PDA

View Full Version : Кажете мнение :)



Vladokaaa
11-23-2008, 09:46
Здравейте снощи опитахме с приятелката ми за 1-ви път и 2-мата сме девствени.Вазбудих я максимално беше мокричка :) обаче е мн тясна мушнах пръстче обаче за 2 зор :( после с нейна помощ опитах да го вкарам обаче неможе да влезе и мн я боля после пробвахме тя да се качи в/у мене и тогава влезе мн я болеше и го извадих и след цялата тази болка нямаше капка кръв демек неуспях да я отворя ;( За др път да пробвам повече да я възбудя + Лубрикант ???

Stefchyy
11-23-2008, 09:49
аБе бате ако си го вкарал си я отворил.. не при всички тече кръв.. а и ципата се намира на 4-5 см до колкото знам .. ако патката ти е 2-3 см направо си режи вените бате .. !! :?

Vladokaaa
11-23-2008, 09:52
аБе бате ако си го вкарал си я отворил.. не при всички тече кръв.. а и ципата се намира на 4-5 см до колкото знам .. ако патката ти е 2-3 см направо си режи вените бате .. !! :?

да си режа вените ... :?

Sofff
11-23-2008, 09:53
Възможно е ципата й да е еластична и да не успееш да я отвориш от 1вият път , но все пак не при всички има кръв , ако си го вкарал до край ти казах единсвената възможност ципата да е еластична . . . А иначе лубриканта е добра идея :)

scoobydors
11-23-2008, 10:12
Възможно е ципата й да е еластична и да не успееш да я отвориш от 1вият път , но все пак не при всички има кръв , ако си го вкарал до край ти казах единсвената възможност ципата да е еластична . . . А иначе лубриканта е добра идея :)

Подкрепям. :)

Иначе първия ми път беше нещо подобно. Ама боли или не стисках зъби и после вече не болеше толкова. Свиква се. ;)

o7ka43na7a
11-23-2008, 17:56
Shtom si go vkaral znachi si q otvoril..veche kazaha predi mene..ne pri vsichki momicheta ima kruv..pri men naprimer nqmashe :razz:

vaseto0o
11-23-2008, 19:40
Вземи си някоя хубава българска граматика, и късмет следващия път :-D

B3B0K
11-23-2008, 19:46
Лубрикант

MakeMeLaugh
11-23-2008, 19:53
Да!
Използвай лубрикант но затоплен с човешка темпреатура, че иначе е неприятно върху оная и нейната работа! Или дори слюнка може да позлваш.

Приказвай и нежничко да се отпусне. Имай напредвид, че сега ще се притеснява повече. Ако иска може са да контролира целия процес да го наречем като седне отгоре без да се намесваш. :)

Може и малко да я полижеш да се възбуди за да не усеща болката и самд а си поиска :)

Не я гледай в очите ами я целувай през това времеда не я притесняваш :)

Alira
11-23-2008, 20:06
не е задължително да има кръв