PDA

View Full Version : Бирена мая ?



fifa
11-23-2008, 09:34
Някой използвал ли е срещу акнето и след колко време е устеил подобрение.

sweatkiss
11-23-2008, 09:40
Az sam izpolzvala 2 meseca i nqkolko sedmici ,oba4e ne za akne a za nokti...Pri men ima6e savsem malka promqna ,po4ti nezabelijima ,noq sprqh za6oto edna fr mi kaza 4e se debeleelo i az si vnu6ih 4e palnee i taka... :)

fifa
11-23-2008, 09:50
Това дали се пълнее си зависи от всеки организъм при някой да при някой няма промяна дори при някои при определен начин на ползване се отслабва

MmimsS
11-23-2008, 09:56
При всеки е различно. Като по-малка съм пила и нямаше голям ефект

scoobydors
11-23-2008, 10:10
За първи път я чувам тая бирена мая... я някой да обясни по-подробно за какво се използва? :-D

fifa
11-23-2008, 10:15
Бирената мая е природен източник на витамини от група В (В1, В2, В3, В6), ценни незаменими аминокиселини, минерали и микроелементи (желязо, цинк, манган, хром, селен).


Подобрява състоянието на кожата (акне, екземи, дерматити), косата (слаб косъм, пърхот) и ноктите (чупливи нокти). Тя повлиява благоприятно обмяната на веществата в организма.

Недостатъчният прием на незаменими аминокиселини води до мускулна умора и общо изтощение, заболявания на ноктите, изтощена коса, бързо остаряваща кожа.

Бирената мая набавя тези ценни за организма биоактивни вещества.

scoobydors
11-23-2008, 10:22
Бирената мая е природен източник на витамини от група В (В1, В2, В3, В6), ценни незаменими аминокиселини, минерали и микроелементи (желязо, цинк, манган, хром, селен).


Подобрява състоянието на кожата (акне, екземи, дерматити), косата (слаб косъм, пърхот) и ноктите (чупливи нокти). Тя повлиява благоприятно обмяната на веществата в организма.

Недостатъчният прием на незаменими аминокиселини води до мускулна умора и общо изтощение, заболявания на ноктите, изтощена коса, бързо остаряваща кожа.

Бирената мая набавя тези ценни за организма биоактивни вещества.

Аха мерси. :)

Амам как се приема? Яде се, пие се, инжектира се? :D

fifa
11-23-2008, 10:30
Хапчета са.... голята опаковка са 125 хапчета и се приемат 3 пъти по 2 на ден. Ако спортуваш може и 3 пъти по 3 хапчета. Цена около 6.50лв.

Eeyore1
11-23-2008, 10:55
Ето повече инфо за бирената мая

http://krasota.rozali.com/prirodni-sredstva/p434.html

varnen4e
11-23-2008, 11:23
Някой използвал ли е срещу акнето и след колко време е устеил подобрение.

Аз я ползвам за косата, но не знам да има кой знае какъв ефект, но може да пробваш със сигурност няма да ти навреди.

WinHater
11-28-2008, 08:52
Бирената мая действа за каквото искаш да действа, всичко е в мозъка, аз си я купих за подпомагане на концентрацията и ми помагаше, но все пак това е хранителна добавка и действието е много по слабо от разни други препарати, ако имаш акне надали след 1 опаковка бирена мая ще изчезне, но не е скъпа, пробвай, а за килограмите, на мен лично не ми влияе по този начин :)

VictoriasSecret
11-30-2008, 13:17
ОТ БИРЕНАТА МАЯ СЕ ПОЛУЧАВА ЦЕЛУЛИТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: ИНАЧЕ ПОМАГА ЗА КОЖАТА И НОКТИТЕ,НО СТРУВА ЛИ СИ КАТО ЩЕ СИ ДОКАРАТЕ ЦЕЛУЛИТ????

nicolepcd
11-30-2008, 15:50
ОТ БИРЕНАТА МАЯ СЕ ПОЛУЧАВА ЦЕЛУЛИТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: ИНАЧЕ ПОМАГА ЗА КОЖАТА И НОКТИТЕ,НО СТРУВА ЛИ СИ КАТО ЩЕ СИ ДОКАРАТЕ ЦЕЛУЛИТ????
ДА ТИ КАЖА, ЧЕ НЕ ПРИ ВСИЧКИ Е ТАКА! БИРЕНАТА МАЯ ИМА РАЗЛИЧНО ВЪЗДЕЙСТВИЕ ВЪРХУ ВСЕКИ ОРГАНИЗЪМ, ТАКА ЧЕ СИ ПОЛЗВАЙТЕ, НЯМА СТРАШНО!!! АКО ВИДИТЕ, ЧЕ НАПЪЛНЯВАТЕ В ДАДЕНА ОБЛАСТ, СПРЕТЕ! 8-) 8-) 8-)

VictoriasSecret
11-30-2008, 16:13
Е добре професоре ;) Аз да си предупредя че може и така да стане 8-)

YourFavoriteMistake
11-30-2008, 16:20
и как така от бирената мая може да се появи целулит, при положение че тя е съвкупност от витамини и минерали??? също така ми е чудно как от нея може да се напълнее... :o

nicolepcd
11-30-2008, 17:42
Е добре професоре ;) Аз да си предупредя че може и така да стане 8-)
Ма то е хубаво да си предупредиш! :grin:

Neprikosnovena
12-06-2008, 14:59
от нея се пълнее - значи нестава :?

bibi90
12-06-2008, 15:29
Хаха абе ае стига с тея глупости,че се пълнее от витамини... :?
Повишава се леко апетита,но ако не ядете повече от обикновено и по-калорични храни,няма да напълнеете.От самата биреаня мая НЕ се пълнее.