PDA

View Full Version : Турците...



sentient_
11-22-2008, 19:57
Kak ste nastroeni kum turcite kakvo vi e mnenieto, tolerantni li ste kum tqh. Roditelite vi nastroivali sa vi po nqkakuv na4in sre6tu tqh ?
Az li4no gi mrazq syper mnogo


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

darla
11-22-2008, 20:26
gledal si filma "Vreme razdelno'...ako si go gledal,6te razbere6 kakvo e mnenieto mi za taq sgan!

sentient_
11-22-2008, 20:29
da gledala sum go daje dneska gledah "koziq rog" mn silen bg film koito me nakara d amrazq o6te pove4e turcite. te sa bolni hora bolni mozaci osven tova meri6at na loi

Lysander
11-22-2008, 20:34
Абе вие правите ли разлика между турци и турска власт?

sentient_
11-22-2008, 20:35
da pravq razlika ob6tuvala sum s turci, ma6tehata mi e turkinq poznavam dosta turci i vsi4ki sa laina

MostHated
11-22-2008, 20:35
аз имам приятели турци... не става въпрос за нация а за самите хора... не можеш да мразиш някой без да го познаваш, правейки си изводи за човека на расова основа. Мога да кажа,че има дори толкова добри хора турци, цигани, китайци, албанци... които са много по добри от някои българи. Това от къде идваш не те прави човек.

sentient_
11-22-2008, 20:38
az ne kazvam za drugite rasi a to4no za turcite. qvno ne si gi opoznal dobre turcite imat bolen mozuk

BeBChEtu
11-22-2008, 20:43
Не са ми изобщо приятни...Макар че има по някой свястен ама са малко тези...Едни такива отвратителни са ми, не са ми по вкуса...БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!!!Имат си Турция да си ходят там...

MostHated
11-22-2008, 20:46
ем хайде изгонете ги.. блъскайте си главите. Целия негатив към турския народ идва от политиците, които кои ги е избрал?... чакай ооо да бе БЪЛГАРИТЕ!

Jo_Ni_To
11-22-2008, 20:49
Аз ще остана без коментар само ще сложа линк към един клип..който се чуства БЪЛГАРИН моля да го изгледа и след това да пише коментар..!

tItEufFf
11-22-2008, 20:51
Не ги харесвам.. Имам чувството, че на българите просто им е запечатано в мозъкът, че турците са лоши. И си е вярно...

ValzZi
11-22-2008, 20:52
Честно казано и нас много не ни обичат по света,но това не е заради самите нас а заради славата която ни се носи..5 века сме били под тяхна власт и не сме успяли да вземем двете им най-хубави качества-Изключително уважение към по-възрастните и родители и уважението към родното и религията.Аз лично НЕ харесвам онези турци..но тези преди 5 века,а не днешния народ-проспериращ,успяващ и уважаван от хора,които могат да го оценят.Аз съм изключително горда с това,че съм българка,изключителна мъка е също така да си представя и какво са правили предците им на нашите предци,но в едно време като настоящето трябва да загърбим различията и да бъдем граждани на света а не на собствения си затворен свят и мнението ни дивктувано от това какво ни се натяква по цял ден-баща ми не харесва турците и някои други неща които аз пък удобрявам.
И така не можеш да ги съдиш само защото са араби или турци или пък мюсюлмани или пък друга религия.Аз не познавам точно турци,но имам добро мнение за тях като цяло.. :)

Lysit0
11-22-2008, 21:03
Що за робска психика??!!!!
Пак ще го кажа...ОСВОБОДЕТЕ се от робската си психика!!!
Автореке,НЕ можеш да мразиш всички турци като етнос.
Защо?Всичко ви идва от робската психика,с която сте закърмени от прааадедите си.Това не е омраза.Това по-скоро е страх да не ни управляват пак турците. Да мразиш мащехата си имаш право,само ти я познаваш добре.Но всички турци,НЕ съм съгластна!!

Jo_Ni_To
11-22-2008, 21:04
http://www.vbox7.com/play:6c61a679

NO COMENT :o :o :o :o

miloto_girl_4e
11-22-2008, 21:30
Еми не ги харесвам, даже хич.. расистка съм...

Bianca
11-22-2008, 21:35
Еми не ги харесвам, даже хич.. расистка съм...
Дам, така е защото турците са раса, нали? ^^
Good heavens, тъпи хора, отказвам се да споря.

MakeMeLaugh
11-22-2008, 21:39
Еми не ги харесвам, даже хич.. расистка съм...+1

Lysit0
11-22-2008, 21:43
Еми не ги харесвам, даже хич.. расистка съм...
Дам, така е защото турците са раса, нали? ^^
Good heavens, тъпи хора, отказвам се да споря.

^^Абе хора..защо го приемате толко на вътре?
Според мен точно това дето си го цитирала е лека ирония ;)

hahavteen
11-22-2008, 21:44
Не мразя никой. Родителите ми са ме учили на любов а не на омраза и наистина ви съжалявам ако ваще са ви настроивали против която и да било раса... :?

jghgh
11-22-2008, 21:47
Мюсюлманите като цяло са сбъркани хора. Религията им бъка от хубави нравоучения, но има и доста лоши проповеди. Тяхната религия е различна от нашата. Културата им също. Религията им учи мюсюлманина да умре за джихад - свещена война. Факт е че има повече фанатици мюсюлмани, отколкото християни. Те просто са твърде различни от нас като възприятие за света. Те са и изостанали. При тях е 1000 и някоя си там година, а ние сме 2008-ма..
За турците конкретно, какво да кажа... Имам туркиня в класа и не ме дразни. Държи се нормално и дори е християнка.
Я да видим какво турско ме дразни (досега говорех просто за мюсюлманите...). Да видим:
-шибаните джамии по селата
-да чувам турска реч от хора, които не могат да говорят български или го знаят прекалено зле
-АХМЕД ДОГАН разбира се и ДПС!
-мюсюлманството, естествено.

machoka
11-22-2008, 21:47
Расистите могат да ми * българо-националистическата пишка :-o

Обяснявал съм десетки пъти за тоя абсурд - расизма, вече дори не ми се говори.

splendour
11-22-2008, 21:47
of kat po4nete napray........... 2 ot nai dobrite mi priqtelki sa tyrkini.nqma razlika kakvi sa.kato li4nosti sa si normalni kakto i drygite mi priqtelki.ne vijdam razlika.vii tyka slagate pod noja si4ki.ami dobre s1rdete se na onezi tyrci deto baba mi ne e bila rodena te kat sa praeli bakiite.ili teq politici razni.ama priqtlkite mi primerno kakto i pove4eto tyrci sa si obiknovenni xora.nito zavzemat d1rjavata nito s politika se zanimavat.
da ne mislite 4e nas b1lgarite ni gledat s dobro oko v 4yjbina. na zapak kato 4yqt 4e si b1lgarin ili si pazqt ne6tata da ne gi okrade6 ili po4vat da se d1rjat s tebe kato s aborigen za6toto nqkoi mislqt 4e b1lgarite jiveqt v kolibi edva li ne i ne znaqt kakvo e tova kompiyt1r ili t.n. tova govori za tqx-kolko sa ograni4eni.vie se s16tite.
a i sveta e 1 i e na vsi4ki i vseki ima pravo da re6i k1de da jivee

LINKNOT
11-22-2008, 21:56
Съгласна съм с Атаката.


Тея т.н. турци в България не са ми ник'ви турци! Те са потомци на нещастниците,които са предпочели да си сменят вярата вместо да се борят за свобода. Сега,забравили своето семе,се опитват да наложат исляма и разбиранията си над нас! .. и ще успеят,ако продължаваме да търсим подслон в мизерна западна Европа,която пръста не си е бутнала през Ренесанса,когато българите били масово избивани на Балканите!

ДА ЗАПАЗИМ БЪЛГАРСКОТО!

machoka
11-22-2008, 21:57
1. темата не е за този раздел
2. темата е в разрез с определени правила
3. сигурно се разисква са n-ти път

а едната модераторка даже се и насра вътре..

..so...