PDA

View Full Version : най-вълнуваща екскурзия?



_mimi7y_
11-23-2008, 09:32
нз дали има др такава тема но не ми си търси... тук всеки може да сподели най-яката екскурзия на която е бил досега интересни случки ... забавни истории или абсолютно вс от а до я през цялата екскурзия

vesito13
11-23-2008, 09:52
Оооооо това няма да го забравя никога :)

Беше миналата година със стария ми клас и без да знам се случи така че това ни беше последната екскурзия заедно , за съжаление :( Но въпреки всичко беше много хубаво за нас :)

Попринцип нищо кой знае какво , бяхме на една хижа близо до града , беше някъде октомври - ноември , но времето беше много хубаво , поне първият ден :-D Не мога да ви опиша как сме мъкнали сакове нагоре за хижата и то огромни какво ли не беше натъпкано в тях :lol: Попринцип с нещата , които носех можеше да изкарам цяла седмица , а то беше само за два дни :oops: Най-странното ми беше , че момичетата мъкнехме доста големи количества алкохол , докато момчетата въобще нямаха 8-) Отначало отидохме там настанихме се и после ни замъкнаха на някаква поляна , не че помня коя , но беше красиво и през целия път до там сме намирали за какво да се смеем :) После се прибрахме , пооправихме се и почна купона вечерта обичайните неща :-D добре че поне учителките бяха готини та въпреки че виждаха всичко , за нишо не са ни се карали :grin: После обаче ни накараха да си лягаме някъде към 12 , а на екскурзия това много ясно , че няма да стане :D И вече всички си отиват по стаите момичетата в едната , момчетата в другата , но решихме че няма да е така ии момичетата през терасите и в стаята на момчетата :P Те така и не посмяха да дойдат в наща :razz: Там стояхме викахме някъде до към 3 и идва едната учителка , не можете да си представите косата и 8-) Влезе и се накара на момчетата , че са много шумни , а момичетата вече отдавна били заспали , а всъщност ние се бяхме скрили по леглата на момчетата :-P Та така изкарахме до към 5 и учителката пак става , но тоя път отива при вратата на наща стая , а тя празна и ние пак през терасите и в наща стая , а то наваляло един сняг до колената и влизаме много ясно всички мокри скрихме се някак си и тая пак не разбра :razz: и така ние някъде към 7 да сме заспали , а в 8 трябваше да ставаме да си ходим , ставането си беше мъчение , но поне после надолу чантите ни бяха по-леки нямаше го алкохола :oops:

Ама аз много се увлякох , еххххх спомени :)

scoobydors
11-23-2008, 10:08
... но поне после надолу чантите ни бяха по-леки нямаше го алкохола :oops:


:razz: :razz: :razz:

Пък ние ходихме в Банско за 5 дена. Бяхме в една хижа горе в планината, имаше сняг.. абе беше страхотно. Всяка вечер купони, алкохолизирания и какво ли не.. аз там и пропуших. :D
Едни от по големите се бяха натряскали здраво и хвърляха матраците на леглата през терасата :razz: и тоя шефа се качва и чука на вратата и онез " кой си ти и за кво се бориш" :D малеее направо побеснял ... :lol:

И още какво ли не стана там. Беше адски забавно, няма да го забравя ! :D

Sparkle_diamond
11-23-2008, 10:59
Най-вълнуващата екскурзия свърши преди около седмица.Първата екскурзия с новия ми клас и с класната :grin: :grin: .Беше повече от невероятна.Спомени за цял живот, бях екип, учителите бяха повече от яки, държаха се с нас като зрели хора, нямаше много простотии и падна голям купон.Въпреки че беше много кратка- 3 дни, те стигат за 300.На връщане всички бяхме намусени, че свърши сега чакаме следващата :) :) :) .На компютъра ми в момента има около 2ГБ снимки 8-) 8-) Първата вечр седяхме до 3 и нещо втората до 4 и нещо :D :D и после всичките като ходещи зомбита :D :D , но си заслужаваше , защото успяхме да се сработим.

krisiiiiito
11-23-2008, 11:31
ехее как се зарадвах като прочетох мненията преди мен :P
аз чак толкова вълнуваща екскурция съм нямала по простата причина че никога не сме се събирали абсолютно цялата компания да отидем някъде.. може би .. хм.. интересно беше това лято .. на лагер на морето в приморско .. страхотно си изкарахме .. купон любов море :smt001