to se oplakva6, kakvo trqbva dati kajem nie. 6tom go obi4a6 trqbva da pravi6 kompromisi lubovta iska jertvi a i trqbva i s nego da pogovori6 nemoje da sa darji sqka6 toi e momi4eto da se op1ne malko vse pak e na 18 kvo u4ene :-o

Много съм съгласен с sentient_ "Любовта иска жертви". А ако той много много държи на теб, няма да го интересува мнението и дрънканиците на техните :-D

SunShinePearl
11-22-2008, 21:46
oофффф нали ти е слънцето кво се оплакваш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x мале как може да излизаш с такъв...та той си е чисто мамино синче..най-мн се дразня на такива мъже те даже не са мъже....вечно навряни при мама :? :o

beb4yy
11-22-2008, 22:04
ОЛЛЛ Е НА ТВА МУ СЕ ВИКА МАМИНО СИНЧЕ СОРИ МА СИ Е ТАКА А И ДА ОМГ НА 15 СЪМ ВЕЧЕРНИЯ ЧАС МИ Е 21:30 НЕ ЧЕ СЕ ХВАЛЯ МА Е МАЛКО НЕНОРМАЛНО :shock: А И ЛЕЛЕЛ НЕ СМЕЕ ДА ДИГНЕ ГЛАС НА ТЕХНИТЕ УЖАС А КАКВО ЛИ ЩЕ СТАНЕ АКО РАЗБЕРАТ ЧЕ ПРАВИ СЕКС :lol: :lol: :lol:

titinkaa
11-22-2008, 22:08
На 18 или не все още го издържат родителите му и той живее в ТЕХНИЯ дом където ТЕ определят правилата. Това че твоите родители ти позволяват да им се налагаш не значи че и неговите са такива. Моя вечерен час докато направих 18 беше 21:30 и до 23:00 трябваше да съм в леглото а в събота ме пускаха до 1:00 и като закъснея - наказание!
Ще се съобразяваш и това е!
Аман от лигли и лигльовци.
:?+1 напълно съм съгласна

sextazy_baby
11-23-2008, 06:54
Как идържаш да си с такъв човек...съжалявам,ама ако толкова му пукаше щеше да си отвори устата и да застане зад теб.Ти решаваш

hahavteen
11-23-2008, 12:17
Много си отваряте устите ама не знаете какви са отношенията на момчето с родителите му. Както казах и преди той зависи от ТЯХ така че ако тя иска а е с него ще се съобразява с ТЕХНИТЕ правила.

Desir3
11-23-2008, 12:48
Ох, сори за спама ама, аз се дразня от тъпите и некомпетентни мнения тип:
" Зарежи го" / "Кво се оплакваш, нали ти е слънцето" Ба*и липсата на грам човещинка, бе Хора!!!
По темата
1. Щом е на 18 - 12клас, тогава е супер якото учене! Матури, изпити и куп други щуротии, а не както някои твърдят - купончета и безредие.
2.Това, че родителите му го държат изкъсо, съвсем не означава, че за консервативни задръстеняци - само погледнете в какъв свят живеем и тогава коментирайте, че хората си пазят детето - разбираемо е. (в някакви граници естествено)
3.Това, че ти правиш компромиси е добре, показваш, че го обичаш НО
(моят съвет) поговори с него и откровено му кажи, че Връзка се гради на Взаимни компромиси, а не на едностранни или ('щото или има прекален респект към родителите си, че да не може да поговори с тях, или е безхарактерен и прави каквото му се каже) Та направо в директен текст му кажи, че разбираш всички стриктни мерки в училище и вкъщи, но би искала да ти отделя повече време. И в никакъв случай не занемарявай себе си и успеха си заради него, не бива само ти да се съобразяваш.
Лирическо отклонение - и двамата с приятеля ми сме 12 клас, което означава прекалено малко време заедно, но точно този пример ми показва, че голямата любов може да съществува въпреки "големите" препятствия (които след години ще ти се струват смешни, наистина :) )
Съжалявам, унесох се в писане, надявам се да съм ти била полезна. Успех!!! :-)

mynichka
11-23-2008, 13:18
Да беше ти (момиче ) дори и на 18 да не те пускат много много...се пак си момиче и ще е малко по-нормално,но той да прави 18 и да го карат да се прибирав 21;00h :shock: :shock: Защо не си поговориш сериозно с него ,и после той с техните?Трябва да си отстоява позицията!Се пак е на 18.... :-o
и какво като е на 18 ..да не е станал СУПЕРМЕН :P наистина трябва да си отстоява позициите , но няма голямо значение дали е на 18 или 17 или дори 15 .. а това за 21:00 е доста кофти :( не можеш ли ти да поговориш с родителите му ?

ImmortalForever
11-23-2008, 13:43
Имам една приятелка..та нейния бивш приятел беше същата картинка, само дето той беше на 18 и трябваше да си ляга в 8...и то на едно легло с майка си, да поправя колите на баща си и така..те бяха заедно 9 месеца и накрая се разделиха така.Майката на принца каза на моята приятелка: "Ти искаш да ми вземеш детето!Махай се от живота му!" в почти точен цитат.Внимавай.Този е мамено синче.Неговите родителски тела се страхуват от това, че той е вече голям и скоро ше напусне домашния уют и ги е страх да признаят, че той е вече голямо момче...Миля, че ако не виждаш перспективи трябва да го зарежеш..няма смисъл..Един ден, той самия ще осъзнае, че не може да взима решения сам без майка си и баща си..Сама реши.

Al3ksandra
11-23-2008, 13:51
Просто ще кажа нещо, ако го обичаш говори му, поговерете , покажи му че не ти харесва да ти отделя толкова малко време... и ако може да направи някъв компромис... ако не просто ще се наложи да се съобразяваш с него и с РОДИТЕЛИТЕ му.

taste_of_ink
11-23-2008, 19:56
според мен щом той всеки път ти казва " да права си " , значи само разговорите с него не са достатъчни .. обръщай внимание и на оценките , все пак не само неговите са важни .. и следващия път когато ви се отвори възможност да се видите и ти имаш да учиш му го кажи .. когато това се повтори той ще разбере че и двамата трябва да правите компромиси и че не трябва да бъде такъв егоист откъм твоят успех в училище .. опитай да гледаш своите интереси както той гледа неговите .. ако наистина иска да бъде с теб ще се научи и той да прави жертви ! успех , мацко :)