PDA

View Full Version : на какво се дължи кафявото течение?И то вече втори път!



foreverr
11-23-2008, 11:18
Искам да попитам нещо дали е нормално-миналият път като ми дойде беше на 01.09.08 и като ми дойде ми беше сичките 6 дена само тъмно кафяво и малко по-слабо.Бях на лекар на 16.10.08 и ме гледаха на видеозон и ми казаха, че нищо не са открили и след другата менструация да ида пак.Сега ми дойде с закъснение от почти 2 месеца и пак е кафяво и слабо.На какво може да се дължи да е кафяво??Иначе това, че ми закъснява не ме притеснява, защото гинеколожката ми ми каза, че е напълно нормално.На почти 16 години съм и имам цикъл от 1 година и 6 месеца/ако това има някакво значение../

foreverr
11-23-2008, 14:47
:( Никой ли не може да ми отговори :(

mysterious93
11-23-2008, 17:28
ами как да го направим?Щом лекарите са ти казали че ти няма нищо..освен ако kalpazanka знае нещо по въпроса :D а нали са ти казали при второто идване да отидеш пак?защо не отидеш ами питаш нас :) :P

foreverr
11-23-2008, 18:21
ами как да го направим?Щом лекарите са ти казали че ти няма нищо..освен ако kalpazanka знае нещо по въпроса :D а нали са ти казали при второто идване да отидеш пак?защо не отидеш ами питаш нас :) :PМии не ми казаха НА второто идвзне да отида, а СЛЕД второто идване/демек като ми свърши/ :) :)

Desir3
11-24-2008, 08:01
Цикълът ти още не е нормализиран, така че закъсненява наистина не би трябвало да те тревожи, а за цвета - той така или иначе варира по-светло червено, по-тъмно....Предполагам, че щом докторите на са открили нищо тревожно, няма за какво да се безпокоиш, все пак отиди на лекар отново. ;)

v320
11-24-2008, 14:55
male ujas

mysterious93
11-24-2008, 16:15
ами как да го направим?Щом лекарите са ти казали че ти няма нищо..освен ако kalpazanka знае нещо по въпроса :D а нали са ти казали при второто идване да отидеш пак?защо не отидеш ами питаш нас :) :PМии не ми казаха НА второто идвзне да отида, а СЛЕД второто идване/демек като ми свърши/ :) :)

ами почакай още някой друг ден :) на мен само веднъж ми е закъснявало с повече време(около месец)но това беше още в началото ..първите месеци.. :-o М/у другото и на мен в началото ми беше кафяво..в смисъл дори и сега като потече 2-3 капки стои кафяво(то може би и от цвета бикини знам ли)но като стане по голямо количество си е червено..(е след кат съм видяла капките слагам и превръзка но там си е червено :P )абе мисълта ми беше че може би ти изглежда по кафеникаво защото е малко количество :D но това си е мое мнение,което звучи много нелогично :D Но тук едва ли някой може да ти каже със сигурност :P Имай още малко търпение :) :-)

MileyY
11-24-2008, 17:24
На мен като ми дойде за пръв път което беше преди ... 4 години,първите ми 2 цикъла бяха такива каквито ги описваш кафеви и мн слаби,вървя ми не повече от 2 дена ... след това си ми беше нормално червено,обаче пък след това 2 пъти ми пропусна .. изобщо такива неща стават докато се регулира самата менструяция.Даже 1 път си спомнам вече втората година мисля,че беше тогава малко се изплаших вървеше ми мн светло оранжево :shock: .. личната каза,че нищо ми няма.Предполагам,че ти си ходила при специалист,и щом казват,че няма за какво да се притесняваш,дано наистина да е така :)

style08
11-25-2008, 01:36
az nqmam kafqvo :? :razz:

foreverr
11-25-2008, 16:10
Eми всеки пише, че сиг ми се струва, че е кафяво и, ч при тях първите дни е кафяво, но при мене вече 3 дена е кафяво зацапване и е 100 % кафяво, хич не е червено!Друг път се е било червено, а само миналия и този път е кафяво, но в петук ще ида на лекар и ще видиме кво ми е

Wrathchild
11-25-2008, 18:50
Това, което казаха, че когато не е обилно кръвотечението е кафяво, то е съвсем нормално. Просто кръвта е по-малко, съответно не излиза на толкова големи порции и се съсирва повече.

foreverr
11-25-2008, 19:31
Това, което казаха, че когато не е обилно кръвотечението е кафяво, то е съвсем нормално. Просто кръвта е по-малко, съответно не излиза на толкова големи порции и се съсирва повече. :-o Но, ти явно не се ме разбрала точно, защото казваш: ".....че когато не е обилно кръвотечението е кафяво...."То работата е тама, че течението вече е 4ти ден и е някво супер слабо и само кафяво.То ако имаше обилно и червено...

mysterious93
11-25-2008, 20:16
Това, което казаха, че когато не е обилно кръвотечението е кафяво, то е съвсем нормално. Просто кръвта е по-малко, съответно не излиза на толкова големи порции и се съсирва повече. :-o Но, ти явно не се ме разбрала точно, защото казваш: ".....че когато не е обилно кръвотечението е кафяво...."То работата е тама, че течението вече е 4ти ден и е някво супер слабо и само кафяво.То ако имаше обилно и червено...

:-D ne ti li svur6i ve4e?i ne otide li na lekar..4e i na mene mi eliubopitno kvo e 4e nikoi ne znae ili ne mu se e slu4valo..a ina4e ti ne si razbrala wrathchild..tq ti kazva "kogato NE E OBILNO (demek e slabo)e kafqvo.." a ti i kazva6 "problema e 4e e ve4e 4-ti den i e SUPER SLABO I KAFQVO" EMI GOVORITE ZA EDNO I SU6TO kogato NE E OBILNO(zna4i slabo) E KAFQVO :-D no pak ne mojem da ti go kajem sus 100% :PPpP otidi i vij kvo 6te ti kajat tam :P nie tuka samo pravim dogadki :)

batkodoki
11-26-2008, 09:33
Искам да попитам нещо дали е нормално-миналият път като ми дойде беше на 01.09.08 и като ми дойде ми беше сичките 6 дена само тъмно кафяво и малко по-слабо.Бях на лекар на 16.10.08 и ме гледаха на видеозон и ми казаха, че нищо не са открили и след другата менструация да ида пак.Сега ми дойде с закъснение от почти 2 месеца и пак е кафяво и слабо.На какво може да се дължи да е кафяво??Иначе това, че ми закъснява не ме притеснява, защото гинеколожката ми ми каза, че е напълно нормално.На почти 16 години съм и имам цикъл от 1 година и 6 месеца/ако това има някакво значение../

въраст и пол точно по правилата посочени, браво :)

а колко си висока и
колко тежиш

ndle
11-26-2008, 10:24
Следствие на бурята която се заражда в корема ти и след това преминава през задния ти двор...

batkodoki
11-26-2008, 10:33
Следствие на бурята която се заражда в корема ти и след това преминава през задния ти двор...

много ли държиш моме да изгърмиш завинаги от тук?!

просто нямаш проблем, хеле пък на твоите години и преображения - никак

ndle
11-26-2008, 10:38
Следствие на бурята която се заражда в корема ти и след това преминава през задния ти двор...

много ли държиш моме да изгърмиш завинаги от тук?!

просто нямаш проблем, хеле пък на твоите години и преображения - никак

Объркал си рейса, пич

batkodoki
11-26-2008, 11:36
Следствие на бурята която се заражда в корема ти и след това преминава през задния ти двор...

много ли държиш моме да изгърмиш завинаги от тук?!

просто нямаш проблем, хеле пък на твоите години и преображения - никак

Объркал си рейса, пич

сега ли да викам АЛЕКС или да се смиля, че има раб..

foreverr
11-26-2008, 18:31
Това, което казаха, че когато не е обилно кръвотечението е кафяво, то е съвсем нормално. Просто кръвта е по-малко, съответно не излиза на толкова големи порции и се съсирва повече. :-o Но, ти явно не се ме разбрала точно, защото казваш: ".....че когато не е обилно кръвотечението е кафяво...."То работата е тама, че течението вече е 4ти ден и е някво супер слабо и само кафяво.То ако имаше обилно и червено...

:-D ne ti li svur6i ve4e?i ne otide li na lekar..4e i na mene mi eliubopitno kvo e 4e nikoi ne znae ili ne mu se e slu4valo..a ina4e ti ne si razbrala wrathchild..tq ti kazva "kogato NE E OBILNO (demek e slabo)e kafqvo.." a ti i kazva6 "problema e 4e e ve4e 4-ti den i e SUPER SLABO I KAFQVO" EMI GOVORITE ZA EDNO I SU6TO kogato NE E OBILNO(zna4i slabo) E KAFQVO :-D no pak ne mojem da ti go kajem sus 100% :PPpP otidi i vij kvo 6te ti kajat tam :P nie tuka samo pravim dogadki :)Еми със 100 % сигурност ще ида на лекар, ноо това ще е в петък когато сигурно ще е свършило!Аз просто трябва да ида!

foreverr
11-26-2008, 18:32
Искам да попитам нещо дали е нормално-миналият път като ми дойде беше на 01.09.08 и като ми дойде ми беше сичките 6 дена само тъмно кафяво и малко по-слабо.Бях на лекар на 16.10.08 и ме гледаха на видеозон и ми казаха, че нищо не са открили и след другата менструация да ида пак.Сега ми дойде с закъснение от почти 2 месеца и пак е кафяво и слабо.На какво може да се дължи да е кафяво??Иначе това, че ми закъснява не ме притеснява, защото гинеколожката ми ми каза, че е напълно нормално.На почти 16 години съм и имам цикъл от 1 година и 6 месеца/ако това има някакво значение../

въраст и пол точно по правилата посочени, браво :)

а колко си висока и
колко тежишМи 169 см съм и тяжа 55-56 килограма.

harabelka
11-27-2008, 08:03
На мен точно същото ми се случи този месец, дори ми закъсня колкото на теб. Какво стана, ходи ли на лекар? Имаш ли някакви болки?

foreverr
11-27-2008, 17:08
На мен точно същото ми се случи този месец, дори ми закъсня колкото на теб. Какво стана, ходи ли на лекар? Имаш ли някакви болки?Вече не споменах ли, че в пътък ще ходя??/дЕмек утре ще ида!Нямам никакви болки!

mysterious93
11-29-2008, 07:31
e?ima li ti ne6to ; )

foreverr
11-29-2008, 21:50
e?ima li ti ne6to ; )Миии бях до гинеколожката си в петък, нооо за съжаление изпуснах времето за посещение-тя работеше до 1:30, а аз бях тама в 2!В понеделник ще отида и ще вида работното време още рано сутринта преди да ида на даскалои след училище ще мина през личната да взема направление, и ще ида и от тама на гинеколожката :)

mysterious93
11-30-2008, 08:58
ee qzuk :-D

harabelka
11-30-2008, 09:46
dano da ne e nishto seriozno :)

Naughty_
11-30-2008, 10:42
и аз имах преди, мойта гинеколожка каза,че това си е цикъл просто незнам си какво ставало и кръвта докато излезне покафенявала.Нищо страно не е :) Брой си го като цикъл в календарчето

sweetsunshine
11-30-2008, 17:34
На мен при втората ми менструация беше кафяво и слабо,след това прескочи 2 месеца и започна да се нормализира имаше само още 1-2 такива менструаций.Според мен не е огромен проблем,просто е нормално да не ти се е нормализирала менструацията и затова да е такаа.Според мен няма повод да се притесняваш много,просто изчакай още 2-3 менструаций и ако просължава да е така се обърни пак към гинеколог. :)

foreverr
11-30-2008, 17:48
На мен при втората ми менструация беше кафяво и слабо,след това прескочи 2 месеца и започна да се нормализира имаше само още 1-2 такива менструаций.Според мен не е огромен проблем,просто е нормално да не ти се е нормализирала менструацията и затова да е такаа.Според мен няма повод да се притесняваш много,просто изчакай още 2-3 менструаций и ако просължава да е така се обърни пак към гинеколог. :) :) Еми да ти кажа и аз бих искала да изчакам и тогава да ида на гинеколог, но на листа от гинеколожката ми пише да си ида и за това утре ще ида.

foreverr
12-01-2008, 17:11
](*,) ](*,) :-k Oфф. и днес не оспях да ида на лекар, защото нали направление ми трябваше и отидах до личната, а тя била първа смяна, а аз нз защо си мислех, че е втора.Та утре съм сигурна, че е втора смяна, ще ида да си взема направленийцето и от там направо на гинеколог ще ида.Вече ви обещавам, че утре ще ида :D

mysterious93
12-01-2008, 18:58
](*,) ](*,) :-k Oфф. и днес не оспях да ида на лекар, защото нали направление ми трябваше и отидах до личната, а тя била първа смяна, а аз нз защо си мислех, че е втора.Та утре съм сигурна, че е втора смяна, ще ида да си взема направленийцето и от там направо на гинеколог ще ида.Вече ви обещавам, че утре ще ида :D

:D големи шашми..пф кат знам и мен края на Декември месец кво ме чака ужас..и аз пак трябва да отида на гинеколог..а кат знам миналия път 1 час чаках докат вляза при личната за едно направление и после 2 часа и половина пред кабинета на гинеколожката :-D понеже тя работи с направление и личната ми ме праща при нея..бях отишла за бяло течение и за едно твърдо нещо, (после с еоказа че имам и гъбички)сумати и неща ми предписа и и за трите и все пак нито едното не се е махнало..а ходих август и все още се мажа с квото ми каза и пак нищо..напрао нз ;( мн мразя кат тръгна по доктори..целия ти ден заминава..и накрая пак НИЩО :?

Naughty_
12-01-2008, 19:39
Вече ви обещавам, че утре ще ида :D
О... хахах...?? на кого обещаваш бе,дете? то си е за тебе :-o

foreverr
12-01-2008, 22:02
Вече ви обещавам, че утре ще ида :D
О... хахах...?? на кого обещаваш бе,дете? то си е за тебе :-oДа, така си е за мене си е, но обещах, защото доста хора се интересуват какво може да ми е :)

foreverr
12-02-2008, 16:30
:o Офф неска бях до личната да си взема направление и тя ми вика: "Ела за направление януари месец, сега не мога да ти дам, а ако искаш иди и пробвай само с листа който е от минялият преглед".Отидах аз и гинеколожката ми каза, че без направление не може, и аз и казах , че личната не ми дава и, че ще ми даде чак януари и каза: "Ми, да така ще е по добре тамън може да видим каква ще е и другата ти менструация" и така.Таа чак януари ще ходя.

UFOs
12-02-2008, 17:35
:o Офф неска бях до личната да си взема направление и тя ми вика: "Ела за направление януари месец, сега не мога да ти дам, а ако искаш иди и пробвай само с листа който е от минялият преглед".Отидах аз и гинеколожката ми каза, че без направление не може, и аз и казах , че личната не ми дава и, че ще ми даде чак януари и каза: "Ми, да така ще е по добре тамън може да видим каква ще е и другата ти менструация" и така.Таа чак януари ще ходя.
Да.Не знам защо така правят.Аз на очен трябва да отида,но ме препратиха чак за януари..

mysterious93
12-02-2008, 17:59
haha...що ли..щото нали не става въпрос за тяхното здраве :x и на моята фр оная буца(личната й) все й отказва направления(е тя през цялата година й отказва ама зимата най мн) :-x поразпалих се малко :oops:

foreverr
12-03-2008, 19:30
haha...що ли..щото нали не става въпрос за тяхното здраве :x и на моята фр оная буца(личната й) все й отказва направления(е тя през цялата година й отказва ама зимата най мн) :-x поразпалих се малко :oops:Aбее, тъпи лични лекари!!!Според мен не дават винаги направлениея, защото имат определен брой на месец и като са им свършили бройките, или са им останали много малко и не дават.По принцип като им останат много малко дават само за спешни случаи :o