PDA

View Full Version : Бербатов в Националния?



mgs_92
11-23-2008, 12:03
Kakvo mislite? Berbatov igrae li sus surce za "nacionalniq ni otbor po futbol" ili prosto idva da pribera parite i da si hvane samoleta za ostrova?

---
т.7
Блаб

UFOs
11-23-2008, 12:57
Ми ако него го няма,национален отбор няма да има..

Andreev
11-23-2008, 13:37
да се маха и без това от известно време насам само разхожда фланелката

Savage
11-23-2008, 21:21
Пълен лигльо, страх го е да не се контузи и въобще не играе За България.
Да изчезва от националния !!! :x

aresmurt
11-23-2008, 21:37
Вън п*тките от националния, начело с куклата Барби !

p0ps
11-23-2008, 21:55
Ми ако него го няма,национален отбор няма да има..

+6

Националист
11-23-2008, 22:04
Да се маха ама не само той ,а всичките където с в националния и без това са се разхождат по терена и не правят нищо.

kristo
11-23-2008, 22:04
Пълен лигльо, страх го е да не се контузи и въобще не играе За България.
Да изчезва от националния !!! :x
Да, така и националния ще изчезне покрай него... Плюйте го, затваряйте си очите за истината щом така ви изнася. Явно не ви е ясно, че ръководството на БФС е в основата на трагичното състояние на националния ни отбор. Явно не сте наясно и че треньора ни е гола вода. Защото ако Митко Пенев си беше останал, сега нямаше да изглеждаме толкова трагично, а напротив.

Явно не ви е ясно и че мача със Сърбия беше бойкотиран от футболистите ни, а бойкота беше най-вече срещу Пламен Марков, но и срещу скапаното, бездарно и некадърно ръководство на БФС в лицето на Боби Перучан, Данчо Клечков и компанията лапачи и далавераджии около тях...

Националист
11-23-2008, 22:08
Просто не им се играе в националния. Гледат да са си добре в клубовете. Но поне като не искат да играят да го напуснат и да дадат възможност на някой ,който е готов да се раздава за националния.

kristo
11-23-2008, 22:19
Просто не им се играе в националния. Гледат да са си добре в клубовете. Но поне като не искат да играят да го напуснат и да дадат възможност на някой ,който е готов да се раздава за националния.
Не е точно да не им се играе, просто ръководството на футболния ни съюз е гола вода и оттам идват проблемите. За какво да се блъскат, след като цялата мафиотска структура в кулоарите на БФС си прави далаверите и не и пука въобще дали ще се класираме или не? Каквото ръководството на Съюза, такъв и националния ни отбор, така че не е правилно един или 3-ма футболисти да бъдат обвинявани за цялостното състояние на българския футбол.

uMnePaToPa
11-24-2008, 17:46
Пълен лигльо, страх го е да не се контузи и въобще не играе За България.
Да изчезва от националния !!! :x
Да, така и националния ще изчезне покрай него... Плюйте го, затваряйте си очите за истината щом така ви изнася. Явно не ви е ясно, че ръководството на БФС е в основата на трагичното състояние на националния ни отбор. Явно не сте наясно и че треньора ни е гола вода. Защото ако Митко Пенев си беше останал, сега нямаше да изглеждаме толкова трагично, а напротив.

Явно не ви е ясно и че мача със Сърбия беше бойкотиран от футболистите ни, а бойкота беше най-вече срещу Пламен Марков, но и срещу скапаното, бездарно и некадърно ръководство на БФС в лицето на Боби Перучан, Данчо Клечков и компанията лапачи и далавераджии около тях...
+1

cunt
11-24-2008, 19:27
Ако продължава да е такъв лигльо и да не играе със сърце за националния отбор по-добре да си хваща багажа и да си отива в Манчестър! Явно за него те са по-важни от БЪЛГАРИЯ!
Не оспорвам уникалните му футболни заложби ,но с тоя мързел няма да постигне нищо! И как може такъв футболист да е капитан на националния отбор? Капитана е един и това е МАРТИН ПЕТРОВ!

LeVski_fen
11-25-2008, 12:57
Вън курвите от националиния отбор :smt075

psychopath
11-25-2008, 18:58
само Гошо Петков има място в момента...

petel
11-25-2008, 21:07
Кво да направи Бербатов, да вкара шест гола сам ли?
Да махнат простите говеда, начело с Живко Миланов, па тогава ще мислим

UFOs
11-25-2008, 21:13
Просто не им се играе в националния. Гледат да са си добре в клубовете. Но поне като не искат да играят да го напуснат и да дадат възможност на някой ,който е готов да се раздава за националния.
На кого бе... :razz:
Ти не мислиш като пишеш.По добър от Бербатов сега в момента в България,аз незнам.Вие ако знаете кажете.Само не казвайте Гонзо.Щот на него времето му мина от одавна (ае левскари не се палете)
И аз ако бях и аз щях да си се пазя за клуба.Да ама ако се махне от националния и обувките ще му целувате,за да се върне.Ама сега щото повечето от вас разбират от футбол и знаят какво е,само говорят и философстват!

Savage
11-25-2008, 21:34
"Контузията" на Бербатов - http://vbox7.com/play:9eb9889d
:x

1234
11-26-2008, 08:04
поне да го видим че се раздава малко бербатов за националния само чака да му бъде изсипена топката да я вкара обаче трябва да проумеете че ние други играчи освен него , мартин петров и двамата вратари няма стирян петров вече остаря не е същия играч постоянно прави грешки....
И защо в манчестър бербатов може да играе,а в националният все другите са му виновни поне от капнската лента да се откаже. :)

mgs_92
11-26-2008, 10:30
Ако продължава да е такъв лигльо и да не играе със сърце за националния отбор по-добре да си хваща багажа и да си отива в Манчестър! Явно за него те са по-важни от БЪЛГАРИЯ!
Не оспорвам уникалните му футболни заложби ,но с тоя мързел няма да постигне нищо! И как може такъв футболист да е капитан на националния отбор? Капитана е един и това е МАРТИН ПЕТРОВ!



Absoliutno vqrno!!! 10x

mgs_92
11-26-2008, 10:34
Кво да направи Бербатов, да вкара шест гола сам ли?
Да махнат простите говеда, начело с Живко Миланов, па тогава ще мислим


A we, komunisti4eski 4orbar, kato mahnat "govedata" koi 6te igrae? Onova kuco magare Ivan Ivanov ili simolanta Velizar Dimitrov? I koi 6te pazi, we? Nacionalniq ne se pravi ot lefskari ili ot cesekari, toi se pravi ot BULGARI, razberite go tva, vednuj za vinagi!!!! :-x

mgs_92
11-26-2008, 10:40
поне да го видим че се раздава малко бербатов за националния само чака да му бъде изсипена топката да я вкара обаче трябва да проумеете че ние други играчи освен него , мартин петров и двамата вратари няма стирян петров вече остаря не е същия играч постоянно прави грешки....
И защо в манчестър бербатов може да играе,а в националният все другите са му виновни поне от капнската лента да се откаже. :)



Ami, da ti kaja ima i drugo ne6to! V Man U ima ka4estveni futbolisti, koito struva pove4e ot cqloto ni purvenstvo. Tam ima s koi da razigrava, ima na koi da podade, ima koi da mu podade. Pak i nz dali si zabelqzal, no vinagi nego gledat da go durjat pokrit, kakto be6e sre6tu Italiq. Ne moje da trugne ot nakazatelnoto, da mine vsi4ki i da vkara gol. Ne e vuzmojno!

UFOs
11-26-2008, 12:30
Ако продължава да е такъв лигльо и да не играе със сърце за националния отбор по-добре да си хваща багажа и да си отива в Манчестър! Явно за него те са по-важни от БЪЛГАРИЯ!
Не оспорвам уникалните му футболни заложби ,но с тоя мързел няма да постигне нищо! И как може такъв футболист да е капитан на националния отбор? Капитана е един и това е МАРТИН ПЕТРОВ!



Absoliutno vqrno!!! 10x

Ако беше мързелив нямаше да стигне до това което е сега!

LeVski_fen
11-26-2008, 14:55
Ти не мислиш като пишеш.По добър от Бербатов сега в момента в България,аз незнам.Вие ако знаете кажете.Само не казвайте Гонзо.Щот на него времето му мина от одавна (ае левскари не се палете)
И аз ако бях и аз щях да си се пазя за клуба.Да ама ако се махне от националния и обувките ще му целувате,за да се върне.Ама сега щото повечето от вас разбират от футбол и знаят какво е,само говорят и философстват!
Разликата между Гонзо и Бербатов е че Гонзо е мъжко момче и мога да гарантирам че щом е излязъл на терена особенно с нациоанлния екип ще си скъса задника от тичане и ще се раздаде 102%, такива играчи ни трябват в момента,не знам какво е бербатов в манчестър но за мен тои си остава длъжник на отбора от 10 мача ПОНЕ!!!Що се отнася до това какво ще стане ако си тръгне,то честно казано и с него и без него каква е разликата? :idea: :-o

UFOs
11-26-2008, 15:28
Добре де,вие не разбрахте ли,че Бербатов има контузия?Е да,вярно е,че всички футболисти се свиват,като жени,като им се схване крака (знам какво е и не е толкова болезнено)Ако вие бяхте на негово място,щяхте ли да се пазите за клуба,който ви дава мильони или за някакъв приятелски мач.И пак повтарям,че не само Бербатов е виновен,вие това не осъзнавате.Като сте се вторачили в него и само за бербо говорите.А какво ще кажете за другите манекени?

BlueGirl
11-26-2008, 16:12
Истината е,че НЯМА футболист в националния отбор,който да се раздава напълно и от сърце и да играе за честта на родината(друг е въпросът,че има и такива,които дори и да се стараят,просто си нямат качества...)
Определено Бербатов не е сред любимите ми футболисти,но него мога и да го упреквам,и да го защитя.Вярно,че в последно време излиза на терена само да разходи фланелката,но вината не е само негова.В колективна игра,каквато е футболът,когато няма добри резултати,не може да си измиваме ръцете с един човек и да набеждаваме само него за неуспехите.
Ще дам като пресен пример Гонзо.Левскарите(или поне част от тях)го разпънаха на кръст просто защото бяха решили,че щом Левски пада и играе слабо,значи непременно той е виновен,но откакто вкара на ЦСКА,пак стана бог за тях...
Както и да е.Мисълта ми беше,че ако Бербатов е проблемът на националния,нека си тръгне,но ако това стане,едва ли нещо ще се промени.Който и да дойде,ще си останем все същите дупки.Просто на смотаната ни държава не отива нищо друго освен смотан футбол.Това е положението...

term0t0
11-27-2008, 12:03
Ми занчи искаме бербатов да играе с хъс..Еми за съжаления за 1 повиквателна националите взимат 1200лв..А за едни мач Бербо зима 128 000 паунда[/b]

psychopath
11-27-2008, 12:29
То само с тичане ако ставаше...

но Бербатов не трябва да е капитан...и аз така мисля

kristo
11-27-2008, 13:05
Ти не мислиш като пишеш.По добър от Бербатов сега в момента в България,аз незнам.Вие ако знаете кажете.Само не казвайте Гонзо.Щот на него времето му мина от одавна (ае левскари не се палете)
И аз ако бях и аз щях да си се пазя за клуба.Да ама ако се махне от националния и обувките ще му целувате,за да се върне.Ама сега щото повечето от вас разбират от футбол и знаят какво е,само говорят и философстват!
Разликата между Гонзо и Бербатов е че Гонзо е мъжко момче и мога да гарантирам че щом е излязъл на терена особенно с нациоанлния екип ще си скъса задника от тичане и ще се раздаде 102%, такива играчи ни трябват в момента,не знам какво е бербатов в манчестър но за мен тои си остава длъжник на отбора от 10 мача ПОНЕ!!!Що се отнася до това какво ще стане ако си тръгне,то честно казано и с него и без него каква е разликата? :idea: :-o
Да, но разликата между Гонзо и Бербатов е и че Гонзо няма футболните качества на Барбатов. Може и да има голмайсторски умения, но е футболист-консуматор, който само чака топката да му се зелепи на крака или главата и да вкара някой друг гол, иначе стой и чака на готово. Докато Бербатов се връща и назад, ако се наложи и в защита, играе и в ролята на организатор на атаки понякога, но сега определено е в криза, можеби емоционална, може би всякаква и затова е неефективен във всяко едно отношение. А и освен това огромното му самочувствие (на Гонзо) е също голям проблем. Също така е прекалено невъздържан и ако по българските терени почти никога не е санкциониран за поведението си на терена когато е ядосан, в Европа не е така и жълтите и червените картони не му мърдат.

HateCore
11-27-2008, 13:17
Бербо - Жив Т%%ак е в национала ама не е той виновен ... а олигофрените около него :oops: :-x

mgs_92
11-27-2008, 17:19
Ми занчи искаме бербатов да играе с хъс..Еми за съжаления за 1 повиквателна националите взимат 1200лв..А за едни мач Бербо зима 128 000 паунда[/b]

Да играеш за национал отбор на Родината си е ЧЕСТ. Ако някой го прави заради парите е КУPВА!

KУР за теб заради това изказване!

10x

term0t0
11-30-2008, 20:12
Ми занчи искаме бербатов да играе с хъс..Еми за съжаления за 1 повиквателна националите взимат 1200лв..А за едни мач Бербо зима 128 000 паунда[/b]

Да играеш за национал отбор на Родината си е ЧЕСТ. Ако някой го прави заради парите е КУPВА!

KУР за теб заради това изказване!Да,така е..Това е чест..но за Бербатов чест няма..той гледа парите..затова се изказах така..но виж Мартин Петров..мисля че откакто е в националния той игреа най-добър..особено когато падеме..сме стигали до равентва за 10 мин..именно заради Марто..прим:Срещу Румъния..Хърватия и двата мача падхме 2:0 и точно за 10 мин Марто Петров отсрами българския футбол..

istonlydream
12-07-2008, 19:08
аз съм твърдо за оставането на бербатов в националния отбор.момчето се отитва и показва всичко което е по силите му.останалото е въпрос само на късмет.