PDA

View Full Version : кажете ми какво да права :(



LqPi7oO
11-23-2008, 07:36
Лятото се запознах с едно момче в саит за запознанства ... видяхме се на 2рата седмица... Първоначално си казах бляк отврат ... Но излезнах с него 2ри път.... :-o незнам защо.... тогава се оказа че той си имал гадже от 3 години :shock: при което на мен ми стана супер гадно но нищо не му казах ... спряхме да си пишем тоест аз на него не писах ... :D
Получавах суобщения от типа ''ша та чукам ли'' и подобни от което разбрах че му е само за ебането ......
Заминах на море и един ден той ми писа и вс започна отначало почна писане на смс-и сигорно имам към 50 смс-а от него.... и видяхме се и пак се изпокарахме :-# Тогава разбрах колко мн го харесвам ... След тва пак не си писахме дълго време и сега пак всичко почна отначало ... той ми пишеше какви ли не неща че ме обичал и незнам си какво още ... Понеже ме беше страх да го попитам какво става м/у нас накарах братовчедка ми те двамата се познават също ,,,, незнам защо но той се обиди от това ... :? от тогава демек 1 месец той спря да ми пише аз като му пиша и той отг.. но не е както преди ,,,, не съм го виждала месец и половина страшоно ми липсва и мн искам да се видим но имам чуството че съм му безразлична :-k а аз като първата тапачка му тичам след задника ,,,, какво да права да се опитам ли да го накарам да излезнам пак или няма смисал :( :-k

HONDA
11-23-2008, 07:49
Откажи се от него. Само си губиш времето.

eminemims
11-23-2008, 07:58
прай си изводите ... от тея смс и сичко друго :?

Naman07
11-23-2008, 08:50
Леле,на къде отива тази наивност... :? .Или си МНОГО глупава ,или мн наивна.Аман от мръсни келеши,а вие момичетата все след тях въздишате,нямам думи.Но не съм и учуден.

Jumbie483
11-23-2008, 08:53
Щом си има приятелка от 3 години, логично е че теб те иска само за едното ебане...
Пък и ти какво му тичаш по гъза ? Щом вече си видяла и осъзнала той какво иска..то ти си си виновна за това, честно казано :o
Остави го..има и по-добри..

HePeAJIeH
11-23-2008, 08:55
Мисля че самият ник на авторката показва каква е.Заеби го порастни и продължи напред.

LqPi7oO
11-23-2008, 09:03
скъса с неговата пред 2 месеца :)

Fortuna
11-23-2008, 09:04
of to dobre li si kak moje da go haresva6 i da vqrva6 na glupostite koito ti govori .Vse pak si ima priqtelka.Q se stegni i slez na zemqta

S_L_A_D_U_R_K_A
11-23-2008, 09:08
Това е добре, че поне това не е проблем-приятелката, говори с него дали все пак значиш нещо за него, но според мен при положение, че ти пише вулгарни смс-и не можеш да очакваш нещо сериозно. Покажи достойнство, ние седейки пред компютъра не може да разрешим проблема, проблемът можеш да си го разрешиш само ти и никой друг .Не гадай, а говори с него...ако мислиш, че си заслужава и наистина това е човекът, с който искаш да бъдеш, но съдейки по действията му ти вечно ще си наранена и страдаща.

MakeMeFeel
11-23-2008, 09:09
Казвала съм и го преди и ся ще го кажа :

Бий си един шамар, осъзнай се и продължи напред ! Той не иска да е с теб , по какъв начин трябва да ти го доказва още ? Съжалявам , че съм толкова директна , но истината боли ...

8992
11-23-2008, 09:30
Няма смисъл да тичаш след някой дето му е се тая за тебе .. имай малко самочувствие още отдавна е тряяло да го заебеш не е единственото момче :?

LqPi7oO
11-23-2008, 09:37
както прочете на няколко пъти спирах да му пиша и така нататък но всеки път точно като го забрава и той пак му хрумне да ми пише :x :-k

.. DeViL mAy CrY ..
11-23-2008, 10:26
Просто спри да му пишеш,както си направила преди.Според мен не иска да е с теб а просто да отбива времето

krisiiiiito
11-23-2008, 10:35
.. DeViL mAy CrY .. - съгласна :wink:

прави си сама изводите от първоначалните му съобщения.. явно му е само за секса пък и повечето хора в тези сайтове за запознанство просто отбиват време... съжалявам но мисля че си играе с теб а ти от наивност си стигнала далеч.. трябва да го забравиш щом не сте чак толкова близки всичко ще стане с времето не му пиши и едва ли той ще те търси много.. :-o

soul1199
11-23-2008, 11:34
nqma smisal da se vru6a6 nazad,ostavi go,zabravi go,6e sre6ne6 po-dobur :)

UFOs
11-23-2008, 12:11
Teen Story...

zaraaa
11-23-2008, 17:57
Откажи се от него. Само си губиш времето.

+1

Wrathchild
11-23-2008, 18:03
Абе ти не знаеш ли за опцията 'блокирай абоната'?

JahSoldier
11-23-2008, 20:32
Остави го .. Знаеш, че така е по - добре. Поне един път в живота си ме послушай и направи правилния избор! :x