PDA

View Full Version : Какво би станало, ако всички хора на Земята изчезнат?



Serseri91
11-23-2008, 12:22
http://vbox7.com/play:135f8bb5 - 1 chast
http://vbox7.com/play:d89e5282 -2 chast
http://vbox7.com/play:575f47c4 - 3 chast
http://vbox7.com/play:afabf3b4 - 4 chast

Много заинтригуващо е това филмче, аз като се замисля май ще е по-добре да се изнесем от земята ;-) Вижте колко по-красива ще бъде земята след нашето изчезване.
Хайдее всеки да грабва космически кораб и да излитаме към марс :lol:

Tedi4ka
11-23-2008, 12:55
Айде почваме да се събираме за полета :lol: вече сме двама :-D

XceSS
11-23-2008, 14:16
дръпнах си го от замундата и го гледах, общо взето интересно филмче :)

EarthShaker
11-23-2008, 14:19
преди 2 дена го гледах, доста обнадеждаващо, че не преебаваме тотално
Земята.. :?

MartyParty
11-23-2008, 14:24
Нее,ние определено не можем да се изнесем.Първо трябва да сринем до основи всичко красиво на Земята,да се намразим,да се избием един друг от скука и чак тогава мисията ни ще е завършена.

LINKNOT
11-23-2008, 14:44
Интересен филм. Най-вероятно след по-малко от 1 млн. години и последните следи от човешката цивилизация биха били затрити. Това може единствено да ни подсети за това колко сме нищожни.

Serseri91
11-23-2008, 16:31
Айде почваме да се събираме за полета :lol: вече сме двама :-D

Хайде :grin:

Разбира се няма как просто ей така да изчезнем, но пък би било доста хубаво за сметка на един вид (хората) всички останали живи същества на земята ще царуват.Ако зависеше от мен бих жертвал човечеството в името на майката природа която е хиляди пъти по-прекрасна от човешкия "разум" :x Дори ако можех бих заличил всякакви следи от човечеството...

Lucho
11-23-2008, 16:35
Айде почваме да се събираме за полета :lol: вече сме двама :-D
Четири ! :)

Serseri91
11-23-2008, 17:41
Изтрили са видеата.\
Не са :)

AutumnTears
11-23-2008, 18:11
Интересен филм. Най-вероятно след по-малко от 1 млн. години и последните следи от човешката цивилизация биха били затрити. Това може единствено да ни подсети за това колко сме нищожни.



;-)

My6mYLka
11-23-2008, 20:21
ама вие забелязвате ли какви теми се пускат имаше една преди малко гледах "вярвате ли в Бог и в прераждането" 8-) а до колкото гледах тези клипове в тази тема според мен е някак невъзможно да се изчезне изведнъж :-o може би така е по добре от колкото Армагедон (чукайте си на главите) :oops: :lol:

Luvcraft
11-23-2008, 20:43
Ако изчезнат хората ще останат циганите.

Serseri91
11-23-2008, 20:52
ама вие забелязвате ли какви теми се пускат имаше една преди малко гледах "вярвате ли в Бог и в прераждането" 8-) а до колкото гледах тези клипове в тази тема според мен е някак невъзможно да се изчезне изведнъж :-o може би така е по добре от колкото Армагедон (чукайте си на главите) :oops: :lol:

Във филмчето не се разглежда как хората могат ей така да изчезнат, а се приема хипотетично, ако хората се изпарят какво би било станало.А в темата не се коментира как биха изчезнали хората, а какво би станало след хората.

mysterious93
11-25-2008, 21:00
m interesno :P

SWASTICA
11-27-2008, 05:58
Харесва ми филосифията им.
Скучна, глупава, естествено и невъзможна.
Какво щяло да е, ако хората изчезнат? Това никой не може да каже, тъй като тези същества не са запознати със бъдещето на Земята. Могат да предполагат до 101 и обратно, но това няма да бъде истина, а и дори да стане изчезването, няма да има никой жив за да докаже тезата им.
Това са големи простотии, все едно аз сега да започна да развивам теории как, ако ние изчезнем ще дойдат извънземните и ще започнат да обитават хубавата ни Земя.
Хората са прости същества, нищо не сме измислили за толкова много време, ама нищо!
Болестта шизофрения е царска болест, виждаш неща, които никой друг не може да види, а може би шизофренията е следващо ниво на развитие при човека : )
Филмчето е тъпо, сякаш правено с бюджет от 150 лв, но както и да е.
Важното е "малко по-умните, тъпи същества" да насаждат различни глупости на "тъпите същества" и те да им вярват...
Е, жалко за всички вас...

EarthShaker
11-27-2008, 06:42
олигофрен... във филма показват простата сукцесия, която би се случила върху нашите лайна... не показват бъдещето :lol: