PDA

View Full Version : Няколко въпроса за първата среща



iskam_zele
11-23-2008, 00:28
Ще се постарая да съм кратък.
Предстои ми среща с момиче, ще е първата ми изобщо и имам няколко въпроса.
1. За какво да си говорим, с каква подходяща тема да започна разговора.
2. Удачно ли е направо да я почерпя?
3. Как да разбера в кой момент да я целуна, ако изобщо се стигне до такъв, ами ако се отдръпне, ами ако аз я оплескам работа. Все пак има 2 малки подробности, които никак не са си малки, ами направо големи. Първо никога не съм се целувал :oops: и второ задължително ли е да има целувка на първата среща? :oops:
4. Когато тръгнем заедно нанякъде, ще е удачно ли да я хвана за ръка или изобщо по някакъв начин?
5. Ако прекалено много се вълнувам и ми личи, това дали ще е проблем?
6. По какви признаци мога да разбера дали и тя се вълнува също?

Това е най-накратко, моля за съвети дори те да не са по зададените въпроси. :)

Sladyranna
11-23-2008, 05:45
Hahaha how cute!!!

Ок започвам да ти отговарям по ред:
1. Говорете си за ежедневни въпроси..например на тема какво сте правили през деня дрън дрън... предполагам няма да и е интересно да и говориш за политика :-D Или може да си припомняте как сте се запознали..Наприер и казваш: "А аз като те видях за първи път си помислих че ме мразишш или нещо от сорта.." Това действа :)
2. ДА, естествено! Ти плащаш.
3. Целуния накрая - като вече се прибирате, и ако не иска какво толкова? И не, все пак не е задължително да я целунеш на първата среща, все пак с това показваш че ти е харесало с нея. :)
4. Не, не я хващай. Само среща е все пак. Това не означава нищо.
5. Няма да е проблем. Само не се стеснявай и я накарай да се чуства добре.
6. Ако се изчервава и остава без думи..само мълчи значи се "вълнува" може би имаш предвид притеснява..едва ли ще я РАЗВАЛНУВАШ с нещо хаха.
7. На колко си? и ти и тя?

BaiToq
11-23-2008, 07:05
Ще се постарая да съм кратък.
Предстои ми среща с момиче, ще е първата ми изобщо и имам няколко въпроса.
1. За какво да си говорим, с каква подходяща тема да започна разговора. ЗА ЛАНШНИЯ СНЯГ
2. Удачно ли е направо да я почерпя? ДА.СЪЩО ТАКА НОСИ И 2 ПАЛКИ АМБАРИЦА И 2 КИЛА ДОМАТИ.
3. Как да разбера в кой момент да я целуна, ако изобщо се стигне до такъв, ами ако се отдръпне, ами ако аз я оплескам работа. Все пак има 2 малки подробности, които никак не са си малки, ами направо големи. Първо никога не съм се целувал :oops: и второ задължително ли е да има целувка на първата среща? :oops: НЯМА ДА Я ЦЕЛУВАШ,НАПРАВО Я ПОЧВАШ
4. Когато тръгнем заедно нанякъде, ще е удачно ли да я хвана за ръка или изобщо по някакъв начин?НЕ.НАПРАВО ЗА ГЪЗА
5. Ако прекалено много се вълнувам и ми личи, това дали ще е проблем? ЕСТЕСТВЕНО,ЧЕ НЕ.АКО Е С ПРЕВРЪЗКА НА ОЧИТЕ.
6. По какви признаци мога да разбера дали и тя се вълнува също? АКО КОСМИТЕ В УШИТЕ И НАСТРЪХНАТ

Това е най-накратко, моля за съвети дори те да не са по зададените въпроси. НЯМА ДРУГО :)

mir4eto93
11-23-2008, 07:21
Съгласна съм с отговора на Sladyranna и само ще добавя, че много момичета намират за супер сладко момче, което се притеснява и изчервява :) Хубаво е, че са останали такива момчета, щот има такива, които са направо ... :? Така, че не се притеснявай, всичко ще бъде :smt023

Sladur_
11-23-2008, 08:33
на първа среща остави всичко да си върви от самосебе си

InnchetO
11-23-2008, 08:55
Хахх .. ще ти кажа мене какво ме разтопи .. :)

1. За какво да си говорим, с каква подходяща тема да започна разговора. Говорете си за това какво е станало през деня :) предполагам и тя няма да седи и мълчи постоянно .. опознавайте се :)
2. Удачно ли е направо да я почерпя? Попринцип не е задължително да ходите някъде на кафе .. ако само се разхождате дори мисля , че ще е по хубаво :) А иначе - да, почерпи я :)
3. Как да разбера в кой момент да я целуна, ако изобщо се стигне до такъв, ами ако се отдръпне, ами ако аз я оплескам работа. Все пак има 2 малки подробности, които никак не са си малки, ами направо големи. Първо никога не съм се целувал :oops: и второ задължително ли е да има целувка на първата среща? :oops: Много е сладко ако само я целунеш по устните .. гаранция ще се впечатли :) един път когато се видите и един път когато се разделяте .. повечето момчета да има как да вкарат момичето направо в леглото на първа среща .. затова мисля , че ще се впечатли ;) И не - няма проблем , че не си се целувал . Колкото и банално да е ще ти кажа , че всичко ще си дойде от самосебе си . И иначе той момента се разбира .. едно мълчание .. гледате се в очите .. всичко ще си дойде само както казах :) просто ще усетиш момента .
4. Когато тръгнем заедно нанякъде, ще е удачно ли да я хвана за ръка или изобщо по някакъв начин? Може да я хванеш за ръчичка .. ще е сладко :) ако искаш я гушни .. твой избор :)
5. Ако прекалено много се вълнувам и ми личи, това дали ще е проблем? Както казаха преди мен .. сладко е ако се вълнуваш .. личи си , че ти пука за нея :)
6. По какви признаци мога да разбера дали и тя се вълнува също? По същите , който проявяваш и ти :-D


Аиде успех и после разкажи какво е станало :)

Glavoreza
11-23-2008, 09:07
Виж са брат :

1. Говерете си за ДПС и редно ли е тия шибани турци да управляват България. Трябва ли Волен да е новият президент и ще прекрати ли той политическата мафиа в страната.

2.Никви почерпки , ти твойта сметка тя нейната ако няма пари да се спасява , не си от червеният кръст!

3.Целувка не е задължително да има , и да има ще стане като си я изпращаш , примерно преди да се прибере или когато се разделяте по пътя ТОГАВА Е МОМЕНТА , ако се отдръпне фашташ я за зелката и се целувате на сила...

4.НЕ Я ХВАЩАЙ НИКЪДЕ. Ако тя го поиска друго е вече тогава...

5.Не се вълнувай. Нищо не е станало просто една среща , стой спокоен като камък и бъди мъж.

6.Като се изчерви или постоянно се върти като в небрано лозе.

П.Л. не си на повече от 14 нале ??????????????

sentient_
11-23-2008, 09:11
Ще се постарая да съм кратък.
Предстои ми среща с момиче, ще е първата ми изобщо и имам няколко въпроса.
1. За какво да си говорим, с каква подходяща тема да започна разговора.
2. Удачно ли е направо да я почерпя?
3. Как да разбера в кой момент да я целуна, ако изобщо се стигне до такъв, ами ако се отдръпне, ами ако аз я оплескам работа. Все пак има 2 малки подробности, които никак не са си малки, ами направо големи. Първо никога не съм се целувал :oops: и второ задължително ли е да има целувка на първата среща? :oops:
4. Когато тръгнем заедно нанякъде, ще е удачно ли да я хвана за ръка или изобщо по някакъв начин?
5. Ако прекалено много се вълнувам и ми личи, това дали ще е проблем?
6. По какви признаци мога да разбера дали и тя се вълнува също?

Това е най-накратко, моля за съвети дори те да не са по зададените въпроси. :)
1. Kaji i 4e se radva6 da si s neq v momenta
2. e nemoje6 da ostavi6 tq da plati smetkata.. nali?
3. 6te useti6 koga e momenta a i puk tova moje da ne se slu4i na purvata sre6ta, kogato mu doide momenta.
4. Da! hvani q za ruka
5. nqma da e problem tq 6te se o4arova
6. dali se usmihva kogato te pogledne.

MusicIsTheKey
11-23-2008, 09:17
Аз лично не си падам по срамежливковци, а по сигурни и уверени в себе си момчета. Нима по време на срещата ще си мислиш за отговорите, дадени тук? Всяка среща, всеки човек са различни, никой не може да ти каже какво да правиш или какво ще стане. Няма определена тема, просто говорете за каквото ви хрумне. Дали има привличане, дали да я хванеш за ръката, дали да я целунеш - всичко това се усеща. Така заучено - 'на коя среща да я хвана', 'какво да и кажа', 'какво да направя' е глупаво.

пп: Хубаво е ти да я почерпиш, прави добро впечатление.

Andreev
11-23-2008, 09:27
Виж са брат :

1. Говерете си за ДПС и редно ли е тия шибани турци да управляват България. Трябва ли Волен да е новият президент и ще прекрати ли той политическата мафиа в страната.

2.Никви почерпки , ти твойта сметка тя нейната ако няма пари да се спасява , не си от червеният кръст!

3.Целувка не е задължително да има , и да има ще стане като си я изпращаш , примерно преди да се прибере или когато се разделяте по пътя ТОГАВА Е МОМЕНТА , ако се отдръпне фашташ я за зелката и се целувате на сила...

4.НЕ Я ХВАЩАЙ НИКЪДЕ. Ако тя го поиска друго е вече тогава...

5.Не се вълнувай. Нищо не е станало просто една среща , стой спокоен като камък и бъди мъж.

6.Като се изчерви или постоянно се върти като в небрано лозе.

П.Л. не си на повече от 14 нале ??????????????
научи се да пишеш, пък после давай акъл

Blab
11-23-2008, 09:30
2. Удачно ли е направо да я почерпя? - мразя да ме черпят! Леле, издивявам направо. Чувствам се евтина, вместо обгрижена.

3. задължително ли е да има целувка на първата среща? - разбира се, че не. Ако искаш да я целунеш, целуваш я, като усетиш подходящ момент. Ако се дръпне - извини й се(рофл).

4. Когато тръгнем заедно нанякъде, ще е удачно ли да я хвана за ръка или изобщо по някакъв начин? - ъъъ... нали за 1-ва среща си говорим, аз за ръчичка държа само много близки за мен хора, за да се пребиваме заедно по леда.:Д

5. Ако прекалено много се вълнувам и ми личи, това дали ще е проблем? - и да личи какво? Пропагандирам - би тру!:Д

6. По какви признаци мога да разбера дали и тя се вълнува също?
-Ооо, изчервяване, мълчаливост, приказливост(е, сега, хора всякакви), стойката на тялото, жестове, отбягващ те поглед...


ПП:Всеки човек е различен, не можеш да разчиташ на някакви клишета.

BaiToq
11-23-2008, 15:39
Виж са брат :

1. Говерете си за ДПС и редно ли е тия шибани турци да управляват България. Трябва ли Волен да е новият президент и ще прекрати ли той политическата мафиа в страната.

2.Никви почерпки , ти твойта сметка тя нейната ако няма пари да се спасява , не си от червеният кръст!

3.Целувка не е задължително да има , и да има ще стане като си я изпращаш , примерно преди да се прибере или когато се разделяте по пътя ТОГАВА Е МОМЕНТА , ако се отдръпне фашташ я за зелката и се целувате на сила...

4.НЕ Я ХВАЩАЙ НИКЪДЕ. Ако тя го поиска друго е вече тогава...

5.Не се вълнувай. Нищо не е станало просто една среща , стой спокоен като камък и бъди мъж.

6.Като се изчерви или постоянно се върти като в небрано лозе.

П.Л. не си на повече от 14 нале ??????????????
Има и верни работи.

Leopardess
11-23-2008, 15:49
1.Остави я да говори повече от теб - жените обичат това.А за теми - то само ще стане .. няма смисъл да си правиш списък с теми, които после не биха ти свършили работа. :o
2.Мъжът винаги плаща.Развържи малко кесията и я почерпи.
3.Не е задължително да има целувка на първата среща.Може да я оставиш за друг път, но ако се присегне да те целуне - не се дърпай.
4.Не мисля, че е удачно да я хванеш за ръка - прекалено е рано. ;)
5.Ами не е проблем, ама не е и нещо хубаво ;)
6.Признаци ... :? Ами .. изчервява се, почти не говори, а ако каже нещо е много тихо, гледа като изплашено зайче .. и така .. :razz:

Надявам се да съм ти помогнала.И не се притеснявай - първата среща не е чак толкова страшно нещо ;)

the7one
03-22-2010, 16:58
Човек. Тия тук въобще няма да ги слушаш, когато си на срещата. Имал съм и отлични срещи, но тая в събота беше трагична. Едно момиче ме покани в Амор. И аз т*пака реших да отида на дискотека с момиче, което не познавам. 1. не се чувахме. 2. мълчахме поради първото. 3. некав 20 годишен пич и се нахварли на денсинга. аз кво да направя. не съм и гадже, за да почна да бия некви с 6 години по-големи от мен. и си тръгнах. Каквото и да стане не се разочаровай. Ще ти бъде за урок. Успех на всички :razz:

w0sh
03-22-2010, 16:58
Стара тема.