PDA

View Full Version : Изтрийте Темата...



babytuy
11-23-2008, 10:11
Искам да ви споделя, защото просто няма на кой :cry: Нуждая се от съвет :cry: Моля ви :cry:
Писна ми от моя приятел... чашата ми преля... толкова съм му бясна... голям глупак е и ми се ще да не го виждам повече... Направи ми проблем че съм писала в темата "романтика"... Било му станало гадно... аз ли съм виновна че е тъп... имал желание, но нямало как... винаги има начин стига да имаш желание... за него романтика не било вкъщи еми да отидеш на кино или да се разхождаш в парка... веднъж бяхме заедно и аз запалих свещи докато вечеряхме, а той седна отделно не до мене и зяпаше в един филм и след това се караше с мене защо съм ги загасила... никакъв усет няма и никакво желание пък после ми се сърди... :cry: Сега ми разправя "после да не съм го питала защо ми е изневерил" един вид че ще ми изневери защото се държа гадно с него... До преди седмица знаех че го е правил с още 3 момичета а се оказа че аз съм му първата... Като се видиме ме кара постоянно да го правиме... не му пука дали имам желание... казвам му че нямам а той продължава и ми разправя че след малко съм щяла друго да говоря... вече почвам да се замислям, че само това го интерасува и че е само заради това с мене... моля ви посъветвайте ме какво да правя защото откачам

kiksinka
11-23-2008, 10:25
Ami ponqkoga i s moq priqtel sme taka karame se za nai malki ne6ta ponqkoga toi se durji gadno ponqkoga az no se zamisli 4e ponqkoga na 4ovek prosto ne mu e den.Ot druga strana ako se darji postoqqno taka s teb prosto neznam kak go tarpi6.Otnosno sexa smqtam 4e ako toi darji na teb nqma da te kara da go pravi6 nasla. Uspeh :-)

babytuy
11-23-2008, 10:29
Караме се супер много всеки ден почти... много неща е правил за мене... беше избрал мене пред родителите му... адски много го обичам но не ми харесва че така се държи и се кара с мене за глупости ;( когато сме заедно всичко ни е ок... проблема ни е че сме на 100 км един от друг...
може да пиша малко несвързано и с правописни грешки за което се извинявам...

babytuy
11-23-2008, 10:43
Защо подяволите никой не отговаря :( малко съм нахална но просто минутите ми се струват часове :cry: :cry: :cry: Надявам се да ме разберете :cry: :cry: :cry: Просто незная какво да правя :cry: :cry: :cry:

kiksinka
11-23-2008, 10:46
Ami govorili li ste za tova v smisul za darjanieto mu.Obqsni mu 4e ne moje6 pove4e taka.

TupacShakur
11-23-2008, 10:47
ае милооооо престани бе :@
обичам те
никога няма да ти изневеря подяволите
след всичко което сме преживяли заедно ти за неква глупост
занинаваш хората с простотиии
обичам те с цялото си сърце мишленце (hug)

TupacShakur
11-23-2008, 10:47
ае милооооо престани бе :@
обичам те
никога няма да ти изневеря подяволите
след всичко което сме преживяли заедно ти за неква глупост
занинаваш хората с простотиии
обичам те с цялото си сърце мишленце (hug)
след 2 часа тръгвам и ще те чакам искам да те гушш и киссс стигааааааааааааа повече скандали

s3xy
11-23-2008, 10:48
абе колкото и да го обичаш момчето е грубо, не се съобразява с теб и те пришпорва, "сърди ти се" и т.н. няма смисъл, светът е пълен с момчета със истинско сърце, зарязвай го и това е, щом те кара да се чустваш толкова отчаяна :)

kiksinka
11-23-2008, 10:51
a takaa princa se poqviii :grin:

TupacShakur
11-23-2008, 10:53
абе колкото и да го обичаш момчето е грубо, не се съобразява с теб и те пришпорва, "сърди ти се" и т.н. няма смисъл, светът е пълен с момчета със истинско сърце, зарязвай го и това е, щом те кара да се чустваш толкова отчаяна :)


ае ти пък нищо не знаеш разбра ли
никой нищо нема зарязва
обичам я и тя ме обича просто не ни познавате не знаете кво сме преживяли
заключете темата ние ще се оправиме

Thuglife
11-23-2008, 10:54
a takaa princa se poqviii :grin:

хаха ще падна от смях :) 8-) 8)

s3xy
11-23-2008, 10:57
заключете темата ние ще се оправиме ми няма да е зле да побързаш, защото хипер мн си отчаял " любовта си". ако мислиш че каквото и да сте преживели сичко ше е ок бъркаш, докарваш я до отчаяние, после викаш сичко е ок ше се оправим... ми не става така

TupacShakur
11-23-2008, 10:59
заключете темата ние ще се оправиме ми няма да е зле да побързаш, защото хипер мн си отчаял " любовта си". ако мислиш че каквото и да сте преживели сичко ше е ок бъркаш, докарваш я до отчаяние, после викаш сичко е ок ше се оправим... ми не става така


хмм не я докарвам до отчаяние спокойно
просто направих грешката да и кажа че ако продължи да говори глупости ще и изневеря
което няма да го нарпавя
просто тя е нежна душичка и никога не би се разделила с мене и сеа кат и го казах я нараних за КОЕТО СЪЖАЛЯВАМ и няма повече да се повтори
МИЛО ОБИЧКАМ ТЕ ТИ СИ ЗАВИНАГИ С МЕНЕ НИКОГА НЯМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРЯ
знаеш кво съм правил за тебе но ти прекали с обидите прощавам ти
!

s3xy
11-23-2008, 11:03
заключете темата ние ще се оправиме ми няма да е зле да побързаш, защото хипер мн си отчаял " любовта си". ако мислиш че каквото и да сте преживели сичко ше е ок бъркаш, докарваш я до отчаяние, после викаш сичко е ок ше се оправим... ми не става така


хмм не я докарвам до отчаяние спокойно
просто направих грешката да и кажа че ако продължи да говори глупости ще и изневеря
което няма да го нарпавя
просто тя е нежна душичка и никога не би се разделила с мене и сеа кат и го казах я нараних за КОЕТО СЪЖАЛЯВАМ и няма повече да се повтори
МИЛО ОБИЧКАМ ТЕ ТИ СИ ЗАВИНАГИ С МЕНЕ НИКОГА НЯМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРЯ
знаеш кво съм правил за тебе но ти прекали с обидите прощавам ти
! ПРЕКАЛИ С ОБИДИТЕ? не мислиш ли че вместо да й прощаваш ей-така сякаш не го е казала можеш да се замислиш дали се пак няма нещо вярно и дали не иска от мн време да ти го каже? я пък и ти, приемаш й цялата любов като даденост... ПРОЩАВАМ ТИ... боже-боже!

Stefchyy
11-23-2008, 11:06
абе колкото и да го обичаш момчето е грубо, не се съобразява с теб и те пришпорва, "сърди ти се" и т.н. няма смисъл, светът е пълен с момчета със истинско сърце, зарязвай го и това е, щом те кара да се чустваш толкова отчаяна :)


ае ти пък нищо не знаеш разбра ли
никой нищо нема зарязва
обичам я и тя ме обича просто не ни познавате не знаете кво сме преживяли
заключете темата ние ще се оправиме

Абе МУХЛИО как може момичето да е запалило свещи а ти да гледаш филм бе >?>?>? Щом я обичаш що се карате почти секи ден бе ??!? за кфо си и говорил после като и изневериш да не пита за кфо ли .. не помна кфо беше .. ! ти си пълен ПОМЯР .. ! :-x

s3xy
11-23-2008, 11:08
абе колкото и да го обичаш момчето е грубо, не се съобразява с теб и те пришпорва, "сърди ти се" и т.н. няма смисъл, светът е пълен с момчета със истинско сърце, зарязвай го и това е, щом те кара да се чустваш толкова отчаяна :)


ае ти пък нищо не знаеш разбра ли
никой нищо нема зарязва
обичам я и тя ме обича просто не ни познавате не знаете кво сме преживяли
заключете темата ние ще се оправиме

Абе МУХЛИО как може момичето да е запалило свещи а ти да гледаш филм бе >?>?>? Щом я обичаш що се карате почти секи ден бе ??!? за кфо си и говорил после като и изневериш да не пита за кфо ли .. не помна кфо беше .. ! ти си пълен ПОМЯР .. ! :-x :smt023

skuck
11-23-2008, 11:14
Малее.... начи ... убедих се в едно нещо ... на човека му дай да се кара и да казва кое е правилно и кое не е .... баси даже и "хора" не мога да ви нарека за кво се бъркате подяволите ..оня мухльо бил алабала... ми не е мухльо според мене... няма да коментирам като вас ...

ваща работа май е "интрига да има" не че искате да помогнете!

s3xy
11-23-2008, 11:19
Малее.... начи ... убедих се в едно нещо ... на човека му дай да се кара и да казва кое е правилно и кое не е .... баси даже и "хора" не мога да ви нарека за кво се бъркате подяволите ..оня мухльо бил алабала... ми не е мухльо според мене... няма да коментирам като вас ...

ваща работа май е "интрига да има" не че искате да помогнете! а за какво мислиш че пишем? мн ясно че се опитваме да подкрепим мацката ако я е страх сама
интриги има колкото щеш и другаде, ама не я ли виждаш колко е отчаяна?

HardCandy
11-23-2008, 11:22
мен ако питате по-голямата част от мъжете нищо не вдяват от връзки, намеци и квото и да било и ако вземеш да се разсърдиш вече си виновна за това понеже половинката ти смята, че нищо не е направил/а. Всички имат периоди, в които се карат дори за най-малката глупост...просто във връзките е така, а относно желанието му за секс, нормално е, ако си му първа той в началото постоянно да го иска...но да ти кажа наслаждавай се на момента, защото не знаеш после какво те очаква...и както много пъти са ми казвали "ако гаджето те ядоса - това са бели кахъри" така че не се впечатлявай толкова от караниците... дано да сте се разбрали :)

TupacShakur
11-23-2008, 11:23
абе колкото и да го обичаш момчето е грубо, не се съобразява с теб и те пришпорва, "сърди ти се" и т.н. няма смисъл, светът е пълен с момчета със истинско сърце, зарязвай го и това е, щом те кара да се чустваш толкова отчаяна :)


ае ти пък нищо не знаеш разбра ли
никой нищо нема зарязва
обичам я и тя ме обича просто не ни познавате не знаете кво сме преживяли
заключете темата ние ще се оправиме

Абе МУХЛИО как може момичето да е запалило свещи а ти да гледаш филм бе >?>?>? Щом я обичаш що се карате почти секи ден бе ??!? за кфо си и говорил после като и изневериш да не пита за кфо ли .. не помна кфо беше .. ! ти си пълен ПОМЯР .. ! :-x

я си еби майка ти бе капут
нестига че нищо не знаеш пък и говориш деа
тя си знае всичко

skuck
11-23-2008, 11:24
Малее.... начи ... убедих се в едно нещо ... на човека му дай да се кара и да казва кое е правилно и кое не е .... баси даже и "хора" не мога да ви нарека за кво се бъркате подяволите ..оня мухльо бил алабала... ми не е мухльо според мене... няма да коментирам като вас ...

ваща работа май е "интрига да има" не че искате да помогнете! а за какво мислиш че пишем? мн ясно че се опитваме да подкрепим мацката ако я е страх сама
интриги има колкото щеш и другаде, ама не я ли виждаш колко е отчаяна?


Квооо?отчаяна.... моля тее.... не разбираш ли?По този начин тя му отмащава - направи проблема публично достояние ...бахти.

TupacShakur
11-23-2008, 11:31
Ето мило накара ме 2 часа да плача
шото ме е страх да не те загубя получи квото искаше
сеа искам да се оправиме ;(;(;(;(
СЪЖАЛЯВАМ ПРЕД ВСИЧКИ
да помояр съм да глупак съм да нещастник съм да ще си еба майката обиждайте ме давайте
Но това че те обичам и искам да си прекарам цялото време е така
обичам те повече от всичко на тоя свят а тва което ти ми причини.....
значи всеки път тя като направи нещо глупост някаква няма да казвам не искам да я унижавам ! тя ми казва : мило съжалявам прости ми искам да забравиш и се държи супер миличко и казва ще ти се реванширам само кажи какво и ще го направя аз омеквам и и прощавам аз като направя нещо ме блокира от скайпа почва да ме обижда да си изключва телефона аз тва немоа и го причиня
да правя грешки подяволите кой не прави бе :@ всички ли се смятате за без грешни ?!?!?!
аз си признавам не съм като някой да обвиняват приятелката си или приятеля АЗ СЪМ ВИНОВЕН Обичам те ти си моето прасенце и си включи телефона след 2 часа треа попринцип да си хващм влака да дойда да те гушна и да те цункам НИКОГА НЯМА ДА ТИ ИЗНЕВЕРЯ
АЗ СЪМ ПУТКА НЕЩАСТНИК ГЛУПАК НО ДА ТИ ИЗНЕВЕРЯ НЕМГОА НЕ ИСКАМ !!!!! ПОДЯВОЛИТЕ ОБИЧАМ ТЕ ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО
ДА ПУТКА СЪМ ШОТО ТЪРПЯ И СЕ ПРИМИРЯВАМ С ВСИЧКИ ТВОЙ ОБИДИ И ТИ ПРОЩАВАМ А НЕ СЪМ СТРОГ С ТЕБЕ И МИ СЕ КАЧИ НА ГЛАВАТА
ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕ

TupacShakur
11-23-2008, 11:41
немога да разбера в една връзка е най-важно доверито и компромисите
ти какъв компромис правиш
тва че се полагам на унижение ли яко ........
искам да говориме ти не искаш после аз съм бил виновен
включи си телефона подяволите да сме забравили че сме се карали
ОБичкам те повече от всичко на тоя свят
и не ми пука дали съм путка или не
обичам те истински и тва няма да се промени !!!!!!!!!!

skuck
11-23-2008, 11:43
мисля си че даже ся ТЯ се усмихва доволно пред монитора ... ама то си е мое мнение ;) не ми обръщайте внимание!

babytuy
11-23-2008, 11:55
Искам да ви споделя, защото просто няма на кой :cry: Нуждая се от съвет :cry: Моля ви :cry:
Писна ми от моя приятел... чашата ми преля... толкова съм му бясна... голям глупак е и ми се ще да не го виждам повече... Направи ми проблем че съм писала в темата "романтика"... Било му станало гадно... аз ли съм виновна че е тъп... имал желание, но нямало как... винаги има начин стига да имаш желание... за него романтика не било вкъщи еми да отидеш на кино или да се разхождаш в парка... веднъж бяхме заедно и аз запалих свещи докато вечеряхме, а той седна отделно не до мене и зяпаше в един филм и след това се караше с мене защо съм ги загасила... никакъв усет няма и никакво желание пък после ми се сърди... :cry: Сега ми разправя "после да не съм го питала защо ми е изневерил" един вид че ще ми изневери защото се държа гадно с него... До преди седмица знаех че го е правил с още 3 момичета а се оказа че аз съм му първата... Като се видиме ме кара постоянно да го правиме... не му пука дали имам желание... казвам му че нямам а той продължава и ми разправя че след малко съм щяла друго да говоря... вече почвам да се замислям, че само това го интерасува и че е само заради това с мене... моля ви посъветвайте ме какво да правя защото откачам

Наистина нечувани проблеми имаш. Някъкви там има дето се правят на смъртноболни и се правят, че няма с какво да си платят лечението. А ако знаеха за твоите проблеми просто нямаше да смеят и "гъг" да кажат. Горката ти. Искрено ти съчувствам :(
ОК темата ще бъде изтрита заради коментара на NaiQkiq! Не се чувствам вече достойна да пусна тема тъйкато явно проблема ми не е сериозен! Това е един вид СПАМ :) Благодаря на всички за вниманието и съветите... обвиненията, че се кефя и че отмъщавам :) Благодаря отново... :-)

TupacShakur
11-23-2008, 11:57
мило ае стига е :@

skuck
11-23-2008, 12:10
ОК темата ще бъде изтрита заради коментара на NaiQkiq! Не се чувствам вече достойна да пусна тема тъйкато явно проблема ми не е сериозен! Това е един вид СПАМ :) Благодаря на всички за вниманието и съветите... обвиненията, че се кефя и че отмъщавам :) Благодаря отново... :-)

Еми ... да най добре да бъде изтрита ... хубаво е когато ТОЙ не може да ти кажа нищо защото те обича истински нали ;)

kiksinka
11-23-2008, 12:15
babytuy prosti mu na 4oveka.Qvno naistina te obi4a.

stiifi
11-23-2008, 13:49
ти си моето прасенце :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: "прасенце", вика :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



Нищо лично,просто бизнес

Naughty_
11-23-2008, 14:21
тъпа пикла!!! ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА,нали знаеш :-D НЯКОЙ ДЕН И ТИ ЩЕ СЕ МОЛИШ НА някого ДА СИ ВКЛЮЧИ ТЕЛЕФОНА....... .............

MusicIsTheKey
11-23-2008, 14:33
Изтрийте Темата...