PDA

View Full Version : ПОмогнете ми със съвет, моля ви ;(((((...



Al3ksandra
11-23-2008, 12:54
Здравейте.. Не съм писала тук от може би 2 3 месеца, защото нямам време, за което се извинявам. След дълги размисли, реших да ви споделя нещо и да поискам съвет от вас. Само моля не ме съдете, просто искам вашите мнения. Та да карам по същество. Преди около 20 дена с моята приятелка както винаги се бяхме разбрали да ходим пвтък вечер на дискотека и на барче :D Бяхме влязли яко в "джаза" :D Един нейн приятел ни извика при тяхната компания и ние отидохме при тях. Пихмне веселихме се, аз дори не разбрах кога попаднах в прегръдките на едно много сладко момче (Ц.) :) Цяла вечер ние се гушкахме прегръщахме и танцувахме макар че бяхме много пияни и двамата :)... с една дума всичко вървеше суперско :-) :-) :-) От тогава започнахме да се виждаме, на следващия ден аз трябваме да се прибирам в моя град, но като се прибрах пак в София, се видяхме и нямам думи да ви опиша колко яко си прекравахме... една седмица ние всяка вечер се виждахме с него и дори спах няколко пъти у тях :) (етественно не сме правили нищо, защото като истински кавалер ми каза че ще чака когато найстина го пойскам, тогава да го направим).Всички беше много яко, излизахме вечерите, ходихме къде ли не , но до... този петък. Не знам вие какво ще си помислите, но петък следобяд аз се връщам от лекции, и в автобуса сядам до някакво момче.. един много сладък с рапърски дрехи,метнал си качулката, сложил си едни очила и не се вижда :D :D абе пич отвсякъде :shock: и автобуса тръгва, и точно мястото до него се освобождава, една бабичка става да си ходи ама не може да дигне чантата и той някакъв навежда се подаде й чантата, още тогава ми направи впечатление. В последствие седнах до него, загледах го, беше ми интересен и той някъкъв небрежно седнал зяпа си през прозореца а пък аз разглеждах дрехите му. :D Пуснах си музика на хенсфриито и си слушам h0use и си пътувам , и по едно време рапъра ме заговаря. Попита ме това дали не са някакви ръкавици, поне бях с една блузка куъс ръкав и с добавка само ръкави някакви мега сладки и аз му казвам че не са ръкавици а просто така се обличам.. И аз изведнъж му казвам че има мн яки дънки и суичер, питам го рапър ли е, той казва да че слуша рап и h0use и направо в тоя момент аз откачам защото и аз слушам яко h0use и рап черно.. :) Започва един много як разговор и моя човек си изпуска спирката заради мен, и слизаме на моята спирка ;) Сменяме си телефоните, да излезем някой път заедно, обаче му казвам че вечерта ми е запазена и решаваме да излезнем още веднага... Аз отивам само до блока да си оставя нещата и се връщам обратно.. и започвамв да се разхождаме, ходим насам натам, говорим си и на края отиваме на една пейка :) и супер много са забавляваме, той дори се оказва че играе брейк и ми показва елементи от брейка, абе много готино някакво... после по едно време отиваме на неговия обект дето работи , за да си вземе парите.. и неусетно минава времето.. Отиваме да хапнем по дюнер и после ми казва, ела сега ще те отведа на едно много яко местенце. Аз си нямам на идея къде ще ме заведе, но на доверие приемам и познайте къде отиваме. В една турска сладкарница... той между другото говори перфектно турски о.О :shock: :shock: Защото е наполовина амриканец наполвина турчин или българин, но живее в София от както се е родил.. И ми казва избирай си каквото искаш, и поручва на турски .. адски много ме изуми.. И седнахме си и докато си хапвахме, той ме гледаше един такъв усмихнат... След това дори го взехме на кафе с нас, аз той и моята приятелка :P Опитах се да я помоля за съвет тъй като е по голяма от мен и се надявам че ще ми даде добър съвет. Аз бях казала на рапара (М.) за Ц. и обаче му казах че адски ме кефи, че направо не мога да повярвам че го кефят мойте любими track-чета , че изобщо се разбираме така добре и си пасваме... И така да продължа че здраво се отклонявам. С М. се разбрахме че ще се видим другата седмица като имам време ще излезем.. Той каза че ще ми звънне и ме посъветва да не пия този път. Аз обаче се напих като дърво... просто някак си ми лиспваше за това се напих.... недостатък ми е че ако се навия да пия, то така здраво се напивам че винаги има филми около мене... :( И аз наща лудото, не издържах да тръгнат момчетата на диско и аз и мойта приятелка да изчакаме М. и да отида с него някаде на кафе или диско или кфото и да е, ами му казах ела... той дойде. Той още като ме видя в това ми състояние се беше здраво уплашил за мен... Аз много исках да го прегърна, и точно тогава Ц. отзад гледа... оххх... направо не знаех къде се намирам какво правя какво става... На Ц. не казах какъв ми е М. , а моята най добра приятелка пред бара направо ме направи на 2 стотинки че съм викнала пред заведението в което седим М. :(:( :lol: Знам, виновна бях... но просто така яко си прекарвахме, че сериозно ми лиспВаше.. :(
И после стана цирк.. помня само че аз се гушнах в М. а Ц. му вика " Добре остави ми я само за 2 мин. да поговоря с нея" и М. понеже е точен му каза, окей , говорете щом трябва. Ц. няккъв доколкото помня почна да ми се моли да си ходим да съм го била оставила тоя що'то щяло да ме вкара в леглото и да ме заебе на сутринта... Аз се ядосах, и се дръпнах и отидох при М. Седнахме на сладкарницата където бяха яките пастички и чайчета и след около 10 минути идва мойта приятелка и Ц. и нейния приятел на мойта приятелка, тя ме извика отвън за 10 минути... и уж да говоря само с нея, ами изведнъж Ц. ме хвана и вика " Алекс ако не дойдеш с мене, ще те отвлека до колата ако трябва... "аз му казах че искам да отида при М. задършах се, но Ц. не ме пусна и ебаси цирка по улицата ме влачи носи... 200 метра, и аз само викам М. къде е, къде е... и по едно време усещам някой зад мен ме хвана, и се обръщам, гледам М. и го гушнах, а Ц. не ме пуска и ме дърпа, ама и аз не се пускам от М. И то стана мазало... М. веднага удари един телефон и викна някфи негови приятелчета.. да били дошли.. а Ц. и неговия човек се ометоха... Отидох за пореден път в сладкарницата с М. и след малко гледам мойта приятелка, момчетата я оставили при нас.. Хапнах, опитах се да се успокоя... М. ме поуспокой а и след като с мен е и най-добрата ми приятелка, перфектно...говорихме, пиивахме, малко или много беше весело... После М. каза че искал да се разходи с мен малко... и моита приятелка си тръгна... И настоя да го вкарам нелегално в общежитието в стаята ми, казах му че не мога той, довери ми се , довери ми се.. накарах го да се закълне във сестричката му.. и отидохме.. И сега ще ви кажа чесно без да си кривя душата, единственото което не ми хареса е че ме накара да го направим, а му казах че не искам там в таз стая а и че няма време беше 4 сутринта, трябваше да спя а и той да спи... :] Не знам бях се разтреперила просто, след като М. си тръгна... си навих телефона да ми звъне във 8.30 сутринта да се видя с моята приятелка за да поговорим. На сутринта обаче не знам какво ми беше и вместо на нея съм звъннала на Ц. и чувам гласа му, и се чудя какво става, и той ме пита защо му се обждам, аз не знам какво да кажа дори... Казвам му че искам да се обадя на моята приятелка да я чуя за кафе да се разберем .... ама съм сбъркала номера и му казвам да й звънне да й каже защото аз нямам кредит вече... И той казва окей, обаче след 2 мин. звъни и казва че телефона й е изключен.......... аз казвам окей, няма нищо.. и Ц. по едно време ме пита дали иска да се видим, аз му казвам че съм склонна да бъда с него.. някак си ме загриза съвестта... ( съжалявам че не помня много от тая вечер и сутринта от разговора)... Ц. идва, слизам аз и какво, гледам го как плаче :lol: заради мен, заради вчера..... :( И на мен ми стана кофти... не знаех какво да правя, ама така не можех да го оставя и му казах не плачи, опитах се да го гушна, макар че мислех че заради вчера ме мрази.... а ми каза че ако ме мразел нямало да дойде... :( и после естественно ме разпита какво е станало с М. Не му казах че е спал при мен в стаята, казах му че ме изпратил до стаята и си отишъл... защото не ми се мисли как би реагирал... :( И нищо казах му че до тоя петък, найстина ми беше добре с него, че найстина бях щастлива с него, но го помолих за време, както и когато М. ми звънна по късно го помолих за време... да помисля кой искам и какво да правя. С Ц. решихме поне да ме метне до автогарата да се прибера, но пък се забавихме защото нали валеше сняг и с летните гуми можеше да се хлъзнем някъде и край... чакахме 4 часа докато сменят гумите.. Забелязах че когато се усмихнех Ц. се радваше, опитах се някак си да направя нещо за него, защото вчера го нараних... с тая постъпка... Не знам хора защо така се получи, десет дни даже са 2 седмици и 3 дни, с Ц. ходим, до преди да срещна в тоя тъп автобус М. мислех че най-сетне имам сериозна връзка а не просто зарибявка... Също да кажа че М. е някак си адски надъхан жизнен усмиханат, привлича ме, на няколко пъти обмислях дали да му звънна и да излезем, като се прибера на София... Адски зле ми е вътрешно, не знам какво да правя.. А с Ц. добре си прекарваме ама той ме е страх да не ми омръзне защото не е от тия хора които са като мене склонни към адски приключения и т.н. :(:(:(:( Незнам какво да направя... Но пък М. го познавам от едва 1 ден, не знам дали ще удържи на думите си... Дори преди малко пак ми звънна да говорим, искал поне гласа ми да чуе.. Адски объркана съм не зная при кого си струва да остана , кого ще бъде до мен... ще ме пази.. не искам и сърчицето на Ц. да разбия, нито на М. Страх ме е .....


Чакам вашите съвети. Ако имате въпроси... Просто пишете , ще отговоря на всички ви...
А дори не съм сигурна дали обичам някой от двамата, за малко време не мога да се влюбя , моята любов от пръв поглед... отмина.. сега вече... не знам..
:(:(:(:(

П.С.
/me (music) Now playing: 7. Moonbeam - See The Difference Inside (Inside Mix) <-- поздравявам ви, поне ме успокоява малко или много :)

morkofka
11-23-2008, 13:02
аа много е дълго.. мързи ме (:

Drebs
11-23-2008, 13:03
Много дългоооооооооооооооооо. Уморих се.
Аз гласувам за Ц. :booooomb: :P

Desir3
11-23-2008, 13:09
Здравей Алекс :)
Историята ти е кофти, наистина, ама аз дори след като прочетох края продължавам да се хиля неистово, само като си представя, как Ц. те е носил а М. те е дърпал :D :D :D Ако искаш приключения, емоции и адреналин, изглежда, че М. е човекът за теб (но пък може би иска само секс, щом те е попитал дали искаш да го направите още на първата вечер). Не знам дали можеш да се довериш на човек, който познаваш от 1 ден. :shock: А ако искаш стабилна, улегнала връзка (както каза), очевидно трябва да си с Ц., щом дори е плакал, значи има чувства към теб. По-добре бързичко си избирай, защото ще го нараниш, ако го накараш да чака...
Аз съм раздвоена - сега ти е времето да се налудуваш, но пък не бива да прецакваш нещо качествено заради едното приключение. Все пак...според мен....Ц.... Успех! :-)

m3ch3ncee
11-23-2008, 13:12
Уоу докато го четох имах чувството че си написала сценарий на някой сериал :D Шегата настрана,но трябва наистина да разбереш какво искаш Ти! Викаш че и с двамата ти е хубаво,но от написаното разбрах че май с М. ти е доста по-добре,понеже споделя твоите интереси и т.н. Наистина виждам че си доста объркана,но се замисли добре. Ц. го познаваш от повече време,М. от скоро.Но кой от двамата по-те привлича?С кой ти е по-хубаво?Мисля че трябва да си отговориш.Добре е че и на двамата си казала да ти дадат малко време да помислиш.Постарай се през това време да не се виждаш и чуваш с нито единия.Така ще можеш спокойно да размислиш кой от двамата искаш.Спокойно,скоро ще разбереш отговора.И най-важното не слушай никой друг освен сърцето си ;) Успех!

ImmortalForever
11-23-2008, 13:13
Нямам толкова неврона да го прочета, сорка..

6o6kotooo
11-23-2008, 13:15
аа много е дълго.. мързи ме (:
и аз така :D

hahavteen
11-23-2008, 13:16
Ц. изглежда по-сериозен... Ама пък от друга страна и двамата ги познаваш от скоро така че не можеш да си сигурна в нищо... Въпреки това май на Ц. повече му пука..

vivteen
11-23-2008, 13:19
аз бих предпочела Ц,защото той не е искал още 2 ден да спи с теб, а е казал,че ще изчака.М. квое направил?!Накарал те е да спите и куп др.простотии.Според мен М. е повърхностен.

mir4eto93
11-23-2008, 13:25
Според мен трябва да избереш Ц. :-o Момчето дори е плакало за теб, представяш ли си, колко често можеш да видиш момче да плаче заради момиче :? Той те обича, а ме съмнява, че М. е някакъв женкар, знам ли :? Ц. според мен си заслужава повече :smt111

vanessa69
11-23-2008, 13:30
4esno da ti kaja bahti detskata rabota si.. vaob6te neznae6 kakvo iska6 .. dori e sme6ni4ko donqkade po tova koeto pi6e6 .. nzm sry no za men si nqkva ligla ..

Al3ksandra
11-23-2008, 13:38
Преди малко М. ми звънна, и знаете ли като му казах че съм раздвоена и че просто ми трябва време,М. ми каза след като ме изслуша със затаен дъх дори не чувах дишането му, ми каза следното: "Не че искам да те притискам, когато си готова ми кажи, но гледай само да не е прекалено късно". Каза и ще щял да ме чака, дори дане се видим утре, нямало проблем и другата седмица да се видим. Дава ми време, което е добре. Да признавам на някой от по горе че ми каза че ако искам приключения да избера М. Той найстина ме надъхва, искаше да се кача на една малка такава ограда да вървя като него но аз не бях на маратонки и щях да падна ... :D за това се отказах въобще да се кача.
Обаче както и вие ми казвате, Ц. е някак си по улегнал, но ме е страх че връзката ни ще се изчерпа много бързо и после? :] Докато с М. няма да се изчерпа така бързо но пък, знам ли какво ще направи... Бе ми казал ж петък, че имал адски много връзки за по 1 ден, само за секс, просто гушкане и край, но търсел наистина момичето за него... А да и също няма да забравя удивих се когато ми каза, точно преди да влезем в блока, че искал да си има момиче което просто да си гушне и прегръща... :):) Ухх.. понякога си мисля че лъже , че това ми го казва ей така просто да ме залъже и да ходим малко и да ме захвърли.
:(:(:(
Поне едно нещо разбрах... Знаете ли какво? И мъжете най-големите женкари, искат дълбокооо в себе си, да си намерят своето момиче...

А знаете ли колко жално ми беше когато Ц. ме гледаше като се видяхме след тия глупости....
И ми каза после " Аз ти простих" , но аз самата не мога да си го простя.... не мога да си простя... не мога , изгаря ме всичко това отвътре.. в толкова сложна и гадна ситуация съм, че не знам... :lol:

krisiiiiito
11-23-2008, 13:40
Ц - :wink:

Al3ksandra
11-23-2008, 13:41
4esno da ti kaja bahti detskata rabota si.. vaob6te neznae6 kakvo iska6 .. dori e sme6ni4ko donqkade po tova koeto pi6e6 .. nzm sry no za men si nqkva ligla ..

Няма проблем. Винаги в това отношения за любовта съм била не много добре. Благодаря за честното отношение към мен.

thefreak
11-23-2008, 13:48
Пияна кyчка. Не заслужаваш съвет.

Al3ksandra
11-23-2008, 13:55
Здравей Алекс :)
Историята ти е кофти, наистина, ама аз дори след като прочетох края продължавам да се хиля неистово, само като си представя, как Ц. те е носил а М. те е дърпал :D :D :D Успех! :-)

О мацка да се уточня, аз се бях залепила за М., а Ц. ме дърпаше обаче М. просто не му даде да ме вземе дръпна го настрана от мен.... Иначе да ебаси цирка , сигурно хората са припаднали хаха.. де да знам... :(

vanessa69
11-23-2008, 13:56
4esno da ti kaja bahti detskata rabota si.. vaob6te neznae6 kakvo iska6 .. dori e sme6ni4ko donqkade po tova koeto pi6e6 .. nzm sry no za men si nqkva ligla ..

Няма проблем. Винаги в това отношения за любовта съм била не много добре. Благодаря за честното отношение към мен. a ami nzm na teb taq situaciq haresva li ti ? ... smisal za6to ne se izqsni6 sama s sebe si .. kakvo mojem da ti kajem nie kato neska moje da si s tva mom4e Ц. i da ti zvanne drygiq i da ide6 pak pri nego ili nqkvi panairi pak ... zamisli se kakvo mojem da ti kajem nie ..

Al3ksandra
11-23-2008, 14:38
4esno da ti kaja bahti detskata rabota si.. vaob6te neznae6 kakvo iska6 .. dori e sme6ni4ko donqkade po tova koeto pi6e6 .. nzm sry no za men si nqkva ligla ..

Няма проблем. Винаги в това отношения за любовта съм била не много добре. Благодаря за честното отношение към мен. a ami nzm na teb taq situaciq haresva li ti ? ... smisal za6to ne se izqsni6 sama s sebe si .. kakvo mojem da ti kajem nie kato neska moje da si s tva mom4e Ц. i da ti zvanne drygiq i da ide6 pak pri nego ili nqkvi panairi pak ... zamisli se kakvo mojem da ti kajem nie ..

Права си... не че съм лигла, но ми трябва време.. Мисля да чакам докато съм сигурна кого искам .... това е.. то решението изведнъж ще се появи в главата ми точно когато не очаквам ... :)

exclusif
11-23-2008, 15:53
представям си как се чувстваш и колко много си обаркана питаш се М. или Ц. не ми се е случвало незнам как е точно но се опитвам да разбера как си след като си им казала да ти дадат време помисли няколко дена седмици ако е нужно и повече за да си сигурна в чувствата си ние неможем да ти кажем какво да направиш ти сама си решаваш верно ще ти дадем съвет но според мен обмисли хубаво своето решение дори то да е да не си с нито един от двамата те ще са доволни че поне си била чесна и не си тръгнала с един от двамата по принуда съжаление или нещо такова.. а ако избереш един от двамата хубаво.. на загубилия ще му е гадно сигорно и на теб но случва се какво да се прави.. хайде успеееех :)

mynichka
11-23-2008, 16:02
уеее..прочетох го цялото ..уморително беше..и така едно нещо ми направи доста гадно впечатление ..че почти постоянно си пияна :( ..не мога да понасям момичета , които се напиват и незнаят какво вършат :( и доста тъпо се е получило това с Ц. и много си го наранила, но той явно държи на теб ..защото иначе нямаше да идва винаги, когато го повикаш ..а за М. незнам ..може и да е добро момче ..но незнам ..ако бях на твое място бих избрала Ц. :P Дано да съм помогнала :)

sasha_90
11-23-2008, 16:11
Не знам,според мен Ц. трябва да избереш.

MakeMeFeel
11-23-2008, 16:12
Аз ще ти помогна даже с 2 ..

Съвет 1 : СПРИ ДА ПИЕШ !!! (или поне да се напиваш до такава степен)
Съвет 2 : Избери Ц. 8-)

exclusif
11-23-2008, 16:22
ЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦ и пак Ц бих избрала аз нз нз нз нз аз мисля че Ц е правилния избор

zaraaa
11-23-2008, 18:38
Здравей Алекс :)
Историята ти е кофти, наистина, ама аз дори след като прочетох края продължавам да се хиля неистово, само като си представя, как Ц. те е носил а М. те е дърпал :D :D :D Ако искаш приключения, емоции и адреналин, изглежда, че М. е човекът за теб (но пък може би иска само секс, щом те е попитал дали искаш да го направите още на първата вечер). Не знам дали можеш да се довериш на човек, който познаваш от 1 ден. :shock: А ако искаш стабилна, улегнала връзка (както каза), очевидно трябва да си с Ц., щом дори е плакал, значи има чувства към теб. По-добре бързичко си избирай, защото ще го нараниш, ако го накараш да чака...
Аз съм раздвоена - сега ти е времето да се налудуваш, но пък не бива да прецакваш нещо качествено заради едното приключение. Все пак...според мен....Ц.... Успех! :-)

+1236458 И аз така мисля - Ц. И моят съвет не се напивай като кирка, че алкохола никак не ти влияе добре :) 8-) 8-)

portokalka1994
11-23-2008, 20:07
Здравей Алекс :)
Историята ти е кофти, наистина, ама аз дори след като прочетох края продължавам да се хиля неистово, само като си представя, как Ц. те е носил а М. те е дърпал :D :D :D Ако искаш приключения, емоции и адреналин, изглежда, че М. е човекът за теб (но пък може би иска само секс, щом те е попитал дали искаш да го направите още на първата вечер). Не знам дали можеш да се довериш на човек, който познаваш от 1 ден. :shock: А ако искаш стабилна, улегнала връзка (както каза), очевидно трябва да си с Ц., щом дори е плакал, значи има чувства към теб. По-добре бързичко си избирай, защото ще го нараниш, ако го накараш да чака...
Аз съм раздвоена - сега ти е времето да се налудуваш, но пък не бива да прецакваш нещо качествено заради едното приключение. Все пак...според мен....Ц.... Успех! :-)

Малее.... имам чувството че сме адски прави.Абсолютно същото мисля.

stop_looking_at_me
11-24-2008, 06:13
аз напук на всички други ще кажа че М е за теб. По-интересен е и имате много общи неща, нали така каза.... и не съм съгласна че иска само секс.... все пак ако за него е било само за една вечер, за кво ти се обажда и търси и тн... и щял да те чака докато вземеш решение. Вие явно си пасвате и както каза ти, ще ти е по-интересно с него. Ц ми се вижда много... хм, сериозен... но пък те оставя да пиеш. Наистина трябва да спреш, както М ти е казал. Според мен и на двамата им пука за теб... но не си играй с Ц... остави го и избери М. от начина по който говориш за Ц разбирам само че не искаш да го нараниш... не че си кой знае колко много привлечена към него... сякаш като просто приятел го описваш... нз, това е моето мнение.

huligankata
11-24-2008, 07:36
Циркаджийски истории ми се струва всичко това. Незнам ние няма как да ти кажеме кой да избереш, защото ти самата знаеш какво чувстваш и с кого искаш да си. Сама си забелязала, че на Ц му пука за тебе, а М го познаваш от няколко дни и честно казано не ми е особено симпатичен - още веднага се е пробвал да те вкара в леглото, а и няма как да знаеш дали си пасвате - не знаеш почти нищо за него. Може да е женкар и да си поредната - всеки може да говори, да обещава и да омайва, но незнам. Ти сама си предцени кого желаеш повече и дали си готова да рискуваш евентуално да ти разбият сърцето.


P.S. Спри да пиеш като пор - само си усложняваш положението с тоя алкохол!

Pliok0019
11-24-2008, 22:32
Махни го турчина.

Ц.!

ioana93
11-25-2008, 07:57
Според мен трябва да избереш Ц....Успех

Al3ksandra
11-30-2008, 11:38
Здравейте отново, благодаря ви за съветите , мненията ви.. от значение са за мен. А за алкохола, вече го спирам, не че пия редовно или нещо такова, напротив през петък или някой от петъците, ако има с кой, ако не- не пия. Знам че не изглеждам хич добре пияна, знам го, ама поне като се напия ми става всело и забравям всякакви мъки... :) макар че това не ме оправдава... :(
А за момчетата, реших да се видя с М. , просто ще поговорим. Няма да му позволя нищо друго. Тъкмо да видим какво ще ми каже толкова.. защото 20 минути ми обяснява по телефона какво му е , че заради онази си постъпка му е било гадно сега и не можел да спи като хората, чуствал се като болен и както каза подредения му живот изжеднъж се бил преобърнал. Не знам дали лъже, докато не видя с очите си, не вярвам но.... скоро ще разбера. С Ц. не знам какво ще правя, засега съм решила просто да видя М. да чуя каквото толкова иска да ми каже и да си тръгна и да остана до Ц. макар че не съм изобщо сигурна дали трябва да му давам надежда, гадно ми е че не можах да го обикна.. Макар че в началото имаше някаква малка искра.. сега сякаш я няма. Кофти е, аз му го казах, с риск да ме намрази и да го нараня.. не обичам да лъжа. Той знае че мога да си тръгна от него.... :(:( Не искам да го наранявам но нали и аз трябва да съм щастлива...




аз напук на всички други ще кажа че М е за теб. По-интересен е и имате много общи неща, нали така каза.... и не съм съгласна че иска само секс.... все пак ако за него е било само за една вечер, за кво ти се обажда и търси и тн... и щял да те чака докато вземеш решение. Вие явно си пасвате и както каза ти, ще ти е по-интересно с него. Ц ми се вижда много... хм, сериозен... но пък те оставя да пиеш. Наистина трябва да спреш, както М ти е казал. Според мен и на двамата им пука за теб... но не си играй с Ц... остави го и избери М. от начина по който говориш за Ц разбирам само че не искаш да го нараниш... не че си кой знае колко много привлечена към него... сякаш като просто приятел го описваш... нз, това е моето мнение.

Да права си. По-интересен ми е, това което той ми обещаваше че можем да направим... имаме адски много сходни интереси и ако не бе правил грешката, сега щеше да е с мен аз с него, моето housche :) ама... сам си го направи и съжалява...
Да си кажа чесно днес се чуствам някак си по различно, по-добре. И мисля че няма да сгреша. Ако стане нещо, стане ако не стане майната му :)

П.С.
Тренирам фитнес и заради това спирам с алкохола, защото няма да направя нищо. :)

hooliganka89
11-30-2008, 12:43
Пияно момиче е една от най-грозните гледки,и аз пия,но не до такава степен.
Другото което ми направи впечатление е,че си студентка,а темата ти е доста лапешка,така да се изразя.Момчето което си срещнала в автобуса слушал същата музика като теб :shock: Когато бях на 13 си мислех,че музиката е определящ фактор,че с въпросното момче си пасваме.После другото което искам да кажа е,че ти не знаеш какво искаш.Разиграваш момчетата и най-вече Ц,не вярвам момчето да си го заслужава това отношение.
Искаш да избереш някой с които да "Свието гнездо",но по начина ти на расъждение преценям,че не си готова за такава крачка.
Утре други ден ще се установиш в една по-задълбочена връзка с някой,който и да е и после в градския транспорт ще се задяваш с някой друг и така.
Всичката е много объркана и моя съвет е да оставиш и двамата.

nIkEnCeTy_bE
11-30-2008, 12:44
Незнам..според ме Ц. е много по-добре..може с М. да имате сходни интереси..но мисля че Ц. ще те обича повече..пък и все пак е плакал за теб..просто М. мисля че си му поредната..и май е бързал да те вкара в леглото..мисля че тази среща в автобуса с М. ти е объркала живота и затова сега си така раздвоена..аз ако бях щях да избера Ц. защото той ще ти даде любовта и доверието на които се крепи една връзка и ще те чака до когато е нужно..това е моят съвет и избор.. :)

varnen4e
11-30-2008, 12:46
аа много е дълго.. мързи ме (:

+1.

nIkEnCeTy_bE
11-30-2008, 12:48
Извинявайте че ви го казвам на тези който писаха че си мързи..но хубаво ли ще ви е..когато на вас ви е кофти и имате нужда от съвет..някой да ви каже..о мързи ме..не ми се занимава..много гадно изглеждат отстрани думите ви.. :x :?

varnen4e
11-30-2008, 12:49
Извинявайте че ви го казвам на тези който писаха че си мързи..но хубаво ли ще ви е..когато на вас ви е кофти и имате нужда от съвет..някой да ви каже..о мързи ме..не ми се занимава..много гадно изглеждат отстрани думите ви.. :x :?

Аз лично не бих изписала толкова много, защото знам колко е трудно да се наеме човек да го прочете.

nIkEnCeTy_bE
11-30-2008, 12:52
еми да..и аз преди много време бях писала тема..и малко хора я прочетоха..но тя иска съвет..зле е..и може би тук може да намери утеха..а вие и казввате..мързи ме да чета..може да я опрекнете но по добре това..отколкото така да и кажете.. :?

arfraidofmyself
11-30-2008, 15:29
Vrukata vi s ц. 6tqla da se iz4erpa, blq blq blq..... sry za komentara, no ti se vaikash naprazno.. riskuvai s nego ( Ц. ) ne mojesh da se predoverqvahs na nqkoi koito poznavash ot 1 sedmica (M.) .. kusmet :grin: :-D :-)

soul1199
11-30-2008, 15:43
ostani s C. toi si zaslyjava,dokato M. se e opitval da te vkara v legloto,C. naistina durji na teb,puk i go poznava6 ot pove4e vr.,6e sujelqva6,ako ostane6 s M.,no vse pak ti si re6ava6,po-dobre ne pii,pieneto ti vliqe mn zle

Naughty_
11-30-2008, 16:16
Пияно момиче е една от най-грозните гледки,и аз пия,но не до такава степен.
Другото което ми направи впечатление е,че си студентка,а темата ти е доста лапешка,така да се изразя.Момчето което си срещнала в автобуса слушал същата музика като теб :shock: Когато бях на 13 си мислех,че музиката е определящ фактор,че с въпросното момче си пасваме.После другото което искам да кажа е,че ти не знаеш какво искаш.Разиграваш момчетата и най-вече Ц,не вярвам момчето да си го заслужава това отношение.
Искаш да избереш някой с които да "Свието гнездо",но по начина ти на расъждение преценям,че не си готова за такава крачка.
Утре други ден ще се установиш в една по-задълбочена връзка с някой,който и да е и после в градския транспорт ще се задяваш с някой друг и така.
Всичката е много объркана и моя съвет е да оставиш и двамата.

F_CK_all_I_need_is_U
11-30-2008, 16:16
Аз прочетох цялата ти история и всички мнения,но не мога да ти дам обективен съвет,защото не познавам нито момчетата,нито теб. :) Според мен Ц. те обича адски много и е човек,който винаги ще бъде до теб и ще те подкрепя.Обаче мисля,че с него не изпитваш тази тръпка,която я има с М.Онова чувство на пеперуди в стомаха .. ддз :lol: Много внимателно трябва да се вслушаш в себе си,да УСЕТИШ от какво имаш нужда наистина. :smt003 Успех ;д

А има и друг вариант-М. да иска само секс :?

Dyckaa
11-30-2008, 17:10
Струва ми се ,че искаш М. Ако бях на твое място обаче, щят да предпочета Ц. !

pandelka
11-30-2008, 17:12
По-Добре Ц . ! ^^ :-)

MiLeNcHeToO
11-30-2008, 18:37
Ц :wink:

Al3ksandra
12-04-2008, 11:15
Ами здравейте...
Реших да оставя и двамата...
Не знам... може би найстина не съм готова за сериозна връзка.
Видях се 2 пъти с М., обаче все пак малко ми тежи това дето направих. Не че не харесвам М., напротив дори много, ама ме е страх че след време ще нараня и него. Аз трябва да си остана сама за още време, докато "порасна" :) Незнам чувствам се объркана, липсва ми свободата ми, аз съм си свикнала да съм си свободна.... Странно ми е...
Какво ли правя, по дяволите.. с момчетата ;( точно за това спирам ;(

HONDA
12-04-2008, 11:57
Не мога да повярвам, че си писала толкова много и само глупости. Щом си студентка не би трябвало да се държиш като 14 годишна пикла. Пуснала си се на М. още на първата вечер... Курвенски работи... На това отгоре си имала и приятел... Курвенски номера... Реши сама кой искаш. Според мен на М. му е за едното е*ане, щом от 1вата нощ те е натиснал да павите секс, пък и си била пяна...
Нямам думи просто... Ти не заслужаваш Ц.

Matik
12-04-2008, 12:31
Ако наистина смяташ че Ц. е по улегнал (аз му викам пораснал), просто го остави... (ако наистина му мислиш доброто). Повярвай ми ще го нараниш много повече ако останеш с него.
Колкото до рапърчето ти си решавай, колко му е още една забивка :-D

TheNewReligion
12-04-2008, 13:02
И според мен държанието ти е детинско. Не си порастнала достатъчно за сериозна връзка с човек като Ц. Той е прекалено предан, а ти правиш впечатление на разглезена тийнейджърка...а си вече студенка. Тези случки трябва да са ти обеца на ухото. Аз те съветсвам да оставиш и двамата. Станалото- станало.

П.П.: Само не мога да си обясня как си могла да спиш с някакъв непознат от автобуса още на 3-тия (или там който е) ден. :? Това наистина е доста...к**венско.

HePeAJIeH
12-04-2008, 17:49
Избирай М

Al3ksandra
12-05-2008, 20:28
Да, реших да направя добро и на себе си и на Ц. , не ходя с никого, явно за мен е вредно :) по хубаво сама :) макар че всеки мрази самотата... аз пък я обичам,.. да ще ви кажа, не съм била научена да съм вярна на никой защото всички се опитват да ме изчукат само ... СЪЖАЛЯВАМ - може и аз да съм виновна, да... ама и те не си поплюват. Благодаря за вниманието, може модераторите за look-Нат темата. :)

gridlockd
12-06-2008, 12:32
Оо момиче написала си цял сценарии за Романтична комедия :lol:
Това което мога да ти кажа че всички момчета се държат еднакво после като се опознаете ше си омръзвате със времето ще спре да се държи мило и така нататака много малко момчета си запазват даржанието както като те е срещнал всички искаме 1.. сещаш се какво е като го земем и не сте ни толкова интерестни вече :P 8-) сама си направи извода

HONDA
12-06-2008, 12:35
Да, реших да направя добро и на себе си и на Ц. , не ходя с никого, явно за мен е вредно :) по хубаво сама :) макар че всеки мрази самотата... аз пък я обичам,.. да ще ви кажа, не съм била научена да съм вярна на никой защото всички се опитват да ме изчукат само ... СЪЖАЛЯВАМ - може и аз да съм виновна, да... ама и те не си поплюват. Благодаря за вниманието, може модераторите за look-Нат темата. :)
Да, така наистина е най-добре. Не си струва да нараняваш никого, заради това, че не знаеш какво искаш.

XxMyselFxX
12-06-2008, 12:51
аз си мисля че ще ти е по добре с Ц защото с него се позавате от по одавна апа и нищо чудно М да иска да спите заедно :)

WhenThugzCry
12-06-2008, 13:07
Мили4ка...не говори ти а сьрцето ти ! Успех :-D